17 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Ağustos 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini pek gününde hissetmeyebilirsin. Bir kenarda sessiz sedasız oturmak yerine kendini eğlendirmeye çalışmak daha yararlı olacak. Arkadaşlarınla beraber olmak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

fiziksel olarak enerjinin azaldığını hissedebilirsin. Açık havada yürüyüş yaparak canlanmak isteyeceksin. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek keyfini yerine getirecek.

Aşk

Mevcut ilişkinde sadece karşı tarafın mutluluğuna odaklanmak seni yorabilir. Kendi mutluluğun için de çaba göstermen gerekecek. Sevdiğin insanla birlikte bu konu hakkında konuşmak isteyeceksin.

Para

Bugün harcamalarına dikkat etmen gerekecek. Savurgan davranmamaya özen göstermen senin için daha iyi olacak. Tasarruf yapmak gelecekte daha rahat etmeni sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Uzun zamandır yapmak istediklerin için harekete geçmek isteyeceksin. Hayallerine kavuşmak için en doğru zamanı beklemek yerine çalışmaya başlamalısın. Gelecek için plan yapmaya başlamak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini çok enerjik hissedeceksin. Enerjini egzersize yöneltmek senin için en iyi seçenek olacak. Gün içinde hareketli olmak enerjiyi atmana yardımcı olacak. Susuz kalmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Hislerin konusunda kararsızlık yaşamaktan çekinmelisin. Ne istediğine karar vermen, gelecekte nasıl bir ilişki istediğini belirlemen gerekecek. Sen kararını verdikten sonra her şey daha belirgin olacak.

Para

Aklındaki iş imkanlarını hayata geçirmeden önce arkadaşlarınla paylaşmak isteyebilirsin. Onların yardımıyla planlarını daha mantıklı şekilde düzenlemek mümkün olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün ister istemez ilgi odağı olman mümkün. Etrafında olan olaylar seni bir şekilde hedef tahtasına koyabilir. Kendine olan güvenin sayesinde içinde bulunduğun durumlardan çıkmasını becereceksin. Cesur ve korkusuz olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularının seni fiziksel olarak etkilemesine izin vermemen gerekecek. Dikkatini toplamak için meditasyona başvurmak isteyebilirsin. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana yardımcı olacak.

Aşk

Reddedilme korkusunun hareket etmeni engellemesine izin vermemelisin. Hislerini ifade etmekten çekinmek diğer ihtimallerin yok olmasına sebep olacak. Cesur olup kendini ifade etmen gerekecek.

Para

İş ortamında daha fazla sorumluluk alman gerekebilir. Grup olarak yapılması gereken bir işte alman gereken sorumluluk, kariyerin için çok önemli olacak. Attığın adımlara dikkat etmek iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

İstediklerini almak için daha hevesli olman gerekecek. Hedeflerine varmak için elinden geleni yapıyorsun ama daha fazlasını yapmak seni daha çabuk hedefe ulaştıracak. Yanındaki insanların sana olan desteğiyle başarılı olman mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine daha fazla önem vermen gerektiğini düşünebilirsin. Planlarını gözden geçirmen mümkün. Yeni bir egzersiz planı ya da diyet programında ufak bir değişiklik yapmak isteyeceksin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte çeşitli aktiviteler planlamak isteyebilirsin bugün. Beraber zaman geçirmek ilişkinizi derinleştirecek. Birbirinize verdiğiniz değerin farkına varıp gelecek için umutlanmak isteyeceksin.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında başkalarının görüşlerini almak isteyebilirsin. Bilgisine ve deneyimine güvendiğin arkadaşlarından fikir almak iş konusunda daha başarılı olmanı sağlayacak. Fikir ve tavsiyelere açık olman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

İnsanlarla konuşurken sinirli olmamaya özen göstermen gerekecek. Bazen dediklerini yanlış anlasalar da kendini doğru şekilde anlatmak için uğraşman gerekebilir. Olumlu taraftan baktıkça kazanan sen olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Harekete geçmek için dışarıdan bir şey beklemek yerine içgüdülerini dinlemek isteyeceksin. İçindeki uzak yerlere gitme isteğini uzun yürüyüşler yaparak gidermek mümkün. Bol su tüketmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Eski deneyimlerinle ilgili korkularının ilişkini etkilemesine izin vermemelisin. Geçmişe ait korku ve endişelerinden uzaklaşmak, mevcut ilişkini güçlendirecek. Geleceğe umutla bakmak senin için iyi olacak.

Para

Maddi olarak sıkıntı çekmemek için tasarruf yapmaya başlamanda yarar var. Savurganlıktan kaçınmak ve harcama planına sadık kalmak senin için iyi olacak. Şimdi aldığın önlemler ileride rahat etmeni sağlayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

daha güçlü ve kararlı bir duruş sergilemek isteyeceksin. İnsanların seni kullanmasına izin vermemek senin için daha iyi olacak. Başkalarına yardımcı olurken kendini ihmal etmemelisin. Önce sen iyi hissetmeden başkalarına yararın dokunamaz.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini rahatsız hissettiren ortamlardan uzak durmak isteyeceksin. Modunu yüksek tutup olumlu kalmak gün içinde senin için çok yararlı olacak. Uzun yürüyüşlere çıkıp kendini dinlemeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın insanla konuşma fırsatı yakalayabilirsin. Gerekli şartlar oluştuğunda heyecanın seni durdurmasına müsaade etmemelisin. Kendini ifade etmekten çekinmemek yeni bir ilişkiye başlamanı sağlayacak.

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirmek isteyeceksin. Aceleci davranmak yerine tedbirli olmak seni daha çabuk başarıya ulaştıracak. Her türlü ihtimali düşünerek adım atmak gelecekte sana daha çok fayda getirecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

İnsanların senin üzerine geldiğini hissedebilirsin. Aldıkları kararlar ya da harekete geçirdikleri eylemler seni kısıtlıyor görünebilir. Olası sorunlarla başa çıkmak için yaratıcı olmakta yarar var. Kendine güvenmek savunma yapmanı kolaylaştıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ruhen iyi hissetmek için bir çaba içine girmek isteyebilirsin. Sağlıklı yiyecekler tüketmek için yeni bir diyet programı yapmak isteyebilirsin. Gün boyu hareketsizliği engellemek senin için yararlı olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinde gelecekle ilgili olası sorunları halletmek için girişimlerin olacak. Sevdiğin insanla birlikte sorunlar hakkında önlem almak gelecekte ilişkinizin derinleşmesini sağlayacak.

Para

İş ortamında amirin tarafından yaptığın işler eleştirilebilir. Kendini geliştirmek için söylenenleri dinlemek ve ders çıkarmak isteyeceksin. Eleştiriyi deneyim kazanmak için bir fırsat olarak görmek senin için daha iyi olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini duygusal hissedebilirsin. Bunun sosyal ve iş ilişkilerini etkilemesine izin vermemelisin. İnsanlarla iletişim kurarken duygularını kontrol etmelisin. Olaylara vereceğin tepkilerde akılcı olmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sindirim konusunda sıkıntı çekmemek için yediklerine dikkat etmen gerekecek. Ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak daha iyi hissetmeni sağlayacak. Yürüyüş yapmayı da ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla ilişkiniz hakkında aklındakilerle ilgili konuşmak isteyeceksin. Konuşmanın sonuçlarından çekinmek sorunlarını çözmeyecek. Cesur ve kararlı olup gerekeni yapmak senin için daha iyi olacak.

Para

Para konusunda başkalarının fikirlerini dinlemek istemeyeceksin. Sana verecekleri tavsiyeler zaten senin karşına çıkan ve daha önce değerlendirdiğin seçenekler olacak. Kararlarına güvenmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini aile meselelerini çözmeye adayabilirsin. Uzun zamandır ertelemek zorunda kaldığın sorunları çözmeye çalışmak aile içindeki iletişimi güçlendirecek. Sorumluluk almaktan çekinmemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini olduğundan genç hissedebilirsin. Bunu bir fırsat olarak değerlendirip spor programında güncelleme yapmak isteyeceksin. Yeni sınırlar belirleyip o sınırlara ulaşmaya çalışmak seni iyi hissettirecek.

Aşk

İlişkinin yorulan tarafı olduğunu fark edebilirsin. Karşı tarafın da bir şeyler yapması gerektiğini söylemek üzerindeki yükü azaltacak. İlişkideki sorumluluğu paylaşmak gelecek için iyi olacak.

Para

Bir yakının senden maddi olarak yardım isteyebilir. Harcamalarına dikkat etmek başkalarına yardımcı olmak için fırsat yaratacak. Savurganlıktan uzak durarak maddi sıkıntıdan uzak durmak mümkün olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kararlı duruşundan taviz vermemen gerekecek. Hedeflerine varmak konusundaki ısrarın ve çalışmaların seni istediğin yere götürecek. Planlarına sadık kalmak ve ilerleme konusunda kararlı olmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yorgunlukla mücadele içinde olabilirsin. İyice dinlendiğinden emin olmak isteyeceksin. Gücünü toplamak için bol su içmeyi ve yürüyüş yapmayı ihmal etmemekte yarar var.

Aşk

Hayat sana sürprizler yapmaya başlayabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğun ciddi ilişkiye başlamak için beklediğin fırsat önüne çıkacak. Yeniliklere ve sürprizlere hazır olmakta yarar var.

Para

Yeni iş fırsatları yaratma konusunda girişimlerin olabilir. Uygulamak istediğin planlarını çok dikkatli bir şekilde hazırlaman gerekecek. Detaylara verdiğin önem ileride sana kazanç olarak dönecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

ilerleme kaydetmek için harekete geçmen gerekecek. Yapmak istediklerinin birikmesine ve seni sıkıntıya sokmasına izin vermemelisin. En kısa zamanda doğru hamleyi yapmak için atılmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaygı ve stresten uzak durmak sana olumlu enerji verecek. Harekete hazır olmanı sağlaması için enerjini korumaya dikkat etmelisin. Egzersiz programına özen göstermek sana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber daha çok zaman geçirmek isteyeceksin. Birlikte yapılacak aktiviteler sayesinde daha sık birlikte olacaksınız. Paylaştıklarınızın artması ilişkinize değer katacak.

Para

Eline geçen paranın önceki dönemlere göre az olması seni karamsarlığa sürüklememeli. Harcamalarına dikkat ederek bu dönemi atlatmayı hedefleyeceksin. İşler yoluna girdiğinde rahat edeceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün etrafına yararlı olmak isteyeceksin. Yardımına ihtiyaç duyacak aile üyelerinin yanında olmak sana iyi gelecek. Onlarla beraber zaman geçirmek, aile içinde daha aktif rol oynamanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uzun süre hareketsiz kalmamaya dikkat etmen gerekecek. Yürüyüş için bahaneler yaratmaktan kaçınmamalısın. Her zamanki yolu biraz uzatmak sağlığın için olumlu bir etki yaratacak.

Aşk

Sevdiğin insanın yaşadığı sorunların seni de üzmesi pek mümkün. Onun yanında olduğunu hissettirip daha iyi hissetmesi için yardımcı olacaksın. Zor zamanında yanında olmak aranızdaki bağı güçlendirecek.

Para

Maddi konularda başkalarının fikirlerine tamamen güvenmemek isteyebilirsin. Kendi bilgi ve birikimin sayesinde yeni kazançlar için girişimlerde bulunmak isteyeceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel