17 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Ekim 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Etrafında olan bitene dikkat etmek ve sıkıntıda olan sevdiklerine destek olmak bugün önceliğin olabilir. Çevrendeki insanların dertlerini görmezden gelmemen gereken bir gün. Bugün sevdiğin kişilere yardım etmek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini genel olarak iyi hissedeceksin. Sadece yediklerine bir tık daha dikkat etmen gerekebilir. Sağlıklı yemekler yemek ve daha fazla yeşil tüketmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir yemek yemek sana daha iyi gelecek. Birbirinize zaman ayırmak ve hem ruhunuzu hem karnınızı birlikte doyurmak enerjinizin yükselmesini sağlayabilir bugün.

Para

Bugün enerjini fiziksel aktivitelere vermen, parasal konulardaki kaygılarını azaltmaya yarayabilir. Bazı konuları kafaya çok takıyorsan eğer dikkatini verecek farklı bir şeyler bulman gerekebilir. Stresi kontrol etmen gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarından önde tutabilirsin bugün. Ancak bunun bir dengesinin olduğunu fark etmen gerekecek. Kendini çok büyük zora sokmamak için etrafındaki bazı kişilere hayır diyebilmeyi öğrenmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Kendini daha rahat ifade edebileceğin ve daha fazla hareket edebileceğin bir gündesin. Zihinsel ve bedensel olarak kendini daha iyi hissetmek için bol bol hareket edebileceksin bugün.

Aşk

Bugün içgüdülerine güvenmen gerekecek. Konuşulmayan bazı şeyler seni huzursuz edebilir. Canını sıkan konular ile alakalı adım atmak ise tamamen sana kalacak bugün. İç sesini dinlemek sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün daha üretken olmalı ve boş oturmamalısın. Elinde parasal konularda kazanç sağlamaya yarayacak bir iş yoksa bile kendini meşgul tutmanın bir yolunu bulabilmelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Yeterince ilgi ve sevgi göremediğini düşünebilirsin. Sevdiğin veya değer verdiğin insanlardan bir geri dönüş alamadığını düşünmek onlara karşı alınganlıklar yapmana sebep olabilir. Bugün iletişim kanallarını açık tutmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Stres ile daha rahat başa çıkabileceksin. Ancak bu durum vücudunu gereksiz yere yorabileceğin anlamına gelmiyor. Kendine karşı nazik ve hassas davranmalı ve enerjini gün boyu sürdürebilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile derin mevzular hakkında konuşmak isteyebilirsin bugün. Aranızdaki muhabbeti artırmayı istemen karşı tarafın da hoşuna gidecek. Birbirinize vakit ayırdıkça aranızda daha güzel bir etkileşim olabilir.

Para

Bugün parasal konularda detaylara odaklanman zor olabilir. Büyük resmi görmek ve genel adımlar atmak sana daha iyi gelecek. Parasal olarak daha geniş çaplı düşünmen ve ona göre hareket etmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bazı şeyleri tolere etmeye çok alışmış olabilirsin. Ancak bugün kendi hakkında sahip çıkmalı ve kendini ezdirmemelisin. Orta yolu bulmak için fedakarlıklar yapmak güzel olsa da bunun bir sınırının olduğunu hatırlaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yükselebilir. Bu güzel enerjiyi daha fazla hareket etmek için kullanabilirsin. Egzersizlerini artırmak kan dolaşımının da artmasını sağlayacak ve kendini çok daha iyi hissetmeni kolaylaştıracak bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler çıkabilir. Bir süredir seni rahatsız eden konuları gündeme getirebilirsin. Bu tür konularda yapıcı olmak ve çözüm aramak ikinize de iyi gelecek.

Para

Parasal konularda farklılıklar yapmak isteyebilirsin. Yeni şeyler denemek, farkı para kazanma yolları bulmak gibi konular aklında olabilir. Bugün bu tür konularda araştırmalar yapmak sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün insan ilişkilerin biraz zora girebilir. Etrafındaki insanlarla iletişimini zorlamaman gereken bir gün. Negatif düşünceler veya sözlerden uzak durmalı ve seni yoran insanlarla iletişimi kısıtlı tutmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dış görünüşünü kafana takabilirsin. Daha fit olmayı istemek ve bunun için bir şeyler yapmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Ancak abartmamalı ve kendine uygun bir egzersiz yolu seçmelisin.

Aşk

Bugün kafa dinlemek isteyeceksin ancak sevdiğin kişi bunu yalnız yapmanın gereksiz olduğuna inandırabilir seni. Sevdiğin kişi ile keyifli bir vakit geçirmek için ona zaman tanıman gerekebilir.

Para

Parasal konularda dikkatli olman gereken bir gün. Gereksiz harcamalar yapmak ve sonrasında pişman olmak yerine belli bir bütçenin içinde kalmak daha iyi bir tercih olabilir. Bugün harcama isteklerini kontrol altında tutmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün bazı kişilerin seninle iletişime geçmek istediğini fark etmen gerekebilir. Eğer gerginlik yaşadığın birisi varsa bu kişiye karşı kendini çok fazla korumaya almış ve bu yüzden hareket edemez hale gelmiş olabilirsin. Bu mevzuyu bugün yumuşatmaya yanaşabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İçinde bulunduğun ortamı temizlemek ve kendine güzel bir alan yaratmak stresin etkilerini azaltmak için iyi gelebilir. Hijyen ve düzen konularına özen göstermen gereken bir gündesin bugün.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişi ile bazı sıkıntılarınızı çözmek isteyebilirsiniz. Kafana yatmayan konuları konuşmak ve bunlara bir çözüm aramak sizi gerse de ilerisi için daha iyi olabilir.

Para

Parasal konularda fazlaca düşündüğünü hissedebilirsin bugün. Çevrendeki insanlarla bu konularda fazlaca konuşuyor olabilirsin. Kendine ve maddi durumuna dikkat etmek ve bazı şeyleri içinde tutman gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün yapıcı olmak ve kendine acımayı bir kenara bırakmak daha iyi olacak senin için. Bazı şeyleri çözüme kavuşturmak için daha farklı yollar deneyebilir ve daha güzel şeyler yapabilirsin. Etrafındaki insanlarla arandaki iletişimi daha olumlu tutmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel olarak kuvvetli hissedeceksin bugün. Daha rahat hareket edebilecek ve daha rahat nefes alabileceksin. Bu güzel etkiyi bol bol egzersiz yaparak kullanabilirsin. Hareketsizliği hayatından çıkarmak için iyi bir gün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanabilirsin. Bu güzel konular, günün stresini atmak için sana güzel bir etki sağlayabilir. Birbirinizi mutlu etmek için çabalamanız aranızda daha güzel bir uyum oluşmasını sağlayacak bugün.

Para

Gereksiz masraflardan uzak durman gereken bir gün. Daha sonradan pişman olacağını bildiğin büyük masraflardan uzak durmalı ve bütçeni düşünerek hareket etmelisin. Bugün maddi olarak büyük harcamalardan uzak durmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Disiplinli olmak ve çevrendekilerle arana bir sınır koymak sana daha iyi gelecek. Gereksiz konuşmalar ve kötü enerjilerden geri durmak bugün kendi hayatına daha rahat odaklanmanı sağlayabilir. O yüzden boş konuşmalardan olabildiğince uzak durmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi egzersiz ve sağlıkla ilgili konulara vermen daha iyi olabilir. Vücudunun kuvvetini artırmak için adımlar atmalı ve enerjini spora yönlendirmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda bir belirsizlik yaşıyor olabilirsin. Hoşlandığın kişinin sana olan hislerinden emin olamıyor olabilirsin. Bazı şeyleri düşünmek için kendine zaman tanıman bu belirsizliği kaldırmada sana iyi gelecek.

Para

Parasal konularda iç sesini dinlemen gerekecek bugün. Bir masraf yapmak gerektiğini düşünüyorsan bu masraftan kaçınmamalısın. Parasal olarak daha düzgün kararlar alabileceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Kendine yeni hedefler koymak ve önceki hedefleri gözden geçirmek sana güzel bir etki getirebilir bugün. Hayatında neyin yolunda gidip neyin gitmediğini görmek, daha dikkatli adımlar atmanı sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yaşadığın ortamı güzelleştirmek ve temizlemek sana daha güzel enerjiler sağlayabilir. Hijyen ve düzen bugün önceliğin olmalı. Kendini daha iyi ve rahat hissetmek için içinde bulunduğun ortamlara müdahale etmen gerekebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak için kendine zaman tanıyabilirsin. Bu kişiyi daha iyi anlamak ve hareketlerini ölçmek aranızdaki hislerin daha da belirginleşmesine yol açabilir. O yüzden gözlem yapmak daha iyi olacak senin için.

Para

Bugün parasal konularda dikkatli düşünmek, yeni stratejiler geliştirmek ve geleceğine odaklanmak sana daha iyi gelecek. Bazı maddi durumları gelecekte nasıl halledeceğine bakmak isteyebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Bugün kendini yalnız kalmış hissedebilirsin. Çevrendeki insanlarla anlaşamadığını veya sevdiğin kişilerden uzak kaldığını düşünebilirsin. Bu durumun ve hislerin geçici olduğunu hatırlaman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bedensel hareketlerini artırmak isteyebilirsin bugün. Daha fazla hareket etmek, daha esnek olmak ve daha rahat nefes alabilmek hedefin olabilir. Açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile bazı konularda fikir birliği yapmak zor olabilir. Tam olarak anlaşılmadığını hissedebilir ve kendini üzebilirsin. Bazı şeyleri zamana bırakmak size daha iyi gelecek bugün.

Para

Parasal konularda gereksiz risklere girmemelisin bugün. Sana nasıl getirisi olacağını bilmeyeceğin konular için zaman ve para harcamamalı ve kendini güvenceye almalısın. Maddi olarak gereksiz detaylara girmemelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Hayatına güzel bir enerji katmak için bol bol müzik dinleyebilir ve enerjini yükseltecek aktivitelere katılabilirsin. Bugünü evde geçirmek istiyorsan eğer sevdiğin şarkıları dinlemek ve bunlarla dans etmek enerjini çok daha yükseltecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zaman yönetimi gibi konulara odaklanmak ve sorumluluklarını gün içerisinde düzgün bir biçimde bölebilmek stres ve yorgunluklara karşı daha rahat olmanı sağlayabilir. Bugün kendini daha iyi hissetmen için disiplinli davranman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle dürüst olmak aranızdaki ilişkiye daha iyi gelebilir. Bugün bazı şeyleri içinde tutmak yerine sevdiğin kişiyle paylaşabilirsin. Aranızda daha güzel bir uyum yakalamak için dürüst olmanız gerekecek.

Para

Parasal konularda insanlarla iletişim kurman gerekebilir. Bazı mevzuları çözebilmek için bugünden hareket etmeli ve öncelik olarak maddi konuları almalısın. Bugün hem daha üretken olacaksın hem de meselelere odaklanabileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Ekim 2019 Perşembe)

Genel

Kendini yorgun hissediyorsan dinlenmek için zaman ayırman gerekebilir kendine. Bunun için kendini kötü hissetmemeli ve içinden geldiği gibi davranmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan ilgiyi vermen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yediklerine ve içtiklerine dikkat etmen gerekecek. Şeker oranını belli bir seviyede tutmak ve sindirim sistemini yormamak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Yediklerini özenle seçmelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha fazla iletişim kurmak için güzel gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Aranızda daha iyi bir iletişim olması duygularınızı daha kolay ifade etmenizi sağlayacak. Bugün bazı şeyleri içine atmamalısın.

Para

Parasal konularda daha fazla kontrol alanın olabilir bugün. Bazı şeylerden direkt olarak sorumlu olabilirsin. Bu durum, uzun zamandır beklediğin bazı gelişmeleri sağlamanı kolaylaştırabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel