17 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Ağustos 2022 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

İnat ve kibir insanın sonunu getirebilir. Hatalarının farkına vararak hareket etmek sana daha iyi gelecek. Eğer bir konuda hatalıysan bu hatayı kabul etmen ve daha yapıcı davranman gerekebilir. Bu tür konularda özenli davranman ilerisi için önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek ve şekerden uzak durmak genel olarak sana daha iyi gelebilir bugün. Ne yediğine, ne içtiğine ekstra özen göstermen gerekecek. Buna dikkat ettiğin sürece gün senin için daha rahat geçebilir, enerjini daha rahat kontrol edebilirsin.

Aşk

Hislerini açmak bir zayıflık değildir. İlk adımı atmak da bir eksiklik değildir. Eğer hoşlanıyorsan ilk adımı senin atman, bir şeyleri ilk senin başlatman gerekir. Zira karşı tarafın senin varlığından bir noktada haberdar olması gerekecek.

Para

Mali konularda bilmediğin şeyleri bir bilene danışman gerekebilir. İş ve para konularında özellikle hata yapmamak adına çevrendekilerin fikrini alman gerekecek. Bu konuda inatla hareket etmek sana para kaybettirebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Gün hiç beklemediğin bir biçimde iyi geçebilir senin için. Güzel şeyleri kendine çekebilirsin. Resmen şansın dönebilir! Bu güzel etkilerin kıymetini bilmek için günü boş geçmemeli, halledilmesi gereken şeylere öncelik vermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini genel olarak iyi hissedeceğin bir gün olabilir. Güneşin negatif etkilerinden korunduğun ve günün sonunda da yeteri kadar uyku çektiğin sürece kendini daha iyi hissedebilirsin. Tabii bol bol sıvı tüketmeyi de ihmal etmemen gerekecek.

Aşk

Senin iyi niyetinden faydalanmaya çalışan bazı insanlar olabilir. Flört adı altında aslında senden nemalanmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olman gerekecek. Özellikle de seninle sosyalleşmek isteyen kişilerin niyetinden emin olmalısın.

Para

Yeni bir iş arıyorsan bugün güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Genel olarak kariyerini yoluna koymana vesile olacak konularda daha şanslı olacaksın. Eğitim ve kişisel gelişim gibi şeylere de zaman ayırabilirsin. İş ve kariyer sana daha güzel kapılar açabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Kendini toparlamaya, yeni şeyler öğrenmeye ve ufkunu genişletmeye çok daha ihtiyaç duyabilirsin bugün. Bunun için de gereken fırsatları bulabilirsin hatta. Yeni şeyler öğrenmeye kendini açmak, bu konularda kendine zaman tanımak çok daha etkili olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bir spor salonuna gitmeden de egzersiz yapabilirsin. Tek yapman gereken internette bu konuda ufak bir araştırma yapmak. Evinin rahatlığında kaslarını nasıl çalıştıracağını öğrenmek büyük fark yaratabilir.

Aşk

Aşkta kendini ifade etmek oldukça önemli olabilir bugün. Burcundaki aşk etkileri, kendini nasıl ifade edeceğine dikkat etmeni gerektirebilir. Agresif veya dolaylı ifadeler kullanmamaya, dürüst ve içten davranmaya özen göstermelisin.

Para

Maddi anlamda kendini zorlamadan veya büyük paralar harcamadan da bazı şeyleri yoluna koyabilirsin. Yaratıcı ve verimli olmak ille de para istemez. Bugün bu konularda daha özenli kararlar almaya başlayabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Gün içerisinde bazı aksiliklerle karşılaşman olası. Yolunda gitmeyen işler, ertelenen planlar... Bütün bunlara öfke ile yaklaşırsan günün çoğunluğu negatif geçebilir. Ama yapıcı olup hayatı akışına bırakırsan bir şeyler yoluna girebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlik seni ekstra yorabilir bugün. Agresif bir ruh hali kendini kötü hissetmene sebep olabilir. Bu tür negatifliklere yer bırakmamak adına gün içerisinde keyif aldığın şeylere öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimde kalmak zorlaşabilir bugün. Zira birbirinize agresif bir ses tonu ile yaklaşmanız olası. Esasında birbirinize karşı negatif hisleriniz yokken, etrafa duyduğunuz negatif hisleri birbirinize yansıtabilirsiniz. Bundan kaçınman gerekecek.

Para

İşe odaklanman zorlaşabilir bugün. Teknolojik cihazlar bozulabilir, mailler yerine ulaşmayabilir... İşlerin aksaması ile kavga etmemelisin. Bazen bir şeylerin yoluna girmesi zaman alabilir, bunu zorlamamak en iyisi.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Ertelediğin işleri bitirmek için kolları sıvamalısın bugün. Birçok yarım kalan işi bitirebilirsin. Yeni şeylere odaklanmadan önce bitmesi gereken şeylere zaman ayırman iyi olabilir. Öncelikle hem programında hem de kafanda yer açman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından seni zorlayan büyük şeylerle karşılaşmaman olası. Yeteri kadar dinlendiğin ve sağlıklı beslendiğin sürece seni yoran çok fazla şey olmayabilir. Rahat bir günün keyfini çıkarabilirsin.

Aşk

Aşkta yeni kişilerin etkisini görmek isteyebilirsin ama bugün bunun için erken olabilir. Yeni bir aşk etkisinden önce senin kendi içinde aşktan beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. İçsel konulara yönelebilirsin bugün.

Para

Mali konularda yetersiz kaldığını düşündüğün bir durum varsa destek alman gerekebilir. Bu konularda seni iyi yönlendirebilecek kişilere danışabilir, gerektiği noktada profesyonel destek alabilirsin. Bu tür konuları şansa bırakmaman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün bir şeyler yapmak o kadar da için kendini zorlaman gerekebilir. Bir şeyleri bitirmek pek de içinden gelmeyebilir. Bu durum ile başa çıkabilmek için gün içerisinde ara ara molalar vermek iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini toparlamakta sıkıntı yaşaman olası. Tam olarak kendinde gibi hissedemeyebilirsin. O yüzden günü erken bitirmek ve olabildiğince kendine zaman ayırmak daha iyi olacak. Kendini fazla zorlamamaya çalışmalısın.

Aşk

Dalgınlığın ve kafanı toparlayamayışının aşkta seni negatif etkilemesine izin vermemelisin. Bugün aşkta hatalar yapmamak adına kelimeleri iki kere seçmen gerekebilir. Bir şeyleri düşünmeden konuşmaman gerekecek.

Para

Maddi anlamda kafanda çok fazla kaygı olmayacak ama işleri yetiştirme konusunda kendine bir kaçış yolu arayabilirsin. İşe odaklanmak sana zor gelebilir. O yüzden bugün biraz mümkün olduğunca kendine zaman ayırman iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine ve isteklerine öncelik vermen senin için çok daha iyi olabilir. Eğer bir süredir ertelediğin ve hatta ötelediğin şeyler varsa onlara zaman ayırmalısın. Bugün burcundaki etkiler yarım kalan işleri bitirmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine ve sevdiklerine dikkat etmek önceliğin olabilir. Özellikle de güneşin negatif etkilerine karşı ekstra önlemler alabilirsin. Bol sıvı tüketmek ve sevdiklerinin de su tükettiğinden emin olmak önemli olabilir.

Aşk

Hislerini açmak günün önceliği olabilir. Bugün bütün burçlarda olduğu gibi sende de iletişim ve aşk el ele gidecek. Kendini ifade etmen önemli olacak. Dürüstlüğe odaklanman gerekebilir.

Para

Paranın kıymetini bileceğin bir gün geçirebilirsin. Ama bu demek değil ki gün içerisinde sadece tasarruf yapacaksın... İhtiyaçlarına ve isteklerine yatırım yapmak sana masraf olarak gelmeyebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bu aralar şans yüzüne daha çok gülebilir. Bazı konular kendiliğinden yoluna girebilir senin için. Buna sen de şaşırabilirsin. Ancak burcundaki etkiler bu aralar senin için bol şans ve keyifli gelişmeler getirecek. Buna hazırlıklı olmalısın!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi sağlığını düşünerek bazı yeni kararlar alabilirsin. Alacağın bu yeni kararlar genel olarak nasıl beslendiğini de etkileyebilir. Eğer kilo vermek gibi bir düşüncen varsa bu konularda daha etkili olabilecek adımlar atabilirsin.

Aşk

Hislerini açma konusunda diğer insanlardan daha şanslı olabilirsin. Zira hislerini açacağın kişinin de sana oldukça olumlu yaklaşması olası. Aşk konularında çok daha pozitif konularla karşılaşabilirsin.

Para

Finansal anlamda şans senden yana olacak. Daha fazla para kazanabilirsin. Yeni kazanç kapıları kendini belli edebilir. Parasal açıdan daha az sorumluluğun olabilir ve kendin için para ayırabilirsin. Bunun kıymetini bilmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Eski arkadaşlıklarına ne kadar değer verdiğini kendi gözlerinle görmen gerekebilir. Yolunda gitmeyen veya kötü biten ilişkileri yoluna koymak için bir çaba göstermen gerekebilir. Bu tür konularda iğneyi kendine batırman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su içmelisin bugün. Çünkü bol bol sıvı tüketmek genel olarak sana çok daha iyi bir enerji katabilir. Bu sıcak günlerde kendin için yapabileceğin en iyi şey daha fazla su içmek olabilir. Buna dikkat etmelisin.

Aşk

Daha iyi ilişkiler için geçmişten ders çıkarmalısın. Seni memnun etmemiş konularda senin kendi etkini de görmen gerekebilir. Mutsuzluğa giden yolda insanların neler yaptığını sıralarken kendi hatalarını da görmelisin.

Para

Maddi olarak kendini zorlamayacağın bir gün olabilir. Masraflardan uzak durabilirsin. Elindekinin kıymetini bilebilirsin. Parasal açıdan seni gereksiz yere yorabilecek şeylerle uğraşmaman daha olası bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Duygusal olarak kendini bir köşeye sıkışmış hissedebilirsin. Hayatta istediklerini alamamış gibi görmen olası kendini. Ancak bugüne kadar başardıklarını kendine hatırlatman bu negatifliği aşmanı sağlayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek ve şekerden uzak durmak bugün sana çok daha iyi gelecek. Sadece sana sağlayacağı enerji için değil, kendin için iyi bir şeyler yaptığını bilmenin de getireceği bir olumlu ruh hali olabilir. O yüzden bu konularda daha kontrollü olmalısın.

Aşk

Seni memnun veya mutlu etmeyen konulardan uzaklaşman gerekecek. Seni mutsuz eden kişileri hayatından çıkarmalısın. Seni şu anda mutlu etmeyen şeylerin ileride mutlu edebileceğini düşünmek kendini kandırmak demek olabilir.

Para

İş konularında başkasının beklentisine göre hareket etmemelisin. Kendine göre adım atman önemli olabilir. En başta bunun için gereken şartlara sahip olmadığını düşünsen de bu konuda fikir değişikliği yaşaman olası bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatının gidişatında ne kadar etkin olduğunu kendi gözlerinle görmen gerekebilir. Bir başkasının etkisini değil, kendi etkini daha net görebilmelisin. Kendi başına neler yapabileceğine odaklanman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kafa dinlemek ve günü kendine göre geçirmek sana çok daha iyi gelecek. Bunu sadece dinlenmek için de düşünmemelisin. Bazen insanın sessiz ve sakin bir ortamda kendi iç sesini duymaya ihtiyacı olur. Sen de bugün içsel bir yolculuğa çıkabilir, biraz meditasyon yapabilirsin.

Aşk

Hislerini açmak zorlaşabilir. Bu zorlukla daha doğru bir zamanda yüzleşmen en iyisi. Seni memnun etmeyecek konuşmalarla bazı şansları berbat etmek yerine daha doğru gün ve anları beklemen gerekebilir.

Para

İş ve maddiyat konularında bağımsız olma fikri sana daha cazip gelebilir. Eğer işinden ayrılıp kendine göre bir iş kurmak gibi bir düşüncen varsa bugün bu konularda daha fazla yol kat edebilirsin. Kendine ve kendi emeğine güvenmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün iş ve maddiyat konularına daha fazla odaklanabilirsin. Kötü bir şey olacağı için değil, bazı detayları diğer insanlardan daha farklı bir gözle ve hızla görebilirsin sadece. Bunu kendi çıkarına kullanman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız ve dişlere ekstra özen göstermen iyi olabilir. Diş eti temizliği de özellikle önem kazanabilir. Zira çürük oluşumunu engellemek ve ağız kokusunu yok etmek için bu tür konularda özenli olmanın zamanı gelmiş olabilir.

Aşk

Hislerini karşı tarafa ifade etmen zaman alabilir. Bugün kendini zorlamaman en iyisi. Önceliklerin aşktan farklı olabilir. Yarım yamalak ve seni tatmin etmeyen bir adım atmaktansa daha iyi bir zaman beklemen gerekebilir.

Para

Finansal açıdan kimsenin fark etmediği bazı fırsatları sen görebilirsin. Kendi bilgine ve deneyimine güvenerek bu fırsatları değerlendirmen gerekebilir. İş ve maddiyat konularında çok daha atak olabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel