17 Kasım 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Kasım 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Duygusal olarak daha da kuvvetlenmiş hissedebilirsin kendini. Hatta genel olarak bugün kendini çok daha iyi hissetmen olası. Çevrendeki insanlar yakınacak bir konu bulurken sen kendinden gayet memnun olabilirsin. Bu güzel enerjiyi kendine saklamak bugün daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Çevrendeki insanların kendi negatifliklerini sana yansıtmasına izin vermemen gerekecek. Başkalarının yaşadığı sıkıntıları senin üstüne atmamaları için senin daha sağlam sınırlar çizmen gerekebilir. Bu tür konularda daha dikkatli davranmak sana düşecek bugün.

Aşk

Her ne kadar aşka kendini hazır hissetsen de karşı tarafın da neler düşündüğünü, neler hissettiğini görmen gerekebilir. Bu tür konularda daha özenli hareket etmek adına acele kararlar almamak iyi olabilir. Karşı tarafa düşünme fırsatı tanıman gerekecek.

Para

İş konusunda elinden gelenin en iyisini yapabilirsin. Ortaya koyacağın emek seni oldukça tatmin edebilir. Eğer bir iş arayışın varsa bugün çok güzel gelişmeler elde edebilirsin. İş ve para konuları seni memnun edecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda oldukça keyifli bir etkiye sahip olabilirsin bugün. Burcundaki etkiler aşkta seni mutlu olmaya itebilir. Kalbini karşı tarafa daha rahat açabilirsin. Bir şeylerin içine daha fazla sindiğini görerek hareket etmek seni mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini güzel şeylere saklaman gerekecek. Kendini gün içerisinde çok fazla hırpalamamaya dikkat etmen gerekebilir o yüzden. Zihnen ve bedenen kendini iyi etkilere odaklamak biraz zaman alsa da sana daha fazla yarayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve pozitif bir gün paylaşabilirsiniz. Eğer önceliği birbirinize verirseniz birçok sıkıntı ortadan kalkabilir. Eğer sevdiğinin hayatında bazı sıkıntılar varsa bunları aşabilmesi için ona destek olmak da aşkta size iyi etkiler sunabilir.

Para

Bugün iş ve para konularında canını sıkan bir şeyle karşılaşmaman olası. Çok fazla çaba sarf edip kendini yormak yerine bugüne kadar ortaya koyduğun emeklerin ekmeğini yiyebilirsin üstelik. Parasal konularda her şey kendi halinde yoluna girebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

İnsanlarla empati yapmakta zorlanabilirsin. Bu durumun sosyal hayatına yansımaması için düşüncelerini iki kere tartman gerekecek. İki düşünüp bir söylemek seni negatif durumlardan koruyabilir. Anlayışlı davranmak zor olsa da negatif tepki toplamamak senin elinde olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Can sıkıntısı ve yorgunluk birleştiğinde öfke patlamaları da çoğalır. Bugün senin kendi zihnini dağıtıp biraz da dinlenmen gerekecek. Keyif aldığın aktiviteler için zaman ayırman sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda iletişim sıkıntı çıkarabilir sana. Hoşlandığın kişiyle aranızdaki iletişimin durma noktasına gelmesi seni zorlayabilir. En iyisi bir şeyleri biraz zamana bırakmak olabilir senin için.

Para

İş konularında kendi bildiklerinin ne kadar doğru ve geçerli olduğunu çevrendekilere kanıtlamak isteyebilirsin. Ancak çevrenden beklenen şeyin bu olduğuna emin misin? Bazen "ben demiştim" demek yerine daha destekleyici hareket etmemiz gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Yorulacağın bir gün olabilir. Halledilmesi gereken birden fazla mesele kendini gösterebilir. Bu süreçte elinden geleni yapacaksın. Ve çevrendeki insanlardan da takdir göreceksin. Yalnızca kendini yıpratmamaya dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün baş dönmelerine dikkat etmelisin. Ani hareketlerden veya çok fazla efor sarf etmekten çekinmen doğru olabilir. Baş dönmelerinin ardından bir de göz kararması yaşıyorsan bu konuyu ciddiye almanda fayda olabilir.

Aşk

Bugün aşka zaman kalmayabilir! Önceliklerin çok farklı olabilir zira. Sevdiğin birisi varsa eğer kendini ihmal edilmiş gibi hissedebilir. Bu tür yanlış anlaşılmaları engellemek için inceliklere dikkat etmen gerekecek.

Para

İşe odaklanırken bir şeyleri çok fazla yapmak seni zihnen ve bedenen yorabilir. Bugün bu yorgunluğu daha fazla hissedebilirsin. İşleri günün erken saatlerinde bitirip günün geri kalanını kendine ayırmaya çalışman sana iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Planlı ve programlı hareket edenin çok yol alacağı bir gündesin bugün. O yüzden her ne yaparsan yap, sağlam hazırlıklarla kendi adımlarını kuvvetlendir. Bugün ne kadar planlı ve programlı olursan o kadar şey kazanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ne zihnen ne de bedenen seni zorlayan bir şey olmayacak gibi. Kendini değişen havalara hazırlayıp soğuktan korunduğun sürece bir şeyler sana dokunamaz gibi. Daha sağlıklı olduğunu hissederek güne odaklanmak bütün enerjine yansıyacak.

Aşk

Aşk konusunda nerede ne söylemen gerektiğini bilmen önemli olabilir. Doğru zamanda doğru şekilde konuşman gerekecek. Aksi takdirde sahip olduğun özellik dürüstlükten çıkıp densizliğe girebilir. Aman dikkat!

Para

İş ve para konularında sağlam kararlar alıp ona göre hareket etme zamanı. Eğer kararlarını bir iş planına dayandırırsan seni hiçbir şey tutamaz. O yüzden bugün daha keyifli bir biçimde yol kat edebilirsin parasal konularda.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Her şey tam istediğin haldeyken adım atmak daha da zorlaşabilir. Her nedense içine tam olarak sinmeyen bazı şeyler olabilir. Bu tür durumlarda insanın iç sesini dinlemesi gerekir. İçine sinmeyen şeylere evet dememelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana kendini biraz daha iyi hissettirebilir. Eğer normal olarak egzersiz yapan birisiysen kaslarının daha rahat hareket edebilmesi için egzersiz öncesi veya sonrasında biraz kasları esnetmen iyi olabilir. Daha rahat hareket etmek ruhen de etkileyebilir seni.

Aşk

Kalbinin sesini daha fazla duyman gerekebilir. Uzunca bir süredir kendi hislerine yabancılaşmış olabilirsin. Bugün bu negatifliği aşabilmek için kendi iç sesinle barışman ve kalbine yönelmen gerekecek.

Para

İş konularında tam gaz bir şeye başlaman gerekirken içinden bir ses biraz dinlen diyebilir. O yüzden bugün kendini biraz geri çekebilirsin. Bu durumu daha iyi fırsatlar için hazırlık olarak düşünebilirsin. Bazı şeyleri beklemeye almak seni üzmemeli.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yeni kararlar alma günü olacak senin için. Hayatının gidişatına daha sıkı bir yön verebilmek için doğru kararlar alman gerekebilir. Gerek işte gerekse aşkta daha pozitif bir etki kazanabilmek için bugünden kendini hazırlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlığını düşünerek yeni kararlar alabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek veya uyku düzenini bir şekle sokmak gibi konular ön plana çıkabilir. Hayatındaki detaylarla ilgilenmek sağlık açısından sana fayda sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda kalbinin sözünü dinlemen gerekecek. Hoşlandığın kişi ile alakalı bir adım atabilmek için içinde bulunduğun şartların olgunlaştığına emin olmalısın. Aşkta daha net davranmak sana mutluluk getirebilir.

Para

İş konularında şansın dönebilir. Eğer bir iş arıyorsan bugün bu iş arayışında karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Kendini kanıtlayabileceğin ve yeni başlangıçlara atılabileceğin bir gün olabilir senin için.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Gönül meselelerinde şansın dönebilir. Ancak yine de her şeyi tadında bırakmakta fayda var. Bir şeylere karşı aşırı ve hızlı bir heves üretmek yerine ayakların yere basar şekilde hareket etmelisin. Kalbine kanat taksan uçacak ancak şu an için sakin hareket etmen en iyisi.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kas ağrılarına karşı önlem alman gerekebilir. Bol bol sıvı tüketmek hem tutulmaları engeller hem de spazmların önüne geçer. O yüzden sen de kasların için daha fazla sıvı tüketmeyi tercih edebilirsin.

Aşk

Hayatına yeni birisi girebilir. Aşkı iliklerine kadar hissedebilirsin. Kalbin de aklın da aynı kişiyi gösterebilir. Ve bu aşk karşılık da bulabilir. Her şey yolunda giderken kendine nazar etmemek için biraz sakin olmanda fayda olabilir.

Para

Kazanç konularında bir şeyler içine daha da sinebilir bugün. Daha sağlıklı harcamalar yapabileceğin bir gün de olabilir ayrıca. Parasal konularda sağlıklı bir denge kurabilirsin. İçine sinmeyen kararlar almak sana çok uzak gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Her ne kadar hislerinden emin olsan da kendini ifade etmek zor olabilir bugün. Aşk konusunda kendinden emin bir biçimde hareket etmek isterken bir şekilde bazı şeyleri içine atman gerekiyormuş gibi bir durum ile karşılaşabilirsin. Bu konularda fırsatları kollamak en iyisi.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Mide ağrılarının temelinde hazımsızlık yatıyor olabilir mi? Bugün neler tükettiğine ekstra dikkat etmen gerekecek o yüzden. Daha sağlıklı beslenmek ve bolca mevsim sebzelerinden tüketmek sana kendini biraz daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Hislerini açamadığın birisi varsa bugün aranızda nasıl gelişmeler olacağı önem kazanabilir. Sen her ne kadar kendinden emin olsan da karşı tarafın bir şeyleri düşünmeye ihtiyacı olabilir. Aşkta ısrarcı olmamak şu an için en iyisi.

Para

Para harcarken dikkatli davranman gerekecek bugün. Kötü bir şeyler olduğundan da değil üstelik. Sadece etiket fiyatlarına yansıtılan kazıklanma tehlikelerini daha iyi görebilmek için. Ederi 1 lira olan şeyleri 100 liradan satmaya çalışanlara karşı dikkatli olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Aşkta önemli kararlar alınacağı bir gün olabilir senin için. Kalbini neye açtığın büyük önem kazanacak. Ya bugüne kadar ortaya koyduğun çabanın boşa gittiğini göreceksin ya da aşkına karşılık bulacaksın. Bu konuları bir sonuca vardırmak her şekilde seni rahatlatacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Baş ağrılarına karşı dikkatli olman gerekebilir. Eğer sürekli tekrarlayan bir ağrı varsa bunun için bir doktora görünmen gerekebilir. Ağrılarını göz ardı etmemek ve basit bir baş ağrısı diye geçiştirmemek en iyisi.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli kararlar alabilirsin bugün. Bu zamana kadar aranızda var olan konular hakkında kesin konuşmak gerekebilir. Aşk konusunda ya tamam ya devam noktasına gelebilirsin.

Para

Bolca yeni karar alabilirsin bugün. Kariyerinin gidişatı hakkında yeni konulara odaklanabilirsin. Alacağın kararlar kalıcı olabilir. O yüzden pozitif düşünerek hareket etmen en iyisi.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Fikirlerini başkalarına sunmadan önce biraz sakinleşip kendini toparlaman gerekebilir. Hevesle başladığın işlerin yarım kalmaması için planlı ve programlı hareket etmen gerekecek. Bir şeyleri sağlam kazığa bağladıkça insanlara aktarman kolay olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığın için önlemleri artırman gereken bir gün olabilir bugün. Kendi iyiliğin için bu tür konularda daha özenli davranman gerekebilir. Sağlıklı bir ağız temizliği rutini ihtiyacın olan önemli bir konu haline gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle hevesli bir biçimde planlar yapmak isteyebilirsin. Ancak altını dolduramayacağın her söz ileride sana kötü bir biçimde geri dönebilir. Bunu engellemek için ona nasıl sözler verdiğine dikkat etmen gerekecek.

Para

İş konusunda yeni projeler söz konusuysa bunları nasıl ifade edeceğin daha önemli olabilir. Çevrendeki insanlarla bu tür konularda konuşmadan önce kendine sağlam bir yol planı çıkarmalısın. İş konularında ne gibi adımlar atılması gerekeceğini önden çıkarmak daha önem kazanabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Kalabalık ortamlara girebilirsin. İnsanlarla iletişimde bir köprü görevi de görebilirsin. Birbiri ile iletişiminde eksik olan birileri varsa eğer, onların daha iyi anlaşabilmesi için elinden geleni yapabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Baş ağrılarına dikkat etmen gereken bir gün olabilir bugün. Etrafında olan bitene çok fazla odaklanırken kendi başının ağrısını görmezden gelebilirsin. Bu tür durumlarda önlem alman daha iyi olabilir. Bol bol su tüketmek bu konuda sana fayda edebilir.

Aşk

Sevdiğinin kalbine giden yol midesinden geçebilir. Onunla güzel şeyler yemek, onun sevdiği şeylere öncelik vermek her ikinize de iyi gelecek o yüzden. Güzel ve romantik bir yemek, aranızdaki buzları eritebilir bugün.

Para

İş ile alakalı olarak ortamlarda neler konuşulacağı önem kazanabilir. Para kazanma ile alakalı adımlarda, çevresel koşullar daha fazla gün yüzüne çıkabilir. Herkesin kendince bir fikri olabilir. Onlara bu fikirleri aktarmaları için yardımcı olmak da sana düşebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel