16 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Ocak 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün hayat hakkında daha pozitif olmalı, keyfini yerine getirecek davranışlara kendini açmalısın. Şükretmek, sahip olduklarına memnun olmak sana daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve keyifli bir gün geçirmeye odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Biraz daha dinlenebilirsin. Sevdiklerinle iletişim de sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta kalbini kıranlara karşı dik durman gerekecek. Her şeyin her zaman kötü gitmesini beklemeyi bırakman da tabii… Yaşanan negatifliklerin kalıcı olduğunu düşünmemelisin.

Para

İş konularında kafanı kurcalayan mevzular olabilir ancak günün sonunda her şeyi yoluna koymuş olacaksın. Kısa vadeli sıkıntılar için stres yapmamayı öğrenmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Dikkatini toplayarak hareket etmen gereken bir gün olabilir. Anlamsız hareketlerle ne kendini ne de sevdiklerini yormamalısın. Hem sözlerinde hem hareketlerinde tutarlı olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ile hareket etmek ve kendini yalnızlaştırmak kaygıların eseri olabilir. Bugün sevdiğin insanların sana nasıl destek olduğunu görmeye çalışarak biraz şükretmeli, insanlarla mutlu olmayı öğrenmelisin.

Aşk

Aşkta bir şeyler tam olarak istediğin noktaya gelmemiş olabilir ancak bu durumu "öldüm bittim" şeklinde görmemelisin. Bazı şartlar ileride değişebilir, bunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Ani isteklerle para harcamamaya dikkat etmelisin. Zira duygusal adımlar seni zarara sokabilir. Masraflara girmeden önce iki kere düşünmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki etkilere daha açık olabilirsin. O yüzden kendini güzel etkilere açmalısın. Daha keyif alacağın konularla vakit geçirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve beklentiler üzerinde kaygılar oluşturmuş olabilir. Kendi beklentilerin ve kaygılarınla başa çıkmayı öğrenmelisin bugün. Biraz meditasyon sana iyi gelebilir.

Aşk

Platonik aşk insanı içten içe yakan bir kandil gibi olabilir. Sadece kendini aydınlatmaya yeter, odanın öte tarafına ışık gitmez bile… Ama senin bugün aşkta bir fener gibi olup yol göstermen gerekecek.

Para

Sıkı çalışma ile elde etmeyi hak ettiğin şeyleri gözden geçirebilirsin. Farkına varmadan beklentileri yükselterek maddi kaygılar yaratabilirsin. Bunu engellemelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Kendi düşüncelerinden ödün vermemen gerekecek. Eğer kendinden eminsen bir konuda, bunun arkasında durmalısın. Gereksiz yere konuları senin bir şeylerden vazgeçmene getirenlere dikkatle yaklaşman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Çevrende enerji vampirleri olabilir. Bu kişileri gerçek sevdiklerinden ayırmalısın. Sana gerçekten değer veren insanlarla iletişim kurmak stresi aşmana vesile olabilir.

Aşk

Mutsuz olduğun bir ilişki varsa bunu düzeltmek adına kendini zorlamamalısın. Bazen bir şey olmuyorsa olmuyordur… Neden hep senden fedakarlık bekleniyor?

Para

Cömert olmak sana daha iyi bir etki bırakabilir. Sevdiğin kişilere destek olabilir veya onlara jestler yapabilirsin. Keyfini yerine getiren şey paylaşmak olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün daha pozitif etkileri kendine çekmen gerekecek. Bir şeyleri senin deneyip başarman gerekebilir. Yeni şeyler denemek, açık fikirli olmak bu konuda faydalı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evden çıkamasan da ev içerisinde egzersizlere dikkat edebilirsin. Kendine bunun için bir alan yaratman ve internetten esneme hareketleri araştırman iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

İlk adımı senin atman gerekebilir. Bazı konuşmaları sen başlatabilirsin. Bir şeyleri karşı taraftan beklemeyi keserek gerçekçi olmalısın.

Para

Kariyer konularında kafamızı tek kurcalayan konu para değildir, genellikle çalıştığımız insanlardır. Özellikle de patron çalışan ilişkilerine dikkat etmen gerekebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Sakin kalmalı ve tepkilerini kontrol altında tutmalısın. Sadece öfke veya gerginlik için değil, keyif ve neşe için de durum böyle. Hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal birikimleri boşaltman gerekebilir. Huzura kavuşmayı isteyebilirsin bugün. Bunun için de kendinle biraz baş başa kalman gerekebilir.

Aşk

Aşk konuları seni eskisi kadar sarmayabilir. Belki de içinde bulunduğun durum sana artık eskisi kadar mutluluk vermiyordur. Bugün aşk konularına biraz mesafeli bakabilirsin.

Para

Bugün tasarruf konusunda kendini aşabilirsin. Cimrilik seviyesinde değil belki ancak eline geçen paranın daha değerli olması için çaba göstereceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine zaman ayırmayı, dinlenmeyi unutmamalısın. Bir süredir çok yorulacağın şeyler yapıyor olabilirsin. İşte bugün bunu aşmak için biraz kendince zaman geçirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Huzurlu ve sakin bir gün geçirmek, kimseyle muhatap olmamak sana daha iyi gelebilir. Kafanı boşaltacağın bir gün olacak. Strese karşı kendini daha da kuvvetlendirebilirsin.

Aşk

Sana değer veren kişiye sen de değer verebilirsin. Belki arada aşk olmayabilir ancak bu kişiye ve onun düşüncelerine, hislerine karşı bir saygın oluşabilir.

Para

Bugün maddi konularda hatalar yapmaya açık olabilirsin. Cüzdanına sahip çıkmayı unutma ve internetten alışveriş yaparken dikkatli ol. Etrafındakilerin senden faydalanmasına fırsat vermemen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün ikna kabiliyetin kuvvetli olacak, insanların fikirleri üzerinde daha fazla etki sahibi olacaksın. Eğer kendini ifade etmen veya destek alman gereken bir konu varsa bugün bunun için çaba gösterebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Keyifli iletişimler, kahkaha ve eğlence sana iyi gelecek. Stresi üstünden atmak için sevdiğin kişilerle iletişimi artırmak isteyebilirsin. İletişim, stresi yenmende faydalı olabilir.

Aşk

İçine sinmeyen konular varsa eğer bunları dile getirebilir ve sevdiğin kişinin de desteğini alabilirsin. Aşk konusunda karşı taraf senin etkine daha açık olacak bugün.

Para

Bugün parasal konularda daha stabil olmanın önemini görebilirsin. Elde ettiklerinin değerini bilmek ve kazancına sahip çıkmak sana iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında gizemli davranışlarda bulunanlar, sır saklayanlar olabilir. Çevrende olan biten ancak sessizce konuşulan, hatta belki de konuşulmayan olayları fark edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir banyo sana daha iyi gelebilir. Sakin bir gün geçirmek ve vücuduna sıcak su tutmak sana iyi gelecek. Biraz dinlenebilmelisin bugün.

Aşk

Arkadaşlarının aşk hayatları daha fazla gündeme gelebilir. Belki de bir arkadaşın sana aslında kimden hoşlandığına dair bilgiler verebilir. Bir şeyleri anlayışla karşılaman gerekebilir.

Para

Neyi hak ettiğin değil de nelere ulaşabileceğine odaklanmalısın bugün. Herkes kendisinin en iyisini hak ettiğini düşünür, belki de bilir. Ancak günün sonunda pratik olman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kolay öfkelenebilirsin. Her söylenen sözün arkasında bir sıkıntı olduğunu düşünmen olası. Çevrendekilerle anlaşmada sıkıntılar olabilir. Bazı şeyleri zorlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı önlem alman gerekecek ancak bu stresin kaynağını her zaman dışarıda aramamalısın. Kendi kendine ettiğini düşünmen gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk için güzel bir gün olmayabilir. Zira güne tersinden başlayabilirsin. Bir şeyleri zorlamadan, oluruna bırakmak sana daha iyi gelecek.

Para

Etrafında sadece senin gibi düşünen insanlar olduğunu düşünmek biraz saflık olur. Para konusunda kimle ne konuştuğuna dikkat etmelisin. Zira senden faydalanmaya çalışanlar olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine biraz katı davranabilirsin. Gerek maddi konularda gerekse hayatının önem kazanan konularında… Hareketlerin ve düşüncelerin kendi yargı makinandan geçebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İçsel huzura kavuşmadan dışarıdan huzur beklemek zor olabilir. Stres kaynağını sadece dışarıdan aramamalısın bugün. Kendine ne kadar yüklendiğini görmen yeterli olacak.

Aşk

Yeni bir ilişkiye girmeden önce kendi içindeki hislerden emin olmak isteyebilirsin. Bir şeyleri yavaştan almak sana daha iyi bir fikir olarak gelebilir. Bu konulara özeneceksin.

Para

Başkalarına karşı anlayışlı olman gerekebilir. Empati yapmalısın ve hatalara karşı çok keskin konuşmalısın. Paranın yeri doldurulabilir olduğunu unutmaman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Yeteneklerini konuşturacağın ve yeni fikirler üretebileceğin bir gün olabilir. Ancak etrafındaki insanlar bu durumdan tedirgin olabilir ve kendileri de senin gibi bir şeyler yapmak isteyebilirler. Ufak bir yarışa dönüşebilir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon gibi zihnini boşaltacağın ve vücuduna daha iyi gelecek egzersizlere odaklanabilirsin. Nefes egzersizleri de sana iyi gelecek. Zihnini ve bedenini ayrı düşünmemelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile samimi iletişimlere girmek için sözleşebilirsin. Bu beklentilerin seni sonradan zora sokmamasına dikkat etmelisin. Verdiğin sözleri tutman gerekecek.

Para

Bugün maddi anlamda bir rekabet içerisinde olduğunu fark edebilirsin. Etrafında seninle yarışanlar olabilir. O yüzden kimle para hakkında konuştuğuna dikkat etmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel