16 Aralık 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Aralık 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün her işin yolunda gidebilir. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmek sana düşecek o yüzden. Eyleme geçmeli, bir şeyleri bekletmemelisin. Harekete geçtiğin sürece ve bir şeylerin üstüne gittiğin sürece güzel sonuçlar alabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareket etmek sana çok iyi gelebilir. Bunun için spor salonuna gitmene de gerek yok. Bol bol yürüyüş yapabilmek de bu konuda sana iyi gelebilir. Adımlarını sayan uygulamalar veya cihazlar kullanmak bu konuda seni daha da teşvik edebilir.

Aşk

İçine sinmeyen bir şeyleri hayatından çıkarmak için iyi bir gün. Bitmesi gereken ve arada kalmış bir flört varsa bu konuda özenli olabilirsin. Aşk konusunda daha iyiye odaklanmak için kendi yolunu temizleyebilirsin.

Para

İş konularında çok daha başarılı olabilirsin bugün. Emeklerinin karşılığını almaya başlaman olası. Eğer çözülmesi gereken bir problem varsa bunu çok rahatlıkla çözebileceksin. Sıkıntıları elden geçirecek ve kendini rahat ettireceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün odaklanman gereken konular şunlar: Paranı çarçur etmemek, insanları memnun etmek için çizginden şaşmamak, odaklandığın işe kendinden büyük şeyler katabilmek... Eğer bunları yapabilirsen çok keyifli bir gün seni bekliyor demektir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini fazla yormamalısın bugün. Yorgunlukla başa çıkmak adına gün içerisinde dikkatli davranman ve ara ara molalar vermen iyi olabilir o yüzden. Kendini fazla zorlamamak ve hırpalamamak sana daha rahat bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin seni beğenmesini sağlamak için kendin olmaktan vazgeçmemelisin. Bugün dik durman gerekecek. Kendi varlığını onurlandırman ve olduğun kişiden gurur duyman gerekecek. Seni aksi şekilde hissettirenlerden uzaklaşman iyi olabilir.

Para

İş konularında kendini ifade edebileceğin ve yeteneğinle deneyimini konuşturabileceğin bir gün olabilir. Bugüne odaklanırken dikkat etmen gereken şey, önüne çıkan sıkıntıları parayla çözmeye çalışmamak olacak. Gerisini bir şekilde halledebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün gerçeklerle yüzleşmen gerekecek. Hem de ne kadar zor olursa olsun. Doğru şeylere odaklanabilmek için yanlışı görmen gerekebilir. Bu konuda dik durman şart. Gerçeğe odaklanarak daha fazlasına odaklanabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerji seviyeni artırmak adına çabaların olabilir bugün. Bu konuda yapabileceğin en iyi şey bağışıklığını kuvvetli tutmak olacak. Sıkı giyinmek, bol bol vitamin almak ve neler tükettiğine dikkat etmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta çalkantılı günler geçiriyor olabilirsin. Bir şeyler dilediğin gibi gitmiyor olabilir. Bu konuda kendine haksızlık etmemeli, bütün suçu kendinde aramamalısın. Bazen bir şeyler ters gitmeli ki doğrusunu görebilelim...

Para

Maddi anlamda sıkıntılar baş gösterebilir. Ancak bunlar hep burada kalacak diye de bir kaide yok. Sıkıntılarla yüzleşmek bugün önemli olacak. Nerede nasıl davranacağına ancak bu şekilde karar verebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Güne başlamakta zorlanabilirsin. Vücudun artık dinlenmek istediğini bundan iyi ifade edemez. Eğer kendini çok yorgun hissediyorsan bugün bir şeyleri ertelemen en iyisi. Hafta sonunu erkenden getirmen sana bir sıkıntı yaratmayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmen gerekiyorsa dinlenmelisin. Bunun için gereken durumları kendin için ayarlaman gerekecek. Biraz daha uyumak isteyebilirsin. Gün içerisinde daha az yorulmak önceliğin olabilir. Bu tür meseleler daha dikkat gerektirecek senin için.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen durumları gözden geçirmek için biraz gözlem yapman gerekebilir. Hayatındaki insanın davranışlarının belirli bir döngüde gerçekleştiğini görüyorsan kendini korumaya alman gerekebilir. Toksik durumlardan kendini sıyırabilmelisin.

Para

İş konularında ilerlemeyen meseleleri biraz zamana bırakman gerekebilir. Kendini bu konuda daha fazla yormamalısın. İş için çaba göstermek bir şeydir ama bu süreçte kendini hırpalamak başka bir şey... Bu ikisi arasındaki farkı görmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün eyleme geçmek için iyi bir gün olabilir. Gezegenlerin etkisi seni çok daha iyi şeylere itebilir. O yüzden bugünü boş geçmemen gerekecek. Eyleme geçmek, durup beklemekten çok daha iyi olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz sana kendini daha iyi hissettirebilir. Biraz hareket etmen şart. Kendini daha iyi bir enerjiye açabilmek için nefesini de açman gerekebilir. Egzersiz ile daha rahat nefes alıp verebilirsin.

Aşk

Hislerini ifade etmek için harika bir gün! Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla iletişime geçmen şart. Bir şeyleri içinde tutmak yerine karşı tarafa ifade etmelisin. Aşk bu şekilde bir yol alabilir ancak.

Para

Maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanabilir bugün. Ama bu gelişmeler tabii ki de gökten inmeyecek. Emeklerini artırabilir, daha fazla çalışabilirsin. İş konusunda eyleme geçmek sana çok iyi sonuçlar verebilir. Maddi anlamda kendi elini sen kuvvetlendireceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün dinlenmen gerekebilir. Olabildiğince az bir iş yüküyle güne odaklanabilirsin. Eğer bir şeyleri erteleme fırsatın varsa buna bir şans vermelisin. Kafanı toparlamak ve kendine zaman yaratmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde zihnini boşaltmak ve biraz kendine zaman ayırmak iyi olabilir. Hatta bu süreçte cilt bakımına da özen gösterebilirsin. Eğer bir süredir kendini ihmal ediyorsan bunu gidermek adına kendine biraz zaman ayırman şart.

Aşk

Flört konularında kendini biraz daha ön plana çıkarabilirsin. İnsanlarla güzel iletişimler kurabilirsin. Hoşlandığın birisi varsa onunla ilgilendiğini belli etmen de güzel olabilir. Kalbini açmak için güzel bir gün.

Para

İş konularını biraz zamana yayman gerekebilir. Zira bazı şeyler kendi hızında gidecek gibi. En iyisi bunları zorlamamak. Maddi anlamda kendini kuvvetlendirmek için biraz da şansına ve zamana güvenmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Dün bitiremediğin işler bugün halledilmesi. Bugüne sarkan meseleleri elinden çıkarmak oldukça önemli olabilir. Çevrende olan bitene odaklanırken dikkatin dağılmasın. Yarım iş bırakmamaya çalışmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Güne odaklanmak biraz zaman alabilir. Bunu sağlamak iste her şeyden öncelikli olacak. Bunun için stresle arana mesafeler koyman gerekebilir. Bunun da ilacı tabii meditasyon ve esneme egzersizleri...

Aşk

Kıskançlık söz konusu olduğunda mantık elden gidebilir. Buna fırsat vermemen gerekecek. Karşı tarafın kimlerle konuştuğu veya nasıl davrandığı sende bir takıntı haline gelmemeli. Bu konulara özenle yaklaşmalısın.

Para

İşe odaklanmak seni biraz zorlayabilir. Ancak önceliklerini iyi belirlersen bir şeyler yoluna girecek. Bugün bu konularda yapıcı davranman şart. İyi bir iş planı seni kendine getirebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Yeni bir projeye odaklanmak biraz daha zaman isteyebilir senin için. Gerçekleşmesini istediğin bir işte yaşanabilecek aksilikler seni endişelendirmemeli ama. Bir şeyleri deneye yanıla yaşayabileceğini görmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Var olan sağlık sıkıntılarına odaklanmak için iyi bir gün. Eğer seni rahatsız eden bir konu varsa bugün bunun üstüne gitmen gerekebilir. Eğer daha iyi olacağına inanıyorsan bir doktora görünmekten çekinmemelisin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa ancak aranızdaki iletişim azaldıysa bugün bu iletişimi kuvvetlendirmen gerekecek. Yaşanan gerginlikleri atlatmak için iletişim şart. Kendini yapıcı iletişimlere açman gerekebilir.

Para

İş konusunda öncelik verdiğin konularda bazı aksaklıklar olabilir. Bunlar gayet doğal. Bu tür konularda kendini aceleye getirmemen ve işleri bir pabuca sokmaman gerekecek. Sakin kalıp zamana güvenmek iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün neye odaklanırsan odaklan kendine güvenerek hareket etmen şart. Önceliklerin konusunda icazet almaman önemli bir hareket olabilir. Kendinden emin bir tavırla hayata odaklanman çok daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularını biraz daha ciddiye alman gerekebilir. Eğer gün içerisinde buna fırsat bulamıyorsan günlük aktivitelerine hareket katman gerekecek. Adım sayar kullanarak ne kadar aktif kaldığını görmen iyi olabilir mesela.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimin oldukça önemli bir hale gelebilir. Eğer aranızda yanış anlaşılmalar oluştuysa, bugün buna odaklanman gerekecek. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmeye çalışman gerek bugün.

Para

Yeni iş ve yeni projeler... Bunlara hazırlıklı olmalısın. Eğer değişim istiyorsan bu konuda daha kararlı adımlar atman gerekecek. Öncelikli olarak kendini kendine kanıtlaman ve dik durman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Evinle ilgilenmelisin bugün. Evinin işlerini görmek, eve bir düzen getirmek genel olarak sana daha iyi gelebilir. Bir düzen oturtmak ve fazlalık yaratan eşyalardan kurtulmak sana çok daha rahat nefes alma imkanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını düşünüyorsan eğer, sürekli olarak zaman geçirdiğin yerleri bir düzene sokmaya odaklanman gerekebilir. Temiz ve ferah ortamlarda vakit geçirmek zihnen ve bedenen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda önceliklerin değişebilir. Her zaman odaklandığın meseleler biraz daha mesafeli bir hale gelebilirler. Aşkta neye odaklandığına dikkat etmek ve durumları kendi içinde hazmetmek de biraz zaman alabilir.

Para

İş konularında her zamankinden şanslı olabilirsin. Bu şans, sana kendini yeni fırsatlar olarak gösterebilir. İletişim yollarının açık olduğuna ve insanların sana ulaşabilir olduğuna çok emin olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün bir şeyleri abartmamak senin elinde olacak. Duygularını ve tepkilerini kontrol edebilmelisin. Ani hareket etmek yerine olan biteni gözlemlemek daha iyi olabilir. Bu konuda özen her şeyden önce gelecek bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stresle hareket etmek seni gereksiz yere yorabilir. Stresin vücutta iz bıraktığını biliyor muydun? Travmalar, gerginlikler ve stres vücutta yaşar. Bunu engellemek için egzersize yönelebilirsin.

Aşk

Aşka odaklanmak her zamankinden zor olabilir. Zira yanlış anlaşılmalara oldukça müsait bir gün olabilir senin için. Bunu engellemek için sevdiğin kişiyle nasıl iletişim kurduğuna dikkat etmen gerekecek. Sözlerini özenle seçmelisin.

Para

Maddi anlamda elindekileri değerlendirmen gerekebilir bugün. Direkt olarak elin harcamaya gitmemeli. Var olan durumları gözden geçirerek hareket edebilmelisin. Birikim ve tasarruf bugün için daha iyisi.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2022 Cuma)

Genel

Bugün bir şeyleri ciddiye alman gerekecek. Her ne kadar bazı şeyleri boşlama eğilimin olsa da bir sürü işi bugünden halletmen gerekebilir. Günü pratik olarak daha mantıklı bir biçimde geçirmende fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde yorgunlukların olabilir. Bu tür yorgunluklarla başa çıkmak adına özenli davranman gerekecek. Bolca su tüketmek ve kafeinden olabildiğince uzak durmak, enerjinin daha uzun süreli olmasını sağlayabilir senin için.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri dikkatlice düşünme zamanı. Bir adım atmadan önce nasıl hareket edeceğini en başta kendine itiraf etmelisin. Hislerinden emin olmak ve nasıl bir yol izleyeceğini görmek önemli olabilir.

Para

Biriken işleri yoluna koymak ve bu süreçte çok fazla para harcamamaya çalışmak biraz emek isteyebilir. Ancak bugün buna odaklanman gerekecek. Etrafında olan bitene yetişmek için kolları sıvaman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel