17 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Aralık 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla bir arada olmak kendine verdiğin değerin artmasını sağlayabilir bugün. Sana değer veren insanlarla zaman geçirmek hayata bakışını değiştirmeye yardımcı olabilir hatta. Daha güçlü durmak için sevdiklerinden destek alman elzem olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün olumlu kalmak için çaba harcaman gerekebilir biraz. Dikkatini korumak için daha çok gayret göstermen gerekebilir hatta. Nefes egzersizleri sana yardımcı olabilir bu konuda. Yemek konusunda da daha hafif olanları tercih etmek yararına olacak o yüzden.

Aşk

Aşk konusunda şansının biraz daha açıldığını hissedebilirsin. Yeni ortamlara girerken kendinden daha emin hissedebilirsin hatta. İnsanlarla konuşmaktan çekinmemek en büyük avantajın olabilir. Bu konuda dışa dönük davranışlar sergilemen gerekecek.

Para

Ailenden birisi senden maddi olarak yardım isteyebilir bugün. Ona yardımcı olmak seni de zor duruma sokacaksa dikkatli olman şart. Başkalarına iyilik yaparken kendini zor durumlara sokmamalısın. Ancak bir şeyler yolunda gidecekse buna olumlu bakman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır aynı ortamda bulunmak çoğu şeyi görmeni engelliyor olabilir bu aralar. Zihnini açmak için farklı yerlere gitmek isteyebilirsin o yüzden. Uzak yerlere gezi planı yapmak senin için çok daha verimli olabilir. Ve hayat sana bu konuda fırsatlar da sunabilir!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmekte yarar var bugün. Geceleri uyumanı engelleyecek şeyler tüketmemen gerekecek. Papatya çayı içmek sana iyi gelebilir bu konuda. Egzersiz için gerekeni yapmak da kendini iyi hissetmene yardım edebilir.

Aşk

Bugün yalnız olmak canını sıkmamalı. Bu zamanı kendini geliştirmek için kullanmak daha iyi olabilir. Kendini değerlendirmek ve aşktaki yerini görmek, olası bir ilişkide şimdiye kadar yaptığın hataları tekrarlamanı engelleyebilir.

Para

Yeni şeyler alırken daha dikkatli olman gerekebilir. Harcama yapmadan önce araştırma yapmak senin için yararlı olabilir. Başkalarından tavsiye alarak hareket etmek, mantıklı harcamalar yapmana yardımcı olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Karar vermek konusunda kendini yetersiz hissetmemelisin, hele de bugün. Aklındaki şüpheler hızlı kara vermeni kötü yönde etkileyebilir. Bunlardan kurtulmak için daha istekli olman gerekecek. Arkadaşlarından yardım istemek senin için daha iyi olabilir bu konuda.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stresten uzak durmak senin için önemli bir hal alabilir bugün. Kafanı boşaltmak, keyifli şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Eğer arkadaşlarınla görüşeceksen bu görüşmelerin sakin yerlerde gerçekleşmesi daha iyi olabilir.

Aşk

İlişkinin ilerlemesi için daha çok çaba göstermen gerekebilir, özellikle de bugün. Sevdiğin insanı ihmal etmemeye çalışmalısın. İlişkine değer verdiğini göstermen gerekebilir. Birlikte daha çok zaman geçirmeye özen göstermelisin o yüzden.

Para

İş konularında bir şeylerde kararlar alabilirsin. Önemli olan bu kararları sonuna kadar götürebilmek olacak. Kendine güvenmek ve bir yolda ilerlemeye başlamak iyi olabilir. Bu güzel karar seni iyi şeylere yönlendirecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Çabalarının sonuç vermediğini düşünüp vazgeçmemelisin, hele de bugün. Geç de olsa gelişmeleri görebileceksin çünkü. Programına sadık kalıp çalışmaya devam etmek ileride daha mutlu olmana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini işlerine verirken daha dikkatli olman gerekebilir. Meditasyon yaparak zihnini boşaltmak ve istediğin şekilde bir şeylere odaklanmak mümkün olabilir. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak da gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Aşk

Bugün partnerinle birlikte daha çok zaman geçirip gelecek hakkında planlar yapmak isteyebilirsin. Ancak aceleci davranmamak ikiniz için de iyi olacak. Anın tadını çıkarıp birliktelikten keyif almak şu an için daha iyi olabilir.

Para

Bugün para harcama konusunda biraz daha serbest davranabilirsin. Uzun zamandır planladığın harcamayı yapmak senin için iyi olabilir hatta. İstediklerini alarak kendini ödüllendirmek daha iyi hissetmeni kolaylaştıracak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün oldukça uzun bir zamandır görüşmediğin bir arkadaşın seni arayarak görüşmek istediğini söyleyebilir. Onunla görüşmek için plan yapmak sana iyi gelebilir. Son dakikada iptallerin olmaması her ikiniz için iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün genel olarak alışkanlıkların hakkında önlem alman gerekebilir. Sağlığına her zamankinden daha fazla önem göstermek isteyebilirsin. Sağlıklı beslenmek de bunun ilk adımı olabilir. ne tükettiğine özen göstermen gerek.

Aşk

Sevdiğin insanla konuşurken daha kibar olman gerekebilir. Aranızdaki iletişimin bu şekilde ilerlemesi ilişkinin de gelişmesine katkı sağlayabilir çünkü. Birbirinize duyduğunuz saygıyı iletişimde göstermeniz şart.

Para

İş konularını bir kenara alabilir, para konusunda sadece harcamalara odaklanabilirsin. Eğer içine sinmeyen bir konu varsa bunu öncelik haline getirerek bunun için kesenin ağzını açabilirsin. Parasal olarak masraflara daha fazla odaklanacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Yakınlarının yardımını kabul etmek senin için iyi olabilir bugün. Üzerindeki iş yükünü azaltması için onların yanında olması iyi bir karar. Sana kalacak zaman içinde kendini geliştirmek için yeni fırsatları değerlendirmek daha da kolaylaşabilir böylece.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanların yanında olması seni psikolojik olarak olumlu etkileyecek bugün. Kaygı ve stresten uzak durmak daha mümkün olabilir. Aynı zamanda egzersizlerini aksatmamaya özen göstermekte yarar var. Hareket kabiliyetini artırmak da stresi yenmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için daha çok insan içine çıkman gerekebilir bu aralar. Her zamankinden farklı olarak yeni ortamlara girmek yeni insanlarla tanışmanı kolaylaştırabilir aslında. Ancak yine de bu durumu fazla zorlamaman da gerekebilir. Dengeyi tutturman en iyisi.

Para

Ailenle birlikte yeni bir işe girebilirsin bugün. İş bölümünü yapmak seni zorlansa da iş ilerledikçe her şey yerine oturacak sizin için. Sevdiğin insanlarla birlikte çalışmak zamanla daha keyifli bir hal alabilir ve bu vesileyle daha rahat para kazanabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Davranışlarında bencil olmamak için ayrıca özen göstermen gerekecek. Etrafındaki insanların tepkilerini kişisel algılamamak günü daha rahat geçirmeni sağlayabilir çünkü. Senin gibi herkesin de kendine göre zor zaman geçirebileceğini unutmamakta yarar var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini gereksiz yere yormamaya dikkat etmen gerek bugün. Eline geçen fırsatları dinlenmek için değerlendirmek sana iyi gelebilir. Meditasyon ve yoga sana iyi gelebilir. Daha fazlası için kendini fazla zorlamamalısın.

Aşk

İlişkinin tahmin ettiğinden hızlı gitmesi seni biraz endişelendirebilir. İşleri biraz daha yavaştan almayı düşünebilirsin o yüzden. Bu konu hakkında partnerinle konuşmak senin için iyi bir adım olabilir. Eğer bir şeyler içine sinmiyorsa buna müdahale etmelisin.

Para

Eline geçen parayı harcarken daha dikkatli davranman gerekecek. Nasıl olsa geliyor diye düşünmekten vazgeçmen gerekebilir. Harcamalarını yaparken daha dikkatli davranıp bütçeni korumak, ileride olası sıkıntıların senden uzak olmasını sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün şansın işten yana daha fazla dönebilir. Beklenmedik bir biçimde işle alakalı güzel haberler alabilirsin. Hafta sonunda daha rahat bir zaman geçirmek istesen de buna fırsatın kalmayabilir! Güzel fırsatlar eline geçtiği anda değerlenmeli.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir yerde kafanı dinlemek istemen olası ama buna zaman bulamayabilirsin. O yüzden fırsatını ilk bulduğun anda bir süreliğine uzaklaşmak sana iyi gelecek. Dışarıda vakit geçirirsen eğer, üşütmemeye dikkat etmekte yarar var.

Aşk

Aşka zaman ayırmak zor olacak bugün. Bu durumla ne kadar erkenden barışırsan o kadar iyi... Eğer sevdiğin kişiyle planlar yaptıysanız ve bunlar iptal olduysa endişelenmemeli, bunları telafi etmenin yollarını aramalısın.

Para

Gelirini artırmak için her zamankinden daha farklı bir yöntem tercih edebilirsin. İlginç bir biçimde şansın da dönebilir bu konuda. Çok önemli iletişimler kurabilir, beklenmedik teklifler alarak kendini ön plana çıkarabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Hayatında istediğin değişikliği yapmak için daha kesin davranman gerekebilir. Kararlı duruşun sayesinde karşına çıkacak sorunları çözmen kolaylaşabilir çünkü. Planına sadık kalıp ilerlemeye devam etmek senin için çok daha pozitif sonuçlar demek olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün rutininde ani değişiklikler yapmayı düşünebilirsin. Değişimi kademe kademe gerçekleştirmek senin için daha iyi olabilir ama. Mesela egzersiz programını yavaşça değiştirmek yeni düzene daha kolay alışmanı sağlayabilir.

Aşk

Uzun zamandır aklını meşgul eden birisi varsa eğer, gün içinde aynı ortamda bulunma şansın olabilir. Onunla yapacağın konuşmalarda rahat olman gerekebilir. Yapmacık tepkiler ve söylemlerden uzak durmak aşk ihtimalini kuvvetlendirecek.

Para

Yeni iş fikirleri konusunda yaratıcı düşünmeye devam etmen gerek bugün. Zihnini özgür bırakmak karşına her zaman yeni bir çözüm çıkmasını sağlayabilir çünkü. Bugün yeniliklere açık oldukça sorunlardan korkmayarak hareket etmeye alışabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Genel olarak mücadeleci duruşundan taviz vermemen şart bugün. Her şeyin en iyisi için uğraşmak karşına sürekli daha iyi imkanların çıkmasını kolaylaştırabilir çünkü. Yenilik için hevesli olmak daha kolay ilerlemeni de sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün insanlarla daha çok zaman geçirebilirsin. Ancak ne olursa olsun kalabalık ortamlarda bulunmak seni korkutmamalı. Önlemini almak olası hastalık risklerini azaltabilir. Mesafe ve hijyene özen gösterdiğin sürece rahat edebilirsin.

Aşk

Bugün partnerinle düşündüğün kadar görüşme imkanın olmayabilir. İkinizin de iş konusunda yoğun olması gün içinde daha az konuşmanıza sebep olabilir mesela. Bu tür süreçlerde kendini üzmemeye çalışmak ve sonrasını telafi etmek en iyisi.

Para

Yatırımların hakkında aldığın kararları koruman gerekebilir bugün. Gelecek eleştirilere karşı hazırlıklı olmakta yarar var o yüzden. Bugün yapılan kötü yorumlar moralini bozmamalı. Vereceğin cevaplarla işini savunmak seni geliştirmeye yarayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlığından zevk aldığın insanlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilir ve bunun için bir şeyler yapabilirsin bugün. Onlarla gelecek hakkında konuşup hayallerini paylaşmak senin için daha iyi olabilir hatta. Kendini geliştirmek için öneriler sunup birlikte ilerlemeyi mümkün kılabilirler senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Odaklanmakta sıkıntı çekiyorsan eğer bugün başını bu şeylerden kaldırman gerekebilir. İnsanlarla iletişim kurman sana daha iyi gelecek. Dostlarınla keyifli ortamlara girmen sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Yeni bir ilişkiye hazır olmakta yarar var bugün. Girdiğin ortamlarda yeni insanlarla tanışmak senin için kolay olabilir. Farklı ortamlarda öne çıkmak, karşına ilgini çekecek birinin çıkmasına vesile olabilir. Aşka kendini açmalısın.

Para

Harcama konusunda daha dikkatli davranman beklenebilir senden. Hareketlerini daha iyi planlayıp sürpriz masrafların çıkmaması için çaba sarf edebilirsin. Savurganlıktan uzak durmak senin için daha iyi bir yöntem olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların seni çok fazla yönlendirmesine izin vermemelisin. Duygusal olarak zayıf görünmemek kendi ayakların üstünde durmana yardımcı olabilir o yüzden. Kararlarını kendin vermek adına daha güçlü durmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak hassas olduğunu fark etmen olası bugün. Dikkatini başka şeylere yöneltmek senin için daha iyi olacak o yüzden. Yeni egzersiz programlarını uygulamak sana iyi gelebilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek ile ilgili konuşmalar yapmak isteyebilirsin. Onun ilişkinin üzerine daha fazla düşmesini sağlamak üzerindeki yükün hafiflemesine sebep olabilir hatta. Sorumlulukları paylaşmak ileride rahat etmenize vesile olabilir.

Para

Maddi açıdan bir başkasına bağımlı olmamak senin için çok önemli bir hal alabilir. Yaptığın işte sadece kendi emeklerinle ayakta durmak, daha da ilerlemek için çok çeşitli fırsatlar sunabilir. Bunları değerlendirmek için istekli olman gerek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel