17 Nisan 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Nisan 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Sana ağırlık veren konuları düşünmek istemeyeceksin. Daha güzel şeylere odaklanmak sana iyi gelecek. Bu güzel ruh halini, keyifle odaklanacağın şeyler için kullanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginlikleri üstünden atmak ve kendini daha iyi hissetmek için egzersiz yapmalısın. Esneme hareketleri ve hafif egzersizler bugün sana daha iyi gelebilir. Stres ve gerginliği üstünden atmaya yönelik hareketler yapman gerekecek.

Aşk

Bir şeylere hassasiyetin artabilir. Özellikle aşk konularına. Nasıl hissettiğin önem kazanabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa nasıl hissettiğini bilmeli. Bu iletişimi sağlamak aranızda güzel etkiler oluşturabilir.

Para

Bugün maddi konular hakkında düşünmek istemeyebilirsin. Hayatında başka konular daha önemli olabilir. Kendin için daha farklı şeylere odaklanman daha iyi olabilir. O yüzden maddi konularda kendini zorlayacak kararlar almamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak sana iyi gelecek. Bunların yola girmesi için değişim yaşaman gerekse bile… Bir şeylere adapte olabilecek ve daha güzel sonuçlar elde edebileceksin. O yüzden bu ruh halini iyi şekillerde değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendekilere destek olmak önceliğin olabilir. Sevdiğin insanların iyiliklerini düşünerek hareket etmek sana iyi gelecek. Bir şeyleri daha net görmeni ve kendine daha iyi odaklanmanı sağlayabilir bu durum.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmenin gücünü önemsemelisin. Bir şeyleri gözardı etmemeniz gereken bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. İletişiminizi kuvvetli tutmak büyük değişimler yaratabilir. O yüzden sağlıklı bir iletişim kurmalısınız.

Para

Ani değişimlerle ilgilenmen gerekebilir. İş ve üretkenlik ile gününü geçirebilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak seni yorsa da hem kendin hem de sevdiklerin için bir şeyleri bugünden halletmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Halledilmesi gereken meselelere odaklanmak, aklında biriken negatifliklerin üstesinden gelmene vesile olabilir. Kendine biraz zaman tanımak ve işine odaklanmak sana iyi gelecek. Büyük kararlar alman gerekmiyorsa kendine nazik olmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlara destek olmak sende de iyi bir ruh hali yaratabilir. Sevdiğin kişilere vakit ayırmak ve onları mutlu etmek sende de iyi bir ruh hali oluşturacak. Kendine daha rahat odaklanmak için öncesinde sevdiklerini mutlu etmek isteyebilirsin.

Aşk

Bugün söylenenler kadar söylenmeyenlere de odaklanman gerekecek aşk için. Eğer bir ilişki içerisindeysen, sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeylerin ifade edilmemesi sana şüpheli gelebilir.

Para

Maddi konularda objektif düşünemeyebilirsin. Ancak ani kararlar almadan önce biraz düşünmen iyi olabilir. Eğer karar veremiyor ve bir yol çizemiyorsan biraz beklemen daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir şeylere daha iyi niyetle, iyi bir ruh haliyle odaklanabilirsin. Hayatında yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek sana daha iyi gelebilir. Bazı şeylerde güzel gelişmeler görmek sana umut verebilir. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine biraz zaman ayırmak iyi olabilir. Zihnini dinlendirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı kararlar almak için zihnini boşaltman gerekebilir. Bazı şeylere daha keyifle odaklanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini açabilmek için iyi bir gün olabilir. Ancak büyük beklentilere girmeden hislerini ifade edebilmelisin. Kendini anlatmak, karşı tarafın ne hissettiğinden önemli olabilir. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Para

Bugün parasal gelişmelerin mutluluğun ile alakası olmayacak. Maddi anlamda yaşanacaklar seni ne mutlu edecek ne de mutsuz. Senin için önemli olan konulara odaklanmak daha iyi sonuçlar verebilir o yüzden.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Şükredecek çok şeyin olabilir. Bugün sahip olduklarına odaklanabilirsin. Yeni şeyler istemek ve daha fazlasını görmek için bir şeyleri zorlamamalı ve elindekilerle yetinmelisin. Sağlık, aile ve huzur daha önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İyi bir öz disiplin sağlamalı ve vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmalısın bugün. Eğer yorgunsan dinlenmen gerekiyor demektir. Eğer açsan yemek yersin. Bir şeyleri ötelemek, ileriye atmak seni gereksiz yere yorabilir.

Aşk

Bugün karşı tarafın hislerine odaklanmak yerine kendi hislerine odaklanmalısın. Neleri nasıl gördüğünü öğrenmen gerekebilir. Kendi içinde bir huzur araman gerekebilir. Aşk konularında bugün kendine odaklanmalısın.

Para

Maddi konularda bir şeylerin istediği gibi ilerlememesi seni çok etkilememeli. Eğer bir şeylere daha büyük tepkiler vermeye başladıysan biraz geri durup düşünmen gerekebilir. Parasal gelgitlere karşı gösterdiğin tepkileri ölçmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

İnsan ilişkilerinde daha iyi şeylere odaklanabilirsin. Bir şeyler daha tatlı gelebilir. Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirebilir, ailene zaman ayırabilirsin. Bugün önceliği insanlara verebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sabır zamanla, pratik yaparak elde edilebilir. Eğer duygusal tepkiler veriyorsan kendini biraz geriye çekmen gerekecek. Sabretmek sadece insan ilişkilerinde değil, sana ait adımlarda da daha ölçülü olmanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile kuracağın iletişim çok önemli olabilir. Bazı konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Alınganlık yapmamalı ve daha tatlı konulara odaklanmalısınız. Böylece daha güzel bir mutluluk yakalayabileceksiniz bugün.

Para

Ne kadar para harcayabileceğine odaklanmamalısın bugün. Eğer destek isteyen birileri varsa onlara daha farklı yollarla destek olmanın yolunu araman gerekebilir. Bir şeyler için masraf yapamamak seni üzmemeli. Önemli olan yardım edebilmek, para verebilmek değil.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Özlediğin insanlarla iletişime geçebilir, bir şeyleri daha rahat ifade edebilirsin. İnsanlarla daha iyi ve güzel iletişim kurmak sana daha iyi bir ruh hali sağlayabilir. Eskilerden bildiğin ancak bir süredir konuşmadığın kişilerle iletişim kurmak için iyi bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için kendine yeteri kadar zaman ayırman gerekebilir. İnsanlarla geçeceğin iletişimin seni yormaması için biraz da kendine zaman ayırman gerekecek. Böylece sağlığına da özen gösterebilecek bir süreç başlatabileceksin.

Aşk

Bugün ilgi çekebilirsin. Yeni insanlarla tanışabilirsin. Hiç beklemediğin bir anda karşına ilginç bir muhabbet çıkabilir. Bu güzel etkileri iyi değerlendirmeli ve ilginin tadını çıkarmalısın.

Para

Maddi konularda hesaplar yaparken dikkatli olman gerekebilir. Eline geçecek paralara göre değil de şu anda elinde olan paraya göre hesap yapmak daha iyi olacak. Kendini olabilecek aksiliklere hazırlamak, ileride daha rahat hareket etmeni sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün algılarını açık tutmalısın. Etrafından ilginç şeyler öğrenebilir, kariyerin için önemli bir adım atabilirsin. Bir şeyleri istediğin gibi yoluna koyma ve güzel adımlar atmada algılarına güvenmen gerekecek bugün. O yüzden etrafında olan bitene odaklanman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeylere çok duygusal yaklaşmaya başladıysan o zaman zihnini boşaltman gerekebilir. Esneme hareketleri ve meditasyon gibi konularda kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Sağlıklı bir zihin için önce bir huzur sağlaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki hisleri kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz bugün. Ancak bunun için iki tarafın da çaba göstermesi gerekecek. Sevdiğin kişi ile aranızda daha güzel bir muhabbet oluşması için biraz çaba göstermeniz gerekebilir.

Para

Kendin için çizdiğin yolda iyi bir şekilde ilerliyorsun. O yüzden bu aralar karşına çıkan mevzulara kendini kaptırmamalısın. Bir şeylerde kendini korumaya almalı ve fikirlerine sahip çıkmalısın. İzlediğin yolda devam etmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlara destek olmak için iyi bir gün olabilir. Kendin için daha fazlasını istemek ve onlara odaklanmak yerine sevdiklerine destek olabilirsin. Halledilmesi gereken işlere el atmak, herkesi mutlu edecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İyi bir vücut sağlığı için yapman gerekenleri gözardı etmemelisin bugün. İyice dinlenmek, sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek… Bütün bunlar enerji seviyeni artırmanı sağlayacak. Bunları sağladıktan sonra vücudunu yoracak egzersizlere girişebilirsin ancak.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha yakından tanımak için iyi bir fırsatın olabilir. Bu kişinin nasıl bir insan olduğunu görmek ve aranızdaki uyumu anlamak önemli olacak. Bazı konularda daha sağlam adımlar atabileceksiniz bugün.

Para

Bir şeylerin her zaman daha iyiye gitmesini beklemek seni yoruyor olabilir. Bugün sadece sahip olduklarına odaklanmak ve şükretmek sana daha iyi gelecek. Beklentileri bir sonraki zamana bırakmalı ve kendi işine odaklanmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin için meşgul bir gün olabilir. Halledilmesi gereken birden fazla iş olabilir. Gerek ev gerekse iş konularında çok hareket etmen gerekebilir. Ancak bazı şeyleri bugünden halletmek senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel egzersiz konularına özen göstermen gerekebilir. Ancak bu fiziksel egzersizi kaslarını esnetmek ve eklemlerini oynatmak için yapmalısın bugün. Vücudunda birikebilecek gerginlikleri atabilmek için esneme hareketlerine odaklanman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için biraz daha fazla şey yapman gerekebilir. Onun ilgisini cezbedecek konulara odaklanmak ve güzel sohbetler etmek iyi bir başlangıç olabilir sizin için. Bu konuda harekete geçmelisin.

Para

Parasal konularda biraz düşünmen gerekebilir. Bu düşünce seansını tek başına yapman önemli olabilir. Bazı kararlara tek başına varman her şeyden önemli olacak. Bugün kendi işini kendin görmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün birden fazla işi halledebileceksin. Gerek iş gerekse ev hayatında halledilmesi gereken sorumlulukları tek tek çözebileceksin. Yapman gerekenleri zamana bölmeli ve kendini gereksiz yorgunluklardan kurtarmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek enerjini yüksek tutmanı sağlayabilir. Su ile arandaki ilişkiyi düzeltmen gerekecek bugün. İçmen gerektiği kadar su tüketmen sana iyi gelecek. Getireceği enerjiyi gün içerisinde rahatça kullanabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile alakalı harekete geçmen gerekebilir. Onu mutlu etmek, onunla daha keyifli bir sohbete girmek gibi konularda senin adım atman gerekecek. Bugün bazı meseleleri daha iyi bir ruh haliyle ele alabileceksin.

Para

Etrafındaki insanların dikkatini dağıtmalarına izin vermemelisin. Bugün yaptığın işe daha fazla odaklanman gerekebilir. Gereksiz konuşmalar ve detaylarla kendini boğmamalı, işine odaklanmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Yeni bilgileri analiz etmek için iyi bir gün. Hem iş konularında hem de genel olarak hayatında önemli olabilecek şeyler öğrenebilirsin. Bir şeyleri anlamak ve yoluna koymak senin için kolay olacak. Ancak bu güzel ruh halini günlük can sıkıntısına kaptırmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sana stres veren şeyleri çözmek için zamana ihtiyacın olabilir. Zihnini dinlendirmek ve kendine alan yaratmak önemli olacak. Zihnini yeni bilgilere açabilmek ve gün içerisinde sürekli savaş halinde olmamak için meditasyon konularına odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebilmek için iyi bir şansın olabilir. İletişim konularında daha dikkatli olabilirsin. Bir şeyler senin için daha rahat ilerleyebilir. Bir şeyleri zorlamadan iletişim oluşturmak seni mutlu edecek bugün.

Para

Etrafındaki herkes gibi sen de bir şeylerden sıkılmış olabilirsin. Bazı durumların değişmesi elinde olmasa da gelecek ile alakalı planlarına daha sıkı sarılabilirsin. Bugün gözünü hedeften ayırmamalı ve olan bitene rağmen sağlam kalmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel