16 Eylül 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Eylül 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün içine sinmeyen şeylere baştan başlaman gerekebilir. Kafanı tam veremediğin bir proje varsa veya ilgini gerektiren bir mesele varsa, dikkatini toplamak için kendine zaman ayırman gerekecek. Bazı şeyleri dikkatle gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yeni bir diyete başlamak isteyebilirsin. Vücudunun ihtiyacı olan bütün besinleri aldığından emin olmak için bir profesyonele danışmak daha iyi gelebilir. Yediklerine dikkat etmeye başlayacağın bir gün olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir aktiviteye katılabilirsiniz. Aranızdaki muhabbetin artmasını sağlayacak ortamlarda bulunmak size çok daha iyi gelecek. Bugün için planları senin yapman, karşı tarafın da hoşuna gidecek.

Para

Bugün kendine bir şeyler almak isteyebilirsin. Bazı masrafları abartmak ileride seni zora sokabilir. Bu alışverişi ufak tutmalı ve bir bütçe içerisinde hareket etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine ayıracağın zaman, yaratıcılığının artmasını sağlayacak. Kendine ne kadar vakit ayırırsan, bazı şeyleri daha iyi bir şekilde görebilirsin. Bugün keyfini yerine getirecek konulara odaklanmak, yaratıcılığına da iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kaslarının daha kuvvetli olması ve kan dolaşımını artırman sağlığın için önemli olabilir bugün. Bol bol nefes egzersizi ve hareket sana çok daha iyi gelecek. Güzel bir egzersiz seçmek ve buna düzenli olarak devam etmek için planlar yapabilirsin bugün.

Aşk

Bugün yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Senden hoşlanan bir insan varlığını belli edebilir. Veya sen bir insana karşı hislerin olduğunu fark edebilirsin. Yeni bir aşk, yeni hisler seni bekliyor olacak.

Para

Bugün verimli bir gün geçireceksin. Gerek para kazanma gerekse parayı değerlendirme konularında şanslı olabilirsin. Yeni konulara odaklanmak sana daha güzel kazançlar sunabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Maddi konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsin. Bazı konularda ikilikler çıkabilir. Sen bir şey söylerken başkası bir başka şey söyleyebilir. O yüzden dikkatli davranmalı ve kanıtlarla yürümelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün duygusal anlamda hassas hissedebilirsin kendini. Bu hassasiyetin geldiği nokta da stres olabilir. Sana bu kadar stres kaynağı yaratan mevzular hakkında dikkatli adımlar atman, zihinsel olarak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Aranızdaki bazı mevzuları çözmek için iki tarafın da zamana ihtiyacı olacak. Bugün ilişkiler konusunda acele kararlar almamalısın.

Para

Etrafındaki insanlar parasal konularda senden faydalanmaya çalışabilir. O yüzden kendini kullandırtmaman gereken bir gün olacak. Çevrendekilerin seni yürüyen bir cüzdan olarak görmesine izin vermemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün erken kalkmak ve işlerini erkenden halletmek sana çok daha iyi bir enerji katacak. Günün geri kalanında istediğin şeylere odaklanmak ve dikkatini gereken konulara vermek için erkenden işlerini halletmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediğin yemeklere dikkat etmen gereken bir gün. Sindirim sistemini yormamalı ve hormon dengeni bozacak gıdalar tüketmemelisin. Hangi gıdaların sana yarayıp yaramadığını öğrenebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir bugün. Bu kişi ile muhabbet etmek ve onu tanımaya çalışmak senin de enerjini etkileyecek. Güzel muhabbetlerle aşk konularına girebilirsin bugün.

Para

Parasal konularda kendi fikirlerine güvenmek iyi olacak bugün. Başkalarını dinlemek yerine kendi isteklerini göz önünde tutmak seni güzel kazançlara götürebilir. Masraf yapman gerekiyorsa kendi istediğin şey için yapmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün halletmen gereken mevzulara kolay bir şekilde odaklanabileceksin. Güne erken başlamak ve sorumluluklarını erken bir saatte yerine getirmek gününü daha rahat kontrol etmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun düzenini oturtmak için belli bir rutininin olması gerekiyor. Hem yemek, hem egzersiz hem de uyku düzenini saat gibi tıkır tıkır işletmek, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Hangi noktada tıkandığını görerek eyleme geçebilirsin bugün.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışman olası. Güzel ve farklı muhabbetlerle bu yeni kişiyi tanımak istemek kalbinin daha hızlı atmasını sağlayabilir. Yeni bir aşk kapıda olacak bugün!

Para

Bugün harcamalara dikkat etmen gerekecek. Paranı tam olarak neye harcadığına bakabilir ve bir liste çıkarabilirsin. Gereksiz gördüğün şeylerin üstünü çizme ve bir bütçe oluşturarak bu bütçeye uyma vakti gelmiş olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanların hiç olmadık şeyler için tartışabileceğini görebilirsin. Alakalı alakasız her konuda fikir belirtmek isteyenler ve kendi istediklerinde ayak diretenlere karşı sakin kalmak sana düşebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin arttığı noktada ağrılar da baş gösterir. Bugün vücudundaki ağrılara dikkat etmen gereken bir gün. Stresten kaynaklanan baş ağrıları için önlem almalı ve bol bol su tüketerek vücudunun nem oranını yüksek tutmalısın.

Aşk

Bugün bazı şeyleri oluruna bırakmak senin için daha iyi olabilir. Eğer sevdiğin kişi ile aranda bir mesele varsa bunu hemen çözmek için acele etmemelisin. Bazı konularda iki tarafın da zamana ihtiyacı olabilir.

Para

Bugün parasal konularda kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Ancak bu durumun yanlış anlaşılması da mümkün. Etrafındaki insanları düşünmeden hareket etmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Kendine kısa dönem hedefleri koyabilirsin. Üç aç içerisinde gerçekleştirmek istediğin şeylere odaklanmak ve kendine yeni listeler yapmak, odağını vereceğin yeni şeyleri hayatına sokmak sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir. Ağır ve işlenmiş gıdalardan uzak durmalı ve daha sağlıklı beslenmelisin bugün. Yeşil sebzeler ve taze gıdalar sana daha iyi bir etki bırakabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile konuşmak ve bazı konularda fikirlerini belli etmek daha kolay olabilir. Aranızdaki iletişimi artırmak ve bazı şeyleri daha rahat ifade edebilmek, ikiniz için de güzel bir enerji yaratacak bugün.

Para

Bugün maddi konularda risk alman gerekebilir. Bazı gelişmeler ve olaylar, paran ile alakalı risk almanı gerektirecek. Kendine güvenerek adım atman ve nerede duracağını bilmen önemli olabilir senin için.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine vakit ayırabilecek ve ilgilenmek istediğin konulara zaman tanıyabileceksin. Bazı yeni konulara odaklanman, daha önceden yaşadığın sıkıntılara daha farklı bir gözle bakmanı da sağlayacak. Bugün yeni şeyler fark etme günü olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz konularına daha fazla özen göstermelisin. Her zamankinden daha fazla hareket etmen gerekebilir. Enerjini yükseltmek için konfor alanından çıkmalı ve daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgi alanlarına bakmak ve bu konular hakkında bir şeyler öğrenmek aranızda daha güzel bir etkinin oluşmasını sağlayabilir. Bu kişi ile konuşabileceğin ortak konuları artırmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Para

Maddi konularda daha farklı düşüncelerin olabilir bugün. Yeni fikirler üretmek, farklı iş alanlarına yönelmek isteyebilirsin. Ancak parasal konularda çok korumacı davranmamalısın bugün. Her şeyi yoluna koymak senin görevin olmayabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Farklı ve yeni bir konuya odaklanmak isteyebilirsin. Ancak hemen eyleme geçmeden önce ne istediğine tam karar vermeli ve iyice araştırarak adım atmalısın. Bazı şeyleri aceleye getirip sonradan pişman olabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak gücün yerinde olacak. Ancak bazı şeylerin zihinsel olarak yorgunluk oluşturması muhtemel. Gün içerisinde kendine vakit ayırmayı ve dinlenmeyi unutmamalısın bugün.

Aşk

Bugün farklı bir insan ile hayat hakkında konuşmak, aşk konularında da farklı gelişmelerin yaşanmasına vesile olabilir. Hiç beklemediğin bir anda, beklemediğin bir kişiye karşı hislerin olduğunu fark edebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlarla fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Ancak bu durum eline para geçmeyeceği anlamına gelmiyor. Herkesten farklı bir yol izlemek seni güzel bir başarıya götürebilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün hareketlerinde daha ölçülü olman gerekecek. Kendini çok fazla yormamalı ve üzmemelisin. Hem davranışlarında hem de genel olarak hareketlerinde dikkatli ve sakin olman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek ve biraz da toprağa basmak sana çok iyi gelecek bugün. Stresin ve yorgunluğun vücudundaki etkilerini azaltmak için derin nefes alabileceğin ve kaslarını esnetebileceğin bir ortamda bulunman gerekebilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek senin için hiç de zor olmayacak. Bu tür konularda çekinceleri bir kenara bırakabilir ve eyleme geçebilirsin. Aşk konusunda kontrolü ele alabileceğin bir gündesin.

Para

Bugün parasal konularda alman gereken kararlar için iki kere düşünmen gerekecek. Bazı mevzuları çok dikkatli olarak incelemen gerekebilir. Bir karara varmadan önce düşünmek için kendine zaman vermeli ve harcamalarını ona göre düzenlemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Uzun zamandır görüşmediğin kişilerle güzel vakitler geçirebilirsin. İnsan ilişkilerinde keyfin yerine gelecek. Bazı kararları daha kolay alabilecek ve hayatın için daha yapıcı olabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen konularına özen göstermen gerekebilir bugün. Kullandığın cihazların, oturduğun koltuğun ve içinde bulunduğun ortamın genel temizliği, gereksiz hastalıklara yakalanmanı engelleyecek bugün.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışabilir veya bir süredir tanıdığın bir insan ile farklı bir muhabbete girebilirsin. Kalbinin daha hızlı atacağı bir gündesin. Aşkın nereden çıkacağını sen bile tahmin edemeyeceksin!

Para

Parasal konularda daha dikkatlice bir strateji oluşturman gerekiyor olabilir. Sadece masrafları kısmak sana yetmeyebilir. Daha fazla para kazanmak veya farklı yatırım yollarını düşünmek bugün sana daha iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine güveneceğin ve rahat olacağın bir gün. Kendin olmak, birçok meseleyi çözmende faydalı olacak. Halletmen gereken mevzular için çok büyük çaba sarf etmene gerek kalmayabilir. Bugün rahat edeceğin bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz gibi konularda sevdiğin insanlarla bir şeyler yapmak sana daha iyi gelebilir. Takım oyunları veya bir arkadaşınla yapacağın ortak bir egzersiz programı enerjini daha da yükseltebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek isteyebilirsin. Hissettiğin duyguları onun da hissettiğini öğrenmek önceliğin olabilir bugün. Aranızda bir açıklık ve dürüstlük olması size iyi gelecek enerjiler sağlayabilir.

Para

Maddi konularda bugüne kadar elde ettiklerine odaklanman ilerisi için güzel stratejiler oluşturmanı sağlayabilir. Bugün yeni bir adım atmadan önce kendine güvenmen ve önceden başardıklarını hatırlaman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel