16 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine yeni hedefler koymak isteyebilirsin. Olaylara negatif bakmadığın ve maddiyatı gözünde büyütmediğin sürece elde etmek isteyeceklerinle alakalı çok daha keyifli adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakım ve özen konuları gündeminde olabilir. Kendine bakmak, aynadaki kişiyle barışmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir bugün. Her zamankinden daha özenli olmak, ruh haline de çok iyi gelebilir.

Aşk

Bir şeyleri içine atmak sana yaramayabilir. Sevdiğin kişiye karşı dürüst olman gerekecek. Eğer hoşlandığın ancan açılamadığın birisi varsa ona nasıl hissettiğini ifade etmen gerekebilir bugün.

Para

Parasal açıdan hızlı hareket etmek sana yaramayabilir. Bazı şeyleri zamana bölmek daha iyi olacak. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa uygun zamanı kollaman gerekebilir bugün. Aceleci olmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Dik durmak, kendine güvenmek ve sesinin duyulmasını sağlamak sende çok daha iyi bir etki yaratabilir. Sevdiğin kişilerle vakit geçirebilir ve sosyal konulara daha fazla zaman ayırabilirsin. Sağlam duruşun, gününün enerjisini belirleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için derin nefes egzersizleri ve yürüyüşler sana iyi gelebilir. Her zamankinden biraz fazla yürümek sana daha iyi gelecek. Asansör yerine merdiven, otobüs yerine yürüyüş senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerin seni hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak kendini ifade etmek ve isteklerini dile getirmek kafanın daha rahat olmasına vesile olacak. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda konuşmalar yaşanacaksa dürüst olmak senin için daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda hedefler koymak ve yeni planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Ancak elindekini artırmanın daha sağlam bir yolunu bulmalısın. Sadece hayallerle ve beklentilerle hareket etmemelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Sosyal ortamlara girmek, sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Gireceğin ortamlar maddi açıdan seni yormayacaksa eğer, sevdiğin kişilere daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Zamanını nasıl yöneteceğine sen karar vereceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjinin yükseldiğini hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi egzersiz ve harekete odaklaman gerekebilir. Daha aktif bir hayat tarzı, vücudunun kendini toplamasını ve daha sağlıklı etkileri bünyesinde barındırmasını sağlayabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda acele etmemelisin. Hızlı kararlar almak seni sonradan zora sokabilir. Tutamayacağın sözler vermek sevdiğin kişiyle aranı açabilir. O yüzden aceleci olmamak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda harcamalara yönelik hareketlerinde dikkatli olman gerekebilir. Bir harcamayı hemen, o anda, o saniyede yapman gerekmeyebilir. O yüzden acele kararlar almamalı ve masrafları biraz bekletmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün etraftan ilginç bilgiler alabilirsin. Haberler, yaşananlar dikkatini daha da çekebilir. Olaylara pozitif yaklaştığın sürece kendin için daha güzel kararlar alabilir, çevrene daha fazla uyum sağlayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için egzersiz ve hareketlere özen göstermen gerekebilir. Stres ve gerginlik oluşturan mevzuları çözmek için hareket sana daha iyi gelecek. Adımlarını sıklaştırman ve biraz fazla hareket etmen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda bulutların üstünde hissedebilirsin kendini. Gerçekliğe odaklanmak yerine hayallere dalabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konusunda hayaller kurmak daha tatlı gelebilir.

Para

Maddi konularda hevesinin kırılabilmesi olası bugün. Ancak bu durum, geleceğin ile alakalı hemen bütün gemileri yakman anlamına gelmiyor. Kendini biraz geriye çekmek ve tasarrufa odaklanmak toparlanmanı kolaylaştırabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Aşk konularına daha açık fikirli yaklaşabilirsin. Hayatında olan biten negatifliğe odaklanmak yerine gönül işlerine öncelik vermen olası. Bu konularda olayları nasıl değerlendirdiğine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen sana daha iyi gelecek bugün. Sağlıklı beslenmen ve sindirim sistemini yormaman enerji düzeyini artırabilir. Yemek konularında tercih hakkın varsa sağlıklı olan şeyleri tercih etmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha baskın olabilirsin bugün. Güzel şeylere odaklanabilir ve hoşlandığın kişinin ilgisini çekmeye çalışabilirsin. Bugün karşı tarafın hislerini daha net görebilirsin.

Para

Maddi konularda öğrendiğin şeylere vakit ayırman gerekebilir. Yeni kararlar almadan veya yeni masraflara girmeden önce çıkardığın dersleri hatırlaman gerekecek. Parasal olarak büyük adımlar atmamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Daha önceden yaşanan gerginlikler ve negatiflikler bugün tekrar aklına gelebilir. Bazı şeylerin senin üstünde ağırlık yapmaması için gündemine farklı konular alman gerekecek. Daha pozitif düşüneceğin şeylere öncelik verebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal bir yoğunluk içerisindeysen bu gerginliği ve stresi kontrol altına alman gerekebilir. Yoga ve meditasyon gibi konulara özen göstererek hem hareket edebilir hem de zihnini boşaltabilirsin. Duygusal bütünlüğüne özen göstermelisin bugün.

Aşk

Aşk konuları bugün kafanı biraz karıştırabilir. Duyguların artabilir, hislerini ifade etme isteği duyabilirsin. Bazı şartların istediğin gibi gelişmesine fırsat vermeyebilirsin. O yüzden biraz sakin kalmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün para harcamak için acele etmemelisin. Maddi konularda dikkatli davranman gerekebilir. Gereksiz yere paranı harcamamalı ve planlı hareket etmelisin. Kendine bir bütçe oluşturup o bütçeyi aşmamak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafında olan biteni dikkatli bir biçimde görmen gerek. Algıda seçicilik yapmamalı, durumu olduğu gibi görmelisin. Bazı şeyleri kendi isteğine göre şekillendiremeyeceğini görmen gerekebilir. Olaylara objektif yaklaşman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Her zamanki egzersiz programın sana istediğin kadar fayda sağlamıyorsa bunu değiştirme yoluna gidebilirsin. Sana daha iyi gelecek ve seni sıkmayacak egzersizlere odaklanabilirsin bugün. Ancak bütün olarak hareketi kesmek gibi bir hataya düşmemelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha cesur olman gerekecek. Karşındaki insana hislerini sorabilirsin. Onun senin hakkındaki fikirlerini görmek isteyebilirsin. Bu adımın, aşk konularında sana bir açıklık getirebilir.

Para

Maddi konulara eskisi kadar hevesle yaklaşmıyor olabilirsin. Bu süreçte zararlara girmemek için dikkatli olman gerekebilir. Bir şeyleri boşlamamalı ve dikkatli hareket etmelisin. Dikkati elden bırakmadığın sürece güzel gelişmeler görmen olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Her zamankinden daha fazla kuvvete sahip olabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için çabaların boşa gitmeyebilir. İnsanlar sözünü dinleyebilir. Bu kuvveti iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve sevdiğin yemekleri tüketmek sana çok daha iyi bir etki, enerji katabilir. Kendini sağlıklı hissetmek için hem yediklerine dikkat etmeli hem de zihnini boşaltacak aktivitelere odaklanmalısın bugün. Keyifli konular ve güzel sofralar sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Daha önceden arkadaş olarak gördüğün birisi ile alakalı hislerin olduğunu fark etmen olası. Önceden fark edilmemiş bir hissin gündeme gelmesi kalbinin daha hızlı çarpmasına vesile olabilir bugün.

Para

Sevdiğin insanlarla dışarıda para harcaman olası. Bu durum seni mutlu edebilir. Ortak planlar yapmak veya bazı masrafların altına eşit sorumluluklarla girmek sana daha iyi gelecek. Parasal olarak daha rahat hissedebilirsin kendini.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeyleri planlama ve kendini geri çekme zamanı sona ermiş olabilir. Bugün eyleme geçmen gerekecek. Gerekeni yapmak ve zor olan kararları alarak bunları yürürlüğe sokmak ilerisi için daha iyi olabilir. Bir şeyleri ertelememelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını dikkatle gözden geçirmen gerekecek. Ne istediğine değil de neye ihtiyacın olduğuna odaklanmalısın. Sağlıklı bir yeme programı, iyi bir egzersiz planı sana daha iyi gelebilir. O yüzden biraz harekete geçmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için harekete geçebilirsin. Onun ilgisini kazanmak ve güzel bir iletişim başlatmak için gerekeni yapabilirsin. Karşı tarafa cazibenle hitap edebilir ve onun ilgisini fiziksel özelliklerinle çekebilirsin.

Para

Bugün sadece parasal gelişmelere odaklanmamalı ve keyif aldığın konulara özen göstermelisin. Maddi kaygılarla gündemini belirlememen daha iyi olabilir. Hayatındaki diğer konulara da biraz vakit ayırman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün büyük resmi görmen gerekecek. Ufak tefek sıkıntılarda boğulmamalısın. Daha önemli olanı, daha büyük olanı düşünerek vizyonunu geniş tutmalısın. Böylece hata yapma ihtimalini azaltmış olabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esnek kalmak senin için önemli olabilir. Kaslarını esnetmelisin. Hareket kabiliyetini artırmak ve daha rahat hissetmek için esneme hareketlerine özen göstermen gerekecek. Yeni hareketler araştırmak için vakit ayırabilirsin kendine.

Aşk

Yeni bir aşka kendini açabilirsin. Farklı bir etkiyi hayatına sokabilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda farklı olana odaklanmak sana daha iyi gelebilir. İç sesini dinleyeceğin ve bir şeyleri oluruna bırakacağın bir gün.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmediğin sürece güzel ve keyifli sonuçlar görmen olası. Parasal olarak kendini daha iyi ve rahat hissedebilirsin. Ancak büyük masraflardan uzak durman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün enerji patlamaları yaşayabilirsin. Bir anda kendini çok iyi hissederken bir anda enerjin çekilebilir. Bu ani tepkilerle büyük değişimlere gitmemen gerekecek bugün. Gereksiz hatalara düşmemek için sakin kalman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir. Kendine karşı nazik olmak ve çok fazla yorulmamak senin için daha iyi olabilir. Büyük yorgunluklara karşı önlemini almalısın.

Aşk

Aşk konularında isteklerini gözden geçirmen gerekebilir. Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkide seni mutlu etmeyen şeyleri tek tek gözden geçirebilirsin. Bir şeyleri değiştirmek için senin değişime odaklanman gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda ani durumların senin gündemini değiştirmesine izin vermemelisin. Bir anda gemileri yakmaman gerekecek. Hemen en kötüyü düşünmek ve bütün gidişatı değiştirmek seni üzebilir. O yüzden sakin tepkiler vermelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Kendin için doğru olduğun şeyleri yapmak isteyebilir, eyleme geçebilirsin. Daha mantıklı ve keyifli konulara odaklanmak hayatında daha pozitif bir döneme girmene vesile olabilir. Ancak bir şeyleri dikkatle planlamayı unutmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltman gereken bir gün olacak. Bir şeyleri fazlaca düşünmüş olabilirsin. Bu negatifliği üstünden atmak için daha fazla hareket gerekebilir. Biraz egzersiz ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularını oluruna bırakman daha doğru olabilir. Sağlıklı ve güzel bir ilişki için çok fazla düşüncen olmuş olabilir. Bir şeylerin kontrolünü bırakmak ve farklı konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda hemen en kötüsünü düşünmemen gerekecek. Elindekilerle idare edebilmeli ve pozitif kalabilmelisin. Maddi olarak ileride atılacak adımlardan çok bugün elinde sahip olduklarına odaklanman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel