17 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Aralık 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün modun iyi olacak. Etrafında olan bitene sakin bir biçimde yetişebileceksin. Hayatında daha rahat olmaya başlayacağın bir dönemdesin. Bunun başlangıcı için kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek, biraz kafanı dinlemek sana iyi gelebilir. Yorgunluğunu atmak ve daha rahat bir güne odaklanmak için kendince planlar yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmemen olası. "Kısmet" diyerek yola devam edebilirsin. İçine sinmeyen şeyler üzerinde zihinsel savaşlar vermek yerine "kısmetimde yokmuş" demek seni daha huzurlu bir ruh haline sokabilir.

Para

Maddi açıdan kafanın daha rahat olması keyfini yerine getirebilir. Parasal anlamda harcamalardan çok sahip olduğun güzelliklere odaklanmak seni mutlu edecek. Yeni masraflara girmeden de kendini mutlu edebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün ihtiyaçlarının farkına varman gerekecek. Gereksiz masraflar veya başka şeylere odaklanarak harcayacağın enerji yerine ihtiyaçlarına odaklanmalısın. Daha iyi bir ruh hali için kendine özen göstermen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermelisin bugün. İhtiyaçlarını gözden geçirmelisin. Vücudunu kuvvetlendirmek ve daha iyi bir enerjiye sahip olmak için elinden gelen çabayı göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Aşkta mutsuz olduğun zamanları düşünerek kendine işkence etmemelisin. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve kafanı dinlemek sana daha iyi gelebilir. Seni daha da mutsuz edecek şeylere odaklanmamalısın bugün.

Para

Maddi açıdan gereksiz masrafları kısmak ve gerçekten ihtiyacın olan şeylere para ayırmak sana daha iyi gelebilir. Hayatında gereksiz yere harcadığın paraları düzenleyebilir ve bunları daha iyi şeylere kullanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün cesur olman gerekecek. Kendine güvenerek daha fazla adım atabilirsin. Keyfini yerine getirecek hareketler risk alarak gündeme getireceğin durumlardan doğabilir. Biraz daha cevval olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek sana iyi gelebilir. Özellikle o taze sebzeler iyi bir tencerede pişen mevsim sebzeleriyse… Daha sağlıklı bir enerji için bu tür gıdalardan daha fazla beslenmen gerekecek. Neler yediğine dikkat etmelisin.

Aşk

Mutlu olmak isteyeceğin bir gün olacak bugün. O yüzden ilk adımı atan taraf sen olmalısın. Bir şeyleri karşı taraftan beklemek seni üzebilir. Kendi mutluluğun için kendin adım atmalısın.

Para

Parasal açıdan sahip oldukların kadar elde edebileceklerine de odaklanabilirsin. Hakkın olanı almak için atak olman gerekebilir. Eğer bir şekilde hakkının yendiğini düşünüyorsan bunu dile getirebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin kişilerin desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacın olabilir. İnsanlarla iletişimini artırman gerekecek. Sevdiğini, sevildiğini bilmelisin. İçini sıkan konularda destek görmek bambaşka etkiler yaratabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen göstermek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Diş fırçanı değiştirebilir, daha sık diş ipi kullanabilirsin. Ağız gargarası ve diğer aparatlar ile ağzını daha sağlıklı bir hale getirmek sana iyi bir önlem olabilir.

Aşk

Aşkta mutlu olmak için değer vermek ve verdiğin değerin karşılığını alman gerek. Sevmek ve sevilmek, saygı göstermek, saygı görmek… Bütün bunlar seni daha mutlu edebilir. Soru şu: Bütün bunlara sahip misin?

Para

Gerektiğinde insanlardan yardım istemek seni yormamalı. İhtiyacın olan şeyleri kendine itiraf edebilmelisin. Gerektiğinde destek alabilecek insanlarla kendini sarmalamak ayrı bir zenginliktir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün her şey daha rahat ilerleyebilir senin için. Bir türlü yoluna girmeyen meseleler daha rahat yoluna girebilir. Kafanı sarmayan konular daha rahat çözülebilir. Bugün çözüm üretmeye daha yakın olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmen gereken bir gün olabilir. Vücudunda biriken toksinleri atmak için suya ihtiyacın olacak. Bol bol idrara çıkmak sana daha taze bir enerji getirmenin başlangıcı olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşamadığın bir durum varsa bu konu düzelebilir. Kendini daha iyi hissedebilirsin. Keyfinin yerine gelmesi ve olaylara daha pozitif bakman aşkta sana mutluluk sağlayabilir.

Para

Maddi açıdan daha rahat bir gün geçirebilirsin. İşleri yoluna koyman olası. İçinin daha rahat etmesi ve çevrenden de bu konuda güzel gelişmeler görmek maddi açıdan seni daha da sevindirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla uyuşmak zor olabilir. Her kafadan başka bir ses çıkabilir. Bununla başa çıkmak için biraz kendini geri çekmen ve herkese bulaşmaman gerekecek. Bırak insanlar kendi yollarını kendileri bulsunlar.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyene özen göstererek kendini daha sağlama alabilirsin bugün. Hem yaşam alanını hem de çalışma alanını temizlemek sadece virüse karşı değil, diğer mikrop ve hastalıklara karşı da önlemini almanı kolaylaştıracak.

Aşk

Aşk konusunda kendini fazla zorlamamak daha iyi olabilir. Kafanı sarmayan konular üstünde fazla durmamalısın. Seni mutlu etmeyen şeyleri ısrarla sürdürmek seni daha da mutsuz edebilir, o yüzden bugün farklı kararlar alabilirsin.

Para

Maddi açıdan insanlardan bağımsız olmak, kendi fikirlerini ve bütçeni belirlemek daha doğru olabilir. Kendi keyfine göre düzenleyeceğin harcamalar sana mutluluk getirecek. Bugün kendi işine bakmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün çevrendeki insanlar kendilerini düşünebilir. Ama onlara uymamalısın. Dikkatli davranmak, sorumlulukları yerine getirmek onlara örnek olmana vesile olabilir. Bugün bayrağı taşıyan sen olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Kendine dikkat etmeli ve gereksiz yorgunluklardan kaçınmalısın. Eğer doktor randevuların varsa bu konuları gözünde büyütmeden peşine düşmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha samimi muhabbetler dönebilir. Kendini daha iyi hissedebilirsin. Sevdiğini, sevildiğini net bir biçimde görmek seni daha mutlu edebilir. Aşk konusunda kendini sevindirebilirsin.

Para

Parasal açıda etrafındaki insanlar senin yaptıklarını yapmaya daha yakın olabilir. Onlara örnek olabilirsin. O yüzden mantıklı kararlar alıp bir bütçe oluşturmak herkesin faydasına olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlar sana bel bağlamış olabilir. Senden talepleri olanlar çoğalabilir. Onlara destek olmak için elinden geleni yapmalısın. Ancak bu durumu abartmamak senin elinde olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık söz konusu olduğunda sadece kendininkine değil, çevrendekilere de özen göstermek isteyebilirsin. Sevdiklerinin sağlığına özen göstermesi için onlara destek olabileceksin bugün.

Aşk

Aşk konularında seni mutsuz eden şeyler varsa bunlarla yüzleşmen gerekecek. Hemen bugün olmasa da bir şeyleri dile getirmelisin. Bugün kendine karşı dürüst olmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Sevdiğin kişilere maddi açıdan destek sağlayabilirsin. Ama bu desteği abartmaman gerekecek. Senden bir isteyene on vermemelisin. Bu konuda kendini dizginlemen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Eğleneceksin. Keyfin yerine gelecek. Hayatında odaklandığın her şey sana gülümseyecek. Güzel gelişmelerle enerjini çok daha iyi noktalara getirebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek demek evde tembellik yapmak demek değildir. Bugün biraz hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Egzersize ve hiç olmadı ufak bir yürüyüşe vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli dakikalar geçirebilirsin. Aranızda daha güzel bir muhabbet olabilir. Bir şeylere daha keyifle ve sakin bir kafayla odaklanabilirsiniz. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Parasal anlamda içine sinmeyen mevzular varsa bugün bunlara çözüm getirebilirsin. Uzlaşmacı olacaksın ve yeni fikirler üreterek sıkıntılardan kurtulabileceksin. Böylece hayatında daha güzel gelişmelerle karşılaşabileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar da en az senin kadar inatçı olabilir. Çevrendeki insanlarla anlaşmak zorlaşabilir. Ayak diretmek, lafları uzatmak ve gereksiz konuşmalara girmek seni üzecek. O yüzden biraz kendince bir gün geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir içecek sana çok daha iyi bir enerji verebilir. Vücudunu soğuklardan ve soğuk algınlıklarından koruman gerekebilir. Daha sağlıklı bir gün için vücudunu sıcak tutmaya odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşansa da bunları toparlamayı bilmen gerekecek. Uzlaşmacı olmalı ve kavgaları uzatmamalısın. Sakin olmak ve ne söylediğini bilmek fark yaratabilir.

Para

Kafana göre bir alışveriş yapmak sana daha iyi gelebilir. Başkalarıyla ortak harcamaları düşünmek yerine kendi ihtiyaçlarına odaklanabilirsin. Bugün kendince vakit geçirmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hislerin çok kuvvetli olabilir. Olaylara duygusal odaklanabilirsin. İyi bir biçimde düşünürsen ve güzel şeylere şükredersen bu konuların daha da çoğalacağını görebilir, duygularını yoğunlaştırabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikler üstünde gereksiz bir yük bırakabilir bugün. O yüzden bugün kendi hislerinle baş başa kalmak ve kafanı toparlamak sana daha iyi gelecek. Stresten uzak durmak, iyi şeylere odaklanmak enerjini değiştirebilir.

Aşk

Aşkta içini sıkan konular gündeme gelebilir. Ama bugün yüzleşme günü olmamalı. Bir şeyleri kendi içinde değerlendirmek için olaylara objektif bakabilecek kadar soğuman gerekebilir. Sakin kalmak önemli olacak.

Para

Sahip olduklarına şükretmen gereken bir gün olacak. Daha keyifli bir gün geçirmek için şükretmeyi bilmelisin. Büyük paralar harcamadan gününü geçirmeyi öğrenmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün eğlenceye vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Başını işten ve kaygılardan kaldırmalısın. Sevdiğin, keyif aldığın aktivitelere vakit ayırmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyifli ve eğlenceli aktiviteler, stresin ve kaygıların vücudunda bıraktığı etkileri atlatmanda faydalı olabilir. Bugün daha eğlenebileceğin, biraz hareket edebileceğin bir gün geçirmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birlikte eğlenceli muhabbetlere girebilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa bugün tanışacağın birisi seni çok eğlendirebilir. Yüzünün gülmesine alışman gerekecek.

Para

Parasal kaygılarla güne odaklanmaman gereken bir gün olabilir. Maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirmekten çok sahip olduklarının keyfini çıkarmalısın. Ufak bir alışveriş belini bükmeyecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel