17 Eylül 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Eylül 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanlar senden bir şey saklıyormuş gibi düşünebilirsin. Her şeye inanmayıp gerçeği kendin öğrenmek isteyebilirsin. Bunu yaparken kalp kırmamak senin için daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kaygı ve stresle savaşmak için daha cesur olmalısın. Bunların seni durduk yere kötü etkilemesine izin vermeyerek daha kesin bir duruş göstermelisin. Dikkatini dağıtmak için egzersize başvurabilirsin.

Aşk

Bir ilişki içinde olmamak kendini değerlendirirken yanlış düşüncelere kapılmana sebep olmamalı. Senin için en iyi seçeneğin ne olduğuna yine sen karar vereceksin. Seni kötü etkileyecek ilişkilere başlamamak bazen daha iyi olabilir.

Para

Harcamalarını yaparken daha dikkatli olmalısın. İçinde bulunduğun durum seni maddi olarak zorlayabilir. Elinde bir miktar para tutarak tasarruf yapmaya çalışmak senin için iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Yeniliklerin gerçekleşmesi için daha istekli olmalısın. Değişimi tetikleyecek hareketler konusunda daha cesur adımlar atmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. İlerlediğini gördükçe de moralin yerine gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hırs konusunda daha dikkatli olmalısın. Boş yere hırslanıp olmayacak şeylerin peşinde koşarak bütün enerjini yok etmemelisin. Sakin kalmak doğru düşünmeni sağlayabilir. Bol bol temiz hava almaya devam etmelisin.

Aşk

Partnerinle birlikte yeni planlar yapıp gelecek hakkında daha ciddi düşünceler içine girebilirsin. İlerisini düşünmek üzerinde bir baskı oluşturmamalı. Anın tadını çıkarmaya çalışmak senin için daha iyi olacak.

Para

Yeni iş imkanları konusunda öncekinden daha cesur davranmaya başlamalısın. Ufak riskler almak seçtiğin yolda yürümeyi kolaylaştıracak imkanlar sunabilir. Girişimlerini gerçekleştirmek için azimli olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla daha çok zaman geçirmeye özen göstermelisin. Onlarla birlikte yeni etkinlikler planlayıp bunları hayata geçirmek arkadaşlık ilişkilerinizin güçlenmesi için önemli olacak. Birlikte geçirdiğiniz zamanın hakkını vermek aranızdaki uyumu da artıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aile ile birlikte zaman geçirmek daha iyi bir seçenek olabilir. Oluşacak sohbet ortamı kendini iyi hissetmen için gereken ne varsa sağlayacak. Yediklerinde aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

İlişkinin geleceği için endişelenmen, daha fazla sorumluluk almanı sağlayacak. Partnerinin üzerindeki yükü hafifletmeye çalışmak birbirinize verdiğiniz değerin artmasını sağlayabilir. Daha paylaşımcı olmakta yarar var.

Para

Uzun zaman sonra çok yeni iş imkanlarıyla karşılaşabilirsin. Bunların içinden bir seçim yapmak zorunda kalmak senin için zor bir durum olabilir. Senin için en iyi seçeneği belirlemekte arkadaşlarından yardım istemeyi ihmal etmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Ailenden birisi yardım istemek için sana ulaşabilir. Ona yardımcı olmak seni meşgul edecek bir eylem olacak. Sorunlarını çözmesi için birlikte düşünmek ve harekete geçmek onun için çok kıymetli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni gereksiz yere geren ortamlardan uzak durmalısın. Bile bile üzüleceğin yerde durmak eziyetten başka bir şey değil. Kendini rahat hissettiğin ortamlarda vakit geçirmek hayat enerjini de yükseltecek.

Aşk

Partnerinin söylediği bazı şeyler seni incitebilir. Onunla bu konu hakkında açıkça konuşmak aranızdaki sorunların büyümesini engelleyebilir. Açıkça konuşmak ilişkinizi yaralamaktan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Para

Ailenden birinin maddi yardım talebinde bulunması seni şaşırtabilir. Kendi planını bozmayacak şekilde hareket etmekte yarar var. Planlarını etkilemeyecek şekilde davranmak ikiniz için de en iyisi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarınla beraber daha çok zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Uzun zamandır görmediğin insanlarla oturmak, hasret gidermek, eski günleri hatırlamak bugünü keyifli bir şekilde geçirmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Alışkanlıkların hakkında yeni önlemler almak isteyebilirsin. Uzmanlardan alacağın yardım sayesinde zararlı alışkanlıklardan uzaklaşman mümkün olacak. Daha sağlıklı bir hayat için istekli olmalısın.

Aşk

Uzun zamandır mesajlaştığın insanla sonunda görüşebilirsin. Hareketlerinde abartıya kaçmamak, kendin olmaya devam etmek olası bir ilişki için şansını artıracak. Yapmacık davranışlardan uzak durmakta yarar var.

Para

Zamanında yapılması gereken ama unuttuğun bir masraf karşına çıkıp seni rahatsız edebilir. Gereken önlemleri geç de olsa almak yararlı olacak. Yapılması gereken harcamaları ertelememeye özen göstermelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Gün boyunca daha açık fikirli olma iş konusunda daha çok fırsatla karşılaşmanı sağlayabilir. Sabit fikirli kalmamaya özen göstermek gelişmen için önemli olabilir. Beklediğin ilerlemeyi yapmak için eline daha çok fırsat geçecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketsiz kalmamaya özen göstermelisin. Kısa yürüyüşler dahi olsa hayatına hareket katmakta fayda var. Sık sık temiz hava almak yenilenmek için güzel fırsatlar sunacak.

Aşk

Yeni bir ilişki için daha çok sosyalleşmen lazım. Yeni ortamlara girerek yeni insanlar tanımak romantik bir ilişki için uygun olacak adayla karşılaşmanı kolaylaştırabilir. Yeniliklere açık olmakta fayda var.

Para

Karşına çıkacak yeni iş fırsatları konusunda daha girişken olmalısın. Önüne çıkacak her fırsatı değerlendirmeye çalışmak tecrübe kazanmanı sağlayabilir. Sana uyacak işi bulmak seni rahatlatacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Gergin ortamlardan uzaklaştıkça rahatladığını fark edeceksin. Gereksiz yere sinirlenmemek için daha sakin kalmaya çalışmakta yarar var. Her şeyi kişisel algılamamak gelişmeni sağlayıp rahatlamana yardım edecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yakın çevrende olan bitene karşı sakin kalmaya çalışmak senin için önemli olacak. Ani tepkiler vermekten kaçınarak kendini gereksiz yere yorgun düşürmemelisin. Sakinliğini korumaya çalışmak senin için iyi olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin istediğin şekilde ilerlemesi için elinden geleni yapmak isteyebilirsin. Senin payına düşeni yapıp karşı tarafın adım atmasını beklemek seni sıkıntıya sokabilir. Yaptıklarına karşılık beklemeden ilişkinin değerini artıracak.

Para

Maddi konularda olası sıkıntılardan uzak olmak için tasarruf yapmaya özen göstermelisin. Gereksiz harcamalardan uzak durmak zor durumlara karşı daha hazır olmanı sağlayacak. Savurganlıktan uzak durmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Fikir ayrılıklarının gününü kötü etkilemesine izin vermemelisin. Farklı düşüncelerden bir şeyler öğrenmeye çalışmak senin için daha yararlı olacak. Tartışmalarda yapıcı olmaya çalışmak kazanan olmanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konusunda daha iyi tedbirler almak için bir uzmandan yardım almayı düşünebilirsin. Yeni bir spor programı kendini daha zinde hissetmene yardımcı olabilir. Buna bağlı olarak yeni hedefler belirlemen mümkün.

Aşk

Sevdiğinle beraber gelecek hakkında daha çok konuşmak ikiniz için de iyi olacak. Beraber zaman geçirdikçe ortak noktalarda daha çok buluşup aranızdaki ilişkinin ilerlemesini sağlayacaksınız.

Para

İş arkadaşlarınla aranda ufak anlaşmazlıklar olabilir. İş yapma şekillerinizdeki farklılıkların ortaya çıkması işin genelini etkilememeli. Sorunu çözerek önünüze bakmaya çalışmak herkes için en iyisi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Yeni ortamlara girdikçe yeni insanlarla tanışma şansın yükselecek. Bu durum yeni iş imkanlarıyla karşılaşmana yardımcı olabilir. Girişken davranarak bu fırsatları hakkıyla değerlendirmekte yarar var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini kalabalık ortamlarda bulabilirsin. Bu durumun seni germesine izin vermemelisin. İnsanlarla konuşurken rahat olmaya çalışmak gününün stresten uzak olmasını sağlayabilir.

Aşk

Partnerinle aranızdaki ilişkinin değerlendirmesini yapmak için istemediğin bir konuşma yapmak zorunda kalabilirsin. Gelecekte büyük hatalar yapmamak için şimdiden konuşmaya çalışmakta fayda var.

Para

Sosyal çevren değiştikçe yeni iş fırsatları karşına çıkmaya devam edecek. Yeni tanıştığın insanlar bir şekilde iş akışı oluşmasına neden olabilir. Bu akışın canlı kalması için sosyal olmaya devam etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Ailenle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Onlarla birlikte geçireceğin zaman aile bağlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak. Zor durumlarda birbirinizin yanında olmanız herkese iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öncekine göre hareketli geçecek bir gün için hazır olmalısın. Yerinde saymamaya, hareket için her fırsatı değerlendirmeye özen göstermelisin. Arkadaşlarınla beraber sosyalleşmek senin için yararlı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın senin mutluluğun için uğraştığını görmek seni mutlu edecek. Bu ilginin kıymetini bilip onunla daha çok zaman geçirmeyi düşüneceksin. Birlikte geçirdiğiniz zamanın sonunda ilişkinizin derinleşmesi mümkün olacak.

Para

Aileni de içerecek yeni iş planları yapabilirsin. Bir aile ortaklığı geliştirmek için farklı çalışmaların olabilir. İş bölümünü doğru yapmaya çalışmak planlarının düzgün ilerlemesine katkıda bulunacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Karşına çıkacak engelleri aşmak için daha pratik olman gerekecek. Hızlı çözümlerle yaratıcılığını ön planda tutmak senin için iyi olacak. Yaratıcılığın sayesinde yeni yollar çizebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için daha dikkatli ve özenli davranman gerekecek. Kontrollerini ertelememek senin için iyi olacak. Kolay önlemler alarak büyük sıkıntıları en başından engellemek mümkün olabilir.

Aşk

Aşk hayatında bir yenilik için çok da istekli olmayabilirsin. Seninle görüşmek için istekli olan insana karşı daha açık olmalısın. Bir ilişkiye hazır değilsen bunu onunla açıkça paylaşmak ikiniz için de yararlı olacak.

Para

İş ile ilgili olası sorunlarla ilgilenmek için hızlı davranmalısın. Hata yapmamak için hızlı olduğun kadar dikkatli de olmalısın. Bu durum stres yaratsa da günün sonunda rahat etmek mümkün olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2022 Cumartesi)

Genel

Gerçekçi olmak için daha çok uğraşman gerekebilir. Hayalci olmak sorunlarını çözmek için makul yollar bulmanı engelleyebilir. Sorunlarla yüzleşmek onları gerçekten anlamana yardımcı olacak. Bu sayede gereken çözümü bulabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Her zamankinden daha sakin ortamlara girmek isteyeceksin. Kalabalıktan uzak durmak içine dönmene ve kendini daha iyi anlamana yardımcı olabilir. Yemekte aşırıya kaçmamak senin için önemli olacak.

Aşk

Partnerinle beraber yeni sosyalleşme fırsatları yaratıp bunları değerlendirmelisin. Yeni ve farklı şeylerle birlikte meşgul olmak birbirinizi daha iyi tanımanıza aracı olacak. İlişkinizin ilerlemesi mümkün olacak.

Para

Olası bir görüşme sonrası iş planlarında farklılık yapmak isteyebilirsin. Atacağın her adım vizyonunu geliştirmek için olmalı. Karşına çıkacak her imkanı değerlendirmekten çekinmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel