17 Haziran 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Haziran 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendini pek de gününde hissetmeyebilirsin. Bir kenarda sessiz sedasız oturmak yerine kendini eğlendirmeye çalışmak daha yararlı olacak ama. Sevdiğin şeylere öncelik vermek sana gereken enerjiyi katabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel olarak enerjinin biraz azaldığını hissedebilirsin. Keyif aldığın aktivitelere zaman ayırman en iyisi o yüzden. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek keyfini yerine getirebilir.

Aşk

Mevcut ilişkinde sadece karşı tarafın mutluluğuna odaklanmak seni yorabilir bugün. Kendi mutluluğun için de çaba göstermen gerekecek o yüzden. Sevdiğin insanla birlikte bu konu hakkında konuşmak daha yapıcı olabilir.

Para

Bugün genel olarak harcamalarına dikkat etmen gerekecek. Savurgan davranmamaya özen göstermen senin için daha iyi olabilir çünkü. Tasarruf yapmak gelecekte daha rahat etmeni sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Uzun zamandır yapmak istediklerin için harekete geçmek isteyebilirsin bugün. Hayallerine kavuşmak için en doğru zamanı beklemek yerine bugünden çalışmaya başlamalısın. Gelecek için plan yapmaya başlamak senin için çok daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini çok daha enerjik hissedebilirsin. Enerjini egzersize yöneltmek senin için en iyi seçenek olacak bugün. Gün içinde hareketli olmak negatif enerjiyi üstünden atmana yardımcı olacak. Susuz kalmamaya dikkat etmelisin bu arada.

Aşk

Hislerin konusunda kararsızlık yaşamaktan çekinmelisin bugün. Ne istediğine karar vermen, gelecekte nasıl bir ilişki istediğini belirlemen gerekecek, en başta kendin için. Sen kararını verdikten sonra her şey daha belirgin bir hale bürünebilir.

Para

Aklındaki iş imkanlarını hayata geçirmeden önce arkadaşlarınla paylaşmak isteyebilirsin bugün. Onların yardımıyla planlarını daha mantıklı şekilde düzenlemek mümkün olabilir. El birliği yapmak daha mantıklı olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Bugün ister istemez ilgi odağı olman mümkün olacak. Etrafında olan olaylar seni bir şekilde hedef tahtasına koyabilir çünkü. Kendine olan güvenin sayesinde içinde bulunduğun durumlardan çıkmasını becerebilirsin. Cesur ve korkusuz olman sana yetecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularının seni fiziksel olarak etkilemesine izin vermemen gerekecek bugün. Stresten arınıp dikkatini toplamak için meditasyona başvurmak isteyebilirsin. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da sana yardımcı olabilir bu konuda.

Aşk

Reddedilme korkusunun hareket etmeni engellemesine izin vermemelisin bugün. Hislerini ifade etmekten çekinmek diğer ihtimallerin de yok olmasına sebep olacak yoksa. Cesur olup kendini ifade etmen gerekebilir bugün.

Para

İş ortamında daha fazla sorumluluk alman gerekebilir bugün. Grup olarak yapılması gereken bir işte alman gereken sorumluluk, kariyerin için çok daha önemli olabilir. Attığın adımlara dikkat etmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

İstediklerini almak için daha hevesli olman gerekecek bugün. Daha fazla çaba göstermek seni zorlasa da bu hareketin günün sonunda mutlu olan taraf edecek seni. Kendine güvenerek ve bağımsız kalarak hareket etmek iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine daha fazla önem vermen gerektiğini düşünebilirsin bugün. Planlarını gözden geçirmen mümkün o yüzden. Yeni bir egzersiz planı ya da diyet programında ufak bir değişiklik iyi bir etki bırakabilir sende.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte keyifli ve çeşitli aktiviteler planlamak isteyebilirsin bugün. Beraber zaman geçirmek ilişkinizi daha da derinleştirebilir. Birbirinize verdiğiniz değerin farkına varıp gelecek için umutlanmak senin için çok daha kolay olacak bugün.

Para

Görüş almak önemlidir ancak işini tek başına gördüğünü de unutmamalısın. Başkalarından alacağın fikirleri kendi hayatına adapte etmen gerekecek. Kopyala yapıştır fikirler yeterli olmayabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

İnsanlarla konuşurken sinirli olmamaya özen göstermen gerekecek bugün. Bazen dediklerini yanlış anlasalar da en başta senin kendini doğru şekilde anlatmak için uğraşman gerekebilir. Yapıcı kalmak sana çok şey katabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Harekete geçmek için dışarıdan bir şey beklemek yerine içgüdülerini dinlemek isteyebilirsin. İçindeki uzak yerlere gitme isteğini uzun yürüyüşler yaparak gidermek mümkün olabilir mesela. Zihnini ve bedenini dinlendirmek öncelikli olabilir.

Aşk

Eski deneyimlerinle ilgili korkularının ilişkini etkilemesine izin vermemelisin bugün. Geçmişe ait korku ve endişelerinden uzaklaşmak, mevcut ilişkini güçlendirebilir. Geleceğe umutla bakmak için senin biraz çaba göstermen gerekebilir.

Para

Maddi olarak sıkıntı çekmemek için tasarruf yapmaya başlamanda yarar var bugün. Savurganlıktan kaçınmak ve harcama planına sadık kalmak senin için çok daha iyi olacak. Şimdi aldığın önlemler ileride rahat etmeni sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Daha güçlü ve kararlı bir duruş sergilemek isteyeceksin bugün. İnsanların seni kullanmasına izin vermemek senin için daha iyi olacak çünkü. Başkalarına yardımcı olurken kendini ihmal etmemelisin o yüzden. Önce sen iyi hissetmeden başkalarına yararın dokunmayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini rahatsız hissettiren ortamlardan uzak durmak isteyebilirsin bugün. Modunu yüksek tutup olumlu kalmak gün içinde senin için çok önemli olabilir. Dinlenmek ve kafanı toparlamak önemli olacak.

Aşk

Hoşlandığın insanla konuşma fırsatı yakalayabilirsin bugün. Gerekli şartlar oluştuğunda heyecanın seni durdurmasına fırsat vermemelisin. Kendini ifade etmekten çekinmemek yeni bir ilişkiye başlamanı sağlayabilir.

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin bugün. Kararlı davranışların senin için daha iyi kapılar açabilir. O yüzden bugün odaklanacağın konularda daha çok ileriyi düşünerek ve mantığını konuşturarak hareket etmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

İş ortamlarında insanların sana kasıtlı bir biçimde geldiğini düşünmek sana sadece bir şeyler kaybettirecek. O yüzden bugün yapıcı eleştirileri kabul etmeyi öğrenmelisin. Gereksiz alınganlıklardan uzak durmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ruhen iyi hissetmek için bir çaba içine girmek isteyebilirsin bugün. Sağlıklı yiyecekler tüketmek için yeni bir diyet programı yapmak isteyebilirsin o yüzden. Gün boyu hareketsizliği engellemek de senin için yararlı olabilir.

Aşk

Mevcut ilişkinde gelecekle ilgili olası sorunları halletmek için girişimlerin olabilir bugün. Sevdiğin insanla birlikte sorunlar hakkında önlem almak gelecekte ilişkinizin derinleşmesini sağlayabilir.

Para

İş ortamında çevrendeki insanlar tarafından yaptığın işler eleştirilebilir. Kendini geliştirmek için söylenenleri dinlemek ve ders çıkarmak isteyebilirsin. Eleştiriyi deneyim kazanmak için bir fırsat olarak görmek senin için iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendini daha duygusal hissedebilirsin. Bunun sosyal ve iş ilişkilerini etkilemesine izin vermemelisin o yüzden. İnsanlarla iletişim kurarken duygularını kontrol etmen gerekebilir. Olaylara vereceğin tepkilerde akılcı olmak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sindirim konusunda sıkıntı çekmemek için yediklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Yürüyüş yapmak da üstündeki yükü atmana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla ilişkiniz hakkında aklındakilerle ilgili konuşmak isteyebilirsin bugün. Konuşmanın sonuçlarından çekinmek sorunlarını çözmeyebilir. O yüzden cesur ve kararlı olup gerekeni yapmak senin için daha iyi olacak.

Para

Para konusunda başkalarının fikirlerini dinlemek istemeyeceksin bugün. Sana verecekleri tavsiyeler zaten senin karşına çıkan ve daha önce değerlendirdiğin seçenekler olabilir çünkü. O yüzden kendi kararlarına güvenmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Bugün aile meselelerini çözmek önceliğin olabilir. Herkesi ilgilendiren meselelere odaklanmak ve inisiyatif almak daha mantıklı olacak. Çevrendeki insanlarla daha iyi anlaşabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini olduğundan genç hissedebilirsin bugün. Bunu bir fırsat olarak değerlendirip spor programında güncelleme yapmak isteyebilirsin. Egzersizin dozunu biraz artırmak ve kendi kuvvetini zorlamak iyi olabilir.

Aşk

İlişkinin yorulan tarafı olduğunu fark edebilirsin bugün. Karşı tarafın da bir şeyler yapması gerektiğini söylemek üzerindeki yükü azaltacak o yüzden. Karşı tarafın da bazı çabalara girdiğini görmen gerekebilir.

Para

Bir yakının senden maddi olarak yardım isteyebilir bugün. Ona yardım etmek için bazı harcamaları tekrar planlaman gerekebilir. Planlı hareket ettiğin sürece hem kendine hem de başkalarına yetebileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Bugün kararlı duruşundan taviz vermemen gerekebilir. Hedeflerine varmak konusundaki ısrarın ve çalışmaların seni istediğin yere götürecek çünkü. Planlarına sadık kalmak ve ilerleme konusunda kararlı olmak senin için çok daha fazla kapı açabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yorgunlukla mücadele içinde olabilirsin genel olarak. İyice dinlendiğinden emin olmak isteyebilirsin o yüzden. Gücünü toplamak için bol su içmeyi ve yürüyüş yapmayı ihmal etmemekte yarar var bugün.

Aşk

Hayat sana sürprizler yapmaya başlayabilir bugünden itibaren. Uzun zamandır hayalini kurduğun ciddi ilişkiye başlamak için beklediğin fırsat önüne çıkabilir. Yeniliklere ve sürprizlere hazır olmak aşka daha iyi odaklanmanı sağlayabilir.

Para

Yeni iş fırsatları yaratma konusunda girişimlerin olabilir bugün. Uygulamak istediğin planlarını çok dikkatli bir şekilde hazırlaman gerekecek zira bu konuda sadece kendi etkini göreceksin. Detaylara verdiğin önem ileride sana kazanç olarak dönebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

İlerleme kaydetmek için harekete geçmen gerekecek bugün. Yapmak istediklerinin birikmesine ve seni sıkıntıya sokmasına izin vermemelisin o yüzden. En kısa zamanda doğru hamleyi yapmak için atılmak senin için daha iyi olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaygı ve stresten uzak durmak için ekstra bir çaban olabilir bugün. Harekete hazır olmanı sağlaması için enerjini korumaya dikkat etmelisin o yüzden. Egzersiz programına özen göstermek sana bu konuda daha da yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin bugün. Birlikte yapılacak aktiviteler sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir. Paylaştıklarınızın artması ilişkinize daha fazla değer katacak bugün.

Para

Eline geçen paranın önceki dönemlere göre az olması seni karamsarlığa sürüklememeli bugün. Harcamalarına dikkat ederek bu dönemi atlatabilirsin. Bazı şeyleri zamanlamak ve planlamak bugün sana yetmeli.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Haziran 2022 Cuma)

Genel

Bugün etrafına daha çok yararlı olmak isteyebilirsin. Yardımına ihtiyaç duyacak aile üyelerinin yanında olmak sana iyi gelecek o yüzden. Onlarla beraber zaman geçirmek, aile içinde daha aktif rol oynamanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uzun süre hareketsiz kalmamaya dikkat etmen gerekecek bugün. Masa başında çok zaman harcıyorsan bugün bu konuda biraz daha özenli olabilirsin. Esneme hareketleri ve ufak yürüyüşler gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın yaşadığı sorunların seni de üzmesi pek mümkün olabilir bugün. Onun yanında olduğunu hissettirip daha iyi hissetmesi için yardımcı olman en iyisi. Zor zamanında yanında olmak aranızdaki bağı güçlendirebilir.

Para

Maddi konularda başkalarının fikirlerine tamamen güvenmek istemeyebilirsin, bu çok doğal. Kendi bilgi ve birikimin sayesinde yeni kazançlar için girişimlerde bulunmak istemen olası. Maddi konularda bağımsız davranman iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel