17 Eylül 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Eylül 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Geleceğe tamamen odaklanmak seni yorabilir. Hedefler belirleyip gidişatta değişimler olmasına fırsat vermen gerekecek. Her adımı tek tek hesaplamaya kalkmak seni gereksiz yere yorabilir. Aman dikkat!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularında daha iyi bir gelişme görmen olası. Eğer egzersiz ile aran yoksa bugün başarılı bir başlangıç yapabilirsin. Daha güzel adımlar atmak için güzel kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi etkilemek isteyebilirsin. Ona bir hediye, bir jest ile gelmen olası. Onun ilgisini üstünde toplamak için biraz daha maddi konulara odaklanabilirsin.

Para

Ufak tefek masraflara çok fazla kafayı takabilirsin. Ancak bugün biraz dikkatli davranman gerekecek. En ince detayına kadar masrafları kurcalaman etrafındakilerce cimrilik olarak adlandırılabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Bazı konularda etrafındaki insanlardan daha fazlasını bildiğini fark edebilirsin. Bir şeyleri kanıtlama ihtiyacı duymadan kendini daha iyi hissedeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aynada gördüğün insan ile barışman gerekecek. Kendine baktığında kusurlar değil, mükemmeliyet görmelisin. Kişisel bakım ve temizlik konuları daha baskın olabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görmek sosyal konularda kendini ne kadar ifade edebileceğin ile bağlantılı olabilir. Sosyal çevrelerde adından söz ettirmenin aşkta etkisini görebilirsin bugün.

Para

Etrafındaki insanlara sürekli olarak kendini açıklamak derdinde olmaman gereken bir gün. Maddi açıdan kendine göre hareket edecek ve bağımsız olacaksın. Bunun hesabını kimselere vermemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kafan biraz dağınık olabilir. Ancak negatifliklerden değil, neleri nasıl yola koyacağın ile alakalı düşüncelerden ötürü… Bir şeyleri planlamak ve daha net görmek için kendince bir zaman geçirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini çok fazla yormaman daha iyi olabilir. Enerji eksikliğinden değil ama kendini daha rahat hissetmen için biraz daha az fiziksel yorgunluk senin için doğru olabilir. Sağlığına odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi güzel bir enerjiyle sarmalayabilirsin bugün. Manevi açıdan daha baskın bir gün olabilir. Sevdiğin kişiyle keyifli sohbetler ve güzel konular daha fazla gündeme gelebilir.

Para

Bugün sadece kendin için değil sevdiğin insanlar için de bazı masraflara girebilirsin. İlgini ve merakını belli etmek adına güzel hediyeler almak, düşünceli hareketlerle jestler yapmak seni daha bir mutlu edebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Biraz kendine vakit ayırmanın ve keyifli bir gün geçirmenin faydasını daha net görebilirsin. Bir şeyleri düşünmekte zorlandığın noktada her şeyi oluruna bırakmak ve hayatına bakmak isteyeceksin. Bugün biraz daha sakin bir gün geçirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendine odaklanmak için fırsat bulabilirsin. Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak ve kendini daha iyi bir noktaya taşımak için hazırlıklar yapabilirsin. Bugün sağlığını düşüneceksin.

Aşk

Bugün hoşlandığın bir insanı etkilemek isteyebilirsin. Ancak işi abartıya götürmeden önce kendin olmanın önemini görmen gerekebilir. Karşındaki insanı etkilemek için başkası gibi davranmamalsıın.

Para

Bugün sonunda kendin için bazı masraflara girebilirsin. Kendini daha iyi hissedeceğin masraflar yapmak gündeminde daha pozitif etkiler yaratabilir. Kendin için bir şeyler yapabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün can sıkan mevzularla başa çıkarken sükunetini koruman gerekecek. Daha sağlıklı kararlar almak için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Bazı şeyleri kendine göre, zamanla çözmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bir sonraki öğünü düşünmen gerekecek. Sağlıklı bir yeme planı kurman gerekebilir. Bir şeyleri önceden planlamak ve kendine göre bir yeme düzeni oluşturmak için iyi bir gün olacak.

Aşk

Bugün kendince bir gün geçirmek aşk konusunda sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiyle bir şeyleri zorlamamalı ve kendine vakit ayırmalısın. Kendi kafanı dinlemen gerekebilir.

Para

Bugün maddi konularda meşgul olacaksın. Gerek işin gerekse masraflar konusunda birden fazla şey yapman gerekebilir. Kafanı tek bir tarafta toplamak zorlaşacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar senin bir şeyleri abarttığını düşünebilir. Bu düşünce farklılığının temeline inmek sana düşebilir. Sakin kalarak insan ilişkilerine odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeyleri daha dikkatle gözden geçirmek ve duygusal gerginliklerin önüne geçmek için zamana ihtiyacın olabilir. Sakin bir gün, yoga gibi bir egzersiz sana çok daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

İletişim bugün birçok şeyin temeli olabilir. Eğer canını sıkan bir konu varsa bunu dile getirmelisin. Eğer seni mutlu eden bir şey varsa, onu da dile getirmelisin. Bir şeyleri paylaşmak, seni çözüme daha fazla itebilir.

Para

İlerisi için para biriktirmeye başlaman önemli olabilir. Masraflarını kısman ve tasarruf planlarına gitmen yokluk psikolojisi için değil, ileride daha rahat etmen için gerekli olacak. Bu konularda kendini eğitmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanların ego savaşlarına denk gelebilirsin. Herkesin kendini kanıtlama gibi bir çabası olabilir. Bu süreçte kendine dikkat etmek ve her şeye atlamamak senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yeni başlangıçlar daha kalıcı olabilir. Yeni bir egzersiz veya diyet planı, temizlik veya genel organizasyon… Sana daha iyi gelecek şeylerin başlangıcı bugün atabilirsin.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni insanlarla iletişime geçmek için güzel bir gün olabilir. Aşk konularında kendini daha güzel etkilere açabilir ve hayatına nasıl bir şey çekmek istediğini belirleyebilirsin.

Para

Araştırmalar yapabilir, daha fazla para kazanmak için kendini geliştirebilirsin. Maddi konulara vakit ayırarak daha güzel konulara odaklanabilirsin. İlerisi için güzel kararlar alabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Can sıkıcı bazı durumlarla karşılaşabilirsin. Ancak bunlarla başa çıkacak enerjin olacak. Sadece bir şeyleri gerginliğe kavuşturmadan önlem alarak hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İç sesine güvenmen gerekecek. Kendinle biraz zaman geçirmek ve içine sinmeyen şeylerle arana mesafeler koyman gerekecek. Sağlıklı kararlar almak için biraz meditasyona yönelebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle alakalı gelişmeler görmek seni mutlu edebilir. Ancak bu kişiye karşı net olarak hislerini görmen de olası. Bir şeylerin açığa çıkmaya daha yatkın olduğunu görebilirsin bugün.

Para

Bugün bir şeyler tam istediğin gibi gitmese de beklemediğin noktalarda güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Sadece tek bir tarafa odaklanıp gözlerini güzelliklere kapatmaman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün biraz daha fazla su tüketmen ve kendi işine odaklanman sana daha iyi gelebilir. Kendini daha iyi bir noktaya getirerek işlerine odaklanmanın çok faydasını görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Sağlıklı beslenmek ve daha dikkatli seçimlerde bulunmak için bugün mutfağa girebilirsin. Kendin için sağlıklı yemekler yapabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik ve güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Keyifli durumlar ve güzel sohbetler kalbini yeni etkilere açmana vesile olabilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın bugün.

Para

Sevdiğin insanlar için bir şeyler yapmak iyidir ancak bir şeyleri abartmaman gerekecek. Sevdiğin kişiler için destek çıkmayı bir seviyede tutman ve kendini zor durumda bırakmaman gerekecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine odaklanman gerekecek. Günün içerisinde esnek davranman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymak için kendine zaman ve alan tanıman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün içine sinmeyen şeyleri gözden geçirmen gerekebilir. Sakin ve strese girmeden duygusal konularla ilgilenmen gerekecek. Stresin vücudunda negatif etki bırakmaması için zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle fikir ayrılıklarına girmen olası. Ancak bu durumun negatif bir etki yaratmasının önüne geçmek sana kalacak. Sağlıklı bir iletişimin temelini sen atabilirsin.

Para

Bugün kendi isteklerin için plan yapman gerekebilir. Parasal olarak kendini bir şeylere hazırlaman gerekecek. Maddi açıdan kendini mutlu etmek için harcama planları geliştirebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün enerjini yenilemek için çaba göstermelisin. İstediğin bir kahvaltı, keyifli bir kahve, rahat bir sabah sana daha iyi gelebilir. İşleri yoluna koymak için erkenden acele etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini uykulu hissedebilirsin. Bu yorgunluğun bir sebebi olmayabilir, sadece daha fazla uyumayı tercih edebilirsin. Vücudunu fazla yormamak ve dinlenmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda risk alabilirsin. Daha cesur davranabilir ve sağlıklı kararlara kendini itebilirsin. Eğer bitmesi gereken bir mevzu varsa bugün bunun kararını senin alman olası.

Para

Bugün ileride yapman gereken şeyleri daha net görmen olası. Maddi açıdan nasıl bir duruma gireceğini daha net görebilirsin. Parasal açıdan kendini daha da geliştirmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak ve işi halletmek için güzel bir gün olacak. Bazı konularda kendini daha kuvvetli hale getirmek için çaba gösterebilirsin. İş bitiriciliğinle övünebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bilinç altına neleri attığını görmen olası bugün. Rüyalarına daha dikkatle odaklanabilir ve sende stres yaratan konulara vakit ayırabilirsin. Gerginliklerin direkt olarak temeline inebileceksin bugün.

Aşk

Bugün tek başına, can sıkıntısıyla oturmak istemeyeceksin. Ancak sevdiğin kişiyi bir şeylere zorlamamalısın. Kendince güzel bir vakit geçirmek için güzel bir romantik komedi açabilir ve keyfine bakabilirsin.

Para

Bugün gereksiz masraflara balıklama dalmamalısın. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa aceleye getirmemelisin bir şeyleri. Eğer etrafında seni acele ettirenler varsa "hayırdır birader" demen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel