18 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Eylül 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Bugün hayaller ve isteklere göre şekillenebilir. Bir şeyleri daha fazla isteğine göre gerçekleştirmek öncelikli olabilir. Neleri istediğini, nasıl değişimler görmek istediğini kendine ifade etmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Maskeyi çeneye takmak yeterli mi? Değil. Bunu nefes alamamakla kıyaslamak da doğru değil. Hijyene ve mesafeye özen gösterdiğin kadar biraz da maske kurallarına öncelik vermelisin bugün.

Aşk

Sağlıklı sınırlar çizmek her ilişkide olması gereken bir noktadır. İkili ilişkilerde bir şeyleri abartmamak veya beklentileri dizginlemek için sınırlar önemli olabilir. Bugün karşındaki insan ile arana bu mesafeyi koyabilmelisin.

Para

Parasal konulardan keyif alabilirsin bugün. Eline güzel paralar geçebilir. Kazancının keyfini çıkarabilirsin. Bu maddi gelişmeleri dikkatle gözden geçirmek, bu durumun kalıcı olmasına vesile olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Hayatında yaşanan zorlukların temeline inmen gerekebilir. Özellikle de kariyer ile alakalı olanlara. Nerelerde hata yaptığını görmek ve iğneyi kendine batırmak çok daha mantıklı kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konusu öncelikli olabilir. Bu pandemi sürecinde hijyene dair bazı şeyleri artırmak senin için daha doğru olabilir. Sağlıklı kararlar almak için ilk olarak hijyene özen göstermelisin.

Aşk

Biraz daha otoriter bir figüre ilgi duyabilirsin. Dediğini yapan ve isteklerini yaptıran bir kişiye olan bu ilgi aslında bir hayranlık olabilir. Bu hislerin nereye gittiğini görmek için zamana bırakman gerekebilir bazı şeyleri.

Para

Paranın gelip gittiğini, kazanılıp harcandığını kendine hatırlatman gerek. Sürekli gelsin veya sürekli gidecek diye sağlıksız düşüncelere kapılmamalı, ortada bir denge olması gerektiğini kendine hatırlatmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Okuduğun resmi belgelere ekstra dikkat etmen gerekebilir. Maddi açıdan daha mantıklı gelişmeler görmek veya genel olarak bir şeyleri daha dikkatle incelemek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Belgeleri aceleye getirmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendeki insanların hastalığı ciddiye almaması, senin de bir şeyleri boşvermen anlamına gelmez. Kendini korumak ve sevdiklerine özen göstermek için sosyal mesafe kurallarına uyman gerekecek.

Aşk

Korkuyla kenara çekilmemen gereken bir gün olacak. Gerekirse ayakların yere daha sert basmalı. Eğer bir karar alınacaksa aşk için, bunu başkalarına bırakmamalı ve daha baskın olmalısın.

Para

Maddi açıdan daha baskın olmak için çok fazla çaba göstermiş olabilirsin. Biraz durup durum değerlendirmesi yapman gerekecek. Etrafındaki insanlarla olan iletişimin, paradan önemli olabilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir anda aklına gelecek bir fikir, gün içerisinde karşına çıkan sıkıntılarla başa çıkmana yeterli olabilir. Güzel fikirler geliştirmek, bir anda zihninin açılması ile keyifli kararlar almak gününü etkileyecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Pandemi sürecinde özenmen gereken konuları boşlamamalısın. Çevrendeki insanların dikkatsizliği veya umursamazlığı sana örnek olmamalı. Hijyen ve dikkatinle insanlara sen örnek olabilirsin.

Aşk

Geçmişte yaşananlar aklına gelebilir. Biraz nostalji yapabilirsin. Ama biten ilişkilerin neden bittiğini kendine hatırlatman gerekecek. Bir şeyleri daha net görmek için objektif olmalı ve romantik beklentilere girmemelisin.

Para

İnsan ilişkilerinde doğru gitmediğini düşündüğün şeyleri jestlerle ve fedakarlıklarla düzeltebilirsin. Karşında kalbini kazanman veya barışman gereken bir insan varsa kesenin ağzını açman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Çevrenden destek görmen olası. Sıkıntıda olduğun veya zorlandığın konularda sevdiğin kişilerin desteğini görebilirsin. Ancak bu desteklerin karşılıksız olduğundan veya bir alt metni olmadığından emin olmak sana düşecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkmak için biraz kafanı dinlemen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak için kafanı toparlaman gerekecek. Duygusal gerginliklerle başa çıkmak adına bugün dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Hayatında kimse yoksa bugün insanlarla olan iletişimine dikkat etmen gerekebilir. Çünkü hiç beklemediğin bir noktada keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Aşk konularında güzel iletişimler seni heyecanlandırabilir.

Para

Paranı kimle paylaştığına dikkat etmen gerekecek. Sana masraf çıkarmamak istediğini ve senin tarafında olduğunu söyleyen insanlara iki kere dikkat etmelisin üstelik. Kimle paranı paylaştığın önemli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Bazı değişimler yapmak için iyi bir gün olabilir. Hayatında genel olarak veya özellikle sosyal çevrende farklılıklar olabilir. Değişime ayak uydurabilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak demek hayata bir denge getirmek demektir. Yediklerinde, hareketlerinde ve dinlenmende sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarman gerekebilir. Bugün bu konularda dikkatli düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimin ve bağın daha da arttığını hissedebilirsin. Daha sağlıklı ve keyifli gelişmeler, iletişim artışı gibi konular size daha iyi gelecek bugün.

Para

Durum değerlendirmesi yapmak için önemli bir gün olabilir. Bir şeylerin iyi mi kötü mü olduğunu direkt olarak gözlerinle görmek sana daha iyi gelebilir. Mantıklı kararlar almak için kendi gördüklerine inanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

İletişim ve bilgi alışverişi önemli olabilir. Kimle ne konuştuğun, nelerden bahsedildiği önem kazanacak. Bilgi alışverişinde yanlışlar olmaması için bazı şeyleri iki kere teyit etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek bugün sana daha iyi bir enerji verebilir. Şekerli veya gazlı içecekler tüketmek yerine su tercih etmelisin. Böylece enerjinin daha da arttığını görebileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli vakitler geçirmek için aklına bazı fikirler gelebilir. Bir şeyleri başlatan taraf sen olabilirsin. Göstereceğin özen, karşındaki insanın kalbini ısıtabilir.

Para

Düşündüğün kadar paran olmasa da sahip olduklarına güzel şeyler yapmaya vakit ayırabileceksin. "Keşke daha fazlası olsa" değil de "Şükür ki bu var" demek bütün modunu değiştirebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Hiç beklemediğin noktalarda destek alabilir, maddi olarak kendini daha iyi hissedebilirsin. Bu güzel iletişim ve beklenmedik gelişmeler hayatta hala güzel şeylere yer var demene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz konularına bir bütün olarak odaklanmalısın. İşlenmiş ve şekerli gıdaları azaltmak, yanında da daha fazla hareket etmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Gün içinde aşk ile alakalı çok fazla heyecanlı beklentin olmasa da ilerleyen saatlerde daha keyifli gelişmelerle karşılaşman olası. Aşka bakış açını değiştirecek güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Para

Maddi konularda şansın dönebilir. Daha güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Etrafında olan biteni iyi analiz ederek kendini sağlama alabilirsin. Maddi açıdan keyfin yerine gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Keyfine göre davranmak iyidir ama tutarlı olup dikkatli davranmak daha iyidir. Bir şeyleri abartmamak, tutumluluğa özen göstermek bugün senin için iyi olacak. Kendini bu konulara açabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla konuşmak, keyifli sohbetler ve eğlenceli bir aktivite sana çok daha iyi gelebilir. Sağlığın için duygusal gerginliklerden kurtulman gerekecek. Bunun için bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda ciddi bir atmosfer olabilir. Bir şeyleri iki taraf da çok ciddiye alabilir veya alınganlık yapabilir. Olabildiğince yapıcı kalmalı ve olayları büyütmemelisin.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler görmek için kendini doğru ifade edebilmen gerekecek. Bir rekabet veya üste çıkma durumu olabilir. Kendini mantıkla ifade etmek parasal gelişmeleri kapına getirebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Bir şeylere daha fazla hevesle odaklanabilmelisin bugün. Can sıkıntısı veya gerginlikle olaylara odaklanmak yerine daha keyifli konularda güzel gelişmelere kendini açmak sana düşecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve temizlik konuları bugün önceliğin olabilir. Yaşam alanını veya çalıştığın ortamı daha temiz hale getirmek hem fiziksel açıdan hem de zihinsel açıdan daha rahat etmene vesile olabilir.

Aşk

Geçmişte kalan bir kişi ile tekrar iletişime geçebilirsin. Bu iletişim sizi tekrar bir araya getirmeyebilir belki ama bazı konularında daha da netleşmesine vesile olabilir. Bugün iletişimlere özen göstermelisin.

Para

Maddi geleceğini umutlara ve dileklere bağlamamalısın. Ayakların yere daha sağlam basmalı. Bir şeyleri gerçeklerle görmek sana zor gelse de senin için önemli olan içinde bulunduğun durumu analiz edebilmek olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Etrafındakilerin gazına gelerek harekete geçmemeli ve kendi kararlarını almalısın. Sağlam bir duruş sergilemek ve çevreyi okumak senin için önemli detaylar olacak bugün. Dikkatli olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Pandemi sürecinde kendin için eksik bıraktığın şeylere odaklanman gerekebilir. Hareketsizliğin ileride sıkıntı çıkarmaması için bugün nasıl egzersizi artıracağına odaklanman gerekebilir.

Aşk

Bir süredir arkadaş olduğun bir insan ile aranızda bir flörtleşme yaşanabilir. Aşk konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Birbirinize daha farklı bir gözle bakmak aşk konularını gündeme getirebilir.

Para

Para harcamak için birden fazla şey dikkatini çekebilir. Ama neyin gerekli neyin gereksiz olduğuna kendin karar vermelisin. Maddi açıdan sağlam durman ve ona göre hareket etmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2020 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlıklar, konuşmalar ön planda olabilir. İnsanlarla arandaki iletişim sana neler yapman gerektiğini ortaya koyacak. Gündeminin büyük bir kısmı çevresel faktörlerden etkilenebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve kendine çeki düzen vermek için iyi bir gün olabilir. İçinde bulunduğun ortamda nasıl egzersiz yapabileceğini düşünebilir ve bu konularda araştırmalar yaparak yeni başlangıçlara girişebilirsin.

Aşk

Kendine en yakın gördüğün kişi ile arandaki iletişime özen göstermen gerekebilir. Sevdiğin, değer verdiğin bu kişiyi boşlamamalı ve aranızdaki iletişimi kuvvetli tutmalısın. Bugün bazı şeyler sana düşebilir.

Para

Maddi olarak içinde bulunduğun durumu gözlemlemen gerekebilir. Yeni bir masrafa girmeden önce etrafında olan biteni net bir biçimde görmen gerekecek. Para harcarken aceleci olmamalısın bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel