16 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Kasım 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimine ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Kime ne dediğine dikkat etmelisin. Başkalarının laf taşımasına fırsat vermeden açık ve net bir iletişim kurmak önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Hijyene ve mesafeye özen göstermen gerekebilir. Bu aralar her zamankinden daha dikkatli olman gerekecek. Virüsten korunmak için elinden geleni yapmalısın.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen meseleleri gündeme getirebilirsin. Sevdiğin kişi ile aranızda anlaşmazlıklara sebep olan mevzular hakkında daha net olman olası. Açık ve net olmak size yarayabilir.

Para

Parasal mevzularda yanlış anlaşılmalarla bazı konuşmaları geçiştirmemelisin. Kendini ifade etmeli ve karşı tarafın da kendini ifade etmesine fırsat vermelisin. Kavga ve küskünlükle paraya odaklanmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Zihnini yeni şeylere açmak zor olsa da bir şeylere bakış açını değiştirebilir. Bazı olaylara takıntılarla yaklaşmanın önüne geçmek için dikkatini farklı konulara vermen gerekecek. Hep aynı şeyler üzerinden kendini yormamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir gün için başka zamanları beklememelisin. Kendine bir rutin oluşturmak ve öz disiplinini kuvvetlendirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı beslenmek ve iyi bir egzersiz için vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yaşadığın anlaşmazlıklar varsa bunları çözmek için açık ve net olmalısın. Bazı konuları görmezden gelmek veya ötelemek sizde zarar yaratabilir. Aman dikkat!

Para

Yeni fikirler üretmek daha doğru olabilir. Parasal mevzularda her zaman işe yarayan konular bu sefer işe yaramayabilir. O yüzden farklı düşünmeli ve zihnini açmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatında düzelmesini istediğin konulara daha fazla vakit ayırabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymada ve daha güzel kararlar almada zihnin açık olacak. Bir şeyleri halletmek için bugünün enerjisini kullanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek midenin daha da rahat çalışmasına vesile olabilir. Mideni yormayacak gıdalarla beslenmek de bünyeni daha da kuvvetlendirebilir. Bugün ne yediğine dikkat etmelisin.

Aşk

Alacağın kararlar aşkta önemli olabilir. Bazı şeyler iki dudağının ucuna bakabilir. Bugün kendinden emin olmak ve hislerine karşı dürüst olmak senin için daha önemli olacak.

Para

Bazı işleri bugünden halletmek sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda elini kuvvetlendirmek için masrafları yarına bırakmamalısın. Bazı konularda bugünden harekete geçmen sana para kalmasını sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanların senin sözlerini yanlış anlaması olası. Bu yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için bir şeyleri iki kere teyit edebilirsin. Kendini ifade etmek için biraz çaba göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz yere şekerli tüketerek bünyeni yormamalısın. Enerji seviyeni belli bir düzeyde tutmak için şekeri azaltman gerek.

Aşk

Sevgi ve aşk seni daha da sarabilir bugün. Sevdiğin kişiyle mutlu bir an geçirebilirsin. Birlikte alacağınız kararlar ve mutlu ortamlar sana yarayacak.

Para

Parasal açıdan sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masraflarla kendini yormamalı ve yarınları düşünerek hareket etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Gün içerisinde nelere özen gösterdiğine dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeylere gereğinden fazla vakit ayırıyor olabilirsin. Gününü daha mantıkla planlamak için biraz düşünmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Tarihte hiçbir bahane "ben suyun tadını sevmiyorum" dan daha beter olamaz. Vücudunun en ihtiyaç duyduğu şeye burun kıvırmamalı ve daha fazla su tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle mantıklı konuşmalar yaparak ortak kararlar alman olası. Sürüncemede kalan meseleleri çözüme kavuşturmak, daha mantıklı kararlar almak ilişkinize iyi yansıyabilir.

Para

Halletmen gereken meseleleri çözmeden yeni şeylere başlamak sana fazla vakit kaybettirebilir. Bugün iş yükünü kendine göre ayarlamalı ve bunun dışına çıkmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni bir şey öğrenmek için zihnini açabilirsin. Aklını daha farklı konulara vermek sana daha iyi gelebilir. Yeni konulara odaklanmanın etkisi gün içerisinde kendini gösterebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek senin bünyene daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı bir bünye için vücudunun su ihtiyacını karşılamalısın. Su tüketmekten kaçınmamalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiden emin olmak için dikkatle düşünmen gerekebilir. Bir adım atmadan önce karşındaki insandan emin olmak isteyebilirsin. Onu tanıyana kadar beklemek daha doğru olabilir.

Para

Bazı işleri yarım bırakmamalısın. Başladığın projeleri bitirmeli ve parasal mevzuları kaygı haline getirmeden işe odaklanmalısın. Kısa süreli çözümler işe yaramayabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Kendince bir gün geçirerek enerji toplayabilirsin. Kafana göre güzel şeylere odaklanmak sende fark yaratabilir. Başka şeylerle kendini germeden önce kendin için enerji toplamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına ekstra özen göstermen gereken bir dönem olabilir. Özellikle son zamanlarda şeker ağırlıklı şeyler tükettiysen… Dişlerini temizlemeli ve çürük oluşumunun önüne geçmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir ortamda bulunmak isteyebilirsin. Ancak ikiniz de bunun için çok meşgul olabilirsiniz. Birbirinizi zorlamamak daha iyi olacak.

Para

Yarım kalan işleri halletmek için iyi bir gün olacak. Eğer ödenmesi gereken bir fatura varsa bugünden halletmelisin. Parasal mevzuları bugünden çıkarman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Sağlıklı kararlar alıp yeni konulara odaklanmakta hevesli olabilirsin. Ama halihazırda elini oyalayan meseleleri tam anlamıyla çözmen gerekecek. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak için biraz düşünmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uykusuzluk sıkıntısı çekiyorsan eğer bunu aşmak için dikkat etmen gerekebilir. Yatak odanı daha uyunabilir bir hale getirmek, elektronik cihazları erkenden kapatmak ve yatağa erkenden girmek bir nebze de olsa fayda edebilir.

Aşk

Aşk konusunda zihnini ve kalbini dinlendirmen gerekebilir. Her şeye büyük kavgalar ve karmaşalarla yaklaşmamalısın. Biraz yalnız kalmak ve zihnini toplamak sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün tasarrufa gitmek sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan yarınları düşünmek daha doğru olacak. Eline geçen her parayı son kuruşuna kadar harcamamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnin her zamankinden daha açık olabilir. Birden fazla konuya aynı anda odaklanabilirsin. Yarım kalan işleri bitirmek ve daha güzel yeni şeylere başlamak için enerjin olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Gerek yaşam alanını gerekse çalışma alanını daha hijyenik bir ortama dönüştürmek virüse karşı önlemlerini artırabilir. Dikkat etmelisin!

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar içinizi ısıtabilir. Bu konuşmalar için senin adım atman gerekebilir. Aranızda daha samimi konuşmalar olması için gereken ortamları sen hazırlayabilirsin.

Para

Sakin bir gün geçirmek ve büyük paralar harcamamak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan kendini zora sokmamalısın. Parasal konularda daha dikkatli olman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlıklarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olacak. Kimle nasıl vakit geçirdiğine, kime ne söylediğine özen göstermen gerekebilir. Yapıcı olmak ve kırıcı davranmamak değişim yaratabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve kendi öğünlerini kendin belirlemek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Daha sağlıklı beslenmek için harekete geçebilir ve mutfağa girerek kendin için yemek hazırlayabilirsin.

Aşk

Aşk konularında beklentilere girmeden önce herkesin her şeyi tam olarak bildiğinden emin olman gerekecek. Karşındaki insanın senin hislerini bilmeden sana adım atmasını beklememelisin bugün.

Para

Parasal açıdan kendine güvenerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Başkasının parasıyla veya düşüncesiyle değil de kendine ait durumlarla hareket edebilirsin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Canını sıkan şeyler tam olarak neler? Nelerden memnun değilsin? Bugün bu durum ile başa çıkabilmek için olumlu kararlar alabilirsin. İnsanlarla sağlıklı sınırlar çizmek için iyi bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı daha sağlam durabilmek için zihnini boşaltman gerekecek. Yoga ve meditasyon gibi etkinlikler sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini hem de bedenini kuvvetlendirmelisin.

Aşk

Aşkta ilk adımı atmak sana daha pozitif bir etki bırakabilir. Karşındaki insanı etkilemek için bir fırsatın olabilir. Bu fırsatı boş geçmemeli ve hislerini ifade etmelisin.

Para

Maddi konularda kafanı karıştıran meseleler karşısında dikkatli olmalısın. Baız masrafları bugünden yapmak için ısrarcı olmamalısın. Parasal konularda aceleci olmamak sana daha iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Kendi iç huzurunu yakalaman diğer konulara odaklanman zorlaşabilir. O yüzden ilk olarak kendi içinde bir huzur aramalısın. Bazı konularda kendi içinde emin olmak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için gereken aktivitelere senin karar vermen gerek. Neyden keyif alıyorsan ona vakit ayırman gerekecek. Zihnini tam olarak boşaltmak için bu kaçamağa ihtiyacın olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer onunla iletişimini artırmadan ondan dünyaları beklememen gerekecek. O kişiye bir gün vahiy inip senden hoşlanmasını beklememeli ve ilk adımı sen atmalısın.

Para

Parasal konularda kendi ihtiyaçlarından taviz vererek hareket etmek seni gereksiz zorluklara itebilir. Bugün kendi ihtiyaçlarına göre para ayırmalı ve başkalarının işine daha az para harcamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel