18 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Ağustos 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Seni yorup, gereksiz yere endişelenmene sebep olacak insanlardan uzak durmalısın. Onların vereceği bilginin doğruluğuna inanmamak, bir şeylerin önünü almanı kolaylaştırabilir. Kendi gözünle görmeden, kulağınla işitmeden olaylar hakkında hareket etmemek iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın hakkında daha dikkatli olmanda fayda var. Doktor randevularını ertelememek senin için iyi olacak. Gereken konularda bir doktorla görüşmekte ısrarcı olmalısın hatta. Eğer bu konu virüs ile ilgiliyse, hatırlatma dozunu olmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Bugün ilişkinin istediğin yönde gitmemesi moralini bozmamalı. Partnerinle konuşup olanları tartışmak, çözmeye çalışmak yapılacak en iyi şey olabilir senin için. Kesin kararlar almadan önce konuşmak iki taraf için de öncelikli olabilir.

Para

Parasal olarak sıkıntılarla karşılaşsan da önemli olan bu durumda nasıl tepkiler vereceğin olacak. Harcamalarına dikkat edip savurganlıktan uzak durmak senin için daha iyi olabilir o yüzden. Zorunlu olan dışında masraf yapmamak günü sıkıntısız geçirmeni kolaylaştırabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Planladığın olaylar hakkında daha dikkatli davranmak isteyebilirsin bugün. Olayları çok detaylı düşünüp hareket edemez hale gelmemeye dikkat etmelisin ama. Gelecek hakkında olumlu kalmaya çalışmak bugün senin için daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kalabalıktan uzak durmak senin için iyi olabilir bugün. Çünkü tek başına kaldıkça daha üretken olduğunu fark edebilirsin. Zihnini çalıştırırken kendi başına kalmanın etkisini daha fazla görebilirsin. Bu seni stresten de uzaklaştırabilir.

Aşk

Uzun zamandır planladığın bir görüşmeyi son anda iptal edebilirsin bugün. Daha önceden sana mantıklı gelen bazı şeyler bugün içine sinmeyebilir. Aşkta da fikir değiştirmeye hakkın olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Yeni iş imkanları konusunda daha girişken davranmak yararına olacak bugün. Gereken araştırmayı yapıp bir an önce adımlarını atmak isteyebilirsin. İşe odaklanmak için başkasından destek almamak da sana ayrıca bir heves verebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Kendini yorgun ve güçsüz hissedebilirsin bugün. Buna rağmen günlük işlerini yapman gerekebilir. Bunun için de gereken gücü toplamak adına arkadaşlarından destek alabilirsin. Onların sana yardımcı olması senin için çok daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün genel olarak gün içinde dikkatini sık sık toplaman gerekebilir. Meditasyon yapmak sana yardımcı olabilir o yüzden. Temiz hava almayı ihmal etmemelisin ayrıca. Kendini daha iyi hissetmeye yönelik hareketlerde bulunman iyi sonuçlanacak.

Aşk

Aşk konusunda şansını artırmak için sosyalleşmeye önem vermelisin bugün. Arkadaşlarınla daha çok dışarı çıkıp yeni ortamlara girebilirsin bu konuda. Kendini ifade ederken abartıdan kaçınmak da yeni flörtleşmeleri bir sonraki adıma götürebilir.

Para

İş ortamında yeni bir insanla çalışman gerekebilir bugün. Onunla anlaşmak zor olsa da asıl olanın işi bitirmek olduğunu hatırlaman yeterli olabilir. Yapılması gerekeni bir an önce yapıp bitirmek ve gerektiği noktada destek almak iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Etrafında senin için önemli değişiklikler olabilir bugün. Bu değişikliklere uyum sağlamak seni oldukça meşgul edebilir o yüzden. Yeni bir plan yapıp buna göre hareket etmek seni genel anlamda yorabilir. Ama bu konuda tedirgin davranmaman da iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini eve kapatmamalısın. Fırsat buldukça dışarı çıkmak senin için iyi olacak çünkü. Temiz hava alıp nefes egzersizleri yapma imkanını değerlendirmen gerekebilir. Hazır yiyeceklerden uzak durmak da sana daha iyi enerji katmaya yarayabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla istediğin kadar görüşemeyebilirsin bugün. Çünkü ikinizin de iş konusunda yoğun olması planladığınız görüşmelerin ertelenmesine sebep olabilir. Onun yerine ufak tefek mesajlaşmalar ve sosyal medya üzerinden dahil olacağınız etkileşimler daha iyi gelebilir.

Para

Eline birtakım paralar geçebilir. Daha rahat edebilirsin. İleriye dönük daha rahat harcamalar planlayabilirsin. Bazı masrafları önden görerek hareket etmek de ileride seni rahatlatabilir. Para senin dostun olacak bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek senin için daha iyi olabilir bugün. Onlarla birlikte geçireceğin zaman daha yararlı işler hakkında üretken olmanı kolaylaştırabilir. Yeni fikirler üretmek, bunlar hakkında planlar yapmak seni daha meşgul edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kalabalık içinde bulunmak seni tedirgin etmemeli. Temizlik ve tedbir konularına dikkat etmeye devam ettiğin sürece virüs konularında iyi bir noktada olabilirsin. Bulunduğun ortamların keyfini çıkarmaktan kendini alıkoymamalısın. Önlemlerine güvenmen gerekecek.

Aşk

Arkadaşlarının aracılığıyla tanışacağın birisi aşk konusunda daha istekli davranmana sebep olabilir bugün. Yeni tanıştığın bu insanla daha çok zaman geçirmek için her fırsatı değerlendirmek isteyebilirsin. Aşka daha pozitif etkilerle yaklaşman olası.

Para

Yeni iş fikirleri hakkında üretken olduğunu hissedebilirsin bugün. Arkadaşlarınla da birlikte bu üretkenliğin üstüne gitmek isteyebilirsin hatta. Yeni gelir fırsatları yaratmak gelecekte rahat etmene ve çevrendekileri de buna dahil etmene vesile olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kafa karışıklığının seni engellemesine izin vermemen gerekecek. Dikkatini toplamakta zorluk çekersen eğer bu konuda daha iyi hareket edebilmek adına bir öncelikler sıralaması yapabilirsin. Çevrenden destek alman da iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dikkat dağınıklığına yenik düşmemek için tedbir almakta yarar var bugün. Meditasyon sayesinde işlerine odaklanman daha kolay olabilir. Zihnini boşaltmak ve negatif enerjilerden uzak durmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanın zor anında yanında olması seni çok memnun edebilir bugün. Ona minnettar olup bunu belli etmek isteyebilirsin hatta. Birlikte zaman geçireceğiniz etkinlikler planlamak bu konuda birbirinize verdiğiniz değeri görmenizi kolaylaştırabilir.

Para

İşlerini yavaşlatacak bir engelle karşılaşabilirsin bugün. Ancak arkadaşlarının yardımıyla bu durumun üstesinden gelmek mümkün olabilir. Bazı şeyleri tek başına çözmeye çalışmaktansa destek almak daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

İnsanlarla bir arada olmayı sevsen de ama bugün yalnız kalmak isteyebilirsin. Kendi işinle uğraşmak senin için daha iyi olabilir. Başkalarının seni yönlendirmesi yerine istediklerin için tek başına uğraşmak sana iyi gelecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine göre bazı öncelikler belirleyebilirsin. Açık hava yürüyüşleri, sağlıklı beslenme seçenekleri, güneşten korunma konuları gibi şeyler daha çok dikkatini çekebilir. Kendini daha iyi hissetmek isteyebilirsin.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak, aşk konusunda şansının açılması için iyi olabilir ama bugün buna kendini açık hissetmeyebilirsin. Yeni ortamlara girip farklı insanlarla tanışma fikri seni yorabilir. En iyisi önce kendi kafanı toparlamak olacak.

Para

Bugün iş ve maddiyatta bağımsız olmak daha iyi olacak. Bazı kararlarını kendi başına almalısın. Bu tabii ki de kendi bildiğinde inat etmek ve diğer insanları yok saymak demek olmamalı. Ama yine de kendi başına neler yapabileceğini görmen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yeni şeylere başlamak için iyi bir fırsat bulabilirsin. Şansının yaver gitmesi girişimlerinin de iyi gitmesine sebep olacak hatta. Hedeflerine gitmekte aceleci davranmaman yine de iyi olabilir. Güzel şeylerin hevesiyle aceleci olmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Psikolojik olarak rahatlamaya ihtiyaç duyabilirsin bugün. İnsanlardan uzak durup kendine yönelmeyi tercih edebilirsin o yüzden. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da senin için iyi olabilir. Heyecan ve gerginliklerden olabildiğince uzaklaşman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insanın senin için küçük sürprizler yapması gününün güzel geçmesini sağlayabilir. Onun yanında olması keyfini daha da yerine getirebilir. Hele bir de ortak fikirler üretmeniz aşkınıza daha fazlasını katacak!

Para

Maddi olarak bir şeylere başlama fırsatın olabilir. Yani kendine gereken fırsatları sen yaratabilirsin. Bir yatırım yapabilirsin veya yapmak istediğin işe daha fazla şey ayırabilirsin. Bazı şeyler, senin ortaya ne kadar emek katacağına bağlı olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bir yanlış anlaşılma seni gün boyu meşgul edebilir bugün. Bu olayın sonuçlarıyla uğraşmak seni yorabilir daha doğrusu. Bu konulara sabırla yaklaşmak senin için daha iyi olacak. Kendini anlatırken dolaylı davranmamaya özen göstermen gerekebilir o yüzden.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayat tarzında ufak değişiklikler yapmak senin için önemli olabilir, özellikle de bugün. Bu değişiklikleri yapmak seni gün boyu meşgul edebilir hatta. Yemek düzeninde değişiklik yapmak için bir uzmanda yardım istemen en iyisi olabilir.

Aşk

Aşka zaman ayırmakta zorlanabilirsin. Bazı şeyleri kendi haline bırakman en iyisi. Eğer hayatında bir insan varsa ve bugün onunla yeteri kadar zaman geçiremiyorsan bir şeyleri telafi yoluna gitmen gerekebilir. İleriye dönük planlamalar yapmak ikinize de iyi gelebilir.

Para

İş konularında kimlerle ne konuştuğuna dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Gereksiz yere büyüyen olaylar, agresif tavırlar veya yanlış anlaşılmalar yolunda giden işleri sekteye uğratabilir. Bu konuda dikkatli davranman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Aile üyeleriyle birlikte yaşadığın yeri tekrar düzenlemek isteyebilirsin bugün. Herkesin fikrini belirtip buna göre bir şeyler yapmak istemesi seni de mutlu edebilir. Ev ortamlarında yenilikler yapmak enerjini de yenileyecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün temizlik, düzen ve organizasyon sana iyi gelecek. Yaşam alanını temizlemek, fazlalıklardan kurtulmak ve daha taze bir havaya kavuşmak genel olarak nasıl hissedeceğini de etkileyebilir bugün. Bu tür detaylar sana çok iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissedebilirsin bugün. Hayatında büyük değişiklikler yaşamak adına kendini tazelemen olası. Hislerini ifade edeceğin ve güzel etkileri kendine çekeceğin flörtleşmeleri daha rahat yaşayabilirsin.

Para

Bugün iş konularında ortaklaşa hareketler burcunun üzerindeki etkisini artırabilir. Ne yaparsan yap etrafında buna dahil olacak birkaç kişi olabilir. Ortak sorumluluklar ve ekip çalışmaları, masrafları bölüşmek için de kendini gösterebilir!
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Kendini denemeye, yeni yönlerini keşfetmeye devam etmelisin bugün. Sürekli yeni şeylerle karşılaşmak kendin hakkında yeni şeyler bulmanı kolaylaştırabilir. Öğrenmek ve anlamak günün önceliği haline gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın hakkında daha fazla tedbir alabilirsin bugün. Kendine daha çok dikkat etmeye çalışmak mutlu olmana da yardımcı olacak. Stresten arınmak, daha sağlıklı bir rutin oluşturmak ve kendi önceliklerine göre yaşamak sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak için şartlar uygun olabilir bugün. Sosyalleşmeye devam ettikçe karşına beklediğin gibi birinin çıkma ihtimali artabilir daha doğrusu. Direkt olarak bir aşk etkisi görmesen de flörte ve sohbetlere açık olabilirsin.

Para

Bugün yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmek isteyebilirsin. Bu yenilikler sayesinde yeni imkanlarla da karşılaşmak mümkün olabilir hatta. Karşına çıkan bu imkanları değerlendirmek adına radarları daha fazla açman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bir arkadaşın seni arayarak yardım isteyebilir. Onun içinde bulunduğu durumu düzeltmeye çalışmak önceliğin olabilir. Durumunun iyileşmesi için birlikte çalışabilirsiniz. Sevdiğin insanlara destek olmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini daha sağlıklı hissetmek için daha fazla önlem alman gerekebilir. Alışkanlıkların hakkında birkaç önlem alabilirsin mesela. Yemek seçmekten vazgeçmek senin için daha iyi olabilir. Bol su içmeye de devam etmelisin.

Aşk

Alacağın bir haber sayesinde aşk hayatında hareketlenme olabilir bugün. Yeni bir insanla tanışıp onunla daha fazla vakit geçirebilirsin mesela. Bu kişiyle beraber geçireceğiniz zaman aranızda bir ilişki başlamasına da sebep olabilir.

Para

Yaratıcığın sayesinde karşına çıkan fırsatları değerlendirmede sıkıntı çekmeyeceksin bugün. Yeni imkanlar yaratmak senin için eğlenceli olabilir hatta. Bunları gelir getirecek düzeye getirmek geleceğin için önemli bir hal alabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel