18 Eylül 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Kendine bir hediye almak için güzel bir gündesin. Kendini mutlu etmek ve sevdiğin şeylere odaklanmak sana daha iyi bir etki sağlayacak. Eğer son zamanlarda kendini yorgun hissediyorsan bu konuda bir şeyler yapmalı ve kendi enerjini yükseltmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun yorgunluklara karşı daha hazır olması için bazı konularda değişime gitmen gerekebilir. Gerek yediklerinde, gerekse uyku düzeninde daha dikkatli olmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri aldığına ve yeteri kadar dinlendiğine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Eskiden yaşanan bir mevzu bugün tekrar gündeme gelebilir. Daha önceden yaşanan bir ilişki veya flörtleşme konusu bugün tekrar gündeminde olacak. Eskiyi hatırlamak ve bu kişiyle tekrar karşılaşmak olası senin için.

Para

Hayatında nelere öncelik vereceğini görebilmek için kendine zaman tanıman gerekebilir. Maddi konularda nasıl adımlar atacağını görmek için bugün biraz ağırdan alman gerekecek. Kendine zaman tanımak, daha güzel kararlar almanı sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Hayatındaki bir insan hakkında daha fazla şey öğrenebilirsin bugün. Bu kişinin amaçlarını ve gidiş yolunu daha iyi kavramak, ileride senin için daha güzel parasal gelişmeler sağlamanı da kolaylaştırabilir. Ortak işler ve destek konuları ön planda olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplin senin için önemli bir konu olacak bugün. Eğer kilo vermeye ve daha fit olmaya niyetlendiysen yediklerine dikkat etmeli ve öz disiplinini sağlayabilmelisin. İrade ve kuvvet senin için önemli olacak bugün.

Aşk

Yeni insanlarla aynı ortama girmen aşk konusunda güzel etkileri hayatına çekmene vesile olabilir. Bir insanın senden hoşlanması ve seninle ilgilenmesi olası. Bu güzel durumun kalbini daha hızlı attıracak olması da tabii…

Para

Bugün parasal konularda güzel adımlar atabilecek bir enerjin olacak. Verimli olmak, daha fazlasını yapmak önceliğin olabilir. Bu güzel enerjiyi bir etkinliğe döktüğün zaman karşılığında güzel kazançlar elde edebileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün beklenmedik bir kaynaktan güzel etkiler alabilirsin. Gerek parasal konular gerekse sevdiklerin ile alakalı konularda beklenmedik gelişmeler seni bekliyor olacak. Bu güzel günün keyfini çıkarmak için kendine vakit ayırman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük egzersiz programı çıkarman ve bol bol hareket etmen hem kaslarının hareket kabiliyetini artıracak hem de stresi vücudundan atmanı kolaylaştıracak. Stabil kalmak ve hareket etmemek seni düşündüğünden daha fazla yorabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerçekleşecek olan konuşma sana çok güzel enerjiler katabilir. Eğer hoşlandığın ancak konuşamadığın bir kişi varsa, bugün beklediğin iletişimi kurabilirsin.

Para

Büyük gelişmeler elde etmek için büyük değişimlere gitmene gerek olmayacak bugün. Elindekilere bakarak, ufak değişimlere giderek ve farklı kararlar alarak da güzel kazançlar elde edebileceksin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Yeni bir şeyler öğrenmek isteyebilirsin bugün. Veya bir durum hakkında daha fazla bilgi almak için insanlarla iletişime geçebilirsin. Bir şeyleri tam olarak öğrenmeden adım atmamalısın. İnsanları yargılamak da buna dahil…

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve yediklerine dikkat etmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri alması, gerekli vitamin ve mineralleri tüketmen kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Geçmişte gösterdiğin bir tavır bugün tekrar gündeme gelebilir. Sevdiğin kişinin unuttuğunu veya geride bıraktığını düşündüğün bir olayın tekrar gündeme gelmesi ortamın biraz gerilmesine sebep olacak. Sakin kalmak senin için önemli olabilir bugün.

Para

Maddi konularda daha sağlam adımlar atabilirsin bugün. Yaratıcı davranarak masraf gerektiren konuların altından daha kolay kalkabilirsin. Para harcamadan bazı şeyleri halledebilmek kendine olan güvenini de artıracak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Ani yaşanan değişimler seni biraz tedirgin edebilir. Ancak bazı şeylerin sürekli olarak aynı kalması senin canını daha da sıkabilir. O yüzden değişimleri güzellikle karşılamalı ve kendini bu değişimlere karşı hazırlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmek için vücudunun ihtiyaçlarını daha dikkatli dinlemen gerekebilir. Dinlenmek ve vücuduna gereken ilgiyi göstermek sana daha iyi gelecek bugün. Kendine karşı nazik olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerçekleşecek olan konuşmalar, senin için önemli olacak bugün. Önem verdiğiniz mevzular hakkında iletişime geçmek ve birbirinize karşı anlayışlı olmak, ilişkinize daha iyi gelebilir bugün.

Para

Canın sıkıldığında para harcamaya daha da meyilli olabilirsin. Bugün bu konularda dikkatli olman gerekecek. Stres atmak için alışverişe çıkmak, daha sonradan pişman olabileceğin masraflar yapmana sebep olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Uzun bir süredir gerçekleşmesini beklediğin bir şey varsa, bugün bu beklentilerin bir sonuca varabilir. Elde edeceğin güzel sonuçlar hem maddi hem de manevi güzellikleri hayatına katabilir. Bugün bir kutlama yapabilirsin!

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini korumak için dikkatli olman gerekebilir bugün. Aşırıya kaçmamalı ve her şeyi yeterli bir şekilde yapmalısın. Egzersiz, diyet ve uyku düzenini dikkatle gözden geçirmen gereken bir gündesin bugün.

Aşk

Geçmişte kalan bir kişi ile tekrar iletişime geçebilirsin bugün. Geride kalan aşk ve ilişki mevzuları bugün gündemine gelebilir. Bazı konularda dikkatli düşünmeli ve geçmişe dair hatırladığın şeylere önem göstermelisin.

Para

Bugün sevdiğin insanlarla daha fazla vakit geçirmek iş ve parasal konularda daha sağlam adımlar atmana da yardımcı olacak. Etrafındaki insanların pozitif etkisi, para konularında da seni etkileyecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün bazı şeyleri abartmaman gerekecek. Verdiğin tepkiler, söylediğin sözler ve hareketlerin ölçülü olmalı. Sevincini de üzüntünü de sakin bir şekilde yaşamalı ve kendini çok fazla yormamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerilimin vücudunu fazlasıyla yorabileceği bir gündesin. O yüzden kendine zaman ayırmak ve bu stresi vücudundan atmaya çalışmak sana daha iyi gelebilir. Kaslarını fazla yormamalı ve kendine nazik olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli ve sakin bir gün geçirmek, enerjini yenilemene vesile olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa, bugünü kendine ayırıp keyifli romantik komediler izleyebilir ve aşk konularında kendine biraz zaman tanıyabilirsin.

Para

Parasal konularda fikirlerini kendine saklamak önemli olabilir. Gerçek hayat ve hayallerin birbirleri ile örtüşmeyebilir. Ancak gerçek olanı göz önünde bulundurup fikrini paylaşmamak senin için daha mantıklı olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün büyük değişimler yaşayabilirsin! Hayatında gerçekleşmesini umduğun şeylerin yoluna girişi, bir şeyleri kutlamanı gerektirebilir. Sevdiklerinle keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna ve nasıl hissettiğine odaklanman gerekebilir bugün. Kendi enerjini artırmak için yeni kararlar alabilir ve farklı egzersiz programlarına başlayabilirsin. Güzel başlangıçlar için iyi bir gün olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önem gerektiren konulara odaklanmak ve bazı ciddiyet gerektiren konuları konuşmak senin için daha iyi olabilir. Canın sıkılmasın diye bir şeyleri ertelemek yerine bugün açık sözlü davranman gerekecek.

Para

Bugün parasal konularda daha rahat davranmalısın. Para harcamamak için kendini zorlamak sana güzel enerjiler katmayacak. Paranın akışkan olduğunu aklında tutmalı ve biraz daha rahat davranabilmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Ulaşmak istediğin hedefler için ayakların yere daha sağlam basmalı. Bugün hedef odaklı hareket ederek güzel başarılar elde edebileceksin. Kendine güvenmeli ve insanlarla arandaki iletişimi kuvvetli tutmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bazı konularda karar alamamak, vücudunda biriken stresin göstergesi olabilir. Bazı konularda çok fazla düşünmek ve adım atamamak vücudunda gereksiz yere bir negatif enerjinin birikmesine sebep olmuş olabilir. Bugün stresin etkilerini azaltmak için egzersiz yapman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı fikir ayrılıkları varsa bu durumu düzeltmek için eline bir fırsat geçebilir. Aranızda daha sağlam bir iletişimin olacağı ve birbirinize karşı daha anlayışlı davranacağınız bir gündesin.

Para

Parasal konularda duygularınla oynamaya çalışanlara karşı dikkatli olmalısın. İş ve maddi konularda manipülasyona karşı önlem alman gerekecek. Her anlatılana inanmamak ve kendini zor durumda bulmamak bugün senin için önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Hayatında büyük değişimlere yer açmalısın bugün. Bazı şeyleri yoluna koyman ve daha büyük şeylere odaklanman olası. Hayatında görmek istediğin yenilikler için kendini hazırlamak bugünün daha iyi geçmesini sağlayabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun isteklerine karşı daha dikkatli olmalısın. Eğer dinlenmen gerekiyorsa, dinlenmen gerekiyordur! Kendini zorlamanın alemi yok. Ayrıca yediklerine dikkat etmek de enerjinin yükselmesini sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin bir kişi varsa daha ciddi konuşmalar yapabilirsiniz bugün. Geleceğinizi düşünmek, ortak kararlar almak ve evlilik odaklı konuşmalar yapmak kalbinin daha hızlı çarpmasına vesile olacak.

Para

Bugün parasal konularda nasıl bir yol izlediğini gözden geçirebilir ve geçmiş ile kıyaslayabilirsin. Kat ettiğin yolu gözlerinle görmek, geleceğine daha pozitif sarılmanı sağlayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Kendine zaman ayırmak ve tek başına vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Hayatında olan bitenleri gözlemlemek ve bir adım atmadan önce düşünmek ilerisi için daha dikkatli kararlar almana yardımcı olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kafanı toparlamak ve stresin etkilerini azaltmak bugün sana daha iyi gelebilir. Enerjini düşüren insanlardan uzak ve keyif aldığın aktivitelere vakit ayırarak bir gün geçirmek, sağlığını da iyi etkileyecek.

Aşk

Bugün daha konuşkan olacaksın. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile bol bol muhabbet edebileceksin. Eğer hayatında birisi yoksa, güzel sohbetler ettiğin birisinden hoşlanmaya başlayabilirsin.

Para

Bugün paranı da enerjini de dikkatli kullanmalısın. Gireceğin ortamlar ve konuşacağın insanların senden çok fazla şey beklemesi söz konusu olabilir. Gereksiz masraflara girmek ve kendini paralamak seni sonradan pişman edebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün havada aşk olacak! Aşk ve ilişkiler konusuna daha fazla odaklanabileceksin. Bu güzel enerjinin kalbinin daha hızlı çarptırması çok hoşuna gidecek. Ayrıca alışverişe daha fazla vakit ayırabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini yükseltmek için keyif alacağın aktivitelere katılmak daha iyi olabilir. Dans ve grup dersleri hem hareket kabiliyetini artıracak hem de daha fazla eğlenmeni sağlayacak cinsten egzersizler olabilir. Bu konulara daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışman ve bu kişiden hoşlanman olası. Eğer sevdiğin bir kişi varsa, aranızda çok güzel bir muhabbetin yaşanması da… Aşk konusunda güzel gelişmeler ve mutluluklar seninle olacak bugün.

Para

Geleceğini düşünmek sana zor gelebilir bugün. Maddi konularda ileride nasıl bir konumda olacağını hayal etmek seni zorlayabilir. Ufak adımlar atmak ve kısa süreli planlar yapmak sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel