17 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Şubat 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugüne erken başlamak ve işlerini öğle olmadan yoluna koymak sana çok iyi gelebilir. Zihnin günün erken saatlerinde daha fazla çalışabilir ve kendini çok daha iyi ifade edebilirsin. İş konularını erkenden çözmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün şekerden ve tuzdan uzak durman gerekecek. Bir şeyleri ekstra abartıyor olabilirsin. Her şeyi tadında bırakmak için neyi ne kadar tükettiğine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle güzel bir iletişim yakalaman olası. Bu güzel iletişim bir şeylerin netleşmesine vesile olabilir. Kalbini daha rahat karşı tarafa açabilirsin. İyi iletişimler daha güzel yolları aşmanı sağlayabilir.

Para

Gün içerisinde tam olarak neye odaklanacağını dikkatlice seçmen gereksiz yere bütün enerjini harcamanın önüne engel olabilir. Öncelikler belirlemek ve işleri bir düzene sokmak seni daha rahat ettirecek. Günün erken saatlerinde bunları halledebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugüne biraz daha romantik bakabilirsin. Sevdiğin kişiyle keyifli zamanlar geçirmek sana kendini iyi hissettirebilir. İş veya diğer konulara öncelik vermekte zorlanabilirsin. Önceliklerini dikkatlice seçmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Daha fazla idrara çıkmak ve toksinlerden kurtulmak enerji seviyeni değiştirebilir. Daha sağlıklı olmak için su ve sıvı tüketimini artırmalısın.

Aşk

Aşka zaman ayırmak sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Keyfini yerine getirecek durumlarla karşılaşman olası. Eğer hayatında birisi yoksa bu konuda bazı değişimler yaşanabilir. Kalbin daha hızlı atabilir bugün.

Para

İş konularında bir şeyleri bir düzene oturtman gerekebilir. Kendine bir çalışma rutini çıkartman da gerekebilir. Daha mantıklı hareket edebilmek için öncelikleri net bir biçimde seçmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Emeklerinin karşılığını alman gerekecek bugün. Bunun için de güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Özellikle de iş veya eğitim gibi konularda ne ekersen onu biçeceksin. İyi şeylere hazırlıklı olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için şekerli ve işlenmiş gıdalardan uzak durman gerekecek. Özellikle de kahve yanında tükettiğin abur cuburlara dikkat etmen iyi olabilir. Daha sağlıklı beslenmek için bazı alışkanlıkları değiştirmelisin.

Aşk

Bugün negatif enerjileri üstünden atmadan aşka odaklanman zor olabilir. Aşkı gündemine taşırken kötü düşünmemen gerekecek. Daha pozitif bir biçimde hayatına odaklanman sana iyi gelebilir.

Para

Bugün iş ortamında güzel gelişmeler görebilirsin. Terfi bekliyorsan eğer bugün bu konuda daha fazla gelişme yaşanabilir. Emeklerinle gelecek her türlü gelişme seni memnun edecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişiyle ufak tefek atışmalar yaşaman olası. Hep kendini geri planda kalmış gibi hissedebilirsin. Bunu aşmak ve karşı tarafın da sana en az senin ona gösterdiğin kadar saygı göstermesi önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için mutfağa girmen gerekebilir. Kendin için yemekler hazırlayabilirsin. Yağ oranına dikkat ederek ve daha az tuz kullanarak hazırlayacağın yiyecekler daha iyi gelebilir sana.

Aşk

Bir ilişkide önemli olan iki tarafın da eşit derecede birbirine değer vermesidir değil mi? Neden hep kendinden bir şey veriyormuş gibi hissediyorsun peki? Bir ödün verilecekse bunun iki taraflı olması gerekebilir.

Para

İş veya maddi konularda bir şeyler yolunda gidecek. Kendini çok zorlamana gerek kalmayabilir. Masraflar da kazançlar da kendi yolunu bulabilir. İçin bu konularda daha rahat edebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Maddi konularda çok keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Güzel gelişmeler sana daha fazla para getirebilir. İş konularında daha şanslı olabilirsin. Kendini mutlu hissetmene vesile olacak durumlarla karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmek ve derin nefes egzersizleri yapmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Eğer sürekli masa başında ve hareketsiz bir ortamda isen biraz da olsa açık havaya çıkıp yürüyüş yapman iyi olabilir.

Aşk

Aşkta canını sıkan olaylar tek tek gündemden düşmeye başlayabilir. Kendini daha rahat ve mutlu hissetmeye başlayabilirsin. Uzlaşarak elde edebileceğin mutluluk daha da artabilir. Sevdiğin kişiyle daha fazla anlaşabilirsin.

Para

Bugün iş ve para konuları seni mutlu edecek. Güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Şansın açılabilir. Parasal konularda daha keyifli bir enerjin olabilir. Bu enerjinin keyfini çıkarmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün hayal gücün daha kuvvetli olacak. Dikkatini çekecek konularda daha mantıklı ve güzel fikirler geliştirebilirsin. Zihnini daha fazla çalıştırman ve daha verimli olman olası. O yüzden bugün boş durmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Beslenme stilini değiştirmek biraz zaman isteyebilir. Ancak enerjini yüksek tutarken gereksiz kalori alımını engelleyecek şeylere geçmek buna değebilir. Daha sağlıklı beslenmeye odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında acele etmemek bugün iyi olabilir. Daha güzel ve farklı fikirler aklına gelebilir ve bunu gerçekleştirecek bir zamana ihtiyacın olabilir. Hoşlandığın kişiye atmak istediğin adımlarda karar almak iyi olabilir.

Para

Paranı değerlendirirken daha farklı konulara öncelik vermeyi tercih edebilirsin. Çevrendeki insanlardan daha farklı kararlar alman olası. Başkasının fikriyle değil de kendi önceliklerinle kararlar alabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Rüyalarına dikkat edebilirsin bugün. Bir anlamları olabilir. Zihnin farklı konulara daha açık olabilir. Haberci rüyalar veya daha mistik konular kendini belli edebilir. Bunları not etmen daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüs konusunda önlemleri artırman gerekebilir. Bunu kendin için yapmalısın en başta. Sağlığını düşünerek insanlarla mesafene dikkat etmen, maske kullanımına dikkat etmen gerekebilir. Bu konuda diğer insanlardan daha fazla çaban olabilir.

Aşk

Senden hoşlanan bir insan ile ilginç bir konuşma yaşaman olası. Bu kişinin kendini sağlıklı bir biçimde ifade etmesine izin vermelisin. Bir şeyleri kestirip atmak, görmezden gelmek işe yaramayabilir.

Para

İşe odaklanırken bazı şeyleri değiştirmen gerektiğini görebilirsin. Sana mantıklı gelmeyen veya pratikte yeri olmayan meseleler daha fazla gözüne batabilir. Bir şeyleri değiştirerek daha güzel gelişmelere yer açabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yeni ve farklı şeyler sana daha samimi gelebilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsin. Yeni konulara dahil olabilirsin. Zihnen ve bedenen yeniliklere hazır olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatli olman gerekebilir bugün. Farklı ortamlara girmen veya insanlarla dolu ortamlarda bulunman seni biraz daha dikkatli davranmaya itebilir. Dezenfektasyona dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Hislerini açabileceğin bir ortam veya fırsat bulabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa bugün onunla iletişime geçmenin tam zamanı olacak. Eğer hayatında birisi yoksa bugün bu durumda değişim olabilir.

Para

Bugün kendin için masraf yapman olası. Bu masrafları abartmamak için bir bütçe belirlemen iyi olacak. Kendi ihtiyaçlarını gözlemlemek için iyi bir gün olabilir. Daha mantıklı kararlar alman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Normalde pratik davranmak sana göredir. Ancak bugün iç sesin daha farklı yönlendirebilir seni. Her şeye mantığın ile yaklaşmak yerine bazı şeyleri daha farklı bir bakış açısıyla görmeye başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz programı uygulamaya geçebilirsin. Veya bir süredir spor salonuna gitmek gibi bir niyetin varsa bugün bu konuda daha net davranabilir, hazırlıklar yapabilirsin. Hareket sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşkta daha şanslı olman olası. Hiç beklenmedik bir durum ile karşılaşabilirsin. Aşk konusunda hiç tahmin etmediğin konular gündeme gelerek seni çok merak ettirebilir.

Para

Bugün iş ve maddiyat konusunda daha farklı davranacaksın. Senden beklendiği gibi davranmaman olası. Bu durum bir masraf veya zarar yaratmayacak. O yüzden yeni şeyler denemek bugün iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Zihnin daha farklı şeylere açık olacak. Yeni şeyler öğrenmek, iç sesine odaklanmak ve sadece konuşulanlara değil de konuşulmayanlara da zaman ayırmak iyi olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerini bir düzene sokmak sana kendini iyi hissettirebilir. Bir beslenme rutini oluşturabilirsin. Özellikle hangi saatlerde neler tükettiğine de dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Aşkı öncelikli hale getirmek isteyebilirsin. Ancak bugün kafan çok meşgul olabilir. Her ne kadar ne hissettiğini ve nasıl adımlar atacağını bilsen de bugün bu konularda acele etmemen iyi olabilir.

Para

Bugün iş ve maddiyat konusunda kendini daha fazla geliştirebilirsin. Karşına kendini geliştirmek için güzel bir fırsat çıkabilir. Bu tür fırsatları kendini geliştirmek için tercih edebilirsin. Sonuçta daha fazla para kazanman olası.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Evini düzenlemek veya evinin hijyeni için daha fazla zaman harcayabilirsin. Daha temiz ve ferah bir evde bulunmak sana kendini iyi hissettirecek. O yüzden hijyen ön plana çıkabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik ve organizasyon sana iyi gelecek. Özellikle de virüsten korunmak gibi konularda daha dikkatli davranabilirsin. Evinin hijyenini sağlamak kendini güvende hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşkı biraz kendi haline bırakman gerekebilir. Acele etmemen daha iyi olacak. Her şeyi tek seferde konuşarak çözebileceğini düşünmemeli, bazı konuları zamana bırakmalısın.

Para

Maddi olarak bazı harcamalar planladıysan bunları ertelemen iyi olabilir. Kendini zora sokmamalı ve dikkatlice hareket etmelisin. Masrafları başka bir zamana planlaman daha iyi sonuçlanabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2022 Perşembe)

Genel

Hislerin ve iç sesin çok daha kuvvetli olabilir bugün. Bu hisleri daha net görebilmek için yaratıcılığına odaklanman gerekecek. Zihnini farklı ve yeni konulara açman iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün açık hava yürüyüşleri sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Kendine biraz zaman ayırarak hareket edebilirsin. Yürüyüşler ve temiz hava vücuduna daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hislerini ifade etmek için daha yaratıcı davranabilirsin. Acele etmediğin sürece bir şeyler daha yolunda gidebilir. Kendini daha rahat ifade edeceğin bir mesele çözüme kavuşabilir.

Para

Bugün yeni bir şeyler öğrenerek maddi durumunu daha da kuvvetlendirmeyi tercih edebilirsin. Algıların farklı konulara odaklanmak için açık olacak. Yeni konular ve projeler para getirebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel