17 Mart 2023 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Mart 2023 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

İçinde bulunduğun ortamda varlığı ile seni yoran birisi olabilir. Bugün bu kişi ile başa çıkmak senin için önemli olacak. Ancak bunu yaparken kendi üstüne çok gitmemeli ve stres küpü olmamalısın. Bu kişi ile başa çıkmak için daha yaratıcı olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiklerinle vakit geçirmek ve sohbet etmek de sağlığına iyi gelir. Stresi üstünden atmak için daha fazla muhabbet etmen gerekebilir. Bu tür konulara özen göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha keyifli ve aktif ortamlarda bulunmak size iyi gelecek. Birlikte yapacağınız egzersizler veya açık hava aktiviteleri size çok daha iyi gelebilir. Bugün planlarında hareketi ve aksiyonu unutma!

Para

Bugün ilgilenmen gereken birden fazla konu olabilir. Ancak her konuya eşit derecede bakman gerekecek. Maddi konularda hırslanmamalı ve sakince halletmelisin bazı şeyleri. Dikkati elden bırakma bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Bugün gereksiz yere vakit kaybetmemelisin. Halletmek istediklerine hızla girişmeli ve daha verimli olmak için kendine ortam yaratmalısın. Kendine güvenerek hareket etmek gününün daha iyi geçmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihninin yorgun olduğunu hissedebilirsin. Gün içerisinde yapman gereken şeyler azaldıkça, enerjinin de tükendiğini hissedebilirsin. Bunu tersine çevirmek için meditasyon ve nefes egzersizleri sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek biraz zor gelebilir senin için. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve çok fazla zorlamamak, aranızda oluşmaya başlayan gerginliği azaltacak. O yüzden kendini çok zorlamamaya bak.

Para

Bugün kendini çok enerjik hissedeceksin. Maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için güzel bir hevesin olacak. Daha fazla şeyi halletmek ve daha verimli olmak için kolları sıvayacaksın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Kendi içine kapanmamalısın bugün. Daha sosyal olmalı ve daha fazla şey için kendini açmalısın. Günü tek başına, evde geçirmek yerine kendin için bazı aktiviteler koyabilirsin. Böylece gün içerisinde daha fazla şey ile karşılaşacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına önem göstermek için bugün kendine vakit ayırabilirsin. Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için sana iyi gelmeyen gıdaları kesmek ve stres kaynağı insanlarla arana bir mesafe koymak bugün kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda bazı şeyler senin için çok hızlı hareket edebilir. Bir buluşma aniden bir ilişkinin başlangıcına dönüşebilir. Bir mesaj ani bir fikir değişikliğine sebep olabilir. O yüzden sakin kalmaya bak bugün.

Para

Parasal konularda hep aynı yolları izleyemezsin. Bazen gidişatı değiştirmen gerekir. Maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için yaratıcılığını konuşturman gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Bugün hem şans hem de özgüven senden yana olacak. Dilediklerini elde etmek için birçok fırsatın olacak. Kendine güvenerek ve şansın yardımı ile güzel adımlar atabileceksin. O yüzden daha verimli olmak için adımlar atmaya çalış bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerden ve işlenmiş gıdalardan uzak durmak ve daha fazla yeşil tüketmek sana daha iyi gelecek bugün. Yediklerine ve içtiklerine dikkat etmeli ve enerjinin bütün gün devam etmesi için şekerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

Aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Hoşlandığın kişinin tamamen farklı bir yüzünü görebilirsin. Bu kişi sana sakin ve rahat görünürken birden çok daha hareketli ve enerji dolu gelebilir.

Para

Bugün hem insan ilişkilerinde hem de maddi konularda daha rahat hareket edeceksin. İş konularında güzel adımlar atabilir ve daha fazla şey için kendine hedef koyabilirsin. Bugün her şey kendiliğinden güzel bir hal alacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Fikrini beyan etmek için etrafındakilerin sana soru sormasını beklememelisin. Düşündüğünü dile getirmen, iş mevzularında daha iyi adımlar atmanı sağlayarak sana güzel bir başarı getirebilir. Kendine güvenerek hareket etmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz programında düzenli olmak ve belirli bir rutine sahip olmak, vücuduna söz geçirmene yarayacak şeydir. O yüzden daha dikkatli olmalı ve bu rutini devam ettirmelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle her zamankinden farklı ortamlara girmek ve daha farklı aktiviteler yapmak isteyebilirsin. Bu hareket ve farklılık senin daha iyi hissetmeni sağlayacak. Bugün için planları sen yapmaya bak.

Para

Etrafındaki insanları memnun etmek için gereksiz yere para harcamamalısın bugün. Kendin için daha iyi yatırımlar yapmalı ve gereksiz harcamaları kısmalısın. Etrafındaki insanlar sana bu konuda zorluk çıkarsa da onlarla başa çıkmanın daha yaratıcı bir yolunu bulacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Bugün bazı şeyler hakkında daha net kararlar alabileceksin. Bazı mevzuları çözmek senin için daha da kolaylaşacak ve mantıklı kararlar alabileceksin. Başkalarının olaylarına karışma ve sadece kendi işine odaklan bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Daha önceden yaptığın ve yaparken seni keyiflendiren bir egzersiz varsa bugün bu konuya tekrar bakabilirsin. Egzersizlerin daha eğlenceli geçmesi, sağlığına daha çok katkıda bulunmasını sağlayabilir. Bugün bu konuya özen göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki duygular biraz yoğun olabilir bugün. Bu yoğunluk sizin bazı şeyleri aşırı uçlarda yaşamasına sebep olabilir. O yüzden rahat bir ortamda sakin olmanız size daha iyi gelecek.

Para

Bugün sorumlulukların ve eğlenmek isteyişin seni biraz zorlayabilir. Her iki şeye de vakit ayırman gerekecek. Günün erken saatlerinde halletmen gereken maddi konuları ortadan çıkarmalı ve günün geri kalanını rahat bir şekilde geçirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlar, olayları senden daha farklı görebilir. Kendini başkalarına uydurmaya çalışmamalısın bugün. Ne hissettiğini, ne gördüğünü net bir şekilde ifade etmeli ve ayaklarını yere daha sağlam basmalısın. Böylece gün boyunca kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine daha da dikkat edeceğin bir gün olacak. Diyetinde esnek olmak ve vücudunun istediği besinleri kendine yasaklamamak sana daha iyi gelebilir bugün. Kendine nazik olmalı ve vücudunu mutlu etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki mevzuları çözmek için elini taşın altına koyman gerekecek bugün. Bazı şeyleri ertelemek ve duygusal davranmak seni bu can sıkıcı durumdan kurtaramayabilir. O yüzden olabildiğince net davranışlar sergilemelisin bugün.

Para

Bugün etrafında olan biten ve seni rahatsız eden bir mevzuyu para harcayarak çözebilirsin. Elini cebine atmak zor olsa da bazı şeyleri düzeltmek için harcama yapman gerekecek. Hayatını daha iyi bir hale getirecek masraflardan çekinmemelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Bugün zihnin çok berrak olacak. Hem kendin için hem de etrafındaki insanlar için güzel adımlar atacaksın. Daha verimli olacağın bir gün olacak bugün. Bu verimliliği sahip olduğun özgüven ile daha güzel bir hale getirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Son zamanlarda kendine pek de nazik davranmadığını fark edebilirsin bugün. Sağlığını aksattığın ve dikkatli davranmadığını fark edebilir ve bunu değiştirmek için kendine zaman ayırabilirsin. Senin için önemli olan değişimleri yapmak için bugün güzel bir enerjin olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı sıkıntılar varsa eğer, bugün bu durumu düzeltmek için bir şeyler yapabilirsin. Aranızdaki yanlış anlaşılmaları kaldırmak ve birbirinize daha nazik olmak, sizi daha mutlu edecek.

Para

Maddi konularda kendini gereksiz yere sıktığını fark edebilirsin bugün. Bazı harcamalardan kaçınmanın gereksiz olduğunu fark edebilir ve daha rahat olmak isteyebilirsin. Maddi kaygıları bir kenara bırakmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Bugün söylediğin sözlere dikkat etmelisin. Gerginlikle kuracağın cümleler, daha sonradan pişman olmana sebep olabilir. Sakin kalmalı ve kelimeleri çok dikkatle seçmelisin. Etrafındaki insanları kırmamaya çalış bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatta neye ihtiyacın olduğunu düşüneceksin bugün. Bu da seni sağlığını daha iyi bir hale getirmek için ne yapman gerektiğini sorgulamaya itecek. Yeni egzersiz planları ve diyet programları gündeminde olabilir.

Aşk

Bir süredir ilişkin olan bir insan ile yollarını ayırmak isteyebilirsin bugün. Bu kişi ile aranda giderek büyüyen bir fikir ayrılığı olabilir. Bu durumda üzülmek ve durumu değiştirmek yerine özgürlüğünün keyfini çıkarmalısın bugün.

Para

Sana ait olan parayı nasıl harcaman gerektiğine dair sana akıl verenler olabilir bugün. Bu akılların hangi amaçla verildiğine dikkat etmen gerekebilir. Sana ait olan şeye başkalarını dahil etmemeye çalış bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Hayatını daha iyi bir şekle sokmak için daha farklı düşünmen gerekebilir. Bu aralar etrafındaki insanların söylediklerinden ve yaptıklarından daha fazla etkileniyor olabilirsin. O yüzden bugünü kendine ayırıp bu etkilerden arınmayı denemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini biraz yorgun hissedebilirsin. Uyurken daha konforlu olmaya dikkat etmelisin. Bazen yeteri kadar dinlenememek, gündüzleri enerji düşüklüğüne sebep olur. Bunu engellemek için uyku düzenine ve uyuduğun yere dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda sakin ve sorunsuz bir gün geçmesi için bazı konularda fedakarlıklar yapman gerekebilir. Bu durum, bu ilişkiye verdiğin değeri düşünmeye itecek seni. Sevdiğin kişi hakkında detaylıca düşünürken bulabilirsin kendini.

Para

Yapmak istediklerini gerçekleştirmek için yeteri kadar paranın olmadığını düşünebilirsin bugün. Ancak etrafındaki insanların sana destek olacağını bilmen gerek. Tahmininden çok sevenin olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Bugün konuşmak isteyeceksin bol bol. Bazı fikirleri içinde tutmak sana yaramayabilir. Kendini ifade etmek senin için daha önemli olacak. Yeni arkadaşlıklar edinmek için bu güzel eneriyi kullanabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihninin daha berrak olacağı bir gün. Bugün için seni çok fazla yormayacak şeylere odaklanmalı ve bu berraklığı korumak için yoga gibi yollara başvurmalısın. Bazen bu berraklığı korumak, zihni boşaltmaktan daha zor olabilir.

Aşk

Bugün, hoşlandığın kişi ile alakalı kafanda bazı soru işaretleri olabilir. Bu kişiye olan ilginin düzeyinin değiştiğini hissedebilir, hatta başka bir kişiye karşı duygularının olduğunu fark edebilirsin. Sürprizlere açık olmalısın bugün.

Para

Bugün maddi konularda biraz risk alabilirsin. Normalden farklı bir harcama veya yatırım aklında olabilir. Bu konularda güzel sonuçlar almak için aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2023 Cuma)

Genel

Bugün seçeceğin sözler insanlarla iletişiminde seni çok iyi bir yere getirecek. Kendine daha çok güvenmeli ve iletişim kanallarını açık tutmalısın bugün. Böylece daha sağlıklı insan ilişkileri kurabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara yarayan bazı şeyler senin vücuduna yaramıyor olabilir. Bugün bu tür konulara dikkat etmeli ve seni rahatsız eden gıda veya eşyaları bularak hayatından çıkarmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin sınırlarını zorlamamalısın. Aranızdaki sevgiyi garantiye alıp karşındaki insana nazik olmazsan eğer, bazı sıkıntılara davetiye çıkarırsın. Bugün nazik olmakta fayda var.

Para

Maddi konularda güzel sonuçlar almak için takım çalışmasına daha açık olman gerekecek bugün. Tek başına bir yere kadar bazı şeyleri halledebilirken grup çalışması ile çok daha fazlasını elde edebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel