17 Eylül 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Eylül 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün sorumluluklarına gerektiği kadar özen gösteremeyebilirsin. Bu konularda dikkatli olman gerekecek. Önemli konularda kararlar almadan önce kendini toparlaman gerekebilir. Önceliklerini dikkatle seçmen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlığın için düzenli yaşamak senin için önemli olabilir. Son zamanlarda uyku düzenine veya yediğin yemeklere dikkat etmemiş olabilirsin. Ancak vücudunun daha iyi işlemesi için hem yediklerini hem de uykunu bir düzene sokman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi varsa bu kişi ile aranda bazı güzel konuşmalar gerçekleşebilir bugün. Bazı konularda senin adım atman ve konuşmayı senin başlatman, karşı tarafın daha da mutlu olmasını sağlayabilir.

Para

Bugün parasal konularda sana akıl verenlere karşı dikkatli olmalısın. Maddi konularda nasıl bir adım atacağını kestirememen, sana ilk fikir verenin sözünü dinlemeni gerektirmeyecek. Dikkatli olmanda fayda var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Arkadaş ortamında dönen dedikodulara dikkat etmen gerekebilir. Bazı gereksiz konuşmalar, arkadaş çevrenin gerilmesine sebep olabilir. Kimin ne söylediğine dikkat etmeli ve arkadaşlıkların için daha dikkatli davranmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeterince dinlendiğinden emin olman gereken bir gün. Ağır hareketler yapmaktan kaçınmalı ve kaslarını korumalısın. Uyku düzenin bozulduysa eğer, bu düzeni tekrar kurmak için dikkatli adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda cesur olmalısın bugün. Belirsizlikler ve netlik kazanmayan durumlar karşısında açık açık sorular sorabilmelisin. Hoşlandığın kişinin tavrını anlamak için bazı şeyleri kafanda kurmak yerine ona açık açık sorman gerekebilir bugün.

Para

Parasal konularda ne yapman gerektiğini düşünebilirsin bugün bol bol. Bir sonraki adımını önceden hesaplamak isteyebilirsin. Ancak bazı konularda aceleci olmamalı ve zamana bırakmalısın. Hızlı kararlar almamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Çok fazla çalışıyor olabilir misin? Bugün kendine dikkat etmeli ve stresin üstündeki etkilerini atabilmek için daha keyifli konulara odaklanmalısın. Eğer son zamanlarda çok fazla çalışıyorsan bugün kendine zaman ayırmak daha iyi olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek, vücudunun yeteri kadar dinlenmesini sağlamak, sağlığının daha iyiye gitmesini sağlayabilir. Stres ve yorgunluklardan uzak bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile güzel bir sohbet başlatabilirsin bugün. Aranızda beklenmedik ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Aşk konusunda çevrendekilerin fikirlerini dinlemek yerine kendi adımlarını atmalısın.

Para

Bugün bazı işler çok yavaş ilerleyebilir. Parasal konularda gerçekleşmesini beklediğin hareket biraz geç gerçekleşebilir. Bu durumda bazı şeyleri oluruna bırakmalı ve kendini bu konuda yormamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin kişi ile ufak bir tartışma yaşaman mümkün. Onunla arandaki iletişimi kuvvetli tutman gereken bir gündesin. Aranızda yanlış anlaşılmalara sebep veren durumlara yoğunlaşabilir ve durumu çözmeye çalışabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gündesin. Sadece susadığında su içmemeli ve vücudunu susuz bırakmamak için bol bol su tüketmelisin bugün. Vücudunun su ihtiyacını karşılamak bugün önceliğin olmalı.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşurken dikkatli olman gerekecek. Bazı konularda fikir ayrılığına düşmeniz mümkün. Bazı durumları birbirinize yanlış ifade edebilirsiniz. Onunla konuşurken kelimeleri dikkatle seçmelisin bugün.

Para

Maddi konularda büyük kararlar almak seni biraz yorabilir bugün. Acele değişimlere gitmek isteyebilirsin. Ancak parasal olarak dikkatle düşünmeden hareket etmemelisin. Bazı şeyleri hızlıca değiştirmeye kalkmak seni daha fazla zarara sokabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün eşyalarının kaybolma ihtimali daha fazla olabilir. Her şeyin yerli yerinde durduğundan emin olmalısın. Senin için duygusal bir anlamı olan eşyalara gözün gibi bakmalısın. Yaşadığın ortamı temiz tutmak ve düzenli bir yaşam alanına sahip olmak bu konuda seni rahatlatabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve düzen konularına özen göstermelisin bugün. Temiz ve düzenli odalar, hem zihnini boşaltmanı sağlayacak hem de mikroplardan uzak durmanı… Bugün temizlik ve düzen önceliğin olmalı.

Aşk

Aşk konularında güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğinle keyifli ve yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile tanışman olası.

Para

Bugün hızlı kararlar alarak ani harcamalar yapmamalısın. Yapacağın her masrafı dikkatle düşünmeli ve ileride pişman olup olmayacağını hesaba katmalısın. Acele kararlar almak seni zarara uğratabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün etraftaki gerginliği çözmek ve insanların birbirini daha dikkatli anlamasını sağlamak sana düşebilir. Bazı konularda insanlar arasında aracı olabilirsin. Direkt olarak sana patlayan insanlara karşı sakin ve sabırlı davranman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin vücudunda birikmemesi için bol bol su tüketmeli ve daha fazla hareket etmelisin. Sakin bir yürüyüş, hem kaslarını çalıştracak hem de zihnini boşaltmanı sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı ve yeni bir aktiviteye katılmak ikinize de iyi gelebilir. Aranızdaki uyumu ve muhabbeti artırmak için ortak bazı işler yapmanız gerekebilir. Aşkta paylaşımı artıracağınız bir gün.

Para

Parasal konularda geçmişte yaşadığın bir durum tekrar gündeme gelebilir. Yeni adımlar atmadan önce geçmişten ders çıkarmalı ve bazı şeyleri dikkatle irdeleyebilmelisin. Bugün adım atmadan önce iyice düşünmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Parasal gelişmelerin seni mutlu edeceğine inanabilirsin bugün. Ancak mutlu olmak için dolu bir banka hesabından fazlası gerekir. Bugün sevdiklerine vakit ayırmak ve keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına daha fazla özen göstermen gerekebilir. Günü geçirmek için yemek yemek yerine, vücudunun ihtiyacı olan besinleri alman sana daha iyi etkiler sağlayabilir.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilirsin bugün. Hayatına yeni bir aşk girebilir. Farklı bir ortamda bulunacaksan eğer bu ortamda yeni bir kişinin dikkatini çekebilirsin. Aşkta yenilikler söz konusu.

Para

Etrafındaki insanlara parasal konularda fikir verirken dikkatli olmalısın. Karşındaki kişileri fark etmeden yargılayabilir ve onları küstürebilirsin. O yüzden sözlerini dikkatli seçmen gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin kişinin etrafınızdaki insanlara sana verdiğinden daha fazla değer verdiğini düşünebilirsin bugün. Kendini biraz geri bırakılmış hissedebilirsin. Ancak durumun böyle olmadığını ve sevdiğin kişinin ilgisini çekmeye çalıştığını kendi gözlerinle görmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına pozitif enerji katmak için güzel egzersizlere odaklanabilirsin bugün. Dans ve grup dersleri, hem hareket etmeni hem de eğlenmeni sağlayabilir. Bugün daha fazla hareket etmeli ve bundan keyif alabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin farklı konulara odaklanması veya farklı insanlarla konuşması seni biraz tedirgin edebilir. Onun seninle daha fazla vakit geçirmesini isteyebilirsin. Bu durumu ona izah etmen daha iyi olacak senin için.

Para

Eyleme geçmeden önce dikkatle düşünmen gereken bir gündesin. Her ne kadar adım atmak için hevesli olsan da yapacağın harcamaların ileride seni ne ölçüde etkileyebileceğine dikkat etmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Son zamanlarda çok fazla hareket ettiysen bugün kendine biraz vakit ayırman gerekebilir. Ağrılara karşı dikkatli olmalı ve hareketlerinde kontrollü olmalısın. Günün daha iyi geçmesi için biraz dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda biriken yorgunluğu üstünden atmak için hazırlık yapman gerekebilir. Uyku düzenine dikkat etmek ve vücudunun yeterince dinlendiğinden emin olmalısın bugün. Kendine karşı nazik olman gereken bir gündesin.

Aşk

Aşk konusunda karşındaki insanın seni zorlamasına veya hızlı karar almanı istemesine karşı bir dur demen gerekebilir. Eğer kendi duygularından emin değilsen kendine vakit ayırmalı ve kalbini dinleyebilmelisin bugün.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlara kendini nasıl ifade ettiğin önem kazanacak. İsteklerini ve gidiş yolunu insanlara açıklarken dikkatli olmalı ve onların aklına yatmayan mevzuları anlatırken özen göstermelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla fikir ayrılığına düşmen mümkün. Ancak durumu ifade edebilmeli ve açıkça, karşı tarafın kalbini kırmadan durumları açıklayabilmelisin. Sevdiğin kişilerle iletişim kurarken dikkatli olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu esnetmen ve daha sakin bir gün geçirmen bugün sana daha iyi gelebilir. Kaslarının esnemesi ve gerginliği üstünden atman sağlığına iyi gelecek. Kendine nazik davranmak ve çok yorulmamak da sana iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi varsa, bu kişinin ilgisini kazanmak için çaba gösterebilirsin bugün. Bu kişi ile aynı ortamda bulunma, onun ilgisini çeken konularda konuşma gibi ufak detaylar, aranızda daha güzel bir muhabbetin başlamasını sağlayabilir.

Para

Bugün etrafındakilerle ortak iş yapmak senin için zor olabilir. Özellikle de parasal konularda etrafındakilerle aynı fikirde olmayabilirsin. Ancak yine de ortak kararlar almaya çalışmak sana daha iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Parasal konularda dikkatli davranmak ve etrafındaki insanların yaptığı masrafları gözden geçirmek sana daha iyi gelebilir. Bazı konularda dikkatli davranmalı ve olayları dikkatle gözlemlemelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hareketsizlik kötü etkiler getirebilir. Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için daha fazla hareket etmen gerekiyor olabilir. Bugün daha aktif olmak için yeni programlara bakabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsin. Aranızdaki iletişimin sakin oluşu ve bazı konularda birbirinize destek oluşunuz, aranızdaki duyguların daha da yoğunlaşmasını sağlayabilir bugün.

Para

Bugün yapmak istediğin harcamalar gecikebilir. Veya gelmesini beklediğin bir para varsa, eline geçmesi uzun sürebilir. Parasal konularda harekete odaklanmak yerine planlara odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Eylül 2019 Salı)

Genel

Eğer günün ilerleyen saatlerinde bir etkinliğe katılacaksan, erken saatlerde her şeyin tamam olduğuna emin olmalısın. Bazı şeyleri son ana bırakarak sonradan paniklemen mümkün bugün. Bunun önlemini alman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sinirlerin sık sık geriliyorsa, bu durum vücudunun daha fazla egzersize ihtiyaç duymasından kaynaklanabilir. Zihnini boşaltmak ve kaslarını çalıştırmak, iç huzurunu sağlamak için sana güzel etkiler katacak.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilir ve bu kişi ile daha fazla iletişim kurabilirsin bugün. Bazı konularda birbirinizle daha sık konuşmanız, aranızdaki duyguların daha da artmasını sağlayabilir. Bugün aşk konusunda daha cesur davranmalısın.

Para

Parasal konularda ani kararlar almaktan kaçınmalısın bugün. Bazı şeyleri zamana bırakmak ve daha iyi anlamak için kendine vakit ayırmak daha iyi kararlar almanı sağlayabilir. Ani hareketlerle masrafa girmemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel