18 Ekim 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Ekim 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanlar için veya yardıma ihtiyacı olanlar için bir şeyler yapmayı düşünebilirsin. Olaylara para veya üstünlük olarak bakmamalısın. Çevrendekileri mutlu etmenin bir yolunu bulmak seni de mutlu edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş veya evde yapacağın esneme hareketleri sana çok daha iyi bir enerji katabilir. Sağlığın için daha güzel kararlar alabilirsin. Biraz daha hareket sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Canını sıkan şeyleri sonlandırmak isteyebilirsin. Bu hareket seni sevdiğin kişiyle iletişime itebilir. Eğer ortada bir inat yüzünden anlaşmazlık varsa bunu aşmaya çalışmak sana düşebilir.

Para

Kendini parasal konulara üzmek yerine sahip olduğun güzelliklere odaklanmaya çalışmalısın. Evrene minnet duyguları göndermen sana daha güzel ve bereketli kısmetler göndermenin önünü açabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Bugün kan dolaşımını artıracak hareketlerde bulunmak sana genel olarak daha iyi gelebilir. Vücudunu önemsemeli ve az da olsa biraz egzersize odaklanmalısın. Zira o kan dolaşımına ve enerjiye ihtiyacın olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana çok daha iyi bir enerji verebilir. Sağlığına özen göstermek için şekerli yiyecek ve gazlı içeceklerden uzak durarak su tüketimini artırabilirsin. Bugün bu konuya özen göstermen kalıcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda farklı bir durum oluşabilir. Bağlarınız daha da kuvvetlenebilir, ilişkiniz bir aşama atlayabilir. Önemli olan soru: Buna hazır mısın? Bugün bunu düşünebilirsin.

Para

Paraya duygusal yaklaşmamalısın. Hesabını kitabını bilerek hareket etmen gerekecek. Mantıklı kararlar ve net hareketler para konusunda sana faydalı olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Bugün zihnini çalıştırmalısın. Berrak bir zihin sana inanılmaz güzel fikirler sunabilir. Etrafına daha dikkatli odaklanarak ve fikirler üreterek, takıldığın konuları çözebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnen kendini yorgun hissedebilirsin. Bunu aşmak için biraz daha egzersiz sana daha iyi gelebilir. Fiziksel olarak kendini kuvvetlendirmek ve kan dolaşımını artırmak stresle başa çıkabilmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

Yanlış anlaşılmalara dikkat etmen gerekecek. Bir şeyleri iki kere konuşmakta fayda var. Gereksiz yere kendini üzmek veya karşındaki insanı kırmaktan kaçınmak için bu konuşmaları yapman gerekecek.

Para

Sahip olduklarına şükretmen gerekecek. Daha fazlasını veya farklı şeyleri isterken elindekilere haksızlık etmemelisin. Bugün sahip olduklarına şükretmen her şeyden önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Büyük meselelerle uğraşıyorsan ve kendini bir çıkmazda hissediyorsan hemen vazgeçmemelisin. Bugün güzel kararlar alabilir veya çözüme yaklaşabilirsin. Kendi işini veya uğraştığın şeyleri daha net görebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve kendini daha iyi hissetmek için stres kaynaklarıyla arana bir mesafe koyman gerekecek. Sana stres yaşatan şeylerden uzaklaşmak için bir şans yaratabilirsin kendine.

Aşk

Bugün aşk ve romantizm için çok mükemmel bir gün olmasa da ufak jestler ve keyifli sohbetler için fırsatlar üretebilirsin. Sevdiğin kişiye beklemediği bir anda jest yapmak aranızda daha farklı bir bağ oluşturabilir.

Para

Para kazanma sürecinde daha seri olmak isteyebilirsin. Ancak bugün maddi konularda kendini acele ettirmemeyi öğrenmen gerekecek. Bir şeyleri hızlandırmak çözüm olmayabilir, sabretmeyi bilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Başkalarının daha iyi hayatlar yaşadığını düşünmek büyük bir yanılsama olabilir. Bugün kendi sahip olduklarına odaklanmalısın. Bu durumun seni maddi konularda hata yapmasına itmemelisin. Şükretmek büyük bir erdemdir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Pandemi sürecinde ihmal ettiğin şeylere odaklanabilirsin. Hijyen kurallarına uysan da kendini biraz fazla hareketsiz bir ortama hapsetmiş olabilirsin. Bugün bunu değiştirmek ve biraz hareket etmek için ufak bir yürüyüşe çıkabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile bir şeylerin ilerlemediğini düşünebilirsin. Karşı tarafı ilgisiz bulabilir, kendi adımlarını yetersiz görebilirsin. Bu duruma netlik katmak için bazı konuşmaları senin yapman gerekebilir.

Para

Bugün kendi sözünü geçirmenin maddi konulardaki önemini görebilirsin. Parasal konularda daha sağlıklı kararlar almak ve bunu da etrafındaki insanlara dikte etmek sana düşebilir. Kendi paranın arkasında durmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Sözlerinle, kelimelerinle birçok şeyi halledebilirsin. Etrafındaki insanları etkileyebilir ve onlara kendi isteklerini ifade edebilirsin. Bir şeyler konuşulacaksa o gün bugün olmalı.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Aynada gördüğün kişiyle barışmak isteyeceksin. O yüzden kendine bakım için vakit ayırabilirsin bugün. Hijyen ve kişisel bakım konuları, sağlığına da daha fazla odaklanmana ve kendine dikkat etmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızı bozan meseleleri konuşmanız gerekecek. Direkt ve net olmak size daha iyi gelebilir. Aranızdaki meseleleri çözmeye odaklanmanız size güzel bir umut verebilir.

Para

Kendini başkalarıyla kıyaslamamalısın. Sahip olduklarına şükrederek kendi işine odaklanmalısın. Başkalarında olup sende olmayan şeyler listesi seni çok karanlık ve yanlış yerlere götürebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Giydiklerine fazlaca odaklanabilirsin. Dolabında neler var, neler yok hesap edebilirsin. Yeni şeyler almak, eskileri değiştirmek gibi bir isteğin olabilir. Bu hissiyat seni güzel değişimlere itecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini nereye yönlendirdiğin önemli olabilir. Sağlıklı beslenmek için mutfağa girmek mi yoksa sadece kendini iyi hissettiğin için hazır gıda tüketmek mi? Kararlarını iyi vermeli ve sağlığa odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini daha fazla üstünde toplamak isteyebilirsin. Gerek giydiklerinle, gerekse hareketlerinle ilgi çeken taraf olmak isteyeceksin. Bunun için biraz özen gösterebilirsin.

Para

Bugün ne karar alırsan al senin için faydalı olacak. Maddi olarak kendini daha rahat hissedebileceksin. Kendin için doğru kararları alabileceksin. Yeni tasarruf planlarına geçmeyi planlayabilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Bugün aklın çılgın atabilir. Hayal gücün, fikirlerin, adımların, kararların… Kendini çok başka bir dünyada bulabilirsin. Bu güzel düşünceleri bir kenara not düşmek ve onların peşine düşmek seni çok mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikleri aşmak için kendine zaman ayırman gerekebilir. Negatif düşünceleri azaltmak için keyifli bir aktivite planlayabilirsin. Kendince bir gün geçirmek stresi azaltmanda faydalı olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda dış etkilerden çok kendi hislerin ön planda olabilir. Yani hayatında kimse olmasa da, aşk bir köşede beklemiyor olsa da kendi içinde romantik düşüncelerin olabilir. Keyifli bir romantik komedi seni daha da mutlu edebilir.

Para

Kimseyle konuşmamak, her işi tek başına yapmak isteyebilirsin. Veya tek başına kafa dinlemek… Ama bugün insanlarla iletişiminin iş ve maddi konulara önemli bir katkısı olabilir. O yüzden hemen gemileri yakmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Aklın beş karış havada olabilir. Ancak mantığına geri dönmen gerekecek. Hayal alemine fazla dalmak seni düşündüğün kadar mutlu etmeyebilir. Dikkat etmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek senin için daha iyi olabilir. Zihnini berraklaştırmak ve özellikle de şekerli gıdaların negatif etkisini azaltmak için su tüketimini bugün için bile olsa artırman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda ciddi konuşmalar gündeme gelebilir. Eğer hayatında birisi varsa onunla aranızda daha farklı bir ton olacak. Ancak bu konuşmalar, birçok konuda sana açıklık getirebilir, o yüzden korkmamalısın.

Para

Bugün maddi konularda hevesin çok yüksek olmasa da mantıklı kararlar alabileceksin. Gününü idame ettirecek kararlılık ve tasarruf planları, parasal açıdan seni daha fazla güvene alabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Yeni şeyler hayal edebilirsin bugün. Kafan sürekli bir hayal aleminde olabilir. Bu durumdan kendine ders çıkarabilir ve yeni fikirler üretebilirsin. O yüzden kendini bu konuda engellememelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine öncelik vermen gereken bir gün olabilir. Sağlığına odaklanmalı ve özellikle de bu hastalık zamanlarında hijyene dikkat etmelisin. Hastalıktan korunmak için ekstra neler yapabileceğini düşünebilirsin.

Aşk

Aşkta hatalar yapman olası. Önemli olan bu hataları nasıl düzelteceğin. Sevdiğin kişiyle pozitif bir konuşma yapabilmek ve hataların için sorumluluk olmak aranızda daha iyi bir etki bırakabilir.

Para

Sahip olduklarına şükretmek en önemli konu olabilir. Aç gözlülük edip daha fazlasına odaklanmamalısın. Elindekilerle çalışmayı, yetinmeyi bilmelisin. Bugün bir masraf yapılacaksa eğer fazlasına değil, gerekli olana fırsat tanımalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki herkes güllük gülistanlık yaşıyor ama sen sürünüyormuşsun gibi bir his olabilir. Ama bu his bir aldatmaca. Kendine işkence etmemelisin bugün. Sahip olduklarına odaklanmak seni çok daha mutlu edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize odaklanman gereken bir gün olabilir. Biraz hareket sana daha iyi gelecek. Açık havada yürüyüş ve biraz egzersiz, senin için daha güzel olabilir. Tabii sağlık koşullarına dikkat ettiğin sürece…

Aşk

Bugün aşktan büyük beklentilerin olmamalı. Bir şeyleri ekstrem derecelerde beklemek sana yaramayabilir. Eğer sevdiğin bir kişi varsa sakin bir konuşma ve olaysız bir gün sana daha iyi gelebilir.

Para

Etrafında sana "olmaz o iş" diyenlere fazla kulak asmaman gereken bir gün olacak. Maddi konularda kendi kararlarının arkasında durmalı ve hedeflerine odaklanmalısın. Çevrendeki insanların senin yerinde olmadığını kendine hatırlatman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini başkasının yerine koymayı öğrenmen ve empati yapman gerekecek. Çevrendeki insanları anlamak için dikkat etmelisin. Kendini onların yerine koyman onları daha iyi anlamana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir çay veya bir çorba içmek sana enerji katabilir bugün. Sağlığın için daha dikkatli bir biçimde sıvı tüketebilirsin. Özellikle bol vitamin ve besin dolu bir çorba, sana çok daha fazla enerji verecek.

Aşk

Eski bir sevgili, bir flört tekrar karşına çıkabilir. Beklenmedik bir anda bu kişiyle karşılaşman veya onunla ilgili haberler alman seni biraz geçmişte götürebilir. Önceden yaşananları düşünmek aşka dair bakış açını değiştirebilir.

Para

Para konusunda daha fazlasına odaklanmak yerine sahip olduğun şeylere ve ailene odaklanabilirsin. Maddi açıdan kendini çok fazla zorlamak yerine gününün ve sahip olduklarının keyfini çıkarmalısın bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel