16 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Ekim 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün aşk konuları seni gafil avlayabilir. Hiç beklemediğin bir anda karşındaki bir insana güzel hisler besleyebilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir etkinin hayatına girmesi çok olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetli tutmak ve vücudunun dengesini korumak için iyi bir rutine ihtiyacın olabilir. Vücudunun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendine bir düzen oluşturabilirsin bugün.

Aşk

Aşkta güzel bir etki seni bekliyor olacak. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle keyifli vakitler geçirebilir ve aşkınızı artırabilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisine karşı ilgi duyabilir ve buna kendin bile şaşırabilirsin.

Para

Maddi konularda kendine göre adımlar atmak için iyi bir plan bulabilirsin. Gerek harcamalar gerekse kazançlar seni çok fazla zorlamayacak bugün. Planına sadık kalırsan ve bütçenin dışına çıkmazsan her şey yolunda gidecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün arkana yaslanıp günün keyfini çıkarmak sana daha iyi gelebilir. Dikkati elden bırakmadan, etrafında olan biteni kendi haline bırakmak ve günün keyfini çıkarmak hem enerjini yenileyecek hem de gerçekleşmesi gereken şeylerin yoluna girmesine zaman tanımış olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlıklı beslenme konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Mutfağa girip yemek yapmak ve kendin için daha besleyici gıdalar tercih etmek enerjini toparlamanda faydalı olabilir. Kendin için sağlıklı adımlar atmalısın.

Aşk

Yeni bir kişinin etkisi üstünde daha fazla olabilir. Eğer bir ilişkin varsa bugün kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekecek. Eğer bir ilişkin yoksa o zaman farklı bir aşka yelken açabilirsin.

Para

Etrafındaki kişiler maddi konularda senden ilham alabilir. Ancak emek verdiğin konularda bu kişilerin seni birebir kopyalamaması için maddi olayları ve iş mevzularını kendine saklaman gerekecek. Parasal konularda biraz ketum olman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Eğer etrafındaki yüzlerden sıkıldıysan veya daha farklı bir ortama girmek istiyorsan bugün bu konuya özen gösterebilirsin. Bulunduğun ortamları değiştirmek ve yeni insanlarla tanışmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada bol bol yürümek ve derin nefes egzersizleri yapmak içinde bulunduğun stresli ortamların negatif enerjisini üstünden atmana vesile olabilir. Hem kaslarını çalıştıracağın hem de derin nefesler alacağın egzersizlere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Bu farklı kişiyi tanımak ve onu anlamak için kendine zaman vermek kalbinin daha hızlı atmasını sağlayabilir. Bu konuda biraz zamana ihtiyaç duyabilirsin.

Para

Bugün ufak tefek masraflara girebilirsin. Ancak önemli bir konuda büyük bir masraf yapman gerekiyorsa biraz beklemende fayda olabilir. Maddi konularda kendini çok fazla yormamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün yeni şeylere odaklanabilirsin. Eğer neye odaklanacağını tam kestiremiyorsan rüyalarına dikkat etmen olası. Rüyalarında seni rahatsız eden veya dikkatini çeken şeylere odaklanmak ve bilinç altına işleyen konulara özen göstermek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün vücudunu çok fazla yormamalısın. Enerjini düşürmemeli ve ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Daha aktif olmak istesen de gereksiz yorgunluklara karşı önlem alman gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle vakit geçirmek isterken farklı konulara odaklanman gerekebilir. Sevdiğin kişiye istediğin vakti ayıramamak canını sıkabilir. Ancak bazı şeyleri oluruna bırakman ikiniz için de daha iyi olabilir.

Para

Bugün maddi konularda atacağın adımlar senin için daha rahat olacak. Çevrendeki insanların maddi konularda senden fazla beklentisi olmaması, kafanın rahat etmesini sağlayabilir. Büyük masraflardan uzak duracağın bir gün olacak senin için.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün enerjin çok yüksek olacak. Birden fazla konuya odaklanabilecek ve birden fazla mevzuda çözüm bulabileceksin. Etrafındaki insanlar senin enerjine ve hareketlerine yetişemeyebilir. Bugünün güzel enerjisini sevdiğin şeylere odaklanarak kullanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı egzersiz türlerine odaklanmak ve farklı bir program çıkarmak sana daha iyi gelebilir. Giderek artan enerjini yönlendirecek iyi bir program bulmak için bugün araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyebilirsin. Karşındaki insanı şaşırtmak ve ona güzel sürprizlerle gelerek ortamın enerjisini artırman aşkınızda daha güzel bir etki oluşturabilir.

Para

Paranı biriktirmek ve ilerisi için saklamak sana daha cazip gelebilir bugün. Yatırım konularını araştırmak ve sana daha iyi bir sonuç sağlayacak bir yol bulmak maddi konularda geleceği daha fazla düşünmene vesile olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün fiziksel enerjinin düştüğünü hissediyorsan kendini çok fazla zorlamamalısın. Kendine zaman ayırmak, dinlenmek ve enerjini toparlamak sana daha iyi gelebilir. Halledilmesi gereken meselelerde aceleci olmamalı ve biraz zamana bırakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini toplamak için bol bol su tüketmek ve yediklerine dikkat etmek sana daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı tercihler yapmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün. Ağır hareketlerden kaçınmayı unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin ve huzurlu bir ortamda bulunmak ve hem kafanızı hem bedeninizi dinlendirmek size daha iyi gelebilir. İkinizin de birbirini zorlamaması gereken bir gündesiniz.

Para

Bugün insanları anlamak sana zor gelebilir. Bazı konularda insanlarla arandaki iletişim zorlaşabilir. Ancak bugün işine ve emeklerine odaklanacaksın. O yüzden maddi durumunda büyük kayıplar olmayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Yeni fikirler, farklı konular ve öğrenme ile alakalı durumlar dikkatini çekebilir. Bu güzel isteğin nereden geldiğini görmen gerekecek. Yeniye olan tutkun etrafında daha farklı şeyleri keşfetmeni de sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatını düzene koymak için farklı bir egzersiz türü ve yeme planı çıkarman gerekebilir. Bugün bu konulara odaklanıp sana daha iyi gelecek şeylere karar vermek sağlığını çok daha iyi bir seviyeye çekebilir.

Aşk

Eğer bir süredir aşk konularında işlerin yolunda gitmediğini düşünüyorsan bugün bu konuda daha farklı deneyimler elde edebilirsin. Hayatına yeni bir etki girebilir ve bu kişiden hoşlanabilirsin. İlgini çekecek farklı şeyler aşkta da seni bulacak.

Para

Maddi konularda büyük değişimler görmek istiyorsan ufak ufak adımlarla işe başlaman gerekebilir. Günlük masraflarına dikkat etmek ve harcadığın her bir kuruşu hesap etmek sana daha iyi bir yol çizebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini toplamak ve daha önceden yaptıklarının hesabını tutmak sana daha iyi gelebilir. Hayatını bir düzene koymak ve ileride atacağın adımları hesaplamak gününün daha rahat geçmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni kararlar almak ve yeni bir düzen oturtmak çok zor gibi görünse de ihtiyacımız olan şey ufak bir adım olabilir. Bugün yeme alışkanlıkların için ufak bir değişim ile kendine güzel bir kapı açabilirsin bu konuda.

Aşk

Bugün aşk konularını akışına bırakmak sana daha iyi gelebilir. Duygularınla savaşmamak ve ne hissediyorsan onu yaşamak sana daha iyi bir etki sağlayacak. Aşk konularında kendi hislerini anlamak için biraz zaman sana daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanların standartlarına uymak her zaman sana uymayabilir. Çevrende olan bitene göre kendini ayarlamak seni biraz zora sokabilir. O yüzden kendi masraflarını, kendi kazancını başkalarına göre ayarlamamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün bazı şeyleri tek başına denemek isteyebilirsin. Her zamanki ortamından farklı yerlerde bulunmak, sana iyi gelecek yeni konulara odaklanmak ve bunları tek başına yapmak enerjini yükseltebilir. Kendine vakit ayırmak çok daha iyi olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Tek başına açık havada yürümek, hem zihnini boşaltmanı hem de kaslarını kuvvetlendirmeni sağlayabilir. Bugünkü enerjini kendini toparlamak ve daha rahat hareket etmek için kullanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda güzel etkilere kendini açmak isterken sana hiçbir faydası olmayan kişilere gereğinden fazla özen göstermen olası. Bugün aşk hayatında verdiğin ilginin karşılığını aldığından emin olman gerekebilir.

Para

Çevrendeki insanlar senin parasal durumunla fazladan ilgilenebilir. Sana ait olan kazançlar ile alakalı bilgi almak isteyebilirler. Çevrendeki bu kişilerle arana bir sınır çekmek ve parana sahip olmak sana düşecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Daha önceden yaptığın masrafları düşünmek bugün canını biraz sıkabilir. Ancak giden paranın yerini dolduracak bir yol bulabilirsin. O yüzden önceden yaptığın masraflara odaklanmak yerine ileride kazanacağın paralara odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketleri yapmak stresin etkilerini azaltmanda sana faydalı olacak. Vücudunda biriken gerginlik ve yorgunlukları atmak için daha fazla esneme hareketi yapman gerekiyor olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin senin yüzünü güldürmek için türlü türlü şeylere odaklanması olası. İkiniz de birbirinizi mutlu etmek için keyifli konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Birbirinizin modunu yükseltmek size daha iyi bir etki sağlayacak.

Para

Maddi konulardaki tavrını değiştirmen gerekebilir bugün. Kazanç ve harcamalar söz konusu olduğunda etrafındaki insanlara neyi nasıl yansıttığın önemli olacak. O yüzden para söz konusu olduğunda hareketlerine dikkat etmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün son dakikada halledilmesi gereken bazı işler dikkatini çekebilir. Bazı şeylere koşturmak ve bunları halletmek için fazladan enerji harcaman gerekebilir. Ev ile alakalı işler ve halledilmesi gereken sorumluluklar vaktini alabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde güzel bir şekilde süren enerjinin gün sonunda tamamen tükenmemesi için dikkatli olman gerekecek. Uyku düzenine dikkat etmen sana daha iyi bir enerji sağlayabilir bugün.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir aşk isteyebilirsin. Hayatına yeni bir insanın girmesini bekleyebilir ve aşk konularında daha farklı düşünebilirsin. İlişkiler konusunda kendi içinde bir pazarlığa oturabilirsin bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla parasal konularda fikir ayrılıklarına düşmen olası. Bu durumda alttan almak veya orta yolu bulmak isteyebilirsin. Ancak fedakarlık yapması gereken bir tek sen olmamalısın bu konuda.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sorumluluklarına öncelik vermen gerekecek. Sevdiklerinle keyifli vakitler geçirmek istesen de önceliğin maddi konular olabilir. İş ve sorumluluklarının ağır bastığı bir gün olacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yorgunluklara karşı dikkat etmeli ve önlemini almalısın. Gün içerisinde ortaya çıkan yorgunluğa karşı dikkatli olmak ve enerjinin düşmemesini sağlamak için yediklerine ve tükettiğin su miktarına dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye istediğin kadar vakit ayıramayabilirsin bugün. Aranızdaki iletişimde azalma meydana gelebilir. Ancak bu iletişim azlığının geçici olduğunu bilerek hareket etmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda kendini çok fazla zorlamaman gereken bir gündesin. Hedeflerine ilerlerken arada bir dinlenmeyi unutmaman gerekecek. Bugünü kendine ayırmak ve kendine göre masraflar yapmak seni hedeflerinden alıkoymayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel