16 Mart 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Mart 2023 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün zaman senin için çok hızlı akabilir. Halletmen gereken meseleler için çok az zamanın olabilir. O yüzden her şeye hazırlıklı olmalı ve özellikle belgeler ile alakalı konularda dikkati elden bırakmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün çok fazla kafein ve şekerli içecek tüketmemeye bak. Bol bol su tüketmeli ve vücudunun dengesini korumalısın. Enerjinin dalgalanması, ruh haline yansıyabilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşk kapını büyük bir sürpriz ile çalabilir. Bazen bazı şeylerin gerçekleşmesi tamamen kaderin işidir. Bugün "işe bak ya" diyeceğin ve gülümseyeceğin bir gün olacak. Karşına çıkan insan ile aranda daha derin bir bağ olabilir.

Para

Bugün maddi konularda seni rahatsız eden konuların üstüne gitmelisin. Bazı durumları değiştirmek ve daha iyi bir hale getirmek için senin emeğin gerekecek. O yüzden başkasından bir şeyler beklemek yerine senin adım atman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Birçok şeyi halletmek için hem kuvvet hem de fırsat bulacaksın. Bu güzel enerjinin bir kısmını sevdiklerini mutlu ederek de kullanabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uykularına dikkat etmen gerekebilir. Geç uyumak ve geç uyanmak vücudunun dengesini bozabilir. Bunu kontrol altına almak, günlük rutininin tekrar sağlanmasını kolaylaştıracak. Uykuna özen göstermelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiden ayrı bir gün geçirebilirsin. Ancak bu zamanı kendine ayırmak ve bu ilişki hakkında düşünmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden bugünü kendin için güzel şeyler yaparak geçirmelisin.

Para

Bugün maddi konularda daha rahat olacağın ve kendini daha iyi hissedeceğin bir gün. Sadece kendini çin değil, etrafın için de güzel harcamalar yapabilecek ve herkesin keyfini yerine getireceksin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlarla arandaki iletişimi arttırman gerekecek. Bazı insanlar ile arandaki iletişimin artması, gerginliğin azalmasına ve daha rahat hareket etmene vesile olabilir. O yüzden karşındaki insana karşı net olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden ve toksinleri attığından emin olmalısın. Daha fazla yeşil tüketmek sana daha iyi gelebilir bugün. Yeşil çay gibi şeylere daha fazla öncelik verebilirsin.

Aşk

Gireceğin ortamlarda yeni ve çok hoşlanacağın bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişi ile muhabbet etmek ve onu tanımak, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Yeni bir aşka hazır olmalısın bugün.

Para

Bugün maddi konularda risk alabilirsin. Ancak bu risklerin geri dönüşlerinin olmasına dikkat etmeli ve esnekliği elden bırakmamalısın. Kararların "ya hep ya hiç" tarzında olmasın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün birçok şeyi başarmak için çok güzel bir enerjin olacak. Verimli olmak, tek seferde birden fazla işi halletmek sana kendini çok iyi hissettirecek. Etrafındaki insanları bu konuda etkileyerek daha güzel adımlar atabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olması ve bir sürü farklı şeyle uğraşman zihnen yorulmana sebep olabilir. Buna dikkat etmeli ve kendin için zaman ayırarak stresi üstünden atmaya çalışmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için neler yapman gerektiğini düşünebilirsin. Bu kişinin sana karşı uzak durduğunu düşünebilir ve bu durumu değiştirmek için bir şeyler yapabilirsin bugün.

Para

Bugün insan ilişkilerinde başarılı olacaksın. O yüzden bu iletişimi maddi konularda kurmak sana güzel kazançlar sağlayabilir. Daha iyi bir iş ağına sahip olmak istiyorsan bugün güzel adımlar atabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün bazı konularda kararsız kalabilirsin. Bazı şeyler için net kararlar almamalı ve biraz zamana bırakmalısın olayları. Eğer etrafında bir şeyleri aceleye getirmeye çalışan insanlar olursa dikkati elden bırakmaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol yeşillik tüketmen gereken bir gün. Hem ağır yememek hem de daha sağlıklı sebzeler tüketmek vücudunun kuvvetini toplamasını ve kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Hiç beklemediğin ortamlarda, beklemediğin bir zamanda karşına yeni birisi çıkabilir. Yeni bir insandan hoşlanmak sana çok iyi gelecek.

Para

Bugün kendini rahat hissedeceğin bir gün maddi konularda. Normalde seni kaygılandıran şeyler bugün seni rahatsız etmeyecek. Her şeye daha sakince ve rahat bir şekilde yaklaşarak daha dikkatli adımlar atacaksın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Her şey kendiliğinden, sakince yolunu bulacak. Bazı şeyler senin fazla çaba sarf etmene gerek olmadan hallolabilir. Bu güzel ve rahat enerjiyi kuvvet toplamak için kullanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun direncini arttırmak isteyebilirsin bugün. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri tüketmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile bazı konularda inatlaşabilirsin. İkiniz de geri adım atmak istemeyebilirsiniz. Ancak bu inadın size zarar vermemesi için dikkatli olman gerekecek. Ortamın bu şekilde gerilmesi başka konuları gündeme getirebilir.

Para

Bugün iş ilişkilerinin ne kadar önemli olduğunu fark edebilirsin. Herkese açılmayan kapıların, iş ağı sayesinde çok daha rahat açıldığını fark ederek bu tür ilişkilere daha fazla önem vermen gerektiğini fark edeceksin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün bazı şeyler istediğin gibi gitmeyebilir. Etrafındaki insanlar sana zorluk çıkarabilir ve bu kişilerle iletişim kurman güçleşebilir. Ancak bunun bir sebebi insanlar ise bir diğer sebebi de sen olacaksın. Kendini gergin hissediyorsan bunun için adımlar atmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Süt ve süt ürünlerini tüketirken dikkatli olmalısın. Bazen fazlasını tüketmek insanın vücuduna sıkıntılar yaşatabilir. Bu tür ürünlerin sende nasıl etkiler yarattığını izleyebilir ve diyetinde değişiklikler yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı şeylerin gerilmesi ve aranızın eskisi kadar iyi olmaması bu ilişki hakkında daha dikkatli düşünmeye sevk edecek seni. Bazı şeylerin uzun zamandır istediğin gibi olmadığını fark edebilirsin bugün.

Para

Daha önceden sahip olduğun harcama rutinini değiştirmek isteyebilirsin. Masrafları farklı bir gözle inceleyerek nelerin gerekli nelerin gereksiz olduğuna karar verebilir ve yeni bir bütçe çıkarabilirsin kendine.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün bazı konularda karar almak senin için zor olabilir. Özellikle sosyal konularda ne yapmak istediğine tam karar veremeyebilirsin. Ancak arada bir planları bozmak ve kafana göre davranmak iyi gelir. Bugün kendini zorlamamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dışarıdan gelen etkilere kendini biraz kapatman gerekebilir bugün. Etrafında olup bitenin ruh halini çok fazla etkilemesi, vücudunu strese açık hale getirir. O yüzden kendine vakit ayırmaya bak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile birlikte yaptığın planlar bozulabilir bugün. Ancak bu durum seni germemeli. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve ani tepkiler vermemek senin için daha önemli olacak bugün.

Para

Maddi konulara güzel çözümler bulabilirsin. Kafanı kurcalayan şeyleri çözmek için daha dikkatli olacaksın bugün. Parasal konularda esnek davranarak bir adım öne geçeceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar bazı konularda daha sessiz kalmayı tercih edebilirler. Bu da seni rahat bir güne itebilir. Kendine vakit ayırmak ve bazı şeyleri ağırdan almak senin için daha iyi olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bazı olaylara hassas olabilir ve fazla tepki verebilirsin. Bunu düzeltmek ve duygularını kontrol altına almak için meditasyona önem vermen gerekecek bugün. Nefes egzersizleri de senin daha rahat bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile bazı mevzularda konuşman gerekebilir. Bu konuşmalar seni gerebilir. Ancak içinizde tutup, ertelemek yerine açıkça konuşmak sizi daha iyi hissettirecek bugün.

Para

Maddi konularda kararlar alırken duygularınla hareket etmemelisin. Sakin olmalı ve mantığın ile adımlar atmalısın. Hislerine güvensen de bazı şeyleri daha dikkatle düşünmek sana daha güzel kazançlar getirebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün bazı şeyler senin için kolay işleyecek. Kendini çok fazla yormana gerek kalmadan halledilmesi gereken meselelere odaklanabileceksin. Günün keyfini çıkarmalı ve sevdiklerine vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun verdiği sinyalleri dikkatle izlemelisin. Baş ağrıları, susuzluk gibi konulara dikkat ederek vücudunu kuvvetlendirmenin yollarını aramalısın. Ağrı kesicilerle bir şeyleri geçiştirme bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile hep aynı şeyleri yapmak bazen sana iyi gelse de bugün sıkılmana sebep olabilir. Günü kendine ayırarak kafanı toplamalı ve bu ilişki ile alakalı daha dikkatli düşünmelisin.

Para

Bugün maddi konularda fikirlerini yenileyeceksin. Daha önceden parasal mevzularda yaşadıkların bugün daha farklı düşünmene yol açabilir. Değişime ayak uydurmak zor gelse de daha sağlam adımlar atmak için farklı fikirlere ihtiyacın olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Esnek olmak güzeldir ancak bugün bu esneklik etrafındaki insanlarla aranın gerilmesine sebep olabilir. Hakkını korumak ve adımlarını yere sağlam basmalı ve seni rahat gören insanlara karşı tavrını belli etmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer bir zorlukla karşılaşırsan bugün, bu zorluğun bünyende stres olarak kendini göstermesinden önce kendine zaman ayırmalı ve nefes egzersizleri yapmalısın. Bazı şeyleri ertelemek veya görmezden gelmek stresin etkilerini daha fazla hissetmene sebep olabilir.

Aşk

Yeni birisinden hoşlanabilirsin bugün. Daha önceden kendisi hakkında fazlaca düşünmediğin bir kişiye karşı hislerin artabilir. Bazı şeylerin kendiliğinden oluşmasına ve bunları zamana bırakmaya dikkat etmelisin bugün.

Para

Bugün para söz konusu olduğunda muhatap olduğun kişiler ile farklı fikirlerin olabilir. Aranızdaki bu farklılık jenerasyon farkı da olabilir. Çağa uygun yatırımlar yapmak isteyebilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Gününün kontrolünü elinde tutacaksın. Bugün nasıl adımlar atacağına sen karar verecek ve etrafındaki insanları da sen yönlendireceksin. O yüzden olumlu şeylere odaklanmalı ve verimli olmaya çalışmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiklerine yemekler hazırlamak isteyebilirsin bugün. Hem sağlıklı hem de keyifli bir sofra için kolları sıvayabilirsin. Eğer ortada henüz böyle bir plan yoksa bugün bunu yapmak için adım atman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin söylediklerini dikkatle dinleyeceğin bir gün. Bu kişinin anlatacakları seni çok etkileyebilir. Bir adım atmadan önce bu kişiyi daha dikkatli bir şekilde tanımaya çalışmalısın.

Para

Bugün takım çalışmasına yatkın olman gerekecek. Bazı şeyleri başarmak ve daha da ileriye gitmek için tek başına yeterli olamayabilirsin. Sana destek olan insanlarla birlikte iş yapmak önemli olacak bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel