18 Ekim 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Ekim 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Eğer hayatında kimse yoksa bugün yeni bir insan ile tanışabilirsin. Aşk ve ilişkiler ile alakalı daha yapıcı bir enerji seninle olacak. Bu güzel etkiyi iyi değerlendirmek ve kalbinin hızlı atmasını sağlamak ise tamamen sana kalmış.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve duygusal birikimler seni biraz yormuş olabilir. Bugün kendine vakit ayırman ve kafanı toparlaman sana daha iyi gelecek. Vücudunu dinlendirmen ve kaslarının üstündeki gerginliği atman sana daha iyi bir etki sağlayabilir.

Aşk

Hayallerindeki insan ile tanışabilirsin bugün. Kafandaki aşk fikrine çok uygun bir durum ile karşılaşabilir ve enerjini yükseltebilirsin. Karşındaki insanı tanımak için ona bir fırsat verebilirsin.

Para

Bugün kendi işini kendin görmelisin. Gerek parasal konularda atacağın adımları belirlemek gerekse bu işleri halletmek için fiziksel çaba sarf etmek tamamen sana kalmış. Verdiğin emeklerin karşılığını alacaksın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün kafandaki tek konu aşk olabilir. Sevdiğin kişi ile alakalı mevzular gündemini meşgul edecek. Yapıcı ve sabırlı davranmak aranızdaki muhabbetin daha da büyümesine vesile olabilir. Aşk konularında daha iyi etkilere kendini açman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendine zaman ayırmak, sağlığına iyi gelecek gıdalar tüketmek tam da ihtiyacın olan şey olabilir. Enerjini kendine yöneltmek ve kendin için bir şeyler yapmak sana daha iyi gelecek. Bugün sağlığını düşünerek kararlar almalı ve yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile tanışabilir ve bu kişiyi merak edebilirsin. Onu tanımak ve onunla zaman geçirmek önceliğin olabilir. Bu kişi ile alakalı bazı şeyleri hayal etmeden geçemeyeceksin bugün.

Para

Kendine bir bütçe ayarlamak ve bu bütçenin içinde kalmak senin için önemli olabilir bugün. Gereksiz masraflardan uzak durmalı ve seni cezbeden şeylere para harcamamalısın. Paranın kıymetini bilmen gerekecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bir iş ortamında yeni bir insan ile tanışman olası. Güzel etkiler hiç beklemediğin yerlerde karşına çıkacak bugün. Aşk ve ilişkiler konusu hiç beklemediğin bir anda karşında bitiverebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla güzel vakitler geçirmek enerjinin yükselmesini sağlayabilir. Son zamanlarda yıkıcı enerjiler ile sınandıysan ve enerji düzeyinin azaldığını hissediyorsan, bu durumu değiştirmek için egzersiz ve yeme planları yerine sevdiklerinle keyifli zamanlara odaklanmalısın.

Aşk

Aşk ve ilişkiler ile alakalı yeni ve yapıcı etkilere kendini açman gerekecek. Hoşlanacağın kişinin bazı konularda senden daha deneyimli olması dikkatini çekebilir. Bu kişiden çok şey öğrenebilirsin.

Para

Bugün parasal konularda kendi deneyimlerine güveneceksin. Daha önceden bildiğin konular karşına çıkabilir. Kendi istediğin gibi hareket edebilecek olman seni rahatlatacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün iş veya farklı bir ortamda tanıştığın bir insana yakınlık hissedebilirsin. Tanışacağın bu kişinin aşk konularında sana güzel etkileri olabilir. Kendini dış ve güzel etkilere açman ve aşk konusunda daha yapıcı olmaya zorlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlık ile alakalı alacağın kararları ertelememelisin. Daha sonra başlayacağın egzersiz, daha sonra yapacağın diyet bugün seni zor durumda bırakabilir. Rahat nefes alabilmek için bugünden harekete geçmen gerekecek.

Aşk

Yeni bir aşk kapıda olabilir. Dikkatini bu tür konulara vermen gerekecek. Eğer hayatında kimse yoksa bugün kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak bir insan ile karşı karşıya gelmen olası. O yüzden bu güzel enerjiyle savaşmamalısın.

Para

Bugün parana sahip çıkman gerekecek. Bazı şeylerin kaybolması kolaylaşabilir. Paranı kaybetmemek veya çaldırmamak için özen göstermelisin. Seni gereksiz yere strese ve sıkıntıya sokacak dikkatsizlikler etmemelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün yeni bir arkadaş edinebilirsin. Karşına çıkacak bu kişi ile arandaki iletişimin artması, bazı konularda yalnız olmadığını gösterebilir. Daha paylaşımcı olman enerjinin daha iyi bir hale gelmesine vesile olabilir bugün. İyi etkilere kendini açmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda biriken enerjiyi atmak için hareket etmen gerekebilir. Kaslarını çalıştırman ve zihnini boşaltacak aktivitelere odaklanman vücudunda daha sağlıklı bir enerjinin birikmesine vesile olacak. O yüzden bugün bu konular için planlar yapabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında hayallerindeki gibi bir gelişme yaşayabilirsin. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişim istediğin gibi bir noktaya gelebilir. Ancak bunun için insanları zorlamaman gerektiğini de göreceksin.

Para

Maddi konularda bazı aksaklıklarla karşılaşman mümkün bugün. Bu aksaklıklarla nasıl başa çıkacağın önemli olacak. Olaylara fazla takılmadan tekrar ayağa kalkmak ve daha sağlam adımlar atmak bu konuda daha azimli olmanı sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün hayal dünyan daha hızlı işleyecek. Bazı şeyleri kafanda kurman kolaylaşabilir. Yeni girişimlere, maddi konulara odaklanman daha rahat olabilir. Bu güzel enerjiyi sana sıkıntı veren konuları çözmek için değerlendirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve zihnini boşaltmak için açık hava yürüyüşleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konulara fazlaca odaklanman stres düzeyini ve bu sebeple de ağrılarını artırabilir. Bunlarla başa çıkmak için dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında sahip olacağın enerji çok daha iyi olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir aşkı hayatına çekebilirsin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa birlikte romantik vakitler geçirebilirsiniz.

Para

Bugün kendini üretken hissedeceksin. Hem parasal konularda hem de başarı konularında adımlarını sağlam atabileceksin. Bu enerji birikimini iyi değerlendirmen gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugünün güzel enerjisi sana şans getirecek. Elini attığın konularda güzel sonuçlar elde etmen o kadar da zor olmayacak bugün. Bu güzel şansı neye değerlendirdiğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda biriken negatif enerjileri atmak için daha fazla hareket edebilirsin. Daha aktif bir hayat tarzı vücudunda gereksiz yere stres birikmesini engelleyebilir. Bugün egzersiz konularına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek, onun enerjisini yükseltmek sana da iyi gelecek bugün. Birlikte daha keyifli ve güzel vakit geçirmek için zaman ayırmanız enerjinizin yükselmesini sağlayabilir.

Para

Maddi konularda yeni adımlar atmadan önce önceden yaşadığın konulardan ders çıkarman gerekebilir. Daha önce yaptığın hataları görerek adım atman aynı sıkıntıları yaşamanın önüne geçecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün eline ufak bir miktar para geçebilir. Eline bu paranın geçişi seni rahatlatabilir. Maddi konularda biraz daha rahat oluşun genel olarak enerjine de yansıyacak bugün. Kendini daha iyi hissetmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Cilt sağlığına dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Cildini yeteri kadar nemlendirdiğinden ve dış etkilerden koruduğundan emin olmalısın. Gereksiz rahatsızlık ve kaşıntılara karşı önlem alman gerekebilir.

Aşk

Bugün etrafındaki insanların dikkatini güzel bir şekilde çekebileceksin. İnsanların sana ilgiyle bakması yeni bir hoşlantının meydana gelmesine vesile olabilir. Bugün aşkta güzel konulara kendini açman gerekecek.

Para

Bugün masraflara girmeden önce iki kere düşünmelisin. Eğer önemli bir harcama yapman gerekiyorsa biraz bekleyip araştırma yapmak ileride gereksiz masrafa girmeni engelleyecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün sevdiğin birisinden sana güzel bir mesaj gelebilir. Bu mesaj aranızdaki iletişimi artırabilir ve birbirinize karşı daha yakın hissedebilirsiniz. Bir süredir etrafında olan yıpratıcı etkileri azaltmaya yarayabilir bu tür bir muhabbet.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiklerinle paylaşımcı olmanın stres düzeyini azaltmada faydasını görebilirsin. Sevdiklerinle daha fazla vakit geçirerek kendini çok daha iyi hissedebilir ve sağlığına iyi gelecek enerjileri toplayabilirsin bugün.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile aranda bir yakınlaşma gerçekleşebilir. Hiç beklemediğin yerden güzel etkiler alabilirsin. Aşk konusunda algılarının açılmaya başladığı bir gün olacak.

Para

Maddi konularda kendi içine dönmen gerekecek. Parasal mevzuları kendi başına halletmek ve bu konulardaki fikirlerini kendine saklamak daha iyi bir seçenek olabilir senin için. O yüzden etrafındaki insanlarla ne konuştuğuna dikkat etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarını evine davet edebilirsin. Ev ortamında gerçekleşecek güzel bir davet ve keyifli vakit geçirmek sana çok daha iyi gelecek. Sevdiğin insanlarla bir arada kendi enerjini yenileyebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjinin düştüğünü hissettiğin zaman sadece yediklerine veya hareketlerine dikkat etmen yeterli olmayabilir. Önemli olan ve o içten gelen enerjinin kaynağı güzel bir kahkaha olabilir senin için.

Aşk

Aşk konularında yeni adımlar atmadan ve farklı kişilere yönelmeden önce kendi içinde bazı şeyleri çözmen gerekebilir. Sakin bir gün geçirmek, kafanı toparlamak sana daha iyi etkiler sağlayacak bugün.

Para

Bugün parasal konularda hayallere dalman kolaylaşabilir. İleride yapabileceğin masraflara odaklanmak ve kendin için harcamalar yapma hayali kurmak gerçeklikten biraz uzaklaşmana sebep olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Sevdiğin bir insana güzel hediyelerle gelmek aranızdaki muhabbeti çok artırabilir. İnce düşünülmüş bir jestin insan ilişkilerinde inanılmaz bir yeri vardır. Bugün bu konulara özen göstermek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sana teklif edilen yemeklere "hayır" diyebilme gücünü sınaman gerekecek. Sadece kibarlık olsun diye sana yaramayacak yemeklere evet dememelisin. Sağlığını düşünerek yemek yemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için bazı sürprizler hazırlayabilirsin. Veya bu kişiyle görüşme fikrinin senden çıkması bile bu kişiyi mutlu edecek. O yüzden sevdiğin kişiyi düşünerek adım atabilirsin bugün.

Para

Bugün maddi konularda güzel kazançlar elde etmek için aklına iyi fikirler gelebilir. Bu fikirleri aceleye getirmemelisin. Biraz sabretmen ve fikirlerini kendine saklaman daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün sahip olacağın güzel enerjiyi ve sevgiyi hayvanlara yönlendirebilirsin. Koşulsuz sevgi ve yardım konuları sana daha iyi gelebilir. Hem kendini daha iyi hissedeceğin hem de güzel yardımlarda bulunacağın bir gün olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini içine kapanık hissedebilirsin bugün. Bu hislerin son zamanlarda yaşadığın stres ve yorgunluklarla alakası olabilir. Enerjini canlandıracak ve keyif aldığın şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Hiç aklında yokken yeni bir insan ile karşılaşman mümkün. Eğer sevdiğin bir kişi varsa sana güzel adımlarla gelebilir kendisi.

Para

Maddi kazanç konularında sana ilham verecek konular bulman gerekebilir. Elindekiyle yetinmek yerine daha üretken olabileceğin konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel