17 Ağustos 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 17 Ağustos 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Eşyalarını değiştirmeyi düşünüyor olabilirsin. Bugün bu konular için hazırlık yapabilirsin. Daha güzel ve keyifli değişimlere odaklanmak için bugünün enerjisini kaçırmaman gerek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İçine sinmeyen alışkanlıklarını değiştirmek için iyi bir gün olabilir. Daha sağlıklı beslenmek, şekeri azaltmak gibi konular gündeminde olabilir. Değişime içten başlayacaksın.

Aşk

Bugün aşk konularında şansına ve kadere güvenmen gerekecek. Her şeyi tek başına kendi kafanda planlayarak hareket etmen yeterli olmayabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmanın etkisi daha fazla olacak.

Para

Bugün etrafındaki insanların kendilerini sana ait bir şeylere dahil etmeye çalışmasını görebilirsin. Ancak kendi masraflarına başkalarınınkini katmamalısın. Bugün kendi yağında kavrulmak ve başkasına da para ayırmamak daha doğru olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün iletişimle bir şeyler daha iyi bir noktaya gelebilir. Eğer çevrendeki insanlarla aranızda ufak tefek gerginlikler varsa, dürüst bir iletişim ile her şey daha iyi bir hale gelebilir. Kendini daha iyi ifade edebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün vücudunun ihtiyaçlarına odaklanabileceksin. Kan dolaşımını artırabilir, daha canlı hissetmek için hareket kabiliyetini çoğaltabilirsin. Bunlar için egzersize odaklanman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli etkileri hayatına çekebilirsin. Bir şeylere bakış açın değişebilir. Daha güzel gelişmeler görmek aşkta seni çok mutlu bir sürece itebilir.

Para

Maddi konularda bir şeyleri dengelemen gerekecek. Bugün başka şeylerle dikkatini dağıtmadan meselenin özüne inebileceksin. Kazanç ve masrafları dikkatle gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimin daha da kuvvetlenebilir. Arkadaşlıklar, aile içi iletişimler çok daha iyi bir noktaya gelebilir. Kendini çok daha iyi ifade edebilir ve sevdiklerinle daha mantıklı konuşmalara girebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve egzersize odaklanmak önemli olabilir bugün. Bu alışkanlıkları bünyene kazandırmanın etkisini ileride görebilirsin. Bugünden bu hareketlere girmek senin için çok önemli olacak.

Aşk

Aşk konuları daha heyecanlı ilerleyebilir. Bir şeyler daha keyifli ve eğlenceli bir hale gelebilir. Beklenmedik gelişmeler, yeni muhabbetler, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak.

Para

Bugün halledilmesi gerekenler çığ gibi büyüyebilir. Sorumluluklarına ayırdığın vakit seni yorabilir. Ancak bazı işleri bugünden halletmen ileride içinin daha rahat olmasına vesile olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanların ilgisini üstünde toplayabileceksin. Aynada gördüğün insanı çok seveceksin. İnsanlar da öyle… Güzel ilgiler toplamak kendine çok daha iyi gelecek etkileri hayatına çekmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeylerden keyif almak stresin etkilerini çok azaltacak senin için. Daha sağlıklı kararlar alabilmek ve keyifli hareket edebilmek, zihnini de boşaltmana vesile olacak. Bugün sağlığına daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Bol muhabbet, hoşlandığın kişiyle arandaki buzları kırabilir. Aranızda daha keyifli bir iletişim olabilir. Bu konular sana daha iyi sonuçlar getirebilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Ufak tefek şeylere kafanı çok fazla takıyorsan bu durumun endişelerden geldiğini kendine hatırlatman gerekir. Gerçek düşüncelerini anksiyeteden ayırt etmen ve gerçekten neye özen gösterdiğini kendine hatırlatman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Emeklerinin karşılığını alma zamanı olabilir. Birçok şeyi yoluna koymak adına keyifli hareketlere girebilirsin. Emeklerinin sonucu görmek sende daha pozitif bir etki yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri sonuca vardırmanın mutluluğunu yaşayabilirsin. İç huzurunu kazanabilir, tatmin duygusunu yaşayabilirsin. Stresi geride bırakarak daha rahat bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında çok fazla konuşma dönebilir. Hem sevdiğin kişiyle hem de arkadaşlarınla bu tür muhabbetler çok geçebilir. Yeni fikirlere kendini açmak aşk konusunda daha pozitif olabilir.

Para

Bir şeyleri yetiştirmen gerekiyorsa eğer, acele etmen gerekebilir. Bazı konuları son ana bırakmamalısın. Zamanlı hareket etmek daha mantıklı kararlar aldırabilir. İşini son dakikaya bırakmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Aşk konuları daha baskın olabilir. Kendini bu konulara daha fazla verebilirsin. Sevdiğin kişiyle keyifli muhabbetler ve güzel bir ortam birçok şeyin ilacı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Evini temizlemek için biraz zaman gerektiğini fark edebilirsin. Her şey bir günde temizlenmese de bir plan program yapmak ve bir şeyleri düzene bindirmek hijyen açısından sana çok daha iyi gelerek sağlığını iyi yönde etkileyecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda alacağın kararlar gidişatı çok derinden etkileyebilir. Yapıcı olup sağlıklı adımlar atmak veya bir şeylere alevlenip daha sonradan pişman olmak… Tercih senin.

Para

Bugün sıkıntılı meseleleri halledebilecek enerjin olacak. Yarım kalan işleri çözebilecek ve bir çözüm arayan problemleri yoluna koyabileceksin. Maddi konularda daha sağlam basabilirsin yere.
Başak Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün elde edeceğin gelişmeler seni çok mutlu edebilir. Sevdiklerinle bir şeyleri kutlama noktasına bile gelebilirsin. Bazı konularda güzel gelişmeler görmek hayatına daha da pozitif odaklanmanın yolunu açabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim sistemine odaklanacağın bir gün olabilir. Daha sağlıklı beslenmek için mutfağa girebilir ve kendin için güzel yemekler yapabilirsin. Sağlıklı beslenmek için çaba göstereceksin.

Aşk

Aşk konularında hızlı hareket etmen gerekebilir. Karşındaki insan ile arandaki iletişimi senin bir yere çekmen gerekecek. Bir şeylerde baskın adımlar atman daha mantıklı olabilir.

Para

Değeri olan her şeyi para ile ölçmemelisin. Bazı şeyler paradan daha değerli olabilir. Bugün sahip olduklarına farklı bir gözle bakmak sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin kişilerin güzel haberler paylaşması olası. Eğer hayatında kimse yoksa o zaman en yakınındaki insanlardan güzel haberler alacaksın. Bir şeyleri kutlama havasına girebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketlerinde ve diyet konularında daha dikkatli tercihlerde bulunabilirsin bugün. Yeni şeyler deneyebilir ve sana daha iyi gelecek egzersizlere girişebilirsin. Kendini toparlayabileceksin bugün.

Aşk

Beklenmedik gelişmeler seni yeni birisi ile tanışmaya itebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile çok keyifli muhabbetlere girebilirsin. Kendini güzel etkilere açabileceksin.

Para

Yeni bir yol arayışına girebilirsin. Farklı para kazanma yollarına odaklanabilirsin. Bu süreçte gerçekten ilk olarak neye ihtiyacın olduğunu düşünmek sana daha mantıklı kararlar aldırabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, bol bol muhabbet etmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak için iyi bir gün. Bunun için dışarı çıkmana bile gerek kalmayabilir. Fikirlerini paylaşıp insanlarla güzel sohbetler edebileceğin ortamlar bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve ufak tefek ev egzersizleri bünyeni toplamana vesile olabilir. Evde oturup tembellik etmek yerine kaslarını çalıştırmalı ve esneme hareketleriyle hareket kabiliyetini artırmalısın bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha uyumlu ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Birbirinize daha destek olabilir, daha anlayışlı tavırlarla aşkınızı artıraiblirsiniz. Bugün aşk konusu seni mutlu edecek.

Para

Bugün kuvvetli olman gerekecek. Maddi açıdan birçok şeye hazırlıklı olman gerekebilir. Sıkıntılı durumları esnekliğinle halledebilecek ve daha rahat edebileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Farklı şeyleri düşünmek ve daha önceden tercih etmeyeceğin şeylere odaklanmak bugün sana daha iyi gelebilir. Kendin için ve geleceğin için daha güzel adımlar atmak adına yeniliklere odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir diyet programı bir haftada biten bir şey değildir, bunu uzunca bir süreye yayman gerekir. Eğer bir şeyi sürdüremiyorsan sana veya bünyene uygun değildir. Bugün bu konularda düşünmek daha doğru adımlar atmana vesile olabilir.

Aşk

Bugün aşk ve iş birbirine karışabilir. Birçok konuda iletişim kurmanız gerekebilir sevdiğin kişiyle. Ona destek olmak ve ona akıl vermek aranızda daha iyi bir etki oluşturabilir.

Para

Önceliklerini belirlemek için düşünmen gerekecek. İlk olarak neye para harcayacaksın? Bunu belirlemek birçok konuda bir şeyleri yoluna koymanda faydalı olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün maddi konularda daha güzel durumlarla karşılaşabilir, yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsin. Hayatında daha iyi bir yöne gitmek için ve daha farklı adımlar atmak için çok daha keyifli bir fırsat ile yüzleşebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için güzel kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsin bugün. Daha sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek gibi konular önceliğin olabilir. Sindirim sistemine öncelik verebilirsin.

Aşk

Bugün havada bir aşk kokusu olabilir. Ortam bunun için müsait olmasa bile bir şeylerin gelmekte olduğunu hissedebilirsin. Kendini güzel hislere açmak ve olabilecekler için kendini sınırlamamak daha iyi olacak.

Para

Bugün gerçekçi olmayan hedefler yerine ufkunu genişletecek ancak ayaklarını yere bastıracak durumlarla karşılaşabilirsin. Alacağın kararlar seni daha güzel noktalara götürebilir. Bu kararlar ile geleceğine daha rahat odaklanabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnin açık olacak. Yeni fikirlere kendini açabileceksin. Bir şeyleri bir kenara yazmak, notlar almak ileride işine gelebilir. Zihnini yeni şeylere açmak ve bunları bir kenara kaydetmek daha doğru kararlar almana vesile olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha keyifli konulara odaklanmak için gün içerisinde sana stres oluşturan şeylerle arana ufak bir mesafe koyman gerekebilir. Seni durduk yere geren ve hiçbir yere varmayan sıkıntılardansa daha farklı konulara odaklanabilmelisin.

Aşk

Hiç beklemedik bir aşk ile karşılaşman olası. Senden hoşlanan birisi sana açılabilir. Farklı etkilere kendini açabilirsin. Bu durumu değerlendirmek ve kafanda çözmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Bugün maddi konularda her şeyi doğru yapabilirsin. Kendine, sevdiklerine ve özen gösterdiğin konulara yeteri kadar para ayırabilirsin. Bir şeyleri doğru yapmak seni daha mutlu hissettirecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel