16 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Şubat 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün her şeye tutkuyla yaklaşacaksın. Elini attığın her işte dikkat ve emek harcayacaksın. Neye odaklanırsan o konuda güzel gelişmeler görmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Evini veya çalışma alanını temizlemek sana iyi gelecek. Fazlalık yapan eşyaları kaldırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir gün geçirmen olası. Aranızda daha pozitif bir etki olabilir. Eğer iletişiminiz kötüye gittiyse bunu düzeltmenin bir yolunu arayabilirsiniz.

Para

Elindekilerin kıymetini bileceğin bir gün olacak. Sahip olduğun eşyalara daha kıymet vererek odaklanabilirsin. Eşyaların eskimemesi veya bozulmaması için bakımlarına odaklanman olası.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Sağlığına özen göstermek isteyebilirsin bugün. Değişimler yapman olası. Vücudunun kuvvetini artırmaya yönelik davranışlarda bulunabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen gösterebilirsin. Bunun için spor salonuna da gitmene gerek kalmayabilir. Biraz daha fazla yürüyüş yaparak bu konuda kendini geliştirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda hayallere dalman olası. Hayatında birisi olmasa bile kendini aşka daha açık ve hazır hissedebilirsin. Hayallerine göre birisini beklemeye başlayabilirsin.

Para

Bugün kazancında bir artış görmen olası. Bu artış hayatın hakkında ertelediğin şeyleri yerine getirmeni kolaylaştırabilir. Biraz masraf yapabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün hislerinde de tutkularında da artış olacak. Odaklandığın her konuda seni neyin çektiğini görmek isteyeceksin. Olaylara duygusal yaklaşman olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginliğin seni yormaması için biraz kendince zaman geçirmen gerekebilir. Kafanı boşaltabileceğin aktiviteler sana iyi gelecek. Duygusal gerginliği azaltmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda geçen konuşmalarda çok ani ve duygusal tepkiler vermemeye özen göstermen gerekebilir. Kalbini kıracak davranışlarda bulunmamalı ve ne söylediğine dikkat etmelisin.

Para

Yeni bir para kazanma yolu keşfetmen olası. Eğer iş arayışındaysan o zaman güzel bir haber alabilirsin. Elini rahatlatacak maddi bir gelişme söz konusu olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün iç sesin baskın olacak. Algıların açık olacak. Zihninden geçen şeylerin gerçekle bağlantısı artacak. O yüzden kendi iç sesini dinlemeye çalışmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su içmek sana iyi gelecek bugün. Vücudunda biriken toksinleri ve ödemi atmaya odaklanabilirsin. Bunun için suyun yanında bir detoks programı da yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmen kolaylaşabilir. Hislerini anlayarak ona göre hareket edeceksin. İlk adımı atma konusunda çekinmemen olası.

Para

İçine sinmeyen masraflara girmemen gerekebilir. Maddi konularda iç sesini dinlemen gerekecek. Eğer bir konu sana hata imiş gibi geliyorsan o zaman dikkati artırman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Araştırmalar yapmak için iyi bir gün olabilir. Yeni bir konuyu öğrenmek için veya içinde bulunduğun durumu araştırmak için biraz çaba gösterebilirsin. Zihnini bu tür konulara açacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını tehlikeye atabilecek şeylerden uzak durmalısın. Mesela fazla şeker veya yağlı yiyecekler gibi. Sana keyif verse de kötü alışkanlıklardan uzaklaşman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayıramamak seni biraz üzebilir. Ancak her iki tarafın da kendi işi daha ağır basabilir. Ufak jestlerle onun gönlünü almayı deneyebilirsin.

Para

Eğer para kazanmak için yeni bir yol denemek istiyorsan önce bu yol hakkında bir şeyler öğrenmeye gayret göstermen gerekebilir. Adımlarını dikkatli atman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün hislerin tavan yapabilir. Her şeye bir duygusal tepki verebilirsin. Zihnini kurcalayan meselelere duygusal tepkilerle yaklaşman olası. Dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs meselesini ciddiye alman gerekebilir. Kendi hijyenine ve eve giren çıkan eşyaların temizliğine özen gösterebilirsin. Biraz daha dikkatli olmanda fayda var.

Aşk

Aşk konuları daha baskın olacak bugün. O yüzden melankolik olmadan, sakince, uzlaşmacı bir biçimde konuşmaya dikkat etmelisin. Bütün gemileri hemen yakmaman gerekebilir.

Para

Ani tavırlarla maddi konulara odaklanmamalısın. Seni sıkıntıya sokabilecek ani masraflardan kaçınman gerekebilir. Gereksiz yere kendini zora sokmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Eski bir arkadaşınla tekrar bir muhabbet kurabilirsin. Geçmişte bıraktığın bir konu tekrar gündeme gelebilir. Bittiğini düşündüğün bazı şeyler tekrar gündemini meşgul edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermelisin bugün. Yediklerine dikkat edebilirsin. Daha sağlıklı beslenmek için bazı değişiklikler yapmak zihnen ve bedenen sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında kafan karışabilir. Biraz zamana ihtiyaç duyabilirsin. Aşktan çok arkadaşlık konularına özen göstermen olası. Hata yapmamak isteyecek ve biraz daha özenli olacaksın.

Para

Yarım kalan işlere odaklanman gerekebilir. Bazı şeylerin tekrar tekrar önüne çıkmaması için bugün net adımlar atman gerekecek. Eksik iş bırakmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Geçmişe dair düşüncelerin artabilir. Eskiyi hatırlamak sana kendini duygusal hissettirebilir. Neden şimdi geçmişi düşünmeye başladığını gözden geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zinde bir güne başlamak için gece erken uyuman gerektiğini unutmaman gerek. Bilgisayar veya telefon ekranlarından olabildiğince erken ayrılmak ve yatağa erken girmek önemli olabilir.

Aşk

Aşka kendini açabilirsin. Keyfin yerine gelebilir. Sevdiğin kişiyle samimi bir gün geçirebilirsin. Eğer birisi yoksa yeni bir flörte odaklanman olası.

Para

Maddi konularda yeni kararlar alman olası. Hem harcamalar ile alakalı hem de kazanç konuları ile alakalı kendi elini kuvvetlendirmeyi tercih edebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün birçok şeyi halletme isteğini içinde bulabilirsin. Kendine yoğun bir program hazırlaman olası. Ancak gün içerisinde enerjinin düşmemesine özen göstermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri ile kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmen olası. Bugün biraz daha esneme hareketlerine odaklanmalı, ağır egzersizlerden çok buna dikkat etmelisin. Daha rahat hareket edebilmek için buna ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşka kendini açmakta zorlanabilirsin. Biraz kendince zaman geçirmek sana daha iyi gelebilir. Zihnini yoran konuları kendi içinde düşünmek için biraz zaman gerekebilir.

Para

Yarım kalan işleri bitirmek, daha iyi projelere başlamak için iyi bir gün olacak. Eksikleri gidermek ve ileriyi düşünerek hareket etmek konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün iç sesinle barışmalısın. Zira sana söyleyecekleri önlem niteliğinde olabilir. Özellikle de maddi konular hakkında içine sinmeyen hiçbir şeyi yapmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yeni şeylere açmaya ihtiyacın olabilir. Bunun için de biraz yoga ve meditasyon gibi şeylere odaklanman gerekecek. Stresin yükünü üstünden atmak için biraz kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın konuşmalar bazı konularda gözlerini açabilir. Karşı tarafın olayları nasıl gördüğünü fark etmek senin de atacağın adımları şekillendirecek. İletişimi kuvvetlendirmelisin.

Para

Eğer bir masraf yapılması bekleniyorsa bu beklentinin kaynağına inmelisin. Neden bir şeylerin senden beklendiğini sorgulaman gerekebilir. İçine sinmeyen konularda para harcamak için acele etmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Öğreneceğin yeni bir bilgi bazı araştırmalar yapmanı tetikleyebilir. Bazı konularda kendini geliştirmen gerekebilir. Yeni konuları araştırarak kendin için önemli bir adım atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatli olmalısın. Hijyenine özen göstermeyi unutmaman ve bir şeyleri aksatmaman gerekecek. Sağlığın için daha dikkatli hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik bir durum yaşanabilir. Bu durum hakkında kendi hislerini görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kendi hislerini görmen gerekecek.

Para

İş ve maddiyat konularında zihnini farklı şeylere açman gerekecek. Yeni konuları araştırmak sana daha iyi gelebilir. Zihninde bir şeyleri öğrenmek için yer açmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2021 Salı)

Genel

Romantik konular daha fazla gündeme gelebilir. Eğer hayatında birisi varsa aranızdaki muhabbet daha fazla önem kazanabilir. Kalp kapılarını açmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmeli ve şekeri azaltmalısın bugün. Vücudunun daha iyi bir enerjiye sahip olması için dikkatli olman gerekecek. Bünyeni daha fazla su tüketerek canlandırabilirsin.

Aşk

Aşka kendini açman gerekebilir. Daha keyifli iletişimler kurman olası. Aşk konularında yeni gelişmeler, beklenmedik sürprizler yaşanabilir. Buna kendini açman gerekecek.

Para

Maddi konularda ortak kararlar alınması senin de faydana olabilir. Sadece kendi bildiğini yapıp tek başına takılmamalısın. Ortaklaşa sorumluluklar daha iyi bir seçenek olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel