16 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Temmuz 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Başkalarının seninle ilgili beklentileri çok dinlememen gerekebilir. Sana yüklenen görevleri her ne kadar başarıyla bitirsen de artık kendi ihtiyaçlarına kulak vermek gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Motivasyonunu tekrar sağlayıp kendini değerlendirmek gerekebilir. Meditasyon yapmak kafanı toparlamak için sana yardımcı olacak. Hafif yiyecekler tercih edip bol su içmekte yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanlar gelecek hakkında daha çok konuşabilirsin. İlişkinizin gidişatı değişebilir. Aldığınız kararları daha makul sebeplere oturtmanız ve önceliği birbirinize vermeniz size çok yardımcı olacak.

Para

Parasal konularda ufak sıkıntılar yaşayabilirsin. Hesapta olmayan harcamalar yapmak zorunda kalabilirsin. Bu olayın geçici olduğunu bilmek gelecek için yaptığı planların etkilenmemesini sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün yalnız kalıp kendi düşüncelerinle meşgul olmak isteyebilirsin. Gelecek hakkında plan yapmak, beklentilerini değerlendirmek sana iyi gelecek. Bu arada başkalarının söylediklerine çok takılmamak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersizi ciddiye almanda fayda var. Çalışma şartların seni hareketsizliğe zorlamış olabilir ama bu durumu değiştirmen gerekebilir. Yediklerine de dikkat ederek kendini egzersiz konusunda cesaretlendirmeye çalışabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda geçmişe takılmaktan vazgeçmek senin için daha iyi olacak. Cevabı belli olan soruları farklı şekillerde kendine sorup daha fazla üzülmeye gerek yok. Yeniliklere açık olmalısın.

Para

Kendini geliştirmek ve sürekli güncel tutmak yeni iş fikirleri konusunda üretken olmanı sağlayacak. Yeteneklerinin yardımıyla yeni iş imkanları üretip hayata karşı daha sağlam durmayı deneyeceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün konuşmak pek sana göre değil. Cevapların kısa ve kesin olabilir. Her ne kadar gününde hissetmesen de karşındaki insanın kalbini kırmamaya özen göstermelisin. Arkadaşlarının sana yardımcı olacağını bilmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnen yorgun hissedebilirsin. Kafanı boşaltmak, dikkatini dağıtan olaylardan uzaklaşmak isteyebilirsin. Güzel bir kitap ve bir bardak bitki çayı sana gereken yenilenmeyi sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda kafandaki karışıklıkları terk etmeye başlayacaksın. Kesin hareketler ve kısa cevaplar olayları daha tarafsız görmeni sağlayacak. Hoşlandığın insanı daha doğru tartma imkanı bulabilirsin.

Para

Bugün iş konusunda şanslı günündesin. Karşına çıkacak yeni iş imkanları ya da bir yerden gelecek para keyfini yerine getirecek. Tasarruf yapmaya öncelik vermek senin için iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarınla birlikte zaman geçirebilirsin. Beraber zaman geçirip bir şeyler yapmaktan keyif alacaksınız. Arkadaşlarının desteğini her konuda yanında hissetmen senin için çok önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketsiz kalmamaya dikkat etmelisin. Uzun süren hareketsizliklerden kaçınmalı, mümkün olan her fırsatı değerlendirmelisin. Gideceğin yere yürümeyi tercih etmek senin için iyi bir seçenek olabilir.

Aşk

Hoşlandığın insanla arandaki muhabbeti ilerletmek için gereken ortam bugün karşına çıkabilir. Onun da sana olan ilgisi bir ilişkinin başlaması için uygun ortamı sağlayacak.

Para

Bugün gereksiz harcamalardan mümkün olduğunca uzak durman gerekecek. Planlarını ertelemeden birikimlerini korumayı düşünebilirsin. Harcamalarını bir miktar kısmak senin için daha iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün biraz gergin ve sinirli hissedebilirsin. Bu durumun sevdiklerinle arandaki ilişkiyi bozmasına müsaade etmemelisin. Sana yardımcı olmak için yanında bulunan insanlara sıkıca sarılmak, bu durumu daha hızlı atlatmanı sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Havaların ısınmasını değerlendirip yürüyüşe çıkmak sana iyi gelecek. Güneşe dikkat etmekte yarar var. Çok ağır yemeklerden kaçınıp sindirim sistemini zorlamaman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın insanı etkilemek için çok aşırı hareketlerden kaçınmalısın. Her şeyi ayarında tutarsan işlerin kendiliğinden gerçekleştiğini göreceksin. Adımları karşılıklı atmalısınız.

Para

İş konusunda üzerinde fazla yük olduğunu hissedebilirsin. Sorumlulukları paylaşmak bazen daha rahatlatıcı olabilir. Gereksiz masraflardan kaçınmakta yarar var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Yakın bir arkadaşının sıkıntısını çözmek isteyebilirsin. Kontrol edemediğin olaylar için kendini yormamalısın. Arkadaşına destek olmak sorunları çözmese de senin onun yanında olman arkadaşlığınız için çok iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yeme içme düzenini gözden geçirmen gerekebilir. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak, düşük kalorili yiyecekleri tercih etmek daha iyi hissetmeni sağlayacak. Yürüyüş yapmayı da ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanlar iletişim konusunda zorluklar yaşadığını düşünebilirsin. Sana her şeyi anlatmadığı konusunda kaygı duymak yerine onun bir hamlede bulunmasını beklemelisin. Şüphesiz hazır olduğu zaman sana anlatacak.

Para

İş fırsatları konusunda üretken bir dönemdesin. Aklına gelen her şeyi gerçekleştirmek mümkün olmasa da onları sıraya koymak ve geleceğe dair bir plan yapmak gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Sevdiklerinle yeterince iletişime geçemeyebilirsin bugün. Bu durumun moralini bozmasına izin vermemelisin. Her zaman konuşamasan da onların desteğini her zaman yanında hissetmek sana çok yardımcı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kafa karışıklığının moralini düşürmesine, sağlığını etkilemesine izin vermemelisin. Sık sık yürüyüşe çıkıp hava almakta yarar var. Mümkün oldukça hareket etmeli, bitki çayı içerek rahatlamayı denemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanı mutlu ederek ilişkiyi sürdürmeyi bırakman gerekebilir. Sevdiğin insandan sana yardımcı olmasını isteyebilirsin. Bu sayede paylaştıklarınız artacak ve beraber zaman geçirmek ikiniz için de keyifli olacak.

Para

Para konusunda kafa karışıkları yaşayabilirsin. Bazı hesaplarda karışıklıklar yaşanması ya da planların umduğun gibi gerçekleşmemesi bu duruma sebep verebilir. Harcamalar konusunda dikkatli olmakta fayda var.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar sana ulaşmaya çalışacak. Bulunduğun ortamda ilgi odağı olabilirsin. Bu ortamı yorucu bulsan da insanlara yardımcı olmak fikri sana cesaret ve güç verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İçinde bulunduğun ortamlar nedeniyle kendini yorgun ve sinirli hissetmen olası. Dikkatini toplamak için yürüyüşe çıkabilirsin. Çok ağır yemeklerden uzak durmak ve bol bol su içmek kafanı toplamaya yardımcı olacak.

Aşk

Yeni ortamlara girip yeni biriyle tanışman mümkün. Bu kişiyle aranda çabuk uyuşma yaşayabilirsin. Ortak zevkler ve ilgi alanları, kimyanızın daha çabuk uyuşmasını sağlayabilir.

Para

İçinde bulunduğun iş fırsatlarını ilerletmek için çok sıkı bir çalışma içine girebilirsin. Maddi kazanımları hedefleyerek işlere girişmek seni biraz yorsa da geleceğe yönelik birikimlerin planladığın gibi gitmesi seni mutlu edecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Aile üyelerinden bazılarını canı sıkkın şekilde görebilirsin. Sorunları atlatmak için insanlara yardım etmek aile ilişkilerini güçlendirmek için iyi bir fırsat olabilir. Olayları kontrol edemezsen de üzülmemelisin. Maksat beraber zaman geçirmek

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına dikkat etmek ve ihtiyaçlarına karar vermek için kendini daha fazla dinlemek isteyebilirsin. Kardiyo ve egzersizin yanında zihnini boşaltmak için meditasyonu da denemek sana yararlı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla ilişkini daha da derinleştirmek için birkaç girişimde bulunman mümkün. Gelecek hakkında planlar yapmak, beraber daha fazla zaman geçirmek birbirinize daha çok değer vermenizi sağlayabilir.

Para

Karşına çıkacak yeni fırsatları değerlendirmek için elindekini görmezden gelmemelisin. Her zaman ikinci bir seçimin olmalı. Yeni iş fırsatlarını mevcut maddi gücünü koruyarak değerlendirmek senin için daha iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün yalnız kalmak isteyebilirsin. Senin için zor da olsa arkadaşlarının ufak davetlerine olumlu cevap vermek senin için iyi olacak. Arkadaşlarınla zaman geçirmek hem onlara hem de sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklarından vazgeçmemelisin. Aksine onlara daha sıkı sarılıp güçlendirmelisin. Karşına çıkan olaylar iradeni zorlasa da kararlı duruşun sayesinde sağlığını korumak senin için iyi olacak.

Aşk

Uzun zamandır aklını meşgul eden insana gerçek hislerini anlatmak isteyebilirsin. Duygularını açmakta tereddüt etmemelisin. Olayları kendi içinde yaşamaktan vazgeçmek senin için daha iyi olacak.

Para

İş konusunda üretkenliğin devam ediyor. Kendini işlerine vererek yeni imkanlar yaratmak için fırsatlarla karşılaşabilirsin. Geleceğe yönelik planlarının işlediğini görmek sana cesaret verecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Topluluk içinde ne kadar rahatsız hissetmesen de bugün yalnız kalmak isteyebilirsin. Hayatınla ilgili kararları verirken yalnız kalmak sana iyi gelebilir. Yine de senin iyiliğini düşünen insanları kırmamaya çalışmanda fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz yapmaya devam etmelisin. Egzersizi düzenli uyku ve sağlıklı bir diyetle destekleyerek mevcut sağlıklı halini koruman mümkün olacak. Havaların ısınmasını fırsat bilip yürüyüşlere çıkabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin insanla konuşma ihtiyacı duyabilirsin. İlişkinin gidişatı ve geleceği hakkında konuşmalar yapmak isteyeceksin. Karşındaki insanın kendisini ilişkiye adadığını görmek sana güven ve huzur verecek.

Para

İş konusunda kendini tekrara düşmüş hissedebilirsin. Emeklerinin karşılığını almadığını düşünsen de bu durum kalıcı olmayacak. Gelecekte daha rahat etmek için bugün biraz dikkatli olmak gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün senin için çok verimli geçecek. Kendini işine verirken zorluk çekmeyeceksin. İşlerinin planladığın gibi sonuçlanması olası. Arkadaşlarının yardımıyla beraber önündeki yolda kararlı adımlar atarak yürümen gayet mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün daha sağlıklı bir ruh haline girmek için kendi ihtiyaçlarını dinlemek isteyebilirsin. Kendini ödüllendirmek, belki de biraz şımartmak sana iyi gelecek. Yemek düzenine dikkat etmeye devam etmekte yarar var.

Aşk

İlişkin konusunda son kararları veren insan olmak seni gereğinden fazla yorabilir. Sevdiğinle daha yapıcı muhabbetler içine girebilirsin. Kararları beraber alıp sorumlulukları paylaşmak senin için iyi olacak.

Para

Uzun zamandır üzerinde kafa yorduğun planların sonuç vermeye başladığını görebilirsin. Aynı kararlılılıkla çalışmaya devam edersen girişimlerinin maddi sonuçlarından mutluluk duyacaksın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel