17 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Aralık 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafında olan biten her şeyi çok ciddiye alabilecek bir kapasitede olabilirsin. Ancak yaşanan olayları çok ciddiye almaman gerekebilir. Bugün kafanı toparlamak ve daha farklı şeylere odaklanmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Rahat bir gün geçirmek, kafanı toplamak ve sakin olmak sana iyi gelecek. Vücudunu ve zihnini dinlendirmenin bir yolunu bulmalısın. Sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda yaşanacaklar seni biraz yorabilir. Bazı şeylerin altında bir gündem görebilirsin. Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbet sadece aşktan olmayabilir. Algılarını açık tutmalı ancak bazı şeyleri gözünde çok da büyütmemelisin.

Para

Kendine bir hedef belirlemek ve bu hedef için hareket etmek sana iyi gelebilir. Maddi olarak bazı yeni kararlar almak genel olarak enerjini etkileyecek. Daha güzel olan şeylere odaklanmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Kendini daha iyi hissetmek için biraz daha çaba sarf etmen gerekecek. Sıkıntılı giden durumları çözmek için sarf edeceğin çaba seni güzel bir noktaya getirebilir. İnsanlarla arandaki mevzuları dikkatli tutmak için harekete geçmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Negatif enerjiyi vücudundan atmak için meditasyon, esneme hareketleri ve nefes egzersizleri gerekebilir. Stresle başa çıkmak için biraz daha bu konulara özen göstermelisin. Sağlıklı olmak sadece düzgün beslenip su içmekten ibaret değil, bugün bunu görebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha derin mevzulara girebilirsin bugün. Aşk konusunda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Ancak aşk konusunda hareketlilik görmen biraz da gerilmene sebep olabilir.

Para

Eline yeni paralar geçmesindense elindeki parayı tutmaya çalışarak çok fazla çaba harcıyor olabilirsin. Bugün daha çok kazanç konularına odaklanmalısın. Maddi olarak sana daha güzel getirileri olacak konular görebilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Alışveriş gibi konulara daha fazla vakit ayırabilirsin. Daha fazla para harcamak için değil ancak keyifli vakitler geçirmek için etrafa göz gezdirebilirsin. Sevdiğin insanların sana katılması daha keyifli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Endişe ve kaygı gibi konularla başa çıkabilmek için keyifli aktivitelere odaklanman gerekebilir. Hem daha fazla hareket edeceğin hem de eğleneceğin şeylere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda güzel etkiler görmek için önce kafanı dinlendirmen gerekebilir. Aşkı sadece dışarıda bulman gerekmez. Evinin sakinliğinde, kafanı toparlarken bir anda karşına hoşlanacağın bir insanın resmi düşebilir.

Para

Maddi konularda daha önceden planladığın veya kendine koyduğun hedefleri tekrar gündeme getirebilirsin. Bazı konularda değişime gitmek ve yeni hedefler oluşturmak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün kendini düzgün ifade edemezsen, yarın daha çok yorulman gerekebilir. Etrafında yaşanan sıkıntılarla bugünden başa çıkmak senin için önem kazanabilir. Bazı şeylerden kaçmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutinine daha fazla egzersiz sokman hem zihnini boşaltmanı hem de fiziksel olarak daha iyi hissetmeni sağlayacak. Açık havada daha fazla hareket etmek sana iyi gelebilir. Bugün egzersiz konularını ciddiye almalısın.

Aşk

Bugün aşk konularında daha keyifli gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak yine de bazı şeyleri aceleye getirmemen gerekecek. Hem kendi fikirlerini net bir şekilde görmen hem de karşındaki insanın hislerini anlaman için biraz zaman gerekebilir.

Para

Etrafında olan bitenin negatifliğini içinde hissedebilirsin. Ancak söz konusu olan sana ait paralar ve senin geleceğin olduğunda bu negatifliği durdurman gerekecek. Sana fayda sağlamayan konularla arana bir sınır çekmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün istediğin konulara odaklanmak genel olarak enerjini yenilemeni sağlayabilir. Etrafında olan bitenden çok kendi hayatında görmek istediğin değişimlere vakit ayırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve sindirim sistemini yormamak bugün senin için önemli olacak. Tüketeceğin gıdaların seni gereksiz yere yormaması ve sana gereken vitamin ve mineralleri sağladığından emin olman daha iyi olabilir. Yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün aşk konuları daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayabilir. Beklenmedik bir anda yaşanacak aşk gelişmeleri, kendini bu konulara açmanı gerektirecek. Yeni insanlarla bir araya gelmende bunun bir etkisi olabilir.

Para

Evinde değiştirmek istediğin eşyalara odaklanabilirsin bugün. Ancak en pahalı tercihlere bakmak yerine kendine zaman vermek daha iyi olacak. Bazı masraflara girmeden önce iki kere düşünmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha iyi geçinmek için doğru kelimeleri seçmen gerekecek. Sana söylenen her şeyi doğru olarak kabul etmemeli ve karşındaki insanla daha düzgün iletişimler kurmalısın. Hem duyduklarına hem söylediklerine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendini iyi hissetmek için daha fazla egzersize ihtiyacın olabilir. Sadece kilo vermek veya fit kalmak için değil, zihnini boşaltmak ve dikkatini toplamak için de hareket etmelisin.

Aşk

Aşkın gözünü kör etmesine izin vermemelisin bugün. Hoşlandığın kişinin veya ilişkin olan kişinin seni kandırmasına izin vermemelisin. Fikirlerine sahip çıkmalı ve sadece aşk için bazı şeylerden ödün vermemelisin.

Para

Parasal konularda enerjini yenilemek için keyif aldığın konulara odaklanman gerekecek. Maddi olarak daha rahat etmek ve daha keyifli olmak için biraz normalin dışına çıkman gerekebilir. Daha fazla eğlenmek sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Kendini ifade etmek için sadece kelimeler yeterli olmayabilir bugün. Eylemlerinle de kendini ifade etmelisin. Sadece sözle değil, yazıyla da istediğin noktaya varabilirsin. İnsanlarla anlaşmanın bir yolunu bulmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun dengesini sağlaman gerekecek. Gerek uyku gerekse beslenme düzenine dikkat etmelisin. Her alanda vücudunu dengede tutmak, enerji seviyeni değiştirebilir.

Aşk

Sana yakın olan bir insan sana daha farklı bir gözle bakabilir bugün. Aşkta beklenmedik olana kendini açman gerekecek. Hiç beklemediğin bir anda yeni bir aşk mevzusu gündeme gelebilir.

Para

Maddi konularda değişime hazır olman gerekecek. Bu durum ister kazançta isterse harcamalarda olsun seni etkileyebilir. Biraz esnek olmak ve elinde daha fazla seçenek bulundurmak sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün dışarı çıkmak sana daha iyi gelebilir. Genel olarak enerjini değiştirmen ve daha keyifli şeylere odaklanman için açık havada bulunman gerekecek. Farklı insanlarla görüşmen sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenme konularına özen göstermen gerekecek. Düzenli bir yeme planı oluşturmak ve vücuduna giden gıdaları kontrol etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Yediklerine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Bugün hiç beklenmedik yerlerden büyük aşk mevzuları çıkabilir. Normal bir arkadaş olarak gördüğün birisi sana aşkını ilan edebilir. Veya sen hiç olmadık bir insandan hoşlandığını fark edebilirsin.

Para

Parasal konularda daha iyi sonuçlar elde etmek için çabalamayı bırakmaman gerekecek. Maddi olarak daha güzel sonuçlar elde etmek için yeni şeyler deneyebilirsin. Ancak asla vazgeçmemelisin, hele de bugün!
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün dikkatin biraz dağılabilir. Birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Gerek iş gerekse sosyal konularda bazı konuların önem kazanması için kafanı toparlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıkıntılı ruh halinden çıkabilmek için sana bu ruh halini veren mevzularla yüzleşmen gerekecek. Hayatında stres kaynağı olan konuları halledebilmek için kolları sıvamalı ve duygusal yüklerinden kurtulmalısın.

Aşk

Aşk konusunda kontrolü elden bırakabilirsin bugün. Karşındaki insanın seni mutlu etmesi için ona bir fırsat verebilirsin. Aşk konusunda beklenmedik şeylere kendini açman daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Para

Maddi konularda esnek olman gerekecek. Beklenmedik masraflara hazırlıklı olman daha iyi olabilir. Bir kenara para atmak seni ileride daha rahat ettirebilir. Bugün bu konulara odaklanmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Kendini ifade etmek çok önemli olacak senin için. Bazı konularda daha sağlam hareketler etmek ve çevrendeki sıkıntıları çözmek için daha fazla iletişim kurman gerekebilir. Bazı sıkıntılara daha rahat odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Düzenli bir egzersiz programı ve gereken besinleri tüketmen vücudunun daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilir. Sadece kilo vermek ve daha fit olmak için de değil, enerjini yükseltmek için dikkatli davranmalısın bugün.

Aşk

Etrafındaki insanların dikkatini daha fazla çekebilirsin bugün. Aşk konularında birden fazla kişiyle güzel gelişmeler olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni etkilere kendini açman gerekecek.

Para

Parasal konularda daha rahat adımlar atmak için çevrende bulunan negatifliği çözmen gerekebilir. Maddi konularda daha rahat etmek için hayatında yolunda gitmeyen konulara odaklanman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün gereksiz detaylara çok fazla takılabilirsin. Gereksiz yere zamanını çalacak veya elini oyalayacak şeylere odaklanmamalısın. Enerjini daha keyifli ve sakin şeylere odaklaman daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Seni sınırlayan şeylere karşı dikkati olmak ve sağlığın için daha rahat hareket etmek önemli olabilir bugün. Enerjini yükseltmek için daha fazla çaba sarf etmen gerekecek. Ufak detaylarda kaybolmamalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazırlıklı olman gerekebilir. Hiç beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bir anda kendini aşk ile alakalı daha fazla şey düşünürken bulabilirsin.

Para

Maddi olarak eline daha fazla şey geçsin isteyebilirsin. Eğer emeklerinin yeterince karşılığını alamadığını düşünüyorsan bazı şeyleri değiştirmen gerekecek bugün. Yeni bir strateji sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bir şeylerin gerçekleşmesini bekliyorsan eğer bugün güzel bir şans elde edebilirsin. Gerek sosyal konularda gerekse iş konularında daha iyiye doğru bir gidişat sağlayabilirsin. Bugün kendini daha iyi ifade edebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha pozitif bir enerjiye sahip olmak için biraz daha fazla egzersize odaklanabilirsin. Daha aktif bir hayat tarzı genel olarak kendini nasıl hissettiğini de çok olumlu etkileyebilir. Bugün sağlığın için hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bir araya gelebilirsin bugün. Bu kişiye daha fazla vakit ayırmak enerjini yükseltecek. Sevdiğin kişiyle daha keyifli vakitler geçirebileceğin bir gündesin.

Para

Maddi konularda güvendiğin insanlara dikkat etmen gerekecek. Etrafındaki herkesin niyetinin aynı olduğundan emin olmalı ve bazı şeyleri tek başına yüklenmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel