16 Şubat 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Şubat 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Evine özen göstermen gereken bir gün olabilir bugün. Yenilikler yapmak, temizlik, düzen… Bütün bunlar seni daha iyi hissettirebilir. Ev konusuna odaklanmak kafanı toparlamanı sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bu aralar sağlık konusunda alacağın kararlar altı ay için daha iyi sonuçlar almana vesile olabilir. Sağlıklı bir diyet, bir egzersiz programı ve bu konularda hedefler seni daha iyi bir noktaya götürebilir.

Aşk

Aşk konusunda ufak tefek tartışmalar gündemini sarabilir. Daha önceden dile getirilmeyen mevzular bu aralar seni daha da meraklandırabilir. Sevdiğin kişiyle dürüstlük sağlamak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda sıkıntılı bir haldeysen ilk vazgeçtiğin şeylere dikkat etmen gerekebilir. Parasal açıdan sıkıntıda olmak kendinden ödün vermeyi gerektirmeyebilir. Neleri masraf olarak kesebileceğini gözden geçirmen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün iç sesin sana güzel şeyler söyleyebilir. Bir çok şeyden ilham alabilirsin. İş ve aşk konularında yaşananlara farklı bir bakış açısıyla bakmak ve dersler çıkarmak da bu iç sesle birlikte sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

A Vitamini tüketmeye özen göstermen gerekebilir. Bu vitaminden tüketebilmek için taze sebze ve meyveleri yemeğine katman gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek ve vitamin aldığından emin olmak sağlığına iyi gelebilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan pişmanlıklara takılmamalısın bugün. Geçmişte yaşananlardan ders çıkarmalısın sadece. Önceden olanlara ah vah etmek seni mutlu etmeyecek. Geleceğine odaklanarak "aynı hataları yapmayacağım" diyebilmelisin.

Para

Maddi konularda daha önceden yaşananlardan ders çıkarabilirsin. Parasal açıdan önceden yaşananları gözlemlemek, bugün aynı hatalara düşmeni engelleyebilir. Eğer karşında bir masraf varsa geçmişte neler olduğuna bakman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi gün içerisinde sürdürmek önemli olabilir. İlerisi için atacağın adımlarda daha sağlıklı düşünebilirsin. Hedef belirlemede ve bu hedefe yürümede başarılı olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gerekiyor olabilir. Eğer geceleri sağlıklı ve uzun bir uyku çekemiyorsan sebebi sindirim sistemini fazla yoruyor olman olabilir. Yediklerini sınırlı tutmak ve yatağa girmeden yemek yememek önemli olabilir bugün.

Aşk

Karşındaki insanı anlamak, onun dilinden konuşmak önceliğin olmalı. Aşk konularındaki beklentilerini bir kenara bırakman gerekse bile… Bu tür konularda fikir birliği daha önemli olabilir bugün.

Para

Tutumlu olmak sana daha fazla şey katabilir. Eğlenmek, keyifli vakitler geçirmek için elini hemen cebine atmamalısın. Güzel vakitler geçirmek için büyük paralar harcaman gerekmediğini görebilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün aşk ve iş konularında güzel gelişmeler görmen olası. Kendini ifade etmek bir sıkıntı olmayacak bugün. Karşına çıkan fırsatları değerlendirmede ve sevdiğin kişiyi mutlu etmede yaratıcı fikirler bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kemik sağlığına özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı kemikler için araştırmalar yapabilirsin. Yediklerini kontrol etmek ve daha sağlıklı tercihler yapmak kemik sağlığına iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konularında değişim yakalayabilirsin bugün. Yolunda gitmediğini düşündüğün konularda daha sağlıklı durumlar oluşturman olası. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim sana daha iyi gelebilir.

Para

Birden fazla sorumluluğun olabilir bugün. Ancak en çok dikkat çekenler ufak tefek sorumluluklar olacak. Hayatını bir düzene koymak için gereken detaylara masraf yapmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün hedeflerle arana bir şey girsin istemeyeceksin. Birçok şeyi halletmek isteyebilirsin. Ancak bu yüksek enerjinin seni gergin konulara sürüklemesi de olası. O yüzden etrafında olan bitene sakin bir şekilde yaklaşmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelecek bugün. Hem toksinlerden kurtulmak hem de enerji seviyeni yükseltmek için içtiğin su miktarını artırman gerekecek. Bu konuda dikkatli olmak için bardak sayabilir ve kendine bir hedef koyabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile birbirinize ifade etmediğiniz şeyler aranızda gerginliğe sebep oluyor olabilir. Bugün bu gerginliği aşmak için birbirinize karşı açık olmanız gerekecek. Eğer hayatında kimse yoksa ve aşk konusunda etrafında bir hareket yoksa, kendi içinde bu konudaki beklentileri gözden geçirebilirsin.

Para

Bugün elin hemen cebine gitmemeli. Karşına çıkan durumlar için hemen harcamalar düşünmemelisin. Parasal olarak kendine hakim olmak daha iyi bir etki sağlayabilir sana.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün algıların daha açık olabilir. Aklına yeni fikirler gelebilir, kendini ifade etmek için çaba gösterebilirsin. Etrafında olan bitene daha dikkatle bakacağın ve kimsenin fark etmediği şeyleri görebileceğin bir gündesin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı bir gün için işlenmiş yiyeceklerden ve şekerden uzak durman gerekecek. Enerji seviyeni kontrol etmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri karşındaki insanla paylaşman gerekebilir. İç sıkan mevzuları dile getirmek sizde daha iyi bir etki yaratabilir. O yüzden tedirgin olmadan bu konuları açabilmelisin.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmek sana iyi gelebilir. Daha fazlasına odaklanmadan önce kendi elinde neler olup olmadığını görmen gerekebilir. Sahip oldukların seni mutlu etmeli bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün beklenmedik misafirler gelebilir. Planlarında gecikmeler yaşanabilir. Ancak güne adapte olmak, keyfini yerine getirecek. Bazı şeylere anlayışla yaklaşmak sende daha iyi bir etki bırakabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dengeli ve sağlıklı bir hayat tarzı oluşturmak önceliğin olmalı. Kendini daha iyi hissetmek için çaba göstermen gerekebilir. Bu çabayı hayatına bir denge katarak verebilirsin. Düzenli beslenmek ve egzersize odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini daha sağlıklı ifade edebilmen gerekiyor olabilir. Karşındaki insanın senin hislerinden ve niyetinden emin olması gerekebilir. Aşk konularında ne söylediğini, ne istediğini bilmen gereken bir gün olacak.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla uyum içerisinde olmak sana iyi gelebilir bugün. Çevrene göre bazı şeyleri belirlemek sana da iyi gelecek. O yüzden masrafları düşünürken kendinden çok genelin iyiliğini düşünmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirebilirsin. İlerisi için planlar yapabilir ve bunun için hazırlıklara girişebilirsiniz. Sevdiğin kişilerle ortaklaşa kararlar almak seni çok mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol oksijen alabileceğin ortamlarda bulunmak sana daha iyi gelebilir. Açık hava yürüyüşleri, güzel etkinlikler senin enerjini artıracak. O yüzden evde tıkılıp kalmamalı, keyifli ortamlar oluşturmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için bakış açını değiştirmen gerekebilir. Karşı taraftan beklentilere girmek yerine o kişiyi olduğu gibi görmek ve bir beklenti olmadan onunla sohbetler etmek sana daha iyi gelecek bugün.

Para

Maddi konularda masraf kesmek daha öncelikli olabilir. Ancak kestiğin masrafların neler olduğunu dikkatli bir biçimde görmen gerekecek. Parasal olarak daha sağlıklı kararlar almak için harcamalara dikkatle odaklanman gerekebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendi fikirlerini, iç sesini daha sağlıklı duymak için yalnız kalmak isteyebilirsin. Kendini daha dikkatli bir noktaya getirmek için gözlem yapmak ve çıkarımlarda bulunmak iyi gelebilir. Kendine vakit ayırmak güzel sonuçlar verebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini kurcalayan mevzularla ilgilenmek için enerjini farklı yerlere yönlendirmen gerekiyor olabilir. Olan bitenden uzaklaşmak ve sağlığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini boşaltabilir hem de enerjini artırabilirsin.

Aşk

Aşk konularında kafanı yoran konuları gözden geçirmek için kendine zaman ayırman gerekebilir. Sevdiğin kişi ile bir süre kendi işlerinize odaklanmanız size daha iyi bir etki sunacak. O yüzden birbirinizi zorlamamalısınız bugün.

Para

Maddi konularda farklı düşünmek sana yarayabilir. Seninle aynı durumda olan insanlardan farklı davranmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan ne kadar farklı bir fikir bulursan o kadar iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün etrafında göreceğin, duyacağın veya okuyacağın şeyler sana ilham verebilir. Hayatında yapmak istediğin değişimler için farklı yollar üretebilirsin. Bu konular seni daha mutlu edebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Uzun yürüyüşler ve nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini boşaltmak hem de fiziksel kabiliyetini artırmak sana iyi gelecek. Sağlıklı kararlar alabilmek ve kendini iyi hissetmek için çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

Bugün birisi ile keyifli ve güzel bir sohbete girebilirsin. İçten bir gelişme yaşanması olası. Karşındaki kişi ile daha iyi anlaşmak aşk konularında sana umut verecek. Yine de aceleci olmamakta fayda var.

Para

Maddi konularda harcamaları çok sınırlandırmış olabilirsin. Ödemen gereken borçları bir yoluna koymak için kendinden ödün vermiş olabilirsin. Parasal konularda daha fazlası için hazırlık yapman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Kendi işlerine odaklanmak ve programlar çıkarmak daha iyi olabilir. Düzenli ve organize bir şekilde hayatına yön vermek çok daha güzel sonuçlar çıkarabilir karşına. Bugün her şeye karşı plan program yapmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için güzel hedefler seçebilir ve farklı bir egzersiz rutini seçebilirsin. Sağlığın için daha aktif olmak adına yeni hazırlıklar yapabilirsin. Bugün enerjini yükseltmek seni çok mutlu edebilir.

Aşk

Aşk konularına bakış açını gözden geçirebilirsin. Daha yapıcı olmak ve gördüğün şeyleri değerlendirmeden önce iyi bir gözlem yapabilmek için farklı düşünmen gerekebilir. Hemen sonuçlara atlamamalısın bugün.

Para

Maddi konulara hazırlık yapman gerekecek. Bazı şeyleri ciddiye alarak planlar yapmak ve bu konuda kendi hedeflerini seçmek önemli olabilir. Paranın peşine sağlam bir şekilde düşmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün birden fazla insan ile muhatap olabilirsin. Kalabalıklarda bulunabilir, sevdiklerine vakit ayırmak durumunda kalabilirsin. İnsanların senden faydalanmasına izin vermediğin sürece keyifli bir gün geçirmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmek için aktif bir hayat tarzı oluşturman gerekebilir. Son zamanlarda tembelliğe yatkın olabilirsin. Ancak vücuduna enerji katmak için dinlenmekten çok sağlıklı egzersizlere odaklanman gerekebilir.

Aşk

Yeni ortamlara girmek, farklı kişilerle konuşmak aşk konularında daha güzel etkileri hayatına çekebilir. Yeni bir kişiden hoşlanabilir ve onunla muhabbeti ilerletmek isteyebilirsin. Ancak hiçbir şeyi acele ettirmemen gerektiğini hatırlaman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda kibarlık yapmamalısın. Nezaketinden ve yumuşaklığından faydalanmak isteyenler olabilir. Hakkın olanın peşine düşmek ve sert olmak daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel