17 Mart 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Mart 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Kendinden emin, iyi ve huzurlu hissettikçe bu enerjiden faydalanmaya çalışanlar artabilir etrafında. Onlarla arana sağlıklı sınırlar çekmek ve kendi hayatına odaklanmak her şeyden önemli olacak. Bugün kendi isteklerine öncelik vermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek, uyku düzenine özen göstermek ve kaslarını esnetmek sende çok güzel farklılık yaratabilir. Zihnini boşaltacağın ve enerjini artıracağın konulara aynı anda özen göstermelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha farklı konular gündeme gelebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir etkiyle karşılaşabilirsin. Ancak bugün yaşanacak gelişmeler daha çok senin içinden, senin etrafındaki insanları nasıl gördüğünden şekillenebilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanların senden faydalanmasına izin vermemelisin. Senin paranla senden habersiz planlar yapılmasına karşı durmalı, kendi isteklerine öncelik vermelisin. Parasal konularda "hayır" demeyi öğrenmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Ortaklıklar, iş gelişmeleri gündemini sarabilir bugün. Birden fazla konuyla ilgilenmen gerekebilir. Ortaya koyduğun emeklerin boşa gitmediğinden ve bazı konularda olması gerektiği gibi karşılık alabileceğinden emin olmalısın bugün. İnsanlara ne kadar güveneceğin önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esnek kalmak ve kaslarını hareket ettirmek senin için iyi olabilir. Yoga gibi egzersizlerle hem hareket edecek hem de zihnini boşaltabileceksin. O yüzden bu tür konulara özen göstermek daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda aklına bile gelmeyecek durumlar yaşanabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa aranızdaki iletişim seni merak ettirecek. Eğer bir sevdiğin varsa aranızda ilginç gelişmeler yaşanabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Para

Maddi konularda yaratıcı davranman gerekecek. Elin hemen cebine gitmemeli. Eğer çözülmesi gereken bir mevzu varsa bu mevzuyu para harcamadan çözmenin yollarını aramalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Eğer maddi olarak daha farklı şeylere odaklanmak ve plan program yaparak hayatında değişime gitmek istiyorsan bugün güzel bir gün olabilir. Emeklerini güzel ve hayırlı konulara yönlendirmek sende de güzel etkiler oluşturacak. O yüzden vizyonunu geniş tutmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir bağışıklık sistemi sende fark yaratabilir. Hijyen ve temizliğe özen gösterebilir, yediklerine dikkat edebilirsin. Enerjini ve kuvvetini artıracak yollar aramalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi artırarak canınızı sıkan konuları gündeme getirebilirsiniz. Bazı şeylerin açıklığa kavuşması sizde daha iyi etkiler yaratabilir. İletişiminize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz.

Para

Sahip olduğun fazla eşyaları elden çıkarmayı düşünebilirsin bugün. Sana yaramayan ancak başkasının işine yarayabilecek şeyleri hayatından çıkarmak, yenileri ve daha iyileri için güzel bir adım olabilir. Bugün kendin kadar senin kadar şanslı olmayanları da düşünmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Bulunduğun ortamdan farklı bir yerde olmak isteyebilirsin bugün. Farklı konularla ilgilenmek ve dikkatini başka şeylere vermek bu isteğin için iyi olabilir. Hareket edemesen de zihnen daha farklı yerlere gitmenin yollarını aramalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmenin yollarını aramalısın bugün. Daha sağlıklı beslenmek, hijyene özen göstermek ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek sende daha iyi bir enerji yaratabilir. Sağlığında daha iyisi için dikkatli davranmalısın.

Aşk

Aşkta kaçan kovalanabilir bugün. Hoşlandığın kişiyle aranızdaki dinamikleri kedi fare oyununa dönüştürebilirsiniz. Birbirinize göstermek istediğiniz ilgi için biraz ilginç konulara yönelmeniz olası.

Para

Maddi konularda aceleci kararlar almamalısın. Bir şeylerde hızlı hareket etmek isteyeceksin ancak gereken şartların oluşması için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir. Özellikle bazı konularda masraf yapmadan önce iki kere düşünmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Maddi konularda eline daha fazla para geçmesi adına birden fazla şeye odaklanabilirsin. Ancak her şeyi aynı anda görmen ve hepsine aynı anda zaman ayırman zor olacak. O yüzden senin için önemli olabilecek şeyleri bir sıraya koyman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha fazla egzersiz kendini iyi hissetmene vesile olabilir. Bu egzersizi sadece açık havada veya kalabalık spor salonlarında yapmana gerek yok. Evinin rahatlığında daha keyifli egzersizlerle bu isteğini gerçekleştirebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için güzel hazırlıklara girebilirsin. Onun ilgisini çekecek bir görünüme girmek veya onun seveceği konularla alakalı konuşmak, aranızda daha güzel ve keyifli gelişmeler yaşanmasına vesile olabilir.

Para

Maddi açıdan sana büyük sıkıntı yaratmayacak tercihlere odaklanabilirsin bugün. Eğer ortada iki seçenek varsa daha uygun olana para yatırman gerekebilir. Gereksiz yere fazladan para ödemeye açık olmamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Bir süredir gerçekleşmesi için çaba gösterdiğin konuların bir sonuca yaklaştığını daha iyi görebilirsin bugün. Bu süreç sana daha keyifli gelebilir. Hevesle ve kendinden emin bir biçimde hareket etmek, hayatında daha yapıcı olmana vesile olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmen gerekebilir. Gereken vitamin ve mineralleri tükettiğine emin olmalısın. Vücudunun kuvvetini artırmak için bol temiz hava ve su tüketimi konularına da özen göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle açık ve dikkatli konuşmalar yapmak sizin için önemli olabilir. Aşk konularında bir şeyleri içine atmamalı ve direkt olmalısın. Bu durum aranızda bir tartışma yaratacak olsa bile dürüst olmak her şeyden önemli olabilir.

Para

Masraflara girmek için acele etmemelisin bugün. Paranı kendine saklamak ve gereksiz yere para haracmanın önüne geçmek sende daha tutumlu ve iyi bir ruh hali yaratacak. Paranın kıymetini bilmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün pratik davranmak sana daha çok şey kazandırabilir. Bazı şeyleri kafanda çok fazla çevirmemeli ve sonuca odaklanmalısın. Pratik olmak sana hız kazandırdığı gibi çevrendeki insanların sana olan bakışını da daha iyi bir hale getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginliği azaltmak için çevrene odaklanabilirsin. Yaşadığın yerleri güzelleştirmek, hijyene özen göstermek ve kendin için güzel ortamlar düzenlemek sana daha iyi gelecek. Ruhen kendini daha iyi hissetmeye odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin her zamankinden farklı davrandığını düşünebilirsin. Onun hislerini ve düşüncelerini görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Hemen sonuçlara atlamamalı ve aranızdaki mevzuların ortaya çıkması için zaman tanımalısın kendine.

Para

Negatiflikleri maddi konulara yansıtmaman gerekebilir. Durduk yere üzüntülerle parayı bir araya getirmemelisin. Bir şeyleri yoluna koymak için para harcamayı düşünmek seni ileride daha fazla üzebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün enerjin daha yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi hem maddi konulara hem de hayatında görmek istediğin değişimlere kullanabilirsin. Gün içerisinden birden fazla konuyla muhatap olabilirsin. Bu konulara yeteri kadar emek vermek seni mutlu edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatında bir denge yakalamak düşündüğünden zor olabilir. Zihnen ve bedenen kendini iyi hissetmek için ekstra bir çabaya girmen gerekebilir. Enerjini sağlıklı ve iyi bir noktada tutmak için bu dengeyi kurmaya dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda her şeyin istediğin gibi ilerlememesi olası. Ancak bu konunun sende negatif bir ruh hali yaratmasına izin vermeyeceksin. Olaylara yapıcı yaklaşmak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi gelebilir sana.

Para

Maddi konularda biraz daha rahat olabilirsin. Cebinde, senin için harcamaya yetecek kadar para kalabilir. Ancak hemen masrafları ve harcamayı düşünmemelisin. Bu rahatlığın devam etmesi için dikkatli davranmaya devam etmende de fayda olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Yeni bir iş fırsatı karşına gelebilir. Eline daha fazla para geçmesini sağlayacak bir fırsata odaklanabilirsin. Bu fırsatı nasıl değerlendireceğin senin açından önemli olacak. Ancak bu tür kararlar alırken negatif düşünce sarmalına girmeden, olaylara yapıcı yaklaşarak odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz konularına özen gösterebilirsin. Daha fazla hareket etmek ve vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmek sende daha iyi etkiler oluşturabilir. Bugün sağlıklı hareket etmek için planlı ve düzenli hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda hayallere dalman mümkün. Ancak bazı şeyleri sadece beklentilerine göre yaşamayı düşünmemelisin. İstek ve dilekler bir şey, gerçeklik başka bir şeydir. Aradaki dengeyi kurmak da bugün sana düşebilir.

Para

Maddi konularda çok fazla düşünmek sana daha fazla para getirmeyecek. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve daha keyifli konulara vakit ayırmak daha iyi olabilir. Parasal açıdan kendini büyük beklentilere sokmamalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Resmi belgeler, halledilmesi gereken işler dikkatini dağıtabilir. Bugün bazı konulara daha fazla özen göstermen gerekebilir. Okuduklarına dikkat etmeli ve anlamadığın şeyler için kendine zaman vermelisin. Hata yapmaktan kaçınman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Plan ve program yapmak gün içerisinde enerjini daha dikkatli kullanmana vesile olabilir. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için bir iş bölümü ve planlama yapman gerekebilir. Kendini çok fazla yormadan bir sürü işi halledebilecek enerjiye sahip olabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyler beklediğin gibi gelişmeyebilir. Ancak bu durumun ruh haline negatif yansımasına fırsat vermemelisin. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve ısrarcı olmamak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Para

Maddi konularda büyük kazançlar veya büyük kayıplarla sınanmayacaksın bugün. Her şeyi olurunda, tutumlu bir biçimde yaşamaya izin vermelisin. Masrafları dikkatli tutmak ve kazancına özen göstermek sana yetecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Geleceğe dönük planlara odaklanmada etrafındaki insanlardan ilham alabilirsin. Ancak her şeyi onların şartlarına göre düşünmemeli, kendi yaşadıklarını da hesaba katmalısın. Dikkatli planlamalar ve güzel hedeflerle daha iyi adımlar atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek bugün sana daha iyi gelebilir. Vücudunun her zamankinden daha fazla suya ihtiyacı olabilir. Bu konuda dikkatli davranman ve içtiğin suyun miktarını göz önünde bulundurmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle bir türlü istediğin gibi bir ortam yakalayamıyor olabilirsin. Bu durumun kalbini kırmasına fırsat vermemelisin. Aşk konularında yapıcı olmak ve güzel sohbetlere kendini açmak, bir şeyleri zaman içerisinde daha rahat konuşmana fırsat tanıyabilir.

Para

Maddi konularda daha önceden sana güzel getirisi olmasını beklediğin ancak işe yaramayan konuları değiştirmen gerekebilir. Maddi olaylarda yenilik yapmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan farklı düşünmen gerekecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Mart 2020 Salı)

Genel

Yaratıcılığını konuşturman gereken konulara odaklanmalısın bugün. Bazı konularda yeni fikirler geliştirmeye daha açık olabilirsin. Hayatında görmek istediğin güzel gelişmeler için üretken olmalı ve daha fazla şey yapmaya açık olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek bugün öncelik vereceğin bir konu olabilir. Daha sağlıklı beslenmek açısından yeni kararlar alabilir, mutfağa daha sık girebilirsin. Kendin için daha iyi yemekler hazırlayarak vücudunun alması gereken besinleri tüketebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bir ileri iki geri gittiğini düşünebilirsin. İlişkinin seni çok mutlu etmediğini düşünmen olası. Ancak bütün gemileri yakmadan önce hem kendine hem de sevdiğin kişiye yeteri kadar zaman tanıdığına emin olmalısın. Yapıcı olmanda fayda var.

Para

Sürekli elinin altında olan ve her gün kullandığın aletlerin bozulmaması ve iyi bir işleyişe sahip olması için para harcaman gerekebilir bugün. Bu tür masraflardan kaçınmamalı ve bunu bir yatırım olarak görmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel