16 Nisan 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Nisan 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Çevrende desteğe ihtiyacı olan insanlara ve diğer canlılara daha fazla odaklanabilirsin bugün. Yardımcı olmak, bir şeyler yapma isteği sana daha baskın gelebilir. Bu konularda araştırmalar yapmak ve iyi yanını ortaya çıkarmak seni mutlu edecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine yeni bir hedef koyabilir, bu hedef için sağlığına odaklanabilirsin. Belli bir kilonun altına düşmek, daha sağlıklı hareket etmek ve daha aktif olmak gibi istekler sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Duygusal gerginlikle hareket etmemelisin bugün. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi olumlu tutmak sana düşebilir. Bir şeylere yapıcı yaklaşmak sana daha iyi bir ekti sağlayabilir ilişkilerde.

Para

Emin olmadığın hiçbir şey için para harcamamalısın bugün. Eğer içine sinmiyorsa o zaman elin cebine gitmemeli. Parasal açıdan kendini kontrol altına almak ve hareketlerinde dikkatli davranmak sana daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Bu durum çok ani gelişebilir. Ortada aşk ile alakalı bir konu yokken bile kendini bu konuda daha iyi hissedebilirsin. Kendini yeni etkilere daha rahat açabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında değiştirmek istediğin şeyler için dikkatli kararlar alman gerekebilir. Bir şeyleri değiştirmek, daha önceden işine yaramayan ve sağlığına iyi gelmeyen davranışlarını görmeni sağlayacak. Daha sağlıklı kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

Eğer mevcut olduğun bir ilişki varsa kendini ani tepkilere ve büyük kararlara atmaman gerekecek. Olaylara yapıcı davranmak ve keyifli konuları ön plana çıkarmak sana da sevdiğine de iyi gelebilir.

Para

Mantıkla kararlar alman gerekirken duygulara kapılabilirsin. Bu durumu kontrol etmen gerekecek. Aklınla hareket etmen gerekirken durduk yere kendini zora sokmamalısın. Hislerini biraz geri plana çekmen gerekebilir, özellikle masraflarda…
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün arkadaşlarınla ve sevdiğin insanlarla daha ilginç konular hakkında konuşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenme, kendini yeni konulara açma gibi durumlar söz konusuysa olumlu gelişmeler yaşanabilir. Algılarını açık tutacağın bir gün olmalı.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İyi kararlar alma, güzel bir rutin oluşturma ve hayatına hareket katma sana çok iyi gelecek. Sağlıklı hareket etmek ve iyi beslenmek enerjini daha üst bir seviyeye taşıyabilir bugün.

Aşk

Senden hoşlandığını düşündüğün bir kişi ile tanışman mümkün. Ancak bir şeylerin tam anlamıyla harekete geçmesi için karşı tarafın net bir adım atması gerekecek. Bu kişinin hoşlantısını anlamak için merakla beklemen gerekebilir.

Para

Her şeyi ciddiye aldığın bir dönemdesin. Ancak ani tepkiler ve hızlı kararlarla bir şeyleri gözünde büyütmemelisin. Bir şeyleri yavaş yavaş ele almak daha iyi sonuçlanabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularında daha farklı ve şanslı etkilere açık olabilirsin bugün. Yeni bir insan ile tanışabilir, kendini daha iyi hissedebilirsin. Aşk ve duygusal konularda daha iyi ve keyifli bir etkin olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek sende çok şey değiştirebilir. Ruh halini daha iyi bir hale getirmek için vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğinden emin olmalısın. Hayatındaki kontrolü yediklerinle tutabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onun yüzünü güldürmek sana da iyi gelecek. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile muhabbet kurman olası. Yapıcı olmak ve güzel sözlere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Birden fazla şeyle ilgilenmen gerekirken paraya odaklanmakta zorlanabilirsin. Ancak direkt olarak para kazanma hedefiyle değil de bir şeyleri bitirme amacıyla işe başlarsan eğer, daha güzel paralar kazanabileceksin. Paranın ikilemi bu olsa gerek…
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişiyle aranızda daha yapıcı bir etki olabilir. Birbirinize karşı daha nazik davranabilirsiniz. Aranızda yapıcı etkilerin oluşu, negatiflikle sizi yoran şeylerin ortadan kalkmasını sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerle iletişimini artırmak sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Zihnini açmak ve hayatına olumlu bir hava katmak için gerginlikten uzak bir biçimde güzel muhabbetlere kendini açmalısın. Arkadaşlıklar daha sağlıklı bir zihne sahip olmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranızda daha fazla benzerlik olduğunu fark edebilirsiniz. Fikir birliğine varmanız ve güzel kararlar almanız sizi birbirinize daha da yakınlaştırabilir. Aşk konusunda daha yapıcı davranabilirsin bugün.

Para

Maddiyat ile alakalı beklentilerini biraz kontrol altına alman gerekecek. Etrafında sana borcu olan insanlarla sınanabilirsin. Bu konuda yapıcı kalmaya çalışmak zor olsa da şu an için tapabileceğin tek şey bu olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylere odaklanmak seni yorabilir. Ancak kendine yeteri kadar özen gösterirsen eğer, birden fazla konuda güzel gelişme görebileceksin. Üretkenlik ve adaptasyon konularında daha başarılı olmak için zihnini boşaltarak vücudunun isteklerine uymalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini daha enerjik hissedebilmen için enerjini nereye yönlendireceğine dikkat etmen gerekebilir. Vücudunu gereksiz yere yormamak için esneme hareketleri yapabilir ve kaslarını güne hazırlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir yemek yemek size daha iyi gelebilir. Ortak aktivitelerinizi artırmanız ve birbirinize daha fazla vakit ayırmanız aranızdaki uyumu ve aşkı artıracak bugün. Birbirinize vakit ayırmak daha iyi olabilir.

Para

Kişisel konulara fazlaca odaklanmak maddi açıdan dikkatinin dağılmasına sebep olabilir. Bu konulara dikkat etmen gerekecek. İki konuyu dengede tutmak gereksiz masrafların önüne geçebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişiyle anlayışının artması olası. Fikir birliği yapmanız ve aynı konuları benzer şekilde görmeniz olası. Bu güzel etkiyi aranızda negatiflik yaratan konuları çözmeye odaklayabilirsiniz.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kaslarını kuvvetlendirmeli ve hareket kabiliyetini artırmalısın. Eğer hareketli bir gün olacaksa tutulmalara karşı önlemini almak için esneme hareketlerine odaklanabilirsin. Böylece kaslarını koruma altına alman olası.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda canınızı sıkan konular varsa onlara odaklanabilirsiniz. Bir şeylere karşı daha yapıcı davranabilecek ve birbirinizi kazanmak isteyeceksiniz. Bu durum sizi daha iyi bir noktaya götürebilir.

Para

Hemen para elde etmek isteği seni yarı yolda bırakabilir. Bir şeyleri zamana bırakmalı ve doğru şekilde büyümesine fırsat vermelisin. İş ve maddiyat konularında aceleci beklentilere girmemen gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Hayal gücünü konuşturman gerekebilir bugün. İleriyi düşünürken ve planlama yaparken daha açık görüşlü olman gerekebilir. Hayallerini serbest bırakmak, sana daha iyi bir yol izlemen için ilham verebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Kişisel bakım ve dinlenmeye özen göstermen zihnini toparlamana vesile olabilir. Gerginlik ve stresi üstünden atmak için kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konuşmalara kendini açabilirsin. Aranızda daha yapıcı bir etki oluşması olası. Bu enerjiyi neye odaklayacağınız ise ilişkinizin gidişatını şekillendirebilir. O yüzden dikkatli davranmalısın.

Para

Eğer bir masraf yapman gerekiyorsa iyi planlaman gerekecek bu masrafı. Ani kararlar ile hareket etmemelisin. Masraflara elin hazır girmek sana güzel bir güven hissi verebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün algıların ve ilhamın açık olacak. Bir şeyler dile getirilmeden o şeyi daha net görebileceksin. Algılarının açık olması, dikkatini verdiğin konuları da önemli kılabilir. Gereksiz konulara vakit harcamak yerine sana iyi gelen şeylere odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularına özen gösterebilirsin bugün. Sıkıcı egzersizlerden çok seni eğlendirecek aktiviteleri egzersiz olarak seçebilirsin. Bol bol hareket etmek kan dolaşımına iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla sakin bir gün geçirmek ikinize de iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler söz konusuysa eğer bugün baş başa kalabilmek için bir fırsat yaratmanız gerekecek. Bu konulara özen göstermen gerekebilir.

Para

Maddi konularda karar almak daha rahat olsa da bunları uygulamaya sokmak seni zorlayabilir. Tasarruf planları ve dikkatli alışverişler senin için önemli olacak. Ani tepkilerle veya etraftan gördüğün gerginlikle paranı tüketmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların düşüncelerini görmek ve onları değerlendirmek önceliğin olabilir. Kim ne demiş, ne düşünmüş bunları gözlemleyebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Daha dikkatli hareket etmen ve olayları gözlemlemen sana iyi bir manevra alanı tanıyacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve yeşil sebzeler tüketmek sana daha iyi gelecek bugün. Sindirim sistemini fazla yormadan, sağlıklı besinler tüketmek sana gereken enerjiyi sağlayabilir. Bugün yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Bol bol güleceğin, eğleneceğin bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişiyle keyifli sohbetlere girmen olası. Aşk konusunda flörtleşmelere ve muhabbetlere daha fazla özen göstermen gerekecek.

Para

Maddi konularda biraz rahat hareket etmen gerekebilir. Gerginlikle ve sıkkınlıkla para harcamamalısın. Eğer bir masraf yapılacaksa bu konuyla barışman gerekebilir. Bazı masraflardan kaçınılmadığını görmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Zihnini açman gereken bir gün. Gördüğün, okuduğun şeylerden yeni ilhamlar alabilir, hayal gücünü genişletebilirsin. Hayatında düzelmesini istediğin konularda daha dikkatli kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine nazik olman gerekebilir. Egzersiz ve diyet programları seni biraz fazla yorabilir. Sağlık konularında istikrarlı davranmak için çok aşırıya kaçmadığın sürece kendine karşı nazik olmak ve istediğini yapmak daha iyi olabilir.

Aşk

Zihnini boşaltmadan sevdiğin kişiye vakit ayırmak biraz zor olabilir. Kafan karışabilir, gereksiz yanlış anlaşılmalarla alınganlıklar yapabilirsin. Sevdiğin kişiye vakit ayırmadan önce odaklandığın diğer konuları gündemden kaldırman gerekebilir.

Para

Ani kararlarla para harcamamalısın. Sadece kendini daha iyi hissetmek için o anda para harcamak mantıklı olmayabilir. Parasal konulara daha sakin yaklaşmalı ve elini hemen cebine atmamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Rüyalar ve hayaller sana hiç beklemediğin bir ilham getirebilir. Yeni bir şeye odaklanma veya süregelen bir konuda yeni bir adım atma gibi konularda daha atak olacaksın. Zihnini açman daha kolaylaşabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve bugüne açmak için gerginlik ve stresi üstünden atman gerekecek. Zihinsel bütünlüğüne özen göstermen vücudunda daha iyi bir enerji oluşmasına vesile olabilir. Farklı şeylere odaklanmadan önce negatiflikleri üstünden atabilmelisin.

Aşk

Dürüst olmak aşk konularında daha iyi olabilir. İçinden geçenleri söylemek iyi bir etki yaratacak. O yüzden bazı konularda içine attığın şeyler varsa bugün bunları ifade edebilmelisin.

Para

Biraz para harcaman kimseye zarar vermez bugün. Fırsatın varsa kendin için masraflara girebilmelisin. Kendini daha iyi hissetmek için yapacağın masraflar zarar değil kâr olmalı gözünde.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel