18 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Aralık 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Öfkeyle hareket etmek sana zarar ettirebilir. Ani davranışlarda bulunmamalısın. Dikkatli davranarak bu öfkeyi yenmen gerekecek. Büyük tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek sana iyi gelebilir. Vitamin alımını artırman ve bağışıklığını kuvvetlendirmen gerekecek bugün. C vitamini deposu şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşka güzel bir biçimde odaklanmak seni yoracak. Bir şeyleri oluruna bırakmak daha kolay gelebilir. Bazı konuları dikkatle düşünmek için zamana ihtiyacın olacak bugün.

Para

Etrafındakileri memnun etmek için değil, kendi ihtiyaçların için çalışmalısın. Kafanda koyduğun çizgiler, insanları dışarıda bırakmalı seni değil. Başkalarının borcunu ödemek için çalışmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar senin neler düşündüğünü merak edecek. Daha güzel kararlar almak için kendini zorlayabilirsin. Etrafına örnek olmak için bazı adımlar atman olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kafanı dinlemek sana iyi gelecek. Biraz dinlenebilmeli ve kendi isteklerine odaklanabilmelisin. Bu durum gün içerisinde gerçekleştirmesi zor olsa da günün sonunda kendine zaman ayırabilmeyi öğrenmen gerekecek.

Aşk

İçine sinmeyen mevzuları gündeme getirmen olası. Ama bu konuları kavgacı bir tutumla söylememen önemli olabilir. Uzlaşmacı olmak günü kotarmana vesile olacak.

Para

Uzlaşmacı bir tavır ile parasal konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan daha dikkatli olman gerekecek. Çevrendekilerle iyi anlaşmak zarar etmeni engelleyebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri içinde biriktirmek sana yaramayacak. İçini sıkan şeyleri dile getirmelisin. İnsanlarla bu konuda iletişimi artırmak kendi enerjini yenilemeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Mevsim sebzeleriyle tencere yemekleri yapmak sana güzel bir enerji verebilir. Hem sağlıklı beslenip hem de mutlu olabilirsin. Yağlı fast foodlar yerine evinde yemeğini kendin yapmalısın.

Aşk

Sevmek kadar sevilmek, saygı göstermek kadar da saygı görmek… Aşkta önemli olan şey bu olabilir. Verdiğin kadarını alabiliyor musun, bunu sorgulayabilirsin.

Para

Ortaklaşa yapılan masraflarda herkesin üstüne düşeni yaptığından emin olmalısın. Etrafındaki insanların maddi konularda senden faydalanmasına izin vermemen gerekecek. Bu konuda dikkatli olmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün enerjin yükselebilir. Birden fazla konuyu halletmeye girişebilirsin. Bu güzel enerjiyle birlikte yarım kalan işleri bitirerek güzel başlangıçlar yapman olası.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Yağlı ve tuzlu yemek bütün enerjini çekebilir. Bugünün güzel enerjisini bozmamak için sağlıklı beslenmen gerekecek. Yağlı yemekleri başka zamanlara bırakabilirsin.

Aşk

Bugün aşkta net olman gerekecek. Bitmesi gereken bir durum varsa bunun için elini taşın altına koyabilirsin. Daha mantıklı olmak sana düşebilir.

Para

Para biriktirmek konusunda güzel adımlar atabileceksin. Daha güzel kararlar alman ve büyük adımlar atman olası. Geleceğini düşünerek güzel kararlar verebileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün hedefe koşmalısın. Maddi konularda ve iş durumlarında kendini kanıtlaman gerekebilir. Daha doğru tercihlerde bulunarak ciddi meselelere yönelebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su içmelisin bugün. Vücuduna giren suyu artırman önemli olabilir. Zira bu aralar susuz kalmak sana hiç yaramayabilir. Daha dikkatli bir su tüketimi enerjini değiştirebilir.

Aşk

Gerginlikler yaşanması olası. Ama bu gerginliklere nasıl tepkiler vereceğin önemli olabilir. Sakin kalmak, uzlaşmacı olmak ve kalp kırmamak önemli olacak.

Para

Para biriktirmek önemli bir konu olabilir. O parayı başkalarına kaptırmamalısın. Zira eline para geçince bir anda ihtiyaçları çıkanlar olabilir, aman dikkat!
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün insanlar sana saldırıyormuş gibi hissetmen olası. Etrafındaki kişilerle olduğundan daha zor iletişimler kurman olası. Bir şeyleri zorlamamak, üstelememek, inatlaşmamak daha doğru olabilir.

Aşk

1/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün temizliğe özen gösterebilirsin. Daha sağlıklı bir gün için harekete geçmen gerekecek. Virüse ve diğer mikroplara karşı önlem almak için işe evini temizleyerek başlayabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında bir şeylere netlik getirmen gerekebilir. Bu durum kalbini kırsa da açık ve net olmalısın. Bir şeyleri bitirmek veya durumu anlamak için iyi bir gün olabilir.

Para

Bugün para konusunda bağımsız olmalısın. Başkasına güvenerek hareket etmek seni zora sokabilir. Bugün biraz daha bağımsız olmalı ve kendi parana odaklanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini ifade etmek zor olabilir. Etrafındaki insanların seni anlaması zorlaşabilir. Seslerin yükselmemesi ve ortamların gerilmemesi için biraz kendini geri çekmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerine özen gösterip egzersize başlamak için iyi bir gün olabilir. Daha sağlıklı beslenmek sana iyi gelecek. Evde yapabileceğin ufak egzersizler de enerjini artırabilir.

Aşk

Bugün alınganlık yapmaman gereken bir gün olabilir. Sevdiğin kişiyle anlaşmakta zorlanabilirsin zira. Bir şeyleri zamana bırakmanız ve ani tepkilerden kaçınmanız size daha iyi gelebilir.

Para

Sevdiklerine para harcamak güzeldir ama onların finansal kölesi olmak kötüdür. Hiç kimse için bu kadar kendini paralamaman gerektiğini görmen gerekecek. Paranı kendine saklamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün insanlar seninle her zamankinden fazla uğraşabilirler. Seni kızdırmak ve senden bir tepki almak için çabalara girebilirler. Bu ufak ayak oyunlarına düşmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlığını ertelememen gerekecek. Bugünden önlemler alman gerekebilir. Doktora gitmen gerekiyorsa virüs sebebiyle bunları ertelememen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda büyük beklentilere girmemek sana daha iyi gelebilir. Durumları değiştirmek için acele etmemelisin. Biraz durup gözlem yapmak sana daha mantıklı kararlar aldırabilir.

Para

Başkasına para harcamaman gereken bir gün olacak. Paranı kendine saklamalısın. Gereksiz masraflarla gündemini meşgul eden insanlarla arana mesafe koyman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların laflarına kafayı takmaman gerekecek. Düşüncesizce konuşup ortalığı velveleye verenlere karşı mesafeni korumalısın. Ani tepkilerden kaçınman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlem alman gerekecek. Etrafındaki insanlar ne yaparsa onu yapman yeterli olmayabilir. Kendi hijyenini ve mesafeni kendin kurman gerekebilir.

Aşk

Gereksiz kavgalarla sevdiğin kişiyi üzmemelisin. Bir şeyleri uzatmamalı ve uzlaşmacı olmalısın. Birbirinizi daha iyi anlamanız için biraz zamana ihtiyacınız olabilir.

Para

Kendine para harcamak için bugünden birikime girebilirsin. Yarınlarda yapacağın masraflar için bugünden güzel kararlar almak seni daha mutlu edecek. Birikim yapabileceksin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün harekete geçeceksin. Etrafındaki insanlara yol gösterecek şekilde güzel kararlar alabilir ve adımlar atabilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Temizliğe ve sosyal mesafeye özen göstermen gereken bir gün olabilir. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek, insanlarla arana mesafe koymak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle olaylara aslında ne kadar farklı baktığınızı fark edebilirsin. Aranızdaki bu düşünce anlamında yaşanan uçurum, olayları daha farklı bir gözle görmene vesile olacak. Yeni kararlar alabilirsin.

Para

Paranı başkasına harcarken iki kere düşünmen gerekecek. Zira etrafında parasal anlamda sana fazlaca güvenenler olabilir. Kendi paranı kendin için harcamak daha doğru olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün harekete geçmelisin. "Acaba"larla vakit kaybetmemen gerekecek. Daha mantıklı ve güzel adımlar atmak için bugünden yola çıkman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüsü ciddiye alman gerekecek. İnsanlarla mesafene dikkat etmelisin. Etrafındaki insanlar bu konuda düşüncesizce davransa da sen kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemen senin için daha iyi olabilir. Çünkü bir şeyleri gözünde büyütebilirsin bugün. Beklentilerle yola çıkmak yerine gerçeklere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Kendine para harcamak seni çok mutlu edebilir. İsteklerini, ihtiyaçlarını bir sıraya koyabilirsin. Güzel alışverişlerle kendini çok daha mutlu edebileceksin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün mantığınla hareket etmenin güzel etkilerini görebilirsin. Daha mantıklı düşüncelerle yeni kararlar alarak hayatının gidişatına daha iyi etkisi olacak şeyleri kendine çekebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyene özen göstermen gerekecek. Virüse karşı önlemlerini artırmak ve diğer mikroplara karşı dikkatli olmak için hijyene dikkat edebilirsin. Evinde temizlik yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel sohbetlere kendini açman gerekecek. Karşındaki insanı dört kulak dinlemek önemli olabilir. Birbirinizi daha iyi anlayacağınız bir gün olacak.

Para

Bugün parasal konularda dikkatli hesaplar yapıp ona göre hareket etmek sana daha iyi gelecek. Maddi konularda daha güzel kararlar alarak yola çıkabilirsin. Alacağın kararlar seni yolda bırakmayacak çünkü.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel