16 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Ekim 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)




Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün durum değerlendirmesi yapmak ve meseleleri kontrol etmek önemli olabilir. Bir şeylerde daha fazla sorumluluk alabilirsin. Çevrendeki insanlardan daha fazla öne geçebilir ve kendin için doğru kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün rüyalarına ekstra özen gösterebilirsin. Neler gördüğünü bir kenara not etmende fayda var. Bilinç altına neleri attığını görmeli ve ona göre zihninin derinliklerini okumaya çalışmalısın.

Aşk

Bugün aşk konularında tam olarak içine sinmeyen mevzular olabilir. O yüzden bir şeyleri aceleye getirmemen gerekecek. Daha sakin davranmak ve bazı konuları zamana bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Sahip olduklarına odaklanmak zorlaşabilir. Ancak önce kendi değerini bilmen gerekecek. Maddi olarak daha fazlası veya daha farklısına değil de sahip olduklarına odaklanmak, onları öğrenmek sana daha iyi gelebilir.




Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafına yetişmen gerekebilir. Çevrendeki insanlar sorumluluklar söz konusu olduğunda daha fazlasına odaklanmış olabilir. O yüzden onlara yetişmek için biraz daha dikkatli davranman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün diş sağlığına ekstra özen göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı dişler için önceden önlem alman gerekecek. Sağlıklı bir diş fırçası, diş ipi kullanımı ve ara ara yapacağın gargaralar sana daha iyi gelebilir. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle hiç beklenmedik bir konuda ufak bir gerginlik yaşanabilir. Bu tür durumlara hazırlıklı olmalısın. Sakin kalmak, nazik olmak ve dikkatli kelimeler seçmek senin için daha iyi olabilir.

Para

Bugün maddi konularda tasarruf gündeme gelebilir. Parasal açıdan daha dikkatli davranmak sadece sıkıntılı zamanlar için değil, ilerisi için de iyi bir harekettir. Bugünden önemler almak sana daha iyi gelebilir.




Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin için güzel bir gün olabilir. Tabii sakin kalır ve kendi hayatına odaklanırsan. Güzel bir gün geçirmek için sabahtan hazırlık yapabilir ve giyim kuşamına ekstra özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün diyet konularına zayıflamak için değil de daha sağlıklı beslenmek için odaklanmalısın. Kilo vermek veya almak adına değil, daha çok sağlığın için doğru beslenmen gerekebilir. Bugün tercihlerin buna göre olmalı.

Aşk

Bugün her şeyi bilmek sana iyi gelmeyebilir. Sevdiğin kişiye üstün çıkma çabası aranızdaki hisleri etkileyebilir. O yüzden daha sakin olmak ve her şeye atlamamak aranızda daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

Maddi konulardaki kaygıların çevrendeki insanlarla arana mesafeler koyabilir. O yüzden her şeyi para çerçevesinden görmemen gerekecek. Kaygılarla hareket etmemeli ve sahip olduğun insan ilişkilerine şükretmelisin bugün.




Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün sakin ve istikrarlı davranışlar seni hedeflerine bir adım daha yaklaştıracak. Sakin kalmak ve işine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hedeflerin söz konusu olduğunda kendine güvenerek hareket edebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini iyi değerlendirmen gerekecek. Her işi aynı anda yapmaya çalışmamalı ve gün içerisinde enerjinin sürekli olmasını sağlamalısın. Bunun için bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün kendini nasıl ifade ettiğine özen göstermen gerekebilir. Kelimeleri seçerken dikkatli olmak, karşı tarafa nazik davranmak değişim yaratabilir. Olaylara pata küte dalmak yerine nezaketi konuşturmalısın.

Para

Bugün maddi konularda daha başarılı olmak için güzel etkenlere açık olacaksın. Ancak bir şeyleri başarma hevesin etrafındaki insanlara patronluk taslamana sebep olabilir. Bunu dengede tutmak ve daha nazik olmayı öğrenmek sana daha iyi gelebilir.




Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün beklenmedik gerginliklerle karşılaşabilirsin. Her şey iyi giderken birden sertleşen konuşmalar olabilir. Bunun sebebine odaklanmak ve sakin kalmak seni yorsa da önceliğin olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün sakin ve tek başına yapacağın bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Hem kan dolaşımını artırmak hem de zihnini boşaltmak yürüyüşlerle mümkün olacak. O yüzden bugün buna vakit ayırman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye derdini anlatmak seni yorabilir bugün. Aranızdaki anlaşmazlığı çözmek için ısrarcı olabilirsin. Bu konuda dikkatli davranmak ve tansiyonu yükseltmemek sana düşebilir.

Para

Evet senin de herkes gibi paraya ihtiyacın var. Ancak tek ihtiyacın para değil. O yüzden önceliğini paraya değil de diğer konulara çevirmek bugün sana daha iyi gelebilir. Her şeyi para ile değerlendirmemelisin.




Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün güne güzel başlamak, günün gidişatını bambaşka bir hale getirebilir. Sabah kendini keyiflendirecek şeylere odaklanmalısın. Daha sağlıklı ve keyifli fikirler gün içerisinde enerjini daha da artırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün rutinini devam ettirmen seni zorlayabilir. Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı egzersizlere odaklanmak süreklilik isteyen bir durum. O yüzden tembellik etmemeli veya yeme planını kafana göre bozmamalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle aranda bazı fikir ayrılıkları olabilir. Bu süreçte sakin kalmak ve yapıcı olmak senin için önemli olacak. İşleri yokuşa sürmemek daha önemli olabilir.

Para

Bugün para mevzuları ve yapman gerekecek harcamalar çok fazla kafana takılabilir. O yüzden bir şeyleri ertelemek zorunda gibi hissedebilirsin. Kaygılarla hareket etmemek ve kendine biraz zaman tanımak daha önemli olacak.




Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların tartışması olası. Ancak bu tartışmalardan uzak durmak sana düşecek. Her fikir ayrılığına atlamamalı ve fikir belirtme konusunda biraz dikkatli olmalısın. Gereksiz yere yıldırımları üstüne çekmemelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnin daha açık olabilir. Bir şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Gerginlik ve stres kaynaklarıyla başa çıkmak için bu etkiyi daha fazla kullanman gerekebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile alakalı şüphelere düşebilirsin. Karşı tarafın hareketleri seni merak ettirebilir. Bir şeyleri daha derin araştırmalarla görmek isteyebilirsin. Ancak neyi abartıp neyi abartmadığını kendin görmen gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda yetişkin gibi davranman gerekecek. Kendini her ne kadar öyle hissetmesen de… Sorumluluk almak ve davranışlarının arkasında durmak maddi konularda daha önemli olabilir.




Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün insanların bir şeyi aceleye getirmesi senin canını sıkabilir. Sen zamanını değerlendirerek, sakince bir karar almak isterken etrafındakilerin farklı düşüncesi olacak. Orta yolu bulmaya çalışmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bir şeylere daha pozitif odaklanabilirsin. Bu enerjinin zihinsel rahatlıkla ve sakinlikle alakası olabilir. Bunu devam ettirmek için kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle sakin bir konuşma yapmanız gerekebilir. Sakin sakin bir muhabbet, daha önceden aklınızı kurcalayan meseleleri daha rahat görmenizi sağlayacak. Anlayışlı olmak önemli olabilir.

Para

Bugün hayattan öğreneceklerin olacak. Alacağın dersler çok değerli ve kıymetli olabilir. Algıların açık olmalı bugün. Maddi konularda kendini çok daha fazla geliştirebilirsin.




Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün güzel bir enerjin olacak ve bu enerjiyi sağlam bir biçimde değerlendirmek isteyeceksin. Hayatında odaklanmak istediğin şeylere daha fazla vakit ayırabilirsin. Daha keyifli bir vakit geçirmen olası.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularında rutin oluşturman gerekebilir. Bir şeyleri sürekli yapman gerekecek, kafan estiğinde değil. Bunun için de öz disiplinini artıracak hareketlerde bulunman gerekebilir.

Aşk

Bugün sakin ve kendine göre bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konusunda kendini çok fazla zorlamamalısın. Bir şeyleri rahat ve keyifli bir gözle görmen gerekecek, gergin ve aceleci gözlerler değil.

Para

Akıllı olmak her zaman işe yaramayabilir. Para konusunda biraz da şansa güvenmen gerekecek. Adımlarını sağlam atman ve kendine güvenmen bir yana biraz da şansına güvenmen gerekebilir.




İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir şeylerde aşırıya kaçman olası. O yüzden davranışlarında dikkatli olman gerekecek. Hemen en sona gitmemeli, sıfırdan yüze iki saniyede çıkmamalısın. Biraz sakin kalmanın yollarını araman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konusuna odaklanmak sana daha iyi gelecek. Egzersizi bir rutine dönüştürmek senin için daha iyi olabilir. Bu rutin için hazırlıklar yapabilir ve keyif alacağın egzersizleri araştırabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha pozitif gelişmeler görebilirsin. Daha önceden size sıkıntı veren meseleleri çözmeniz olası. Eğer son zamanlarda bir iletişim sıkıntınız olduysa bugün bunu çözebilirsin.

Para

Etrafındaki insanlar sana sürekli akıl veriyorlar gibi gelebilir. Ancak yine de haklı oldukları konular olacak. O yüzden her şeyi boş laf olarak değerlendirmeden biraz dinleme modunda kalman maddi konuda sana faydalı olabilir.




Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün daha çözüm odaklı olabilirsin. Hızlı hareket etmek, sonuca varmak isteyebilirsin. Günlük iş ve sorumluluklarını halletmek istemek sana daha fazla enerji verebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün değişim yapmak sana daha iyi gelebilir. Egzersiz veya diyetinde değişim yapabilirsin. Rutinini değiştirmek ve daha farklı hareketlere girmek sana daha iyi gelebilir. Bugün bu konulara odaklanacaksın.

Aşk

Eğer sevdiğin kişi senin fikirlerinle uyuşmuyorsa bunu bir yenilgi olarak görmemelisin. Fikir ayrılıkları, saygı çerçevesinde iyidir. Bazı şeyleri daha farklı görmemize vesile olur. Bugün saygı kısmına odaklanman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda acele etmen gerekecek. Ancak bu acele ruh halinin sana hata yaptırmaması için dikkati elden bırakmamalısın. Algıların açık ve odak noktan masraflarda olsun bugün.




Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün sıkıntı çözme konusunda yeni fikirler elde edebilirsin. Her zaman işe yarayan çözümler bugün tıkanabilir. O yüzden kendini geliştirmek ve daha yenisine odaklanma fırsatı bulacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Gece yarısı aniden uyanmak endişe göstergesidir. Seni uykundan eden endişelere odaklanman gerekebilir. Stres kaynaklarını çözmeye çalışmak sağlık açısından önem arz edebilir senin için.

Aşk

Bugün bir şeyleri içine atmayı tercih edebilirsin aşk konusunda. Eğer hoşlandığın birisi varsa ona açılmak yerine hislerini kendi içinde yaşamayı tercih edebilirsin. Bazı şeyleri kendine saklamak onları daha net görmene vesile olabilir.

Para

Bugün başkalarını etkilemek için elin hemen cebine gitmemeli. Eğer konuştuğun insanları etkilemek istiyorsan bunu para harcamadan yapabilmelisin. Aksi takdirde çok para harcama riskiyle karşılaşabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel