18 Eylül 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Eylül 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Bugün meşguliyetin olsa da beklenmedik bir arkadaş ziyareti veya alacağın bir telefon sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Bir şeyleri kenara bırakıp sevdiğin insanlara zaman ayırmayı tercih edebilirsin. En iyisi işler ve sosyalleşme arasında bir denge tutturmak olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissedebileceğin bir gün olabilir bugün. Bunun için yapman gereken şey, beslenmene dikkat edip bolca su tüketmek ve tabii ki de yeterince dinlenmek olacak. Hayatına bir denge katmak sana çok daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini daha da artırabilirsin bugün. Bu da sana kendini çok daha iyi hissetme fırsatı sunabilir. Aşka ve ilişkilere öncelik vermek, genel olarak enerjini de daha fazla yükseltebilir.

Para

İşe odaklanmak istesen de önceliklerin gün içerisinde değişebilir. Maddi açıdan daha farklı konulara, sonradan da odaklanabilirsin. Bugün iki ayağını bir pabuca sokmamak sana daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Aşka kendini açabilirsin. Kalbini daha güzel hislere açabilirsin. İletişimle çok daha güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin. Bu güzel aşk etkilerini boş geçmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel hijyene ve bakıma özen göstereceğin bir gün olabilir. Temiz olmak, cilt bakımı yapmak sana çok iyi gelecek. Hele bir de fırsatını bulduğun zaman sıcak bir banyo yapmak bütün enerjini toplamana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha romantik bir gün geçirmen olası. Birbirinize öncelik verebilirsiniz. Aşka dair daha güzel beklentilerin olabilir. Güzel ve romantik bir gün geçirmek sana kendini çok daha iyi hissettirecek bugün.

Para

Maddi kaygıları kenara alacağın bir gün olabilir. Bugün daha rahat davranabilirsin. Bol bol şükredip elindekilerin kıymetini bileceğin bir gün de geçirebilirsin. İş ve maddiyat konuları bir başka güne kalabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Kariyer konularında önünde var olan engeller bugünden itibaren yavaş yavaş kalkabilir. Kendini daha atak ve rahat hissedebilirsin bu tür konularda. Hedefe koşmak için elinden geleni yapabilecek, bugünden o mantaliteye girebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Diş bakımını bir üst seviyeye çıkarmak sana iyi gelebilir. Daha sağlıklı bir ağız için iyi ürünlere yatırım yapmak isteyebilirsin. Ağız gargaraları, arayüz fırçaları, diş ipleri... Sana iyi gelecek ne varsa bunlara öncelik vermen olası.

Aşk

Bugün aşka giden yolda önündeki dikenleri temizleme zamanı. Sana, hislerini ifade etmen konusunda engel oluşturan ne varsa öncelikli olarak bunlara odaklanabilirsin. Daha yapıcı ilişkilere girmen olası.

Para

Paranı nasıl idare edeceğini daha net görebilirsin bugün. Zira daha önceden sana engel teşkil eden durumlar yavaş yavaş önünden çekilebilir. Kariyer konusunda da maddi konularda da daha dikkatli hareket edebileceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Eğer bazı insanlarla bir iş konusunda fikir alışverişi yapıyorsan ve eğer arada bazı anlaşmazlıklar oluştuysa, bugün bunu çözme şansı bulabilirsin. Bir şeylerin daha yapıcı bir enerjiyle yoluna girmesi olası bugün. İş ve maddiyat konularında ekstra şanslı olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak için daha fazla çaban olabilir bugün. Keyif alacağın etkinliklere zaman ayırabilirsin. Arkadaşlarınla keyifli ortamlara girebilirsin. Enerjini yükseltecek şeylere öncelik vermen sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın ama açılamadığın birisi varsa bugün aranızda daha iyi bir iletişim başlayabilir. Direkt olarak hislerden konuşmasanız da, birbirinizi daha iyi anlayabilecek bir arkadaşlığa sahip olabilirsiniz. Bir şeylerin yoluna girmeye başladığını hissedebilirsin.

Para

Bugün, daha sonradan halledilmesi gerekecek işler için bir şeyleri yoluna koyman olası. Eğer bazı anlaşmazlıklar veya fikir ayrılıkları varsa bugünden bunu yoluna koymak, ileride çok daha rahat ve hızlı hareket etmeni sağlayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Bugün sana güzel bir ilham gelebilir. İlerlemek istediğin konu ne olursa olsun, onunla alakalı daha iyi hareket edebilirsin. Kendini ifade ediş biçimini de kuvvetlendirmen olası. O yüzden başarıya giden yolda önünde engeller olmayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün uyku düzenini gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir. Farkına varmadan uyku düzenini bozmuş olabilirsin. Daha erken yatağa girmek, daha rahat bir uyku çekmek için bir şeyler değiştirmek önemli bir konu haline gelebilir.

Aşk

Hislerini ortaya koymakta bir sıkıntı yaşamayacaksın bugün. Aşk konusunda daha keyifli ve güzel gelişmeler görmen olası. Hislerini açtığın kişinin de sana karşı boş olmaması da olası. O yüzden kendini içine kapatmaman en iyisi.

Para

Parasal konularda şansın dönebilir. Emeklerini daha doğru şekilde yönetebilirsin. Eğer yeni bir iş arayışındaysan bugün kendin için güzel fırsatlar yaratabilirsin. Bir başkasından destek gelmesi yerine, sen bu fırsatı yaratan taraf olabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Kariyer veya para konusunda sıkıntı çekiyorsan eğer, bugün çevrenden daha fazla destek toplaman olası. Hiç beklenmedik bir şekilde bazı şeylerin yoluna girmesi olası. Bu durum özellikle yeni bir iş arayışındaysan seni iyi etkileyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gözlerini dinlendirmen ve biraz da olsa telefon ile bilgisayar ekranından uzak durman gerekecek. Bu konuda daha dikkatli davranırsan zihnen ve bedenen kendini daha da dinlendirmen olası. Bugün biraz daha enerji toplamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin tavır ve düşüncelerini görmek seni merak ettirebilir. O kişinin nasıl davranacağını gözden geçirmek isteyebilirsin. Bunu yaparken onu gözetler veya gözetim altında tutar gibi davranmaman, ilişkinizin gidişatı için önemli olabilir.

Para

Para söz konusu olduğunda daha iyi gelişmelerle karşılaşabileceksin bugün. Kendini rahat ettirecek yeni konular gündeme gelebilir. Farklı iş fikirleri, yeni teklifler daha fazla şans bulabilir bugün. İş ve para konusunda için rahat olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Bir yerlere gitme söz konusu olabilir bugün. Beklenmedik seyahatler, farklı yolculuklar gündeme gelebilir. Her zamankinden farklı şeylere yönelmen de gerekebilir. Günü sadece tek bir yerde geçirme fikrin boşa çıkabilir hatta.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol hareketli bir gün geçirebilirsin. O yüzden enerjini daha dikkatlice kullanman gerekecek. Çevrende olan bitene yetişmek için kendini hırpalamaman daha iyi olabilir. Bugün ara ara molalar vermeyi unutmamalısın.

Aşk

Hislerini ifade ederken daha rahat olabilir, kendini daha mantıklıca ortaya koyabilirsin. Aşka dair düşüncelerini daha net toparlayabilirsin. Ne hissettiğini daha kesin bir biçimde görebilirsin. Aşk konusunda net tavırlar seni de karşındakini de memnun edecek.

Para

Maddi anlamda içinin rahat olacağı bir gün geçirebilirsin bugün. Yapılacak masraflar seni zorlamadan gerçekleşebilir. Eğer ortaklaşa bir masrafa girilecekse, diğer insanlar sana bu konuda daha fazla destek olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanlardan destek görmek için iyi bir noktada olabilirsin bugün. İnsanların sana daha fazla bilgi ve birikimle gelmesi olası. Beklenmedik gelişmelerle ihtiyacın olan bilgiyi elde ederek daha rahat hareket edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmen gereken bir gün olabilir bugün. Kas ağrılarına özellikle dikkat etmen gerekecek. Kendini çok fazla yormadan ve daha dikkatli davranarak bir gün geçirmek, yeni hafta için ihtiyacın olan enerjiye sahip olmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Güzel ve romantik bir film izlemek sana iyi gelebilir bugün. Aşk konusunda içe döneceğin bir gün olabilir. Bazı şeyleri tek başına görmek için de iyi bir gün olacak. Ama genel olarak aşk söz konusu olduğunda bir şeylere uzaktan bakman olası.

Para

İş ve maddiyat konusunda daha fazlasına odaklanmak adına güzel girişimlerin olabilir bugün. Çevrenden bu konuda daha iyi destek görebilirsin. Alacağın bilgileri doğru yönde kullanmak için emeklerini sıklaştırman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Hiç beklemediğin insanlardan, beklemediğin noktalardan bir destek görebilirsin bugün. Birisinin söyleyeceği ve ona önemsiz gelen bir bilgi senin için oldukça önemli olabilir. O yüzden kulakları da gözleri de resmen dört açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersiz konularında kendine dikkat etmen gerekebilir. Vücudunun ve kaslarının yeterince esnediğinden emin olmalısın. Hareket kabiliyetini artırmak ve kendini daha iyi hissetmek için esnemek şart olabilir.

Aşk

Hisler söz konusu olduğunda bazı şeyleri ifade etmek seni zorlayabilir bugün. Aşk konusunda, ilişki konusunda biraz geri kalabilirsin hatta. Ancak bu konularda olabildiğince açık davranmak olumlu olumsuz ne hissettiğini karşı tarafa aktarmak daha iyi olabilir.

Para

Bugün maddiyat konusunda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bir başkasına çok önemsiz gelen bazı detaylar senin için çok önemli olabilir. İnsanlardan daha fazla destek görebilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Gün içerisinde kendini oldukça enerjik hissedebilirsin. Ancak bu enerjiyi boşa harcamaman gerekecek. Günü dikkatlice planlamak ve ona göre hareket etmek, enerjini daha doğru kanalize etmene vesile olabilir. Nasıl olsa iyi hissediyorsun diye kendini gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ev işlerine biraz daha zaman ayırabilirsin. Yaşam alanını temiz tutmak için bazı girişimlerin olabilir. Bir süredir ihmal ettiğin noktaları temiz tutmak, genel olarak sağlığın için de çok iyi bir etki bırakabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişiminize özen göstermeniz gereken bir gün olabilir bugün. Kendini nasıl ifade edeceğin ekstra önem kazanabilir. Aşkta iletişimin kuvvetlenmesi gereken bir gün olacak. Bu konu için daha fazla çaba gösterebilirsin.

Para

Maddi konularda bolca şükredip önüne bakacağın bir gün olabilir. Fazla masrafın olmayabilir bugün. İş konularında da büyük kaygıların olmayabilir. Var olan şartların kıymetini bilip ona göre davranmak sana daha iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanlarla farklı konularda fikir alışverişleri yapabilecek bir durumda olabilirsin bugün. Yeni konulara odaklanırken çevrenden ilham alabilirsin. Zihnini çalıştıracağın ve daha güzel şeylere zaman ayıracağın bir gün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün dinlenmek ve zihinsel aktivitelere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunu yormadığın ama zihnini çalıştırdığın bir gün olabilir. Stresten uzaklaşmak bugünün daha fazla önceliği olabilir o yüzden.

Aşk

Aşk konusunda farklı düşünceler duymak sana ilham olabilir. Başkalarının bu konularda neler düşündüğünü, nasıl davrandığını gözlemlemek için iyi bir gün olacak. Kendi durumunu gözden geçirirken farklı bakış açıları edinebilirsin.

Para

Yeni iş fikirleri geliştirmek için iyi bir gün olabilir. Çevrendeki insanlardan daha iyi etkiler görebilirsin. Farklı konulara odaklanmak, yeni projeleri bugünden geliştirmek seni çok daha ön plana koyabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2022 Pazar)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşından haber alabilirsin. Veya bir arkadaşın seni ziyarete gelebilir. Birlikte keyifli vakitler geçireceğin insanlara daha fazla zaman ayırabilirsin bugün. Keyifli sohbetler seni kendine getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün neşe ve eğlenceye öncelik vermelisin. Daha rahat olmak, keyifli konulara öncelik vermek, istediklerini yiyip içmek sana daha iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen deşarj olabilirsin. Kendini çok daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

Bugün sosyalleşme konusunda daha şanslı olabilirsin. Eğer hayatında birisi varsa birlikte geçireceğiniz zaman size çok iyi gelebilir. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman gireceğin farklı ortamlarda yeni flörtleşmelere daha açık olabilirsin.

Para

İş ve maddiyat ile alakalı düşünceleri bir başka güne bırakman daha olası. Bugün kendini rahat ettirecek şeylere öncelik verebilirsin. Eğer bir masraf yapılacaksa bu masrafın seni mutlu edecek şeyler için yapıldığına emin olman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel