18 Aralık 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Aralık 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Enerjini kendini geliştirmek ve yaratıcı olmak için harcamak isteyeceksin. Yeni insanlarla tanışıp yeni işler hakkında fikirler üretmek günü daha verimli geçirmek için önemli olacak. İnsanlarla daha çok iç içe olmakta fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günü tek başına geçirmek yerine arkadaşlarınla bir arada olmak önemli olacak. Grup etkinliklerin katılmayı ihmal etmemelisin. Hareketsiz kalmamak, her konuda aktif olmak için yardımcı olabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için doğru zaman olmayabilir. Bu durum seni üzmemeli. Dikkatini şu an için başka şeylere vermek günü daha verimli geçirmene yardımcı olacak. Zamanı gelince aklındaki tarife uyan insanla görüşmek mümkün.

Para

Yeni insanlarla tanışmaya devam etmelisin. Bu sayede karşına yeni iş fırsatları çıkabilir. Bunları değerlendirmek için istekli olmak maddi durumunun iyileşmesini sağlayacak. Yeni adımlar atmaktan korkmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Tek başına kalmaktansa insanlarla daha çok konuşmalısın. Fikir alış verişi yaparak aklındakileri geliştirebileceğin ortamlara girmekte yarar var. Yeni şeyler öğrenmek için hevesli olmak karşına yeni fırsatların çıkmasını sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fırsat buldukça bol bol yürümelisin. Temiz hava sayesinde yeni şeyler düşünmek daha mümkün olacak. Kendini canlı hissetmek önemli olacak. Hafif yiyecekler tercih etmek kendini geliştirmek için yardımcı olacak.

Aşk

Partnerinle gelecek hakkında daha çok konuştuğunu fark edebilirsin. Bu konuşmaları hevesli bir şekilde yapmak aranızdaki ilişkinin boyut değiştirmesini sağlayabilir. Birbirinize verdiğiniz değeri göstermekte yarar var.

Para

İnsanlarla konuşup fikir üretmekten korkmamalısın. Beyin fırtınaları sayesinde yeni iş imkanlarıyla tanışabilirsin. Bunlar hakkında harekete geçmek çok daha farklı imkanlarla karşılaşmanı sağlayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Planladıklarına ulaşmak için hayatına daha çok disiplin katmayı düşünebilirsin. Çalışma düzenini yeniden ayarlamak hayallerine daha çabuk ulaşmana yardımcı olacak. Sevdiğin insanlar yanında durup sana güç verecek

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kapalı ortamda bulunmak hareketli olmanı engellememeli. Egzersiz için yeni şeyler denemek yararlı olacak. Masa başı egzersizini denemekte fayda olabilir. Yediklerinde daha dikkatli olmak senin için önemli olacak.

Aşk

Uzun zamandır görüştüğün insanla arandaki ilişkinin istediğin gibi geliştiğini fark edebilirsin. Birlikte daha çok zaman geçirmek, aranızda güzel bir ilişkinin başlamasını sağlayabilir. Fırsatları değerlendirmeyi ihmal etmemelisin.

Para

Yapacağın harcamalarda daha dikkatli olmakta fayda var. Gereksiz para harcamaktan uzak durmalısın. Eline geçecek paraları da tasarruf için değerlendirmekte yarar var. Gelecek için hazırlıklı olmak iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Kendini birden çok hızlı gelişmelerin ortasında bulabilirsin. Bir kenara çekilip ortamın sakinleşmesini beklemek isteyebilirsin. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmenin günü daha verimli geçirmene yardımı dokunabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir kenarda sessizce oturmak senin için daha makul olacak. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirdikçe hayattan daha çok zevk aldığını düşünebilirsin. Egzersiz hakkında yeni şeyler denemekten çekinmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki ilişkiyi güçlendirmek için farklı girişimlerin olabilir. Onula daha çok zaman geçirmek için yeni etkinlikler planlamak isteyeceksin. Birlikte geçirdiğiniz zamanın ilişkinizi derinleştirdiğini fark edeceksin.

Para

Ani kararlar almaktan kaçınman gerekecek. Var olan düzenin korumak için daha dikkatli olmak isteyeceksin. Sürprizlerden uzak durmak maddi durumunun sarsılmasını engelleyecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Duygusal olarak güçsüz duruma düşmemeye özen göstermelisin. Bunu sonucu olarak da başkaları tarafından yönlendirilmemek önemli olacak. Sevdiğin insanların yanında olması olayların kontrolden çıkmasını engelleyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İşlerine daha iyi odaklanmak senin için iyi olacak. Dikkatini toparlamaya yardımcı olacak etkinliklere katılmakta fayda var. Meditasyon senin için yararlı olabilir. Ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmakta fayda var.

Aşk

Sevdiğin insanın senden şu an için uzakta olması canını sıkmamalı. Bu mecburi ayrılığı atlatmak için daha gayretli olabilirsin. İletişim için mümkün olan her yolu denemek, ilişkinizin ilerlemesi için katkıda bulunabilir.

Para

İşinde istediğin gelişmeyi sağlamak için daha disiplinli ve sistemli çalışmak gerekebilir. Kendini işine daha çok vermek için bu konuya dikkat etmelisin. Verdiğin emeklerin karşılığını yakın zamanda almak mümkün olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların eleştirilerinin acımasız olduğunu düşünebilirsin. Değer verdiğin insanlar sana çok sert şeyler söylüyor gibi gelebilir. Bu yorumları kişisel almak yerine kendini geliştirmek için bir fırsat olarak görmek daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Seni üzen durum ve insanların yanından uzaklaşmakta fayda var. Kendini zinde tutmak için duygusal olarak da iyi bir durumda olmak isteyeceksin. Öğün atlamamaya özen göstermek dinç kalmana yardımcı olacak.

Aşk

Partnerine karşı açık olmaktan çekinmemelisin. Aranızdaki sorunlar hakkında cesurca konuşmak sorunların ileride büyümesini engelleyecek. Yapıcı yaklaşmak ilişkinizin ikiniz için daha da değerlenmesini sağlayabilir.

Para

Yaptığın yatırımlar hakkında tecrübesine ve bilgisine güvendiğin insanlardan fikir almak işine yarayacak. Kendini geliştirmek, eline geçecek maddi gelirin artmasına direkt etki edebilir. Önüne çıkan imkanları değerlendirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Duygusal olarak yıpranmamak için yanındaki insanlara dikkat etmek isteyeceksin. Onlarla gereksiz şeyler paylaşmamakta yarar var. Başkalarına ne kadar az şey anlatırsan o kadar güçlü olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde birçok iş yapmak seni fazlaca yorabilir. Enerjini yenilemek için daha istekli olmalısın. Kendini gereksiz yere yoracak insanlardan da uzak durmakta fayda var. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni gelecek planları yapmak zorunda kalabilirsin. Karşılaştığınız olayların geleceğiniz hakkında önemli kararlar vermenizi etkilemesi mümkün. Ne olursa olsun sakin kalmak önemli olacak.

Para

sosyal ilişkilerin sayesinde yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Bunları değerlendirmek için acele etmemelisin. Atacağın adımları iyice düşünmek senin için daha güzel gelişmelerin gerçekleşmesini sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Bir çok konu hakkında bir şeyler yapmak isteyebilirsin. Aynı anda birkaç işle ilgilenmek yerine bir işe en iyi şekilde yoğunlaşmak senin için daha iyi olacak. İstediğin gelişmeyi sağlamak için uğraştıkça cesaretinin artması mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aceleci davranıp kendini gereksiz yormaktan kaçınmalısın. Adımlarını dikkatli atmak senin için iyi olacak. Enerjini idareli kullanmak sana çokça fayda sağlayacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için önemli olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatı hakkında önemli kararlar vermek isteyebilirsin. Partnerinle beraber bu kararları uygulamaya çalışmak ileride daha mutlu olmak için önemli olacak. Yeni kararlar almaktan çekinmemelisin.

Para

Dikkatini tek bir konuya yoğunlaştırmak işinde daha verimli olmanı sağlayacak. Göstereceğin gelişme sayesinde gelirinin artması seni mutlu edecek. Bu sayede zamanı geldikçe yeni fırsatları değerlendirmek mümkün olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

duygusal olarak çok hassas olduğunu görebilirsin. Karşılaştığın olaylara aşırı tepkiler vermekten kaçınmakta yarar var. Gün boyu soğukkanlılığını korumak zor ama senin için yararlı bir eylem olacak. Kontrolü kaybetmemek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yanındaki insanların seni gereksiz yere tüketmesine müsaade etmemelisin. Enerjini idareli kullanmak senin için iyi olacak. Eline geçecek fırsatları dinlenmek için değerlendirmekte fayda var. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın beraber zaman geçirmeniz için yaptığı planları hayata geçirmek senin için günün güzel geçmesini sağlayabilir. Birlikte daha çok zaman geçirerek ilişkinizin ilerlemesi için çabalamak ikiniz için de iyi olacak.

Para

İnsanlar seni iş konusunda düşündüğünün tersi yönde cesaretlendirebilir. Onları anlamak için girişimlerin olacak. Mantıklı gelmesi durumunda farklı şeylere yönelmeyi düşünmek daha iyi olacak. Aksi takdirde bildiğin yolda ilerlemek isteyebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Senin için yararlı olacak ortamı ararken yorgun düşebilirsin. Bazen işleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Gereksiz yere yorulmamak için işleri akışına bırakıp bir kenardan seyretmek isteyeceksin. Zamanı gelince müdahale etmek iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin. Arkadaşlarınla bir arada olmak, onlarla birlikte daha çok zaman geçirmek sana iyi gelecek. Nefes egzersizlerini ihmal etmemekte yarar var. Hazır yiyeceklerden uzak durmak rahat etmene yardımcı olacak.

Aşk

Aşk hayatında dengeyi tekrar sağlamak, büyük değişimlerin yaşanmasına fırsat verebilir. Alacağın kararların senin için güzel değişimler sunmasına hazır olmalısın. İlişkinin boyut değiştirmesi seni şaşırtmamalı.

Para

Her şeyi aynı anda kontrol etmek seni fazlasıyla yoracak. Bazı işler için yardım almak sana iyi gelecek. Arkadaşlarının yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğini görmek, işin için iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Yapmak istediklerin için büyük adımlar atma şansın olacak. Gelişme kaydettiğini görmek daha fazlası için seni cesaretlendirecek. Yanındaki insanların kıymetini bilip onlara hak ettiği sevgiyi vermek isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak zarar görmemek için daha dikkatli olmalısın. Seni üzecek insanlardan ve durumlardan uzaklaşmakta yarar var. Daha enerjik bir gün geçirmek için istekli olmak işine yarayacak. Daha hafif yiyecekler tercih etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında olması seni her durumda daha güçlü kılacak. Her türlü durumda onun yanında olması sana fazlasıyla güç verecek. Aranızdaki ilişkiyi güçlendirmek için birbirinize daha çok zaman ayırmakta yarar göreceksin.

Para

Yarım kalan işlerin için girişimlerin olacak. Senin için daha iyi sonuç verecek yeni yöntemler deneyebilirsin. Karşılaşacağın zorlukları yanındaki insanların desteği sayesinde atlatmak başarılı olma ihtimalini artıracak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün karar vermekte zorlandığını düşünebilirsin. Eline geçecek bilgileri doğru değerlendirmek için arkadaşlarından yardım isteyebilirsin. Programını sağlam yapmak, ilerisi hakkında kendinden daha emin olmanı sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjik kalmak için daha fazla özen göstermelisin. Kendini gereksiz yere yormamak senin için önemli olacak. Eline geçen fırsatları dinlenerek değerlendirmek iyi olacak. Hafif yiyecekler tercih etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Mevcut ilişkini etkileyecek gereksiz detaylar için çok fazla zaman harcamamalısın. Olayların sonucuna odaklanmak ilişkinin değerinin senin için artmasını sağlayabilir. Sevdiğin insanla paylaştıklarının çoğalması senin için iyi olacak.

Para

İş ortamında yapılması gerekenler için yeni bir organizasyon düşünmek gerekebilir. Bunun için adım atmaktan, gerekeni yapmaktan çekinmemelisin. Tecrüben sayesinde doğru adımları atmak mümkün olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel