18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Ağustos 2021 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Memnun olmadığın şeyleri değiştirmek için girişimlerde bulunmak senin için iyi olacak. Hayatının gidişatını eline almak için yorulmaya başlaman gerekecek. Böylece gelecekte daha mutlu olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aceleci davranmak seni yormaktan başka bir işe yaramıyor. Durup dinlenmek ve daha kararlı adımlar atmak sana daha iyi gelecek. Fiziksel egzersize daha çok önem vermek isteyeceksin.

Aşk

Sevdiğin insanın seni anlamadığını düşünebilirsin. Ama bundan yakınmak yerine kendini daha rahat ifade etmek isteyeceksin. Karşıdakinin seni tamamen anlamasını sağlamak ilişkin için iyi olacak.

Para

İş konusunda alacağın kararlar sayesinde karşına çıkacak fırsatlar sana daha iyi para kazanma şansı verecek. Planlarını iyi yapıp uygulaman gerekecek. Böylece ileride istediğin şekilde para kazanma imkanın olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Hayatının gidişatını değiştirmek için radikal kararlar almak isteyebilirsin. Kendine ilgi alanınla alakalı yeni hedefler belirleyip bunlara ulaşmak için uğraşmak seni daha çok ateşleyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yemek düzenin hakkında rahatsızlık duyup durumu değiştirmek isteyebilirsin. Yeni bir diyet programı hakkında yardım almak seni daha çok mutlu edecek. Sıvı tüketimini artırman gerekecek.

Aşk

Kendini aşk konusunda şanssız hissetmek yerine sahip olduklarının farkına varman gerekecek. Gireceğin ortamlarda kendine olan güvenin sayesinde yeni aşk fırsatlarıyla karşılaşman mümkün.

Para

Değişen düzene ayak uydurmaya çalışmak seni yeni iş fikirleri üretmek konusunda ateşleyebilir. Gündemi ve gelişmeleri takip etmek senin yararına olacak. İnsanların gerisinde kalmamaya çalışmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Stresten ve sıkıntıdan uzak bir gün geçirmek isteyeceksin. Günün yorucu telaşından uzak durup kendinle baş başa kalmak sana iyi gelecek. İnsanlardan uzakta bir yerde kafa dinlemeyi tercih edeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlardan uzakta bir yerde kafa dinlemek için uygun ortamlar tercih edeceksin. Masaj ya da spa’yı tercih edebilirsin. İç huzuru bulmak için dışarısıyla mümkün olduğunca az konuşmak isteyebilirsin.

Aşk

Mevcut ilişkinin zarar görmemesi için sevdiğin kişiyi olduğu gibi kabul etmen gerekecek. Onu değiştirmek yerine tanıdığın insan olarak kalmasını istemek kimi niye sevdiğini hatırlatabilir.

Para

Eline geçecek para seni başka yatırımlar konusunda girişken olmak için cesaretlendirebilir. Planlı ve programlı şekilde ilerlemek girişimlerinin daha sağlam olmasını sağlayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Çok hareketli bir gün geçireceksin. İş konularıyla uğraşmaktan zevk alacaksın. İşleri yönetmek, insanları organize etmek sana keyif verecek. Gün sonunda kendine olan güvenin arttığını göreceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün senin için çok yorucu geçebilir. Bulduğun her fırsatı dinlenmek için değerlendirmek isteyeceksin. Ağır yiyeceklerden uzak durmak dinlenmene yardımcı olacak.

Aşk

Aşk konusunda yeniliklere hazır olmakta yarar var. Hiç beklemediğin anda biriyle tanışıp aklını meşgul etmesi mümkün. Bunu düşünmek seni mutlu edecek. Sürprizlere hazırlıklı olmak gerekecek.

Para

İş ortamında sorumluluk almak için gönüllü olabilirsin. Kendini kanıtlayıp kariyerin için yatırım yapmak isteyeceksin. Sorumlukların altından kalktıkça gelecek için heyecanlanacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Seni yoran ve tüketen şeylerin peşinden koşmayı bırakmak senin için daha yararlı olacak. Kendine yeni hedefler belirlemek, yeni amaçlar için uğraşmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Alışılmışın dışına çıkmak ilerlemeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İşlerin yüzünden kendini yorgun ve bitkin hissedebilirsin. Enerjini toparlamak için bol bol temiz hava almayı ihmal etmemelisin. Uzun yürüyüşler ve egzersiz enerjini toplamana yardımcı olacak.

Aşk

Kendine verdiğin değeri fark etmek için başkasının sözlerine ihtiyaç duymamalısın. Onaylanmak yerine haline şükretmek senin için daha iyi olacak. Kendini olduğun gibi kabul edince hak ettiğin aşk ileride karşına çıkacak.

Para

İş konusunda yeni şeyleri takip etmek isteyeceksin. Seni heyecanlandıran yeni fikirler ve düşünceler hakkında açık fikirli olman gerekecek. Yeni fikirlere açık olmak gelecekte rahat etmeni sağlayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini hevessiz hissedebilirsin. Hemen teslim olmamak senin için iyi olacak. Arkadaşlarından yardım istemek ve onlarla beraber hayatına hareket katmak sana iyi gelecek. Onların sayesinde çok güzel bir gün geçireceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres konusunda daha dikkatli olman gerekebilir. Kontrol edemediğin durumlar hakkında endişe duymak seni boş yere üzecek. Onun yerine rahatlayıp hayattan keyif almaya çalışmalısın.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazırlıklı olmakta fayda var. Sana ulaşmaya çalışan biriyle gelecekte seni çok mutlu edecek bir ilişkiye başlayabilirsin. Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak.

Para

Çalışma ortamında yaptığın işlerin fazlaca eleştirilmesi senin canını sıkmamalı. Meyve veren ağaç taşlanır. Bildiğin şekilde ilerlemeye devam etmek kariyerin için çok yararlı olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Kendini bilerek ve isteyerek kaygı ve stres içine atmaktan vazgeçmen gerekecek. Yapacağın işler hakkında olumlu düşünmek sonuçlarının da olumlu olmasını sağlayacak. Kendin hakkında sürekli iyi düşünmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Her gün aynı şeyi yapmaktan sıkılırsan hayattan zevk almaya çalış. Farklı şeyler denemek farklı sonuçlarla karşılaşmanı sağlayabilir. Rutinini değiştirmek keyfini yerine getirecek.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Onunla beraber olacağın etkinlikler planlamak seni mutlu edecek. Beraber geçirdiğiniz zaman birbirinize verdiğiniz değerin artmasına neden olacak.

Para

Arkadaşların sayesinde yeni bir iş ortamına girebilirsin. Gireceğin ortamlarda bilgin ve deneyiminle fark edilmen mümkün. İşini en iyi bildiğin şekilde yapmak senin için faydalı olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini yaratıcılık konusunda kısıtlamamak isteyeceksin. Aklındakileri serbest bırakmak önüne yeni fırsatların çıkmasını sağlayacak. Yeni şeyler keşfetmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sıkıntılardan uzak olduğunu bilmek kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Açık havada yürüyüşe çıkmak iyi bir tercih olacak. Güneşe dikkat edip susuz kalmamaya özen göstermek isteyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın insana olan hislerini anlatmak için kendini tutmamalısın. Bunu yapmanın doğru bir yolunu aramak seni daha çok üzebilir. Kendin ol ve içinden geldiği gibi konuş. Gelecek sana güzel şeyler getirecek.

Para

Yaratıcılık sayesinde yeni iş imkanlarıyla karşılaşman mümkün. Bunları değerlendirmek gelecekte daha iyi iş imkanlarına ulaşmanı sağlayacak. Cesur ve özgür olmak sana iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Kendine yeni hedefler bulmak isteyebilirsin. Bu amaçla yeni ortamlara girmek senin için iyi olacak. Yeni tanıştığın insanlarla yeni etkinlikler hakkında konuşmak daha iyi hissetmeni sağlayacak. Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Alıştığın rutini kırmak, yeni bir düzen kurmak isteyebilirsin. Sağlığın için kendine yeni bir hedef koyup ona varmak için uğraşmak sana iyi gelecek. Egzersiz programın için bir uzmanla konuşman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanın senden uzakta olması canını sıksa da bu durumun geçici olduğunu bilmelisin. Sabırlı olmak bu sorunu aşmanıza yardımcı olacak. İletişimi kesmemeniz geleceğiniz için yararlı olacak.

Para

Girdiğin ortamlar sayesinde yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Bu fırsatlar sayesinde yeni kazanç imkanları yaratman mümkün olacak. Yeni şeyler konusunda cesur olmak sana iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün ailenle beraber zaman geçirmek isteyeceksin. Büyük aile toplantıları ayarlayıp herkesin bir arada olmasından keyif alabilirsin. Yeni aile üyeleriyle daha yakından ilgilenmek ilişkileri daha da kuvvetlendirecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kaygı ve stresten uzak durmak için çevrendekilerden yardım isteyebilirsin. Arkadaşlarınla birlikte bir yerlere gitmek ya da ailenle beraber açık havada zaman geçirmek sana yardımcı olacak.

Aşk

Bugün ani kararlar almaktan çekinmekte yarar var. Adımlarını atmadan önce düşünmek senin için iyi olacak. Vereceğin kararları uygulamadan önce bir arkadaşına danışmak iyi bir seçenek olabilir.

Para

Yatırımlarının yolunda gitmesi seni daha da sevindirecek. Yine de tedbirli olup harcamalara dikkat etmekte yarar var. Gelecek için yaptığın planların zarar görmemesi için dikkat etmek isteyeceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün bulunduğun ortamda ilgi odağı olman mümkün. Yaptıkların ve söylediklerinle insanların dikkatini çekeceksin. Baskı ve yoğun ilgi altında çalışmak için uğraşman gerekebilir. Davranışlarında doğal olmak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hareketli geçecek bir gün için daha hazırlıklı olman gerekecek. Stresten uzak durmaya, seni yavaşlatmasına izin vermemeye çalışmalısın. Hafif yiyecekler tercih etmek sana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla açıkça konuşmak daha iyi hissetmeni sağlayacak. Birbirinize açık olmak ilişkinizi güçlenmesini sağlayacak. Hislerin hakkında dürüst olmak gelecekte sıkıntılardan uzak kalmanızı sağlayacak.

Para

İş konusunda beklediğinden daha fazla ön plana çıkabilirsin. İçinde bulunduğun şartlar kontrolü ele almanı gerektirebilir. Sorumluluk almaktan çekinmeyip gerekeni yapmak geleceğin için iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini etrafındaki olaylar hakkında fazla kontrolcü bulabilirsin. Her şeyi kontrol etmenin seni istemediğin durumlara sokmasına izin vermemelisin. Her şeyi kararında yaparak hayatı da yaşamayı ihmal etmeyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak zorlayıcı ortamlarda bulabilirsin. Kaygı ve endişeye teslim olmaman gerekecek. Fiziksel aktivitelere ağırlık vermek dikkatini başka şeylere yoğunlaştırmaya yardımcı olacak.

Aşk

Aşk hakkındaki yaklaşımını gözden geçirip ne istediğine karar vermek isteyeceksin. Nasıl bir ilişki istediğini belirlemek gelecekte daha emin adımlar atmana yardımcı olacak.

Para

Harcama planların hakkında fazladan önlemler almak isteyebilirsin. Gelecekle ilgili yeni planlar yapmak için durumunu değerlendirmek isteyeceksin. Yeni tasarruf planları yapmak senin için iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel