17 Mayıs 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Mayıs 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla sakin konuşmalar yapmak zorlaşabilir. Destek alacağın kişilere ulaşamayabilirsin bile. Bu durumun canını sıkmasına izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün şekeri azaltmalısın. Her şekilde şeker tüketimini azaltmak sana fayda sağlayacak. Daha az işlenmiş ve paketli gıdalar yemek bunun için iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini yalnız bırakılmış hissedebilirsin. Ama bunun geçici ve çok da önemli olmayan bir etki olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Kendi kendini üzmemelisin.

Para

İşe odaklanmak ve geleceği planlamak maddi konularda iyi olabilir. Ama bunu yaparken kendi kararlarına ve kendi planlarına güvenmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün evde sakin bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Kafanı toparlayarak haftaya başlamak önemli bir konu olabilir. İsteklerine göre bir gün planlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek… Bütün mesele bu. Stresten uzaklaşıp kafanı boşaltmak ve duygusal yükleri üstünden atmak zihnen ve bedenen sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi ve sıcak konuşmalara dahil olmak enerjini yenileyebilir. Birbirinize karşı ne kadar yapıcı olursanız aşkınız o kadar büyüyebilir.

Para

Maddi konularda içinin daha rahat etmesi olası. Kaygılarla değil de şükür ile hayatına odaklanabilirsin. Sahip olduklarının kıymetini bileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Başka şeylere kızıp sevdiğin kişilerden acısını çıkarmamalısın. Bugün hareketlerine ve sözlerine ekstra dikkat etmen gerekecek. Stresi başka yöne yansıtmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek ve özellikle de şekerden uzak durmak önemli bir durum olabilir. İşlenmiş gıdaları azaltmak sağlığın için önemli bir karar olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmamalısın. Sözlerine ve davranışlarına ekstra özen göstermen gerekebilir. Karşı tarafı ilgilendirmeyen konular yüzünden ona patlamaman gerekecek.

Para

İş konusunda aklını kurcalayan meseleler işte kalmalı. Günün sonunda bu meseleleri eve taşımamalı, maddi konuları gözünde büyütmemelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Stres dolu bir ortamda bulunman gerekebilir. Bu ortamdan olabildiğince az etkilenmek adına kendini insanlardan uzak tutman gerekecek. Mesafe koymak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kafanı boşaltmak, stresten uzaklaşmak önemli olabilir. Kendince zaman geçirmeli ve haftaya daha sakin başlamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Bunlar normal… Normal olmayan bu anlaşmazlıkları abartıp birbirinize düşman gibi davranmak. İşte buna bir çözüm araman gerekebilir.

Para

İş ortamında gerginlik varsa veya takım çalışmalarında sıkıntılar çıkıyorsa bunu çözmeden önce olan biteni sakin bir kafayla düşünmek herkes için önemli ve iyi olabilir. Bir şeyleri çok zorlamamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafında tartışan insanlar gördükçe için sıkılabilir. Başkalarına müdahale etmemeli ve kendi işine gücüne bakmalısın. Biraz mesafe iyi olabilir. Hem de her anlamda…

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konularında mesafe kurallarına özen göstermen iyi olabilir. İnsanlarla arandaki sosyal mesafeyi korumak bugün iyi bir seçenek olabilir.

Aşk

Aşk konularına o kadar da sıcak bakamayabilirsin bugün. Eğer hayatında birisi yoksa aşk konusu aklına bile gelmeyebilir. Bir şeyleri oluruna bırakman iyi olacak.

Para

Bugün parasal konularda kendi işini kendin görmelisin. Başkasından destek beklememeli, işlerini kendin halletmelisin. Böylesi sana daha iyi gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Arkadaşın ile yapacağın bir konuşma kafanı karıştırabilir. Karşı tarafı hemen yargılamamalısın. Onu anlamaya çalışmak her şekilde önceliğin olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarını ve eklemlerini kuvvetlendirmek için bir başlangıç olabilir. Bu hareketlere odaklanmak üstünde biriken gerginliği atmanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişime özen göstermen gerekecek. Kırıcı konuşmamak ve yargılamamak önemli olabilir. Karşı tarafa anlayışla bakmalısın.

Para

İş konularında çevrendeki insanların senden ne kadar farklı düşündüğünü fark etmen olası. Bu konuyu büyütmemeli ve kendi işine gücüne bakmalısın. Kendi sorumluluklarına öncelik vermen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Zihnini toplamak biraz zaman alabilir. Okuduğunu anlamak veya birinin sana söylediğini tam olarak idrak etmek de öyle. O yüzden acele etmemelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün egzersiz konuları sana hem fiziksel hem de zihinsel anlamda iyi gelebilir. Biraz yürüyüş yapabilir, açık havada zaman geçirebilirsin. Bunun etkisi iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir vakit geçirmek isteyebilirsin. Ama her iki tarafın da öncelikleri farklı olabilir. Bir şeyleri zorlamamak bugün daha iyi olabilir.

Para

Eğer resmi belgelerle işin varsa aceleci olmaman iyi olabilir. Maddi konularda hızla atacağın adımların sana zarar getirmemesi için dikkatini toplaman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Güne erken başlamak ve işleri erkenden yoluna koymak günün geri kalanında istediklerini yapmana fırsat bırakacak. Bugün iyi bir biçimde planlama yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjinin tükenmemesi önceliğin olabilir. Sağlıklı bir enerjiye sahip olmak için de bol bol su tüketerek sağlıklı beslenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak isteyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yapacağınız konuşmalar veya birlikte geçirebileceğiniz zaman çok kıymetli olabilir.

Para

İş ile alakalı konuları ve sorumluluklarını erkenden yoluna koymak sana büyük bir rahatlık sunacak. Erkenden işe koyulmanda fayda var.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün sakin bir biçimde haftaya başlamak sana bir çok yeni kapı açabilir. Ani tepkilerden uzak bir biçimde gününe odaklanmanın güzel bir şekilde faydasını görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın söz konusu olduğunda neleri ertelediğini gözden geçirmelisin. Mesela diş doktorunu erteliyor olabilir misin? Bugün bu konuyu artık ertelememen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha sakin bir başlangıç yapabilirsin haftaya. Büyük beklentiler olmaksızın günün diğer konularına odaklanmak ve aşkı kendi haline bırakmak iyi olabilir.

Para

Bütün bir hafta yapabileceğin masrafları bugünden planlaman iyi olabilir. Bazı kısıtlamalara gitmek sana iyi gelebilir. Hafta içerisinde neye para ayıracağını görmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatında nelere öncelik vereceğin bu hafta önemli olabilir. Alacağın kararlar, atacağın adımlar, neye odaklanacağın tek tek gündeminde olacak. Yeni bir plan yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelebilir bugün, enerjini su ile yenileyebilirsin. Daha rahat ve stressiz bir gün için su tüketimi fark yaratabilir.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer aranızdaki iletişimin ne yöne gideceğini merak edebilirsin. İşte bu merakı içine atmaman gerekecek. Karşı tarafa açıkça bunu sorman gerekebilir.

Para

Maddi konularda beş senelik planlar yapman daha iyi olabilir. Bir süre içerisinde elde edeceklerini planlamak bunları gerçekleştirmeni kolaylaştırabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla mesafeli olmak bugün sana ruhen daha iyi gelebilir. Haftaya daha sakin başlamak ve kendini insanların koşuşturması ile yormamak önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir gün planlamak ve bir şeyleri ertelemek ruhen kendini daha iyi hissetmene yaratabilir. Daha sakin ve sağlıklı bir gün için kendini alıştırman gerekecek.

Aşk

Aşktan büyük beklentilerin olmayabilir bugün, kendi kendine vakit geçirmek daha iyi gelebilir. Büyük beklentiler olmayınca da daha rahat ve sakin bir enerji yakalaman kolaylaşabilir.

Para

Parasal konularda haftaya sakin bir başlangıç yapabilirsin. Fazla masraf yaratmamak ve kazanca odaklanmak bugün senin için iyi bir adım olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Mayıs 2021 Pazartesi)

Genel

Güzel günler görmek istiyorsan eğer bugün elini taşın altına koymalısın. Sadece ummak, beklemek, hayal etmek yeterli olmayacak. Bugün harekete geçmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kilo vermek söz konusu ise bugünden harekete geçmelisin. Yediklerini bir düzene oturtmak önemli olabilir. Fazla kalori tüketimini hayatından kaldırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ileriyi düşünerek hareket etmek isteyebilirsin. Aranızda gelecekte neler olabileceği önemli bir mesele haline gelebilir. Bugün buna odaklanabilirsiniz.

Para

Maddi olarak kendini daha farklı günlere hazırlaman gerekebilir. Birikim yapabilir ve ileriyi düşünebilirsin. Şu an için masraf kısmak önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel