17 Şubat 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Şubat 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin bir kişiye destek olmak için önceliklerini değiştirebilirsin bugün. Eğer ortada bir tedirginlik ve kaos hakimse senin sakin kalarak işleri yoluna koyman gerekebilir. Bugün iş bitiriciliğini konuşturman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz yapmak sana daha iyi gelebilir. Hayatına bir hareket katmak vücudunda biriken enerjileri doğru bir şekilde kanalize etmene vesile olacak. Hareket kabiliyetini artırmak ve esneme hareketlerine odaklanmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün duygular çok baskın olabilir. Ufacık konular bile büyük duygular çağırıştırabilir. Kendi hislerini daha iyi görmek ve kendini iyi hissetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Aşk konularını sakince ele almalısın bugün.

Para

Maddi konulara duygularını katmamalısın bugün. Yapılacak masraflara duygusal yaklaşmak gereksiz olabilir. Mantığınla hareket etmek ve bir şeylere mesafeli olmak daha doğru olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Sürekli iletişim kurduğun bir insan bugün daha garip davranabilir. Karşındaki insanın tavırlarını, davranışlarını sorgulayabilirsin. Ortamı sakin tutmak ve daha sağlıklı iletişim kurmak için senin çaba göstermen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

kendine daha fazla özen göstermek isteyebilirsin bugün. Kişisel bakım, temizlik ve hijyen konuları daha da gündeme gelebilir. Kendini daha iyi hissetmek için atacağın adımlar aynada gördüğün kişiyi sevmene vesile olacak.

Aşk

Doğru konularda konuşmak, daha çok konuşmaktan önemli olabilir. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi göz önünde bulundururken önemli konuları dile getirmelisin. İletişim konuları çok özen gerektirecek bugün.

Para

Parasal konularda gerçekçi olmalısın. Elindekilerle hareket etmek sana daha fazla şey kazandırabilir. Maddi açılardan düşündüğünde ufak adımlar daha sağlıklı olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Farklı ortamlardaki insanlarla iletişim kurmak seni biraz yorabilir. Yüz yüze yapılmayan görüşmelerde yanlış anlaşılmalar olması olası. Bu tür konularda iletişimi kuvvetli tutmak için çaba göstermen gerekecek. Sakin kalmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplin öncelikli bir konu olabilir. Aldığın kararları uygulamak ve daha sağlıklı bir duruma gelmek için çaba göstermek bu öz disipline bağlı olabilir. Günün sonunda senin sağlığını senden daha fazla düşünen olmadığını hatırlaman gerekecek.

Aşk

Bugün daha sosyal ortamlara girebilirsin. Veya birden fazla insan ile muhatap olabilirsin. Aşk konularında farklı etkilere kendini açabilirsin bugün. Beklenmedik yerlerden karşına aşk çıkması olası, o yüzden kendini içine kapatmamalısın.

Para

Maddi konularda eline daha fazlası geçmesi için kendine daha öz güvenli yaklaşman gerekecek. Emeklerinden, çabalarından emin olmak ve karşı tarafın bunu görmesini sağlamak sana iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Konuşmalar kolaylıkla tartışmalara dönebilir bugün. Bunun sebebi bazı konulara fazlaca tutkuyla yaklaşman olabilir. O yüzden sakin kalmaya çalışmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına bir düzen getirmek ve daha sağlıklı ortamlar hazırlamak için düzen ve temizliğe özen göstermen gerekecek. Yaşadığın alanları mikroplardan arındırmak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında değişimlere odaklanabilirsin. Farklı konulara, farklı insanlara odaklanmak kalbini daha sıcak tutabilir. Aşk konularında aynı hatalara düşmemek için gidişatını değiştirmen gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda büyük atılımlar yapmak için yeterli ve gerekli kaynakların olmayabilir, ancak ufak bir adım atmak seni istediğin hizaya sokabilir. Bugün maddi konularda ufak da olsa bir adım atman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün ortaklaşa yapılan şeyler daha güzel sonuçlar verebilir. O yüzden insanlarla arandaki iletişimi sağlıklı tutmalısın. İş ve başarılar ile alakalı güzel gelişmeler görmek için çevrendekilerle aranı iyi tutman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebzeler ile beslenmek sana daha iyi gelebilir. Yemek tercihlerinde sebze ağırlıklı gitmen gerekebilir. Yediklerinden yeterince vitamin alabilmek için çaba göstermelisin. Taze ve organik besinler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında iletişime dikkat etmen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile başlayan bir "şakalaşma" ciddiye dönüşebilir. Birbirinize karşı açık olmak ve canınızı sıkan konuları gündeme getirmek size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda iç sesini dinlemen gereken bir gün. Büyük masraflara girmemek sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda iki kere düşünmek ve harcamaları planlamak seni gereksiz masraf yapmaktan alıkoyabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün yasal işlemler, belgeler, imzalar öncelikli olabilir. Bazı şeyleri sadece sorumluluğun olduğu için halletmen gerekebilir. Ancak tembellik etmemek ve bazı işleri bugünden halletmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz sana çok iyi gelebilir bugün. Zihnini boşaltmak ve fiziksel enerjini artırmak için egzersize odaklanmalısın. Bunun için de spor salonlarına gitmene gerek kalmayabilir. Kendi evinin rahatlığında hareket etmeyi deneyebilirsin.

Aşk

Bugün ilişki açısından keyifli bir gün geçirebilirsin. İçinde bulunduğun ilişki daha iyi bir hale gelebilir. Aşk konularında daha şanslı olabilirsin. Bu tür konulara vakit ayırmak sana daha güzel ve keyifli bir hava katabilir bugün.

Para

Maddi konuları dengede tutman gerekecek. Sadece harcamaya değil aynı zamanda birikimlere de öncelik vermen gerekecek. Parasal konuları gözden geçirmek ve düzenli bir program çıkarmak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün halledilmesi gereken konular canını sıkabilir. Ancak daha sonra tekrar aynı konularla uğraşmamak için bugünden bir şeyleri halletmen gerekecek. Bazı şeyleri sadece sorumluluğun olduğu için çözmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve keyifli konulara odaklanmak sağlığına daha iyi gelebilir. Stres ve gerginliğin getirdiği yorgunlukları atmak için zihnini çalıştırman gerekecek. Keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hislerini ifade etmek sana daha iyi gelebilir bugün. Hoşlandığın kişi ile bunun için bir ortam ayarlamak sana düşebilir. Bu kişiye nasıl hissettiğini açmak aşka bir adım atmanızı kolaylaştırabilir.

Para

Bir şeyleri sonlandırmak için aceleci olmamalısın. Maddi konularda bir sonuç elde etmek için işleri hızlandırmak sana yaramayabilir. Eğer kazanç getirecek bir konuya odaklanıyorsan, kendine zaman vermen gerektiğini unutmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün sana ilham verecek şeylere vakit ayırabilirsin. Okunacak kitaplar, dinlenecek konuşmalar, müzikler… Her şey sana bir ilham verebilir. Düşüncelerini çalıştıracağın bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Kas ağrıları seni biraz yorabilir. Bu ağrıların önünü kesmek ve sebebini görmek için dikkatli davranman gerekecek. Gerektiğinde profesyonellerden destek almayı gözardı etmemelisin.

Aşk

Aşk konularında ilginç tesadüflerle karşılaşman olası. Bir telefon haberi, tesadüfen duyduğun bir şarkı, bahsi açılan bir konu... Bugün her şey seni aşka itebilir. Kendini bir anda bu konuya odaklanmış bir şekilde bulabilirsin.

Para

Maddi konularda bir sonuca varmak giderek zorlaşıyorsa o zaman düşünce biçimini değiştirmen gerekebilir. Parasal açıdan daha farklı bir bakış açısına sahip olmak eline daha iyi paralar geçmesini sağlayacak. Bugün bu konulara özen gösterebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Eğer kendini ifade etmek senin için çok önemliyse bugün bazı gelişmeler görebilirsin. Kendini yazılı veya sözlü bir şekilde ifade etmek bazı konularda güzel değişimler başlatabilir. Hayatında daha güzel gelişmeler görmek için bugün kendini ifade edebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudundaki toksinleri atmak için bol bol su tüketmeli ve egzersize özen göstermelisin. Bugün daha fazla hareket etmek ve su tüketimini artırmak enerji seviyende direkt bir etki yaratabilir. Bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi için daha keyifli ve eğlenceli şeylere odaklanman gerekebilir. Sıradan olan, her zamanki şeyler sizi mutlu etmeyebilir. Daha keyifli ve hareketli ruh haline girmek ise aşkınıza daha iyi gelebilir.

Para

Esnek kalmak sana daha iyi gelecek bugün. Karşına çıkabilecek masrafları göz önünde bulundurarak hareket etmek daha mantıklı olabilir. İleriyi düşünerek adım atmak sana gereksiz masraflardan kaçınman için bir yol sunacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün önemli insanlarla karşılaşabilirsin. Etrafında işinde başarılı insanlar olabilir. Bu kişilerle iletişime geçmek bakış açını daha da derinleştirebilir. İnsanlardan daha fazla şey öğrenebilirsin bugün. Bu güzel etkiye kendini açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen enerji seviyeni dengede tutmana vesile olabilir. Süt ve süt ürünlerini dengeli tüketmek ve aşırıya kaçmamak sana daha iyi gelebilir bugün. Bu konulara özen göstermek isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi bugün daha heyecanlı olabilir. Aşk konularında daha keyifli etkilere kendinizi açabilirsiniz. Birbirinizi mutlu etmek ve keyifli bir gün geçirmek için ekstra şeyler yapmanız gerekebilir.

Para

Biraz masraf kısmak ve maddi konulara daha yapıcı bakmak gerekebilir. Geçmişe göre kıyaslayarak bir şeyleri daha iyi bir hale getiremezsin. Bugün elinde olanlara odaklanmak sana daha çok şey katabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Yakın çevrende yaşanan olaylar seni biraz tedirgin edebilir. Ancak bu durum ilerisi için daha iyi olabilir. Bazı şeylerin değişime girmesine izin vermeli ve ileriyi düşünerek daha sabırlı davranmalısın. Bu değişimler en çok sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artıracak şeylere odaklanabilirsin. Bol bol su tüketmek, hareket etmek ve daha sağlıklı beslenmek sana yarayabilir. Vücudunu harekete geçirmek ve bu dolaşımı artırmak için çaba göstermek sağlık konularında sana iyi etki sağlayacak.

Aşk

Hiç beklemediğin birisinden beklemediğin bir mesaj veya telefon gelebilir. Aşk konularında sürprizlere açık olman gerekebilir. Senden hoşlanan kişinin seninle iletişime geçmesi seni biraz şaşırtacak belki ancak aşk konularında kalbinin daha hızlı atmasına da vesile olabilir.

Para

Biraz tasarruf yapman gerekebilir. Kendini bir önceki masraflarla kıyaslamamalısın. Daha önceden kolay yaptığını düşündüğün masrafları düşünmek kendini üzmek dışında bir işe yaramayabilir. Bugüne odaklanmak ve biraz parayı kısmak daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün başarı görmek isteyebilir ve güzelliklere odaklanmaya çalışabilirsin. Duygularını işlere katmadığın sürece çok güzel gelişmeler görmen olası. Sevinç ve mutlulukları çevrendekilerle paylaşmak için ise biraz erken olabilir. O yüzden sakin davranmaya çalışmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İşlenmiş gıdalar ve şekerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Hızlı bir şekilde sağlığına etkisi olacak şeylere odaklanmak istersen eğer ne yediğine özen göstermen gerekebilir. Şekerli gıdaları kesmek enerji düzeyini dengelemene vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek için sıradan yollardan uzak durman gerekebilir. Bu kişiyle daha keyifli vakitler geçirmek için heyecana ve sürprize açık olman gerekecek. Karşındaki insanı heyecanlandırmak aşkta iyi etkiler oluşturabilir.

Para

Etrafındaki insanlar tarafından kayırılmak isteyebilirsin bugün ancak gerçekliğe dönüş yapman gerekecek. Başkalarından üstün olmak değil de onlarla ortak bir şekilde güzel çalışmalar yapmak maddi açılardan daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel