16 Ekim 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Ekim 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır beklediğin arkadaşlarla görüşme şansın olacak. Onlarla geçirdiğin zamanı en keyifli şekilde değerlendirmek sana çok iyi gelecek. Uzun zaman sonra bu kadar gülüp eğlenmek seni çok mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla iç içe olmak, kendine daha dikkat etmeni gerektirebilir. Temizlik ve mesafeye dikkat etmek tedbir konusunda yardımcı olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak kendini rahat hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak seni fazlasıyla heyecanlandırabilir. Güzel bir ilişki yaşamak için kendini olduğun gibi ifade etmeye devam etmelisin. Karşındaki insan seni bu şekilde ilgi çekici bulup seninle daha çok konuşmak isteyecek.

Para

Yeni bir iş imkanı hakkında bir arkadaşından haber alabilirsin. Onunla birlikte çalışmanı ya da işinde yardımcı olmanı isteyebilir. Bu sayede değerlendirebileceğin yeni bir fırsat önüne gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Yeni şeylere daha kolay alışman gerekecek. Hayatındaki değişikliklerin çok hızlı gerçekleşmesi seni şaşırtmamalı. Sana rağmen gelişen yeni düzene uyum sağlamak geleceğin açısından da yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve kaygıdan uzak durmak senin için önemli olacak. Dikkatini daha iyi işine vermek için meditasyondan yararlanabilirsin. Yediklerine daha çok dikkat etmek sağlığın açısından önemli olabilir.

Aşk

Kendini sevdiğin insana karşı ifade ederken daha rahat hissetmelisin. Seni yargılamaktan uzak olması sana cesaret vermeli . Kendini ifade ederken abartıdan kaçmak senin için önemli olacak.

Para

Karşına çıkacak fırsatlar hakkında iyice düşünmek isteyeceksin. Senin için önemli olacak seçimler yapmak, seni ister istemez meşgul edecek. Güvendiğin arkadaşlardan yardım istemek işini kolaylaştırabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

İnsanların etrafında dolaşması, ilgi odağı olmak seni iyi hissettirebilir. Bu ilgiyi iş için kullanmak isteyebilirsin. İnsanların davranışlarını yönlendirip bundan keyif almak seni gün boyu meşgul edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hak ettiğin ilgiyi görmek kendini iyi hissettirecek. Göz önünde olmak, rutinini devam ettirmene engel olmamalı. Sağlığın için düzenine aynı şekilde devam etmek isteyeceksin. Yediklerine daha çok dikkat etmelisin.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin. Karşına bu konuda farklı düşünmeni sağlayacak fırsatlar çıkana kadar halinden memnun bir şekilde yaşayacaksın. Gelecek ne getirir, kimse bilemez.

Para

İş ortamında daha çok sorumluluk alman gerekebilir. İnsanları işleri nasıl yapmaları konusunda yönetmek kariyerin açısından olumlu sonuçlanabilir. Davranışında adil olmak sana daha çok yarar sağlayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Eski yöntemlere her şeyden daha fazla güvenebilirsin. Ama tekdüze gidişi kırmak senin için daha önemli olacak. Hayatında daha çok gelişme fırsatı görmek için alıştığın yolun dışına çıkman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini zorlasa da standart gidişi bozmak sağlığın için daha iyi olacak. Kendini yeni rutinlere alıştırmaya çalışmak daha canlı hissetmene yardımcı olacak. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Mevcut ilişkinin ilerleyişi seni memnun edebilir ama partnerinin isteklerini dinlemek gerekecek. Onun da fikrini alıp ilişkinin geleceği için hamleler yapmak ikiniz için de iyi olacak.

Para

Karşına yeni fırsatlar çıkmaya devam edecek. Bu fırsatları ileriyi düşünerek değerlendirmek senin için daha iyi olacak. Günü kurtarmak için yaptığın planların yerine daha uzun vadeli fikirler üstüne düşünmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Karamsar insanların enerjini yok etmelerine müsaade etmemelisin. Ne olursa olsun olumlu kalmaya çalışmak senin için daha iyi olacak. İşlerinin daha kolay hallolması için hayata olumlu taraftan bakmaya devam etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıkıntı ve buhran kaynağı olacak insanlardan uzak durmalısın. Kendine güvenmeni engelleyecek insanlardan uzak durmak sağlığın için de iyi olacak. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Yeni insanlara tanışmak için ortamlara girmekten kaçınmamalısın. Bu şekilde ileride mutlu olacağın ilişkiyi yaşamana sebep olacak insanı bulacaksın. Yeniliklere açık olmak şansını artırmaya devam edecek.

Para

Yeni başladığın işlerin istediğin gibi gitmesi seni cesaretlendirecek. Gelişime daha çok zaman ayırmak isteyeceksin. Bu da ister istemez gelirine yansıyacak. İleride bol kazançlar seni bekliyor.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Kendini çok yormamaya dikkat etmelisin. Enerjini daha idareli kullanmak için çaba göstermek senin için daha iyi olacak. Gün içinde ilgini çok çeşitli şeylerde tutmak senin için önemli olabilir. Bu yüzden dinç kalmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini sık sık yenilemek gerekecek. Gün içinde kendini bir çok defa yorgun hissedebilirsin. Temiz havada yürüyüş yapmak iyi gelecek. Bol su içmek kendini iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın seni şaşırtmak için sürpriz yapması keyfini yerine getirecek. Uzun bir zamandan sonra tekrar bir araya gelmeniz mümkün olabilir. Beraber geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak iyi olacak.

Para

İş konusunda arkadaşlarınla birlikte kafa kafaya vermek isteyebilirsin. Beraber girişmek istediğiniz işler için önden bir görüşme yapmak, fikir alış verişinde bulunmak mantıklı olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

İş konusunda geleceğini etkileyecek büyük değişiklikler yaşayabilirsin. Bunda etrafındaki insanların etkisi büyük olacak. Senin için olumlu sonuçlanacak tercihler yapmaya çalışmalısın. Seçimlerin konusunda yardım almakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine daha fazla zaman ayırmakta yarar var. İhtiyaçlarını belirleyip bunları gidermek için uğraşmak ister istemez daha mutlu olmana yardımcı olacak. Temizliğe daha fazla dikkat etmekte, tedbir konusunda daha ciddiye almakta yarar var..

Aşk

Aşk konusunda beklediğin ilgiyi görmemek canını sıkmasın. İleride işler değişebilir. Sen kendini olduğun gibi ifade etmeye devam ettikçe işler senin lehine değişecek. Karşıdakinin seninle daha fazla ilgilenmesi mümkün olacak.

Para

İş ortamında yapacağın değişiklik seni beklediğinden fazla etkileyebilir. Her duruma hazırlıklı olmakta yarar var. Arkadaşlarının yardımıyla bu süreci atlatıp yeni yerine uyum sağlayabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün geçmiş hakkında daha çok düşünüp günümüzden uzaklaşmak isteyebilirsin. Eski güzel zamanları hatırlayıp yad etmek senin için iyi olabilir. Geçmişten gereken dersi çıkarmak geleceğin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eski alışkanlıklardan uzak durmak için daha çok uğraşman gerekebilir. Arkadaşların sana bu konuda yardımcı olacak. Açık havada bulunurken daha dikkatli olmakta yarar var. Üşütmemeye dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek planları yapmak seni meşgul edebilir. Bu meşguliyet sana keyif verecek. Yeni şeylere karar verirken daha dikkatli olmakta yarar var. İkiniz için düşünürken kendini ihmal etmemelisin.

Para

Maddi olarak rahatlamak seni savurganlığa itmemeli. Elindekinin kıymetini bilmek senin için önemli olacak. Tutumlu olmak, ileride daha rahat bir geleceğe ulaşmana yardımcı olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için içinde büyük bir istek duyabilirsin. Bunun üzerine gitmek senin için daha iyi olacak. Yeni hobiler edinmek, yeni bir dil öğrenme senin için heyecanlı olabilir. Geleceğe dair merakını yenileme fırsatı bulacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni ortamlara girmek zihninin yenilenmesini sağlayacak. Daha iyi odaklanma fırsatı bulmak üretken olmana yardımcı olabilir. Bununla beraber dinç kalmaya da özen göstermelisin. Yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak, yeni bir ilişkiye başlama ihtimalini artıracak. İleride seni mutlu edecek bir ilişki yaşamak için önüne çıkan fırsatları değerlendirmen gerekebilir. İleride istediğin ilişkiye kavuşacaksın.

Para

Yeni bir hobi sayesinde karşına yeni iş fırsatları çıkabilir. Kendini iyice geliştirdikten sonra bu hobiden para kazanma fırsatı bulabilirsin. Kendini geliştirmeye devam etmek şanslarının artmasını sağlayacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün güzel haberler duymak keyfini yerine getirecek. Uzun zamandır yapmak isteyip fırsat bulamadığın aktivitelere girişmek isteyebilirsin. Yarım kalan işleri tamamlamak seni oldukça meşgul tutabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Soğuk algınlığına karşı ayrıca önlem almak isteyebilirsin. Havaların aniden değişmesine karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Egzersiz konusunda yeni şeyler denemek senin için iyi olacak. Yeni bir program denemekte yarar var.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak aşk konusunda kendinde daha çok güvenmeni sağlayabilir. Bu insanın en az senin kadar hevesli olması bir ilişki yaşama ihtimalini artıracak. İleride güzel sürprizlerle karşılaşabilirsin.

Para

Yeni işlere başlamak için gereken desteği bulacaksın. Ailen sana ihtiyacın olan desteği sağlayıp işlerini de sonuna kadar destekleyecek. Maddi olarak güçlü bir duruş sağlamak mümkün olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Ev konusundaki sorumluluklarını gözden geçirmen gerekebilir. Ertelediğin ev işleriyle ilgilenmek senin için daha öncelikli olacak. Yaşadığın yer ile ilgili düzenlemeler yapmak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın hakkında daha farklı önlemler alabilirsin. Yöntemi değiştirmek için bir uzmanla konuşmak gerekecek. Yemek konusunda alışkanlıklarını değiştirmek isteyebilirsin. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak iyi olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinde heyecanın eskisi gibi olmaması seni üzebilir. Bunu düzeltmek için sevdiğin insanla birlikte bir şeyler yapabilirsin. Beraber daha fazla zaman geçirmek, yeni aktiviteler planlamak daha iyi olacak.

Para

Yeni iş imkanları konusunda arkadaşlarınla üretken konuşmalara girmekte yarar var. Paylaşacaklarınız sayesinde hayatlarınızı etkileyecek fikirler üretmeniz mümkün olacak. Bunları değerlendirmek gelecek için iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Enerjinin yüksek olmasını yararına kullanman gerekecek. Her zamankinden daha sıkı çalışabilirsin. Ev işlerini daha fazla ertelememelisin. Bu arada o işleri de yapmak senin için iyi olacak. İlerleyen saatlerde misafirlerin olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine daha dikkat etmekte yarar var. Sağlığın için daha özenli davranışlarda bulunman gerekebilir. Alacağın ufak tedbirlerle bugünü atlatman mümkün olacak. Yediklerin konusunda daha dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle daha çok zaman geçirmek istemesi seni mutlu edecek. Planını tekrar düzenleyip daha çok zaman geçirmek için boşluk yaratabilirsin. Birlikte geçirdiğiniz zaman ilişkinizi güçlendirecek.

Para

İş ortamında uzun zamandır düşündüğün değişikliği yapma fırsatın olacak. Bu durum kendini daha üretken hissetmene yardımcı olacak. Olaylara karşı yeni bakış sahibi olmak farklı imkanları görmeni sağlayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel