18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Eylül 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün alışkanlıklarını terk etmek zorunda kalabilirsin. Senin için yeni olacak yöntemler denemek, sorunların çözümü için farklı bir bakış açısı geliştirmene yardımcı olacak. Değişikliğe sıcak bakmakta yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sessiz ve sakin kalmak isteyeceksin. Köşene çekilip olanı biteni izlemek senin için daha güzel gelecek. Nefes egzersizlerini ihmal etmemelisin. Bitki çayı içerek yenilenmeye devam edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla yapacağın telefon konuşmaları senin için önemli olacak. Aranızdaki mesafenin olumsuz etkisini azaltmak için irtibatı kesmemeniz önemli olacak. Onunla konuşmaktan keyif alacaksın.

Para

Karşına çıkacak iş fırsatları her zamankinden farklı bir yaklaşım gerektirebilir. Yaklaşımını buna göre değiştirmek senin için önemli ve kazançlı olacak. Öğrendiklerin sayesinde ileride daha fazla fırsat değerlendirme şansın olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla iç içe olmak için doğru bir zaman olmayabilir. Ters cevap verip kalp kırmaktan kaçınmak gerekecek. Başkalarıyla konuşurken kısa ve net olmak olumsuzluk yaşamanı engelleyecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dışarıda daha çok zaman geçirmek senin için daha iyi olacak. Yürüyüş yapmak, arkadaşlarla görüşmek isteyebilirsin. Yemek seçimini hafif olanlardan yana kullanmak gün içinde daha rahat etmene yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirip onu daha da yakından tanıma imkanı bulacaksın. Paylaştıklarınız arttıkça onun arkadaşlığından daha da çok keyif alacaksın. Geçirdiğiniz zaman ilişkinin güçlenmesini sağlayacak.

Para

Kendin için harcama yapmak isteyebilirsin. Ayırdığın bütçeyi akıllıca harcaman gerekecek. Savurganlıktan uzak durmak ileride sıkıntılardan uzak olmana yardımcı olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların düşüncelerinin senin üzerinde etkili olmasına izin vermeyeceksin. O düşüncelerin senin eylemlerini etkilemesi geleceğin beklediğin gibi şekillenmesini engelleyecek. Kendi bildiğinde ısrarcı olmak daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde kendini yorgun hissedebilirsin. Enerjini yenilemek için daha fazla çaba sarf etmen gerekecek. Egzersizleri daha az yorucu olacak şekilde ayarlayabilirsin. Hafif yiyecekler tercih etmek daha yararlı olacak.

Aşk

Yeni ortamlara girmek konusunda utangaç olmaman gerekecek. Yeni biriyle tanışma ihtimalini artırmak için sosyalleşmekten çekinmemelisin. Yeni insanlarla tanışmak, yeni ortamlara girmek ileride bir ilişki ihtimalini kuvvetlendirecek.

Para

Aklındaki fikirlerin sağlam girişimlere dönüşmesi için çalışmaya devam etmen gerekecek. Daha iyi bir sistem kurmak için arkadaşlarından yardım istemeyi deneyebilirsin. İstikrar ve sabır senin için önemli olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Yapmak zorunda olduğun işleri ertelememelisin. İleride altından kalkamayacağın bir yük oluşturmaması için şimdiden uğraşman lazım. İşlerini zamanında bitirmek için daha düzenli ve planlı çalışmak sana yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için daha özenli davranmaya başlayacaksın. Hareketsizlikten şikayet etmek yerine harekete geçmek senin için daha iyi olacak. Uzun yürüyüşler yapmak sana yardımcı olabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için aceleci davranmaktan kaçınman gerekecek. Sabırlı bir şekilde doğru bildiğin yolda ilerlemen istediğin ilişkiye sahip olman için gereken şartları sağlayacak.

Para

Alacağın haberler önüne yeni fırsatlar çıkarabilir. Bunları değerlendirirken daha özgür davranmak isteyebilirsin. Senin için yeni olanı tercih etmek daha keyifli bir şekilde çalışmanı sağlayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini çok şanslı hissedeceksin. Sevdiklerinle daha çok bir arada olma fırsatı yaratmak isteyebilirsin. Onlarla daha çok görüşmek kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak. İşlerinin ilerleyişi için planlarında ufak düzenlemeler yapman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Tek başına kalmaktansa sevdiklerinle daha çok vakit geçirmek senin için daha makul olacak. Toplulukla beraber gerçekleştirebileceğin aktiviteler tercih edebilirsin. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak yararına olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek, birbiriniz hakkında yeni şeyler keşfetmenize sebep olabilir. Bu sayede heyecanınızı canlı tutmayı başarıp ilişkinin renklenmesini sağlayabilirsiniz.

Para

Yaptığın planları gözden geçirmek ilerleyişin sorunsuz olmasına yardımcı olacak. Çıkması muhtemel sorunları önceden tespit etmek başka fırsatları daha hızlı değerlendirmeni sağlayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Seni mutlu edecek değişimler kapında. Hayatının gidişatını etkileyecek olayların sonucu olarak birkaç değişiklikle karşılaşacaksın. Başta bu değişiklikleri garipsesen de zaman ilerledikçe senin için iyi olduğunu göreceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla beraber düzenlenecek birkaç aktivite keyfini yerine getirecek. Daha sağlıklı bir gün geçirmek için aktiviteleri doğru seçmen gerekecek. Çok yemekten kaçınmak gün içinde rahat etmene yardımcı olacak.

Aşk

Uzun zamandır dikkatini çeken insanla daha fazla görüşme şansın olabilir. Bu fırsatı değerlendirirken aşırıya kaçmamalısın. Kendini doğru bir şekilde ifade etmek şansının yüksek olmasını sağlayacak.

Para

İş ortamında düşündüğün değişikliği yapmak daha kolay olacak. Aldığın kararları uygulamaya geçmekte hızlı davranmak isteyeceksin. Yaptığın değişikliğin bir aksama yaşanmadan hallolması seni mutlu edecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki olayları kişiselleştirmek seni yıpratmaktan başka bir şeye yaramayacak. Senin dışındaki dünyanın işleyişi hakkında daha rahat olman gerekecek. Yanındaki insanların hayatlarına daha olumlu dokunuşlar yapmaya çalışmak isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini gereksiz yere yormaktan vazgeçmelisin. Her iş için gönüllü olup ilk yorulan insan olmak bir fayda sağlamayacak. Yeme düzenini kontrol etmekte fayda var. Alışkanlıklarını gözden geçirmek isteyebilirsin.

Aşk

Geçmişte yaşanmış bir ilişki, bugün bir şekilde karşına tekrar çıkabilir. Bu durumun seni yönlendirmesine, kararlarını etkilemesine izin vermemelisin. Gelecek hakkında daha kararlı olmakta yarar var.

Para

Karşına çıkacak iş fırsatları maddi olarak beklediğin gibi olmayabilir. Bu fırsatları geçici bir süreliğine düşünmek senin için daha iyi olacak. İleride seni daha çok tatmin edecek fırsatlarla karşılaşman mümkün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Kendini enerjik hissetmek senin için çok olumlu bir gelişme olacak. Hayatına daha çok hareket katma fırsatını bu sayede bulacaksın. Enerjik ruh hali, mevcut işlerinde belirgin ilerleme göstermene büyük katkıda bulunacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

stres seni kovalasa da sen bundan kaçmasını bilmelisin. Açık havada daha çok yalnız kalmak senin için daha iyi olacak. Dertlerinden uzaklaşmak sana iyi gelecek. Yemek konusunda daha dikkatli davranıp hafif beslenmeyi tercih edebilirsin.

Aşk

Aklını kurcalayan konuları çözüme kavuşturmak için girişimlerin olacak. Sevdiğin insanla birlikte gelecek hakkında daha çok konuşmak gerekebilir. Belirsiz gördüklerini açıklığa kavuşturmak sana iyi gelecek.

Para

Harcama konusunda rahat olmak isteyeceksin bugün. Kendini kısıtlamadan ihtiyaçların için harcama yapmak senin için önemli olacak. Tutumlu bir davranış sergilemek bugünü rahat geçirmeni sağlayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Gelecek bir telefon haberi gün içindeki planlarını gözden geçirmeni gerektirebilir. Kararlarında daha esnek olmak, yeni durumlara uyum konusunda daha az sıkıntı yaşamanı sağlayacak. Hızlı uyum sayesinde gününün güzel geçmesi mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda daha radikal kararlar almak isteyebilirsin. Uzmanlar yardımıyla gereken değişiklikleri yapmak daha kolay olacak. Açık havada daha çok zaman geçirmen mümkün olacak. Dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

Yeni bir ilişki için şartların oluştuğunu fark edebilirsin. Aceleci davranmak yerine yavaş ve emin adımlarla ilerlemek isteyeceksin. Her anın tadını çıkarıp hakkını vermek, yaşadığın ilişkinin daha özel olmasına yardımcı olacak.

Para

Beklemediğin bir yerden eline para geçebilir. Bu para sayesinde uzun zamandır ertelediğin alış verişleri yapma şansın olacak. Planlarını hayata geçirmek için gereken başlangıçları yapma şansın olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Herkesle her şeyi paylaşmamalısın. Senin için önemli ve değerli olan insanlarla mutlu anlarını paylaşmak daha iyi olacak. Özel anlarının daha da anlamlı olmasını sağlayacak. Sevdiğin insanlarla birlikte olmak günün güzel geçmesini sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni egzersiz programları denemek isteyebilirsin. Senin için uygun olan değişikliği iyi seçmek, sporun senin için daha yararlı olmasını sağlayacak. Yemek konusunda daha dikkatli olmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

Canını sıkan gelişmelerin yaşanması seni gelecek hakkında umutsuzluğa sürüklememeli. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirip durumun değerlendirmesini yapmak ilerisi için daha mantıklı kararlar almana yardımcı olacak.

Para

Yeni iş fırsatları hakkındaki fikirlerini arkadaşlarınla paylaşmak senin için iyi olacak. Olası girişimler hakkında fikir alış verişinde bulunmak karşına başka türlü fırsatların çıkmasına yardım edecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

İş konusunda çok verimli bir döneme gireceksin. Bu sürede yeni fikirler, projeler peşinde koşmak isteyebilirsin. Ailenin yardımını sürekli yanında hissetmek isteyeceksin. Onların yardımıyla daha önemli adımlar atmak mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Tek başına kalıp kaygı ve strese imkan tanımak istemeyeceksin. Arkadaşlarınla birlikte olmak dikkatini olumlu şeylere vermene yardımcı olacak. Uzun yürüyüşler yapmak senin için çok faydalı olacak.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere alışman gerekecek. Girdiğin yeni ortamlar sayesinde etrafında seninle konuşmak, tanışmak isteyenler olabilir. Ulaşılabilir olup yeni arkadaşlıklara karşı açık durmak senin için iyi olacak.

Para

Yeni projeleri hayata geçirmek için daha fazla beklemek istemeyeceksin. Karar alıp hızlı bir şekilde harekete geçmek senin için daha iyi olacak. Çevrenden alacağın ufak yardımlarla birlikte giriştiğin işlerin üstesinden geleceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün olası anlaşmazlıkların seni etkilemesine izin vermemen gerekecek. Başkalarının söylediğine aldırış etmeden kendi bildiğini yapmaya devam etmek isteyeceksin. Tartışma ortamının seni engellemesine, durdurmasına izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Değişen havalara karşı önlem aldığından emin olmalısın. Hazırlıksız yakalanmamak senin için önemli olacak. Egzersiz programını uygulamaya devam etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın insandan beklediğin haberi alamamak seni üzmemeli. Olayları kafanda kurup kendini üzmek yerine hamleni yapıp gerisini akışına bırakmak senin için en iyisi olacak.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda kendini şanslı hissedeceksin. Aklına yatan seçeneğin peşinden gitmek için her şey uygun olacak. Yeni girişimler sayesinde uzun süreli düşüncelere girebileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel