16 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Mart 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlarla bir araya gelmek enerjini artırabilir. Keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsin. Enerjini artıracak güzellikle neşeye kavuşacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Diş sağlığına özen gösterebilirsin. Gerekiyorsa doktora gitmekten çekinmemelisin. Diş eti sağlığını ön plana alman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında büyük beklentilere girmemen sana iyi gelebilir. Karşı tarafa çok fazla anlam yüklememeyi öğrenebilirsin bugün. Aşkta önce kendi hislerini dikkatle gözden geçirmeye odaklanabilirsin.

Para

İş ortamları canını sıkmayacak. Aksine, takım çalışmalarında birlikte çalıştığın insanlarla mutlu olacaksın. Emeklerinin karşılığını alman da cabası olacak…
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Yabancı kültürleri öğrenmeye zaman ayırmak isteyebilirsin. Zihnini bu tür meseleler meşgul edebilir. Yeni şeyler öğrenmeye ve farklı bakış açılarını görmeye başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evin işlerini görmek sana iyi gelebilir. Temizlik, düzen konuları gündeme gelecek. Evini derleyip toplamak ruhen de sana iyi gelecek bugün. O yüzden temizliğe vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki hisleri daha da netleştirebilir ve bunu iletişimize yansıtabilirsiniz. Birbirinizi çok daha iyi anlayacağınız bir süreç olacak.

Para

İsteklerine para ayırman gerekebilir. Eğer bir masraf yapacaksan kendince bir bütçe belirleyebilirsin. Parasal konularda özenli olacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

İşlerini erkenden yoluna koyman sana iyi gelecek. Güne erken başlayabilirsin. Bazı şeyleri öğlenden önce bitirmek günün geri kalanında sana güzel bir zaman tanıyacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketlerine özen gösterebilirsin. Biraz hareket etmek, ev içerisinde enerjini daha da artırabilir. Esneme hareketlerine öncelik verebilirsin.

Aşk

Kendince bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Eğer bir ilişkin yoksa bu duruma sevinebilirsin bile. Bazı şeyleri kendi başına halletmek sana iyi gelecek.

Para

İşler yoğunlaştıkça olayları negatif görebilirsin. Ancak emeklerinin karşılığını alacağını bilmen gerek. Kendinden emin hareket etmen gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün emeklerine odaklanacaksın. Önceliğinde hep ortaya bir şey çıkarmak olabilir. Bir şeyler pişirmek de bu tanıma giriyor, iş konusunda kendi bildiğini yapmak da. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı ve aktif bir rutine sahip olmaya odaklanabilirsin. Egzersize odaklanabilir, yediklerine dikkat edebilirsin. Bunları alışkanlık haline getirmek de önem kazanacak.

Aşk

Hislerini ifade etmek iyidir ancak her şeyi kötüye yormak kaygıların eseridir. Bugün sevdiğin kişiyle iletişim kurarken yapıcı davranmaya ekstra özen gösterebilirsin o yüzden.

Para

Kendi çabalarınla elde edeceğin bir başarıdan gurur duyabilirsin. İş konularında emeklerin daha belirgin bir biçimde karşılık görebilir. Parasal konularda mutlu olacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Bazı arkadaşlarınla arandaki iletişim gerginleşebilir. Aranızdaki muhabbetin yıkıcı olmaması senin elinde olabilir. Olaylara yapıcı yaklaşmalı ve karşı tarafı dinlemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine zaman ayırmalısın. Biraz dinlenebilir, kafanı boşaltabilirsin. Zihnini daha keyifli şeylere açmak için sakin bir gün geçirmen gerekebilir.

Aşk

Gerçeklerle yüzleşmek kalbini kırabilir. Aşkta sevmek kadar sevilmek, saygı duymak kadar saygı görmek de önemlidir. Bir şeylerin tek taraflı gittiğini görebilirsin.

Para

İş ortamlarında gerginliklerle başa çıkman gerekecek. Canını sıkan mevzularla başa çıkmak adına emek sarf edebilir, önceliklerini yenileyebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Öğrenmek, eğitim konuları önceliğin olabilir. Kendini geliştirmen önem kazanabilir. Yeni şeyler öğrenmeye zihnini açman sana iyi bir etki bırakacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada bulunmak sana iyi gelebilir. Mesafe kurallarına uyarak biraz dışarıda yürüyebilirsin. Temiz hava sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda aceleci olmaman gerekecek. Bir şeyleri bir sonuca vardırmak adına karşı tarafı zorlamamalısın. Aşkta bazı konuları oluruna bırakman gerekecek.

Para

Yeni bir iş veya ortak işler ile alakalı konular gündeme gelebilir. Her zamankinden farklı şeylere odaklanabilirsin. Sorumluluk hissin artabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Tanımadığın birisi ile arandaki iletişim ilginçleşebilir. Karşı tarafı anlamaya, empati yapmaya zorlayabilirsin kendini. İletişim konuları gündemde olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz önceliğin olmalı. Daha aktif bir hayat tarzını benimsemelisin. Zihnini boşaltmak ve daha iyi bir enerjiye sahip olmak için bugün egzersizi düşünebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında büyük beklentilere girmemen iyi olabilir. Bazı şeylerin çözülmesi ve kendiliğinden yoluna girmesi için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

İş mevzularında yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Hiç beklemediğin farklı bir durum ile karşılaşabilir, buna adapte olmaya çalışabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Bir süre önce hallettiğin ancak kimsenin fark etmediği bir iş bugün başarı kazanabilir. Belki senin de unuttuğun bir uğraş dolayısıyla ödüllendirilebilirsin. Bugün senin için keyifli geçecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendine karşı nazik olmanda fayda var. Kendi bedenine çok fazla yüklenmemelisin. Biraz sakin bir gün geçirmek iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında önemli bir karar alınacaksa iki kere düşünmende fayda var. Kendini bir şeylere mecbur hissetmemelisin. Biraz özgür olmaya ihtiyacın olabilir.

Para

İşte emeklerinin karşılığını alabilirsin. Bir süredir üstünde uğraştığın bir konu varsa güzel sonuçlara vardırabilirsin. Bugün ektiklerini biçeceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Hislerin kuvvetlenecek bugün. Sezgilerin seni doğru yola çıkarabilir. İçinden geldiği gibi hareket etmek ve içine sinmeyen şeylerden uzak durmak önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için araştırmalar yapabilirsin. Nasıl hissettiğini, vücudunu nasıl kuvvetlendireceğini yeni öğreneceğin bilgilere göre şekillendirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda hayallere dalman olası. Hayatında birisi olmasa bile kafanda bir aşk konusu dönebilir. Neşeni yerine getirecek romantik filmler de izleyebilirsin.

Para

Yeni bir iş veya proje söz konusuysa aklına yatmayan şeyleri görmen gerekecek. Bazı şeyleri görmezden gelerek veya düzelir diyerek es geçmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Halledilmesi gereken işlere bir öncelik sırası vermen gerekebilir. Zira halletmen gereken çok fazla iş olabilir. Biraz düzenli devam etmek sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir çay içmek, bitki çayları tüketmek sana iyi gelebilir. Vücudunu dinlendirmen için papatya çayı içebilirsin. Vücudunu rahatlatmaya odaklanman olası.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi daha iyi anlamaya odaklanabilirsin. Canınızı sıkan mevzularla yüzleşmek ve ortak düşüncelerinizi görmek için iletişim önem kazanabilir.

Para

Organizasyon, düzen ve planlama! Bugün bu üçüne çok dikkat etmen gerekecek. Zamanını doğru yönetmek ve işleri halletmek önceliğin olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Yaratıcılık gerektiren meselelere daha fazla odaklanabilirsin. Özellikle iş konularında biraz daha dikkatli olman gerekecek. Yeni fikirler geliştirmen önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin. Yeşil yapraklı sebzeler tüketmen sana iyi gelecek. Aynı zamanda daha fazla su tüketmek de vücudundaki toksinlerden kurtulmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Aşk konularında karar alman zorlaşabilir. Dikkatini aşka veremeyebilirsin. O yüzden bugün aşk konusunda büyük beklentiler içerisinde olmaman sana iyi gelecek.

Para

Maddi olarak daha rahat etmen için her zamankinden farklı olana odaklanabilirsin. Yeni şeyler öğrenmeye kendini açman gerekebilir. İleriyi düşünerek hareket edeceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2021 Salı)

Genel

Yapacağın bir telefon konuşması günde damga vurabilir. Önemli bir meseleyi telefonda halletmen gerekebilir. O yüzden iletişime özen göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini bulman gerekecek. Yediklerini, içtiklerini, hareketlerini bir dengeye oturtman gerekebilir. Bugün bunları hesaplayabilirsin.

Aşk

Hoş sohbetler ve yeni iletişimler aşkta kalbini ısıtabilir. Şu anda hayatında birisi yoksa bile yapacağın bazı konuşmalar bile sana iyi gelecek.

Para

İş konusunda daha açık ve pozitif olacaksın. Yenilikler yapabilir, farklı kararlar alarak yeni şeyler öğrenmeye kendini açabilirsin. Kariyer konularında eğitim ağır basabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel