16 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Mayıs 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayata daha keyifli bir taraftan bakabilirsin. Kendinle daha barışık olabilirsin ve bir şeyleri çözmeye kararlı olabilirsin. Bu güzel enerjini kendine ve senin için önemli olanlara odaklamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına öncelik vermek için daha öncesinde başka şeylerin gerçekleşmesini beklememelisin. Sahip olduğun imkanlarla kendine nasıl iyi davranabileceğini görmelisin. Sağlıklı kararlar almak için değişim beklememeli, değişim için sağlıklı kararlar almalısın.

Aşk

Cesaretini toplaman ve hislerini açman gerekecek. Sonuç ne olursa olsun bu duruma bir açıklık getirmen gerekebilir. Kendini ileride belirsizlikler içerisinde bırakmak yerine bugünden hoşlandığın kişiye kendini ifade etmen gerekebilir.

Para

Daha önceden yaptıklarını toparlamak ve maddi açıdan hataları düzeltmek için çaba göstermen gerekebilir. Para biriktirebilir ve gereksiz masrafları kısabilirsin. Bir şeyleri telafi etmek için iyi bir şansın olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni bir şeyler denemekten kendini alıkoymamalısın. Kendini yeniliklere açmak daha iyi gelebilir. Yeni bir şey öğrenebilir, farklı şeyler araştırabilirsin. Kendini öğrenmeye açmak sana güzel fırsatlar getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu nelerle desteklemen gerektiğini öğrenmen gerekebilir. Yeterli besin aldığına, vitamin ve minerallerin tam olduğuna emin olman gerekecek. Ayrıca bol bol su tüketerek vücuduna daha fazla iyilik de yapabilirsin.

Aşk

Yeni birisinden hoşlanabilir ve onu tanımak isteyebilirsin. Aranızda daha keyifli bir iletişim olabilir. Bu kişiyi tanımak ve nasıl bir insan olduğunu anlamak, hislerinde değişim yaşamana vesile olabilir.

Para

Bugün yeni fikirler üretmek ve maddiyata yönelmek için iyi bir gün olabilir. Bir şeyleri gözden geçirmek ve yeni gelişmeler oluşturmak için çaba gösterebilirsin. Maddi açıdan daha sağlam adımlar atmak için zihnini açabileceksin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini daha iyi hissedebilirsin. Aynada gördüğün kişiyle barışık olabilir, etrafında olan bitene sakin tepkiler gösterebilirsin. Bugün bir şeylerle savaşmak yerine kendin için doğru olanlara odaklanacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine yeni hedefler koymak için iyi bir gün olabilir. Sağlıklı bir beden için bugün alacağın kararlar daha tutarlı olabilir. İlerisi için hedefler koymak bugünden daha rahat harekete geçmene vesile olabilir.

Aşk

Bugün bol bol gülebilir ve güzel sohbetler edebilirsin. O yüzden hoşlandığın birisi varsa onunla konuşmanın bir yolunu bulman gerekecek. Kendini ifade etmen kolaylaşırsa karşındaki insanla güzel iletişimler kurabilirsin.

Para

Bugün bir şeyleri oluruna bırakmak ve kendini çok germemek daha iyi olabilir. Son zamanlarda maddiyat ile alakalı seni yoran konular karşısında kuvvet kazanmak için bazı şeyleri oluruna bırakman ve kendini geri çekmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün birçok fırsat ile karşılaşabilirsin. İlgini çekebilecek birden fazla konu olabilir. Kendini daha iyi hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi daha sağlıklı bir biçimde değerlendirerek önceliklerini organize edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel kuvvetini artırmak için güzel bir fırsatın olabilir bugün. Egzersizlerinde ve beslenmende dikkatli olabilirsin. Kaslarını kuvvetlendirmek için sağlıklı beslenebilir ve daha fazla egzersize odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün yeni birisine karşı ilgi geliştirebilirsin. Ancak kendini hemen kaptırmaman gerekecek. Biraz sakin olmak ve bu kişiyi tanımak için aceleci olmamak, aranızda daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

Hayattaki güzelliklerin maddiyat ile bağının ne ölçekte kuvvetli olduğunu görebilir ve gereksiz konularda maddiyat için kendini sıkmayı bırakabilirsin. Maddi konular ile mutluluğu birbirinden ayırarak daha rahat hareket edebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

İçinde bulunduğun ortamı değiştirmek gibi bir isteğin olabilir. İçine sinmeyen şeyleri hayatından çıkarmak isteyebilir ve buna evindeki eşyalardan başlayabilirsin. Daha keyifli bir ruh haline girmek için bu konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. İçinde bulunduğun hareketsizliği aşmak için ilk olarak nasıl hissettiğini kontrol etmen gerekecek. Bunun için su tüketimini artırmak vücuduna daha iyi gelebilir.

Aşk

Bir şeyleri hafife almak ve ciddi beklentilere girmemek aşk konusunda daha iyi olabilir. Flörtleşmek, keyifli sohbetler ve muhabbetler sana iyi gelebilir. Ancak hemen büyük beklentilere girmemen gerekecek.

Para

Bugün konuştuklarına dikkat etmen gerekecek. Maddi konularda sözler verirken tutabileceğine emin olmalısın. Maddi olarak bazı konularda söylediklerin ileride başına bela olabilir. O yüzden bu konulara dikkat etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini daha iyi hissettiğin günler olmuş olabilir. Ama bu, bir daha asla iyi günler görmeyeceğin anlamına gelmiyor. Anksiyete ile düşünmek ve kendini germek yerine karşına çıkan olaylara pozitif bir biçimde yaklaşman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendine vakit ayırmak ve sağlığına özen göstermek daha iyi gelebilir. Hem kendi sağlığın hem de sevdiklerinin sağlığını düşünebilirsin. Güzel bir yemek hazırlamak ve sakin bir ortam oluşturmak önemli olabilir.

Aşk

Aklından geçen ama olma ihtimali vermediğin bir kişi ile bir şeyler yaşanabilir bugün. Kendini bu tür etkilere açman gerekecek. Aşk konularında daha pozitif düşünmeli ve kendini gerginliklere kaptırmamalısın bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla maddi açıdan daha mantıklı şeylere odaklanabilirsiniz. İnsanlarla maddi konularda uyumunun artması sana kendini daha iyi hissettirebilir. Parasal açıdan kendini daha güvende hissedebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün aşk konusunda şansın yaver gitmeyebilir. Bir şeyler gereksiz yere büyüyebilir. İletişim konularında sıkıntı çekebilirsiniz. Bu tür konuların zamanla çözülebilmesi gerekecek. O yüzden bir şeyleri oluruna bırakabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Aynada gördüğün insana özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Kişisel bakım ve hijyen konuları kendini nasıl hissettiğini de etkileyecek. Daha sağlıklı olmak ve stresin etkilerini atmak için bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle gereksiz yanlış anlaşılmalar üzerinde durup kavga etmek yerine bir şeyleri oluruna bırakıp gününüze odaklanmak daha iyi olabilir. Aranızdaki iletişimi yıpratmamalısınız.

Para

Bugün karşına iyi fırsatlar çıkabilir. Parasal açıdan kendini daha iyi hissetmene vesile olacak durumlarla karşılaşabilirsin. Ya daha uygun fiyatlı ürünler bulacaksın ya da para biriktirmenin iyi bir yolunu.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeylere daha hafif yaklaşabilirsin. Bir şeyleri gözünde büyütmemek ve olaylara iyi tarafından bakmak sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Bu güzel etkiyi sevdiklerinle paylaşabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ani kararlar ve hızlı adımlar yerine sakince planlanarak atılan adımlar daha iyi olabilir. Gerginlikle, sinirle hareket etmemeli ve bir şeyleri yavaştan alarak planlamalısın. Böylece daha sakin bir gün geçirebileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda bazı şeylerin gerildiğini hissedebilirsiniz. Birbirinizin sinirlerini oynatmak yerine iletişim konularına özen göstermeniz önemli olacak. Gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir.

Para

Bugün mutluluk ve iyi niyet seni daha çok sarabilir. Bu enerjiyi direkt olarak paraya dönüştürmesen de başka konular seni rahatlatacak. Maddi konulardan çok mutluluğa odaklanabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün olabilir. Bu işler ev işi, temizlik ve düzen içerikli olsa bile. Bir şeyleri yoluna koymak ve önüne engel olarak gelmemesini sağlamak zihnini açmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Üstündeki fazla enerjiyi nereye yönelteceğin önemli olabilir. Dışarı çıkamıyorsan bile ev içerisinde hareket edebilmelisin. Bol bol hareket etmek için internetten bir egzersiz programı öğrenebilirsin.

Aşk

Hayatında yeni birisi varsa eğer aşka bakış açınız farklı olabilir. Bu kişinin seninle iletişimini gözlemlemek isteyebilir ve onun nasıl bir yol izlediğini görebilirsin. Aşkta seni şaşırtabilir bu kişi.

Para

Bir şeylere kendini kaptırıp fazladan para harcamamalısın. Masrafları kısmak ve gereksiz yere para harcamamak önemli olabilir. Paranı ileriye saklamak ve aslında çok da lazım olmayan şeyleri almamak sana çok daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri başarmaya çok yaklaşabilirsin. İşlerini yoluna koymak ve kafanı toparlamak sana iyi gelecek. Daha önceden halledemediğin bir şeyi çözmek seni mutlu edebilir. O yüzden algıları açık tutmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve hafif egzersizler sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı hareketler edebilmek için bugün bu konulara özen göstermen gerekecek. Vücudunun hareket kabiliyetini artırabilmelisin bugün.

Aşk

Hani derler ya güzel aşklar atışmalarla başlar diye. Sende de böyle bir durum olabilir. Paylaşımlarını pek beğenmediğin bir insanı düşünürken bulabilirsin bugün. O kişiyi tanımak ve aranızdaki iletişimi artırmak size iyi gelebilir.

Para

İleriye dönük planlar yapmak ve bugünden harekete geçmek terazinin iki ucu gibidir. İkisine de eşit derecede özen göstermelisin. Bugün gelecek ile alakalı planlayarak bugünden adım atma işini daha iyi becerebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

İçine sinmeyen şeyleri değiştirmek için iyi bir gün olabilir. Bazı şeyleri daha mantıklı görebilir ve seni huzursuz eden konularda daha mantıklı hareketler edebilirsin. İçine sindiği gibi davranman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini nasıl beslediğin önemli olabilir. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmen sende daha iyi bir enerji yaratabilir. İşlenmiş gıdalar ve gereksiz kalori yükü yemekler yerine daha sağlıklı beslenmelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle birbirinize vakit ayırmanız zorlaşabilir. Ancak kendinize odaklanmak da iyi gelecek size. Aşk konularında bir şeyleri aceleye getirmemek ve kendi işinize gücünüze odaklanmanız daha iyi olabilir.

Para

Detaylara özen göstermelisin. Maddi açıdan nerelere para gittiğini detaylıca görmelisin. Bu detaylar, bazı şeylerin astarının yüzünden daha pahalıya geldiğini görmene vesile olabilir. Kendine bir çekidüzen verebilmek için bu detaylara odaklanman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Değişim kapıda. Bu değişimin ne kadarını hayatına sokacağın ise sana kalmış. Bugün hayatında içine sinmeyen şeyleri fark etmen bu değişim için iyi bir gelişme olabilir. Bazı şeyleri daha iyi bir hale getirmek için çaba göstereceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine nazik olmalı ve vücudunu gereksiz yere yormamalısın. Bir şeyleri halledebilmek için ekstra çaba sarf etmek vücudunu gereksiz yere yoruyor olabilir. Biraz durup dinlenmen gerekecek. Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmalısın bugün.

Aşk

Hislere kapılmadan önce iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Karşındaki insanı tanımadan ona karşı hisler geliştirmemelisin. Önce o kişiyi tanıyabilmelisin. Böylece daha iyi gelişmeler görebilirsin.

Para

Bugün önceliklerini iyi belirlemen gerekecek. İleriyi düşünerek maddi adımlar atmak yerine bugün senin için önemli olana odaklanabilirsin. Böylece işler "acil" moduna girmeden bir şeyleri yoluna koyabilir ve geleceğine daha rahat odaklanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel