16 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Eylül 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Eğer farklı bir ortama gireceksen neye ihtiyacın olabileceğini önden düşünmen gerekebilir. Eksiklerini gidermeye öncelik vermelisin. İhtiyaçlarını düşünmeli ve hazırlığını dikkatlice yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek tek seferlik bir şey değildir. Öğünlerini önceden planlamak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak genel olarak iyi bir karar olabilir. Beslenmene özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif bir gün geçirmen olası. Kalbini güzel gelişmelere açabilirsin. Aşk konusunda daha keyifli bir gün geçirebilir, iletişime odaklanarak güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin.

Para

Kendine masraf yapmaktan çekinmemen gerekecek. İstediğin ve ihtiyaç duyduğun şeylere para ayırabilmelisin. Bu konuda kimseye de hesap vermek zorunda olmadığını hatırlaman iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlardan bazıları sorumluluklarını yerine getirmiyor olabilir. Bu konuda dikkatli olmak sana düşebilir. Her ne kadar çevrendeki insanları yargılamak sana düşmese de sorumluluklar konusunda özenli davranabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu sıcak tutmak iyi olabilir. Serinleyen havalarda bir şeyleri göz ardı etmek sende kötü etki yaratabilir. Çok fazla üşümemeye dikkat etmelisin. Dışarı çıkarken yanına bir hırka almak iyi bir fikir olabilir.

Aşk

İletişim konularında hep kendinden ödün veriyor gibi hissediyorsan bugün bu konuda kendini biraz geri çekebilirsin. Her zaman ilk mesajı atan sensen eğer, artık bu konuya bir dur demen gerekebilir.

Para

İş ortamlarında halledilmesi gereken meseleleri çözmesi gerekenlerin daha dikkatli davranmasını istemek bir kapris değildir. İş konusunda bir şeyleri ciddiye almak ve çevrendekilere bunu ifade etmek önemli olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların önem ve özen gösterdiği konulara senin de dikkatle yaklaşman gerekebilir. Başkalarının odaklandığı şeyleri yargılamamalı ve onlara kulp bulmamalısın. Empati öncelikli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın ile alakalı uzun vadeli kararlar alman olası. Egzersiz ve beslenme konularına özen gösterebilirsin mesela. Daha sağlıklı bir beden için yeni kararlar alman olası.

Aşk

Aşk konusunda yargılayıcı olmamalısın. Aşka daha açık fikirli ve sakin bir biçimde yaklaşmalısın. Söylediklerin, ifadelerin başkalarının kalbini kırabilir. Bu konuma kendini sokmaman gerekecek.

Para

Bugün parasal konularda her koyunun kendi bacağından asıldığını hatırlaman gerekebilir. Bu senin için ne kadar geçerliyse çevrendeki insanlar için de geçerli. Onların paraları ile alakalı ne yaptığı seni ilgilendirmemeli.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

İş veya genel olarak gün içerisindeki gerginlikler sende stres yaratabilir. O yüzden gün içerisinde zihnini dinlendirmeye ihtiyaç duyabilirsin. Ara ara molalar vermek iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendin için ufak zamanlar yaratmak iyi olabilir. Biraz mola vermeye ihtiyaç duyabilirsin. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için ufak zamanlar yaratman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda çekincelerin olabilir ama bugün bunların üzerine gitmelisin. Tedirgin olup çekinerek aşktan kaçmaman gerekecek. Kendi hislerinle yüzleşmek önceliğin olabilir.

Para

İş ortamlarındaki iletişimlere özen göstermen gerekebilir. Zira etrafındaki insanlar gerilebilir. Bu gerginliklerle başa çıkmak için yapıcı davranman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlarla arandaki iletişim biraz gerici olabilir. O yüzden kelimeleri çok dikkatlice seçmeli ve kırıcı olmamaya çalışmalısın. Hareketlerinde ve sözlerinde yapıcı olmak önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu beslemek ve dinlendirmek önceliğin olmalı. Kendine iyi bakmalısın. Çok fazla yorulmak, üşümek veya aç kalmak sana iyi gelmeyebilir. Sağlıklı beslenerek vücudunu dinlendirebilmeli, sıcak tutmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda anlaşmazlıklar olabilir. İletişiminiz zayıflayabilir. Bu süreçte nasıl tepkiler vereceğin ilişkinizi etkileyebilir. O yüzden yapıcı kalman ilerisi için iyi olabilir.

Para

Bugün maddi konularda kaygıları bir kenara bırakabilirsin. Bir şeyleri kendi yoluna bırakman iyi olabilir. Kendine daha iyi ve rahat bir gün biçebilir, bir şeyleri erteleyebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Kaybettiğin bir eşyayı aramaya koyulabilirsin bugün. Bu eşya senin için kıymetli veya ihtiyacını gören bir şey olabilir. Eğer kayıp eşyaların yoksa bile bugün organizasyona ve düzene odaklanman iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek ve mide sağlığını düşünmek iyi olabilir. Mideni yorabilecek tuzlu ve yağlı gıdalardan uzak durman iyi olabilir. Bedenine giren gıdaların sağlıklı olduğuna dikkat etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye açılmak isteyebilirsin. Bu kişiyle alakalı daha cesur adımlar atman olası. Kendini ifade etmek için eline geçen şansları değerlendirebilir ve aşkta iyi adımlar atabilirsin.

Para

Kendi ihtiyaçlarını görmek ve kendine masraf yapmak için başkasından izin almana gerek yok. Bugün bunu kendine hatırlatman gerekebilir. Maddi açıdan başkasına hesap vermek zorunda olmadığını hatırlamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanların seni germesine veya sinirlendirmesine izin vermemen gerekecek. Kimlerle konuştuğuna dikkat edebilir, kimleri yakınına getirdiğine özen gösterebilirsin. Gereksiz konularla kendini germemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmeli ve vücudunu susuz bırakmamalısın. Hem kaslarının daha rahat hareket etmesi için hem de kendini genel olarak daha iyi hissetmek için bu konuda özenli davranman iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşaman olası. Ama bunları büyütmemek sana bağlı olacak. Nelere tepki verip vermediğini kontrol ederek gününün daha rahat geçmesini sağlamak sana bağlı olabilir.

Para

Bugün kendine öncelik vermen ve kendin için masraflar yapman iyi olabilir. Başka şeylere para harcamak yerine kendi ihtiyaçlarına ve isteklerine öncelik verebilirsin. Bu sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Sahip olduklarının seni daha fazla mutlu edeceğini düşünerek kendini gereksiz bir yarışa ve hıza sokabilirsin. Bundan uzak durmalı ve bugünden mutlu olmayı başarmalısın. Sen mutlu olduktan sonra bazı şeyler daha iyi bir hale bürünebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltma ihtiyacı hissedebilirsin. Biraz dinlenmek, hayatında olan bitene daha dikkatlice odaklanmak… Kendi enerjini ve bedenini kontrol etmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmemek ve hayatında daha rahat bir sürece girmek sana iyi gelebilir. İnsanlar ile alakalı beklentilerini gözden geçirerek kendi mutluluğundan kendin sorumlu olduğunu görebilirsin.

Para

Para konusunda iyi gelişmeler görmek öncelik olmamalı bugün. Bugün daha çok sahip olduklarınla mutlu olmak önceliğin olmalı. Çünkü iyi enerjilere bürünmek gelecek için faydalı olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarının sana öncelik vermediğini düşünmen ve kendini yalnız hissetmen olası. Ama bu hissin çok derine inmesine izin vermemeli ve çevrendeki insanların davranışlarını kişisel algılamamalısın. Bu durum geçici bir ruh hali olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evinde dinlenmek ve vücudunu dinlendirmek sana çok iyi gelebilir. Bugün vücudunun iyiliği için biraz daha sakin bir gün geçirmen gerekebilir. Vücudunu gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini üstünde hissedemeyebilirsin. Bu durumun sende üzüntüler yaratmasına izin vermemen gerekecek. Bu konuda bir şeylere müdahale etmemenin daha iyi olduğunu görmen gerekebilir.

Para

Bugün elindekilerle yetinmek ve kendine yetmek önemli olabilir. Maddi açıdan kendini sağlama almak ve seni zorlayabilecek masraflardan kaçınmak bugün için iyi bir hareket olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Bugün dinlenmeye öncelik vermelisin. Zira vücudunun buna ihtiyacı olabilir. Bugün genel olarak sağlığına öncelik vermen ve daha iyi hissetmek için bazı değişimler yapman iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Serinleyen havalardan olabildiğince az etkilenmek için giydiklerine özen göstermen gerekebilir. Seni biraz daha sıcak tutabilecek kıyafetler ve battaniyeler iyi bir tercih olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar sana kendini iyi hissettirebilir. Ama bunun için yüz yüze görüşmenize gerek yok, daha sıcak sohbetleri telefonla da yapabilirsiniz. İletişim kanallarını açık tutabilirsin.

Para

Bugün ileriye dönük birikim kararlarını biraz gözden geçirebilirsin. Sana külfet olmaması gereken bir şey varsa o da gelecek planların olmalı. Bugün kendini rahatlatmak önceliğin olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların senin kararlarına gücendiğini görmek seni garip hissettirebilir. Çevrendeki insanlara bir şey borçlu olmadığını önce kendine daha sonra da çevrendekilere kibar bir dille ifade etmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evde biraz kafa dinlemek sana çok daha iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve dinlenmek, vücudun için de ruhun için de iyi olacak. Kendine öncelik vermen gereken bir gün olabilir.

Aşk

Aşk konusunda açık fikirli olman gerekecek. çevrendeki insanlara karşı daha samimi ve iyi davranman gerekebilir. Kalbini güzelliklere açmak için önce odaklandığın şeylerde iyilikler görmen gerekecek.

Para

Bugün bağımsız olmak maddi açıdan önemli olabilir. Kendi harcamalarını kendin planlamalı ve başkasının sana ek külfet çıkarmasına izin vermemelisin. Dikkati elden bırakmaman iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2021 Perşembe)

Genel

Sen maddi konularda kendini sıkarken etrafındaki insanların rahat davranması kafanı karıştırabilir. Hatta buna sinirlenebilirsin de. Ama bir tepki vermeden önce her koyunun kendi bacağından asıldığını hatırlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerden uzak durmak bugün iyi bir seçenek olabilir. Zihnini dinlendirebileceğin ve gerginlikleri üstünden atabileceğin aktivitelere öncelik vermek iyi olabilir. Bugün kendi zihnine öncelik vermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyebilirsin bugün. Buna heyecan ile odaklanabilirsin. Keyifli bir sohbete dahil olmak kalbini daha da ısıtabilir. Aşka odaklanabilirsin.

Para

Bugün kendi maddi durumuna odaklanmalı ve çevrendeki insanları fazla kafana takmamalısın. Kendine yetebiliyor musun? Kendi ihtiyaçlarını giderebiliyor musun? Bugün bu yeterli olmalı.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel