16 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Aralık 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Maddi konulara kaygılarla değil de şükür ile yaklaşman gerekecek. Sahip olduklarının kıymetini bilmek ve gelecek planlarını kaygılar üzerine kurmamak senin için önemli olabilir. Bugün düşünce tarzına dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüsü ciddiye alman gereken bir gün olabilir. Hem kendi hem de sevdiklerinin sağlığı için daha doğru kararlar alabilmelisin. Sağlığına dikkat etmek için gereken önlemleri almaya özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğinle iletişimi artırabilirsin. Aranızdaki muhabbet enerjini değiştirebilir. Bugün aşkın iyileştirici etkisini birinci elden görebilirsin.

Para

Maddi konularda daha doğru kararlar alman gerekecek. Bu kararları kaygıyla değil de güzelliklere inanarak almalısın. Ekonomi her ne kadar kötüye gitse de bir şeylerin düzeleceğine inanman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bir şeyleri ertelememen gerekecek. Dikkatle odaklanman gereken mevzular için kafanı toparlaman gerekebilir. Alınacak önemli kararlar için kendine zaman yaratman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Virüsün kol gezdiği bu zamanlarda insanlarla mesafeli olmalı ve kendi sağlığını düşünerek hareket etmelisin. Bir şeyleri boşlamaman gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında karşılık görmek isteyeceksin. Bunu dile getirmen gerekebilir. Karşı tarafın hislerini anlamak için ona doğru soruları sorman gerekecek.

Para

Büyük beklentilere girmemek ve sahip olduklarına şükretmek daha doğru olabilir. Zor olsa da… Bugün kendini çok fazla yormamalı ve beklentileri düşük tutmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün neşeni kazanmak için kendince zaman geçirmen gerekecek. Sana keyif veren, seni eğlendiren konulara daha fazla vakit ayırabilirsin. Kendini eğlendirebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha iyi bir enerji sağlamak için su tüketimini artırman ve şekeri kesmen gerekebilir. Bolca su içmek ve şekerden uzak durmak daha düzgün ve seviyeli bir enerjiye sahip olmanı sağlayacak.

Aşk

Aşka yeteri kadar zaman ayıramayabilirsin. Kafanda başka şeyler olabilir. Kendince bir gün geçirmek ve aşk konusunda kendi düşüncelerini netleştirmek daha doğru olabilir.

Para

Parasal konularda daha fazla kazanç elde etmeyi istemek hakkın ama bu durum için neler yapacağın sana kalacak. Daha iyi paralar kazanmak için neler yapabileceğini gözden geçirebilir, yeni kararlar alabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatında görmek istediğin şeyler için daha net kararlar alabileceksin. Hem eyleme geçmede hem de yeni kararlar almada daha mantıklı olman olası. Kendi kararlarını kuvvetlendirebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün eve dışarıdan gelen eşyalar, market alışverişi gibi şeyleri temizlemek daha önemli olabilir. Virüse karşı önlemleri artırmak için hijyene özen göstereceksin. Eve giren eşyaları temizlemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta bencilliğe düşmemen gerekecek. Kendi isteklerini ifade ederken "ben ben ben" tavrı pek işe yaramayabilir. Mutsuz olduğun şeyleri ifade ederken daha yapıcı olmalısın.

Para

Bugün maddi kaygılara düşmemek için elini kuvvetlendirebilirsin. Tasarruf planları, geleceği düşünerek hareket etmek daha mantıklı olabilir. Gereksiz masrafları kısabileceksin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün içinde bulunduğun durumları düzeltmek için eline güzel fırsatlar geçecek. Hayatında değişmesini istediğin şeylere daha mantıklı odaklanabileceksin. Değişim yapmak için heveslenebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri ile kaslarını ve eklemlerini daha da kuvvetlendirebilirsin. Ev içerisinde yapabileceğin ufak egzersizlerle hareket kabiliyetini artırmaya çalışabilirsin.

Aşk

Aşkta içine sinmeyenleri dile getirmek isteyeceksin. Ama bu durumu gerçekleştirirken nezaketi elden bırakmaman gerekecek. Daha sağlıklı iletişimler için neler söylediğine dikkat etmelisin.

Para

Tasarruf planları kurmak senin için iyi olabilir. Geleceği düşünerek hareket etmek seni rahatlatacak. Paranı bugünden harcamamak ve geleceğe yatırım yapmak için doğru bir gün olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün sevdiğin insanları düşündüğünü onlara ufak jestlerle göstermen gerekebilir. Onlar için hediyeler alabilir, onları arayabilirsin. Fiziken orada olamasan da onları mutlu edecek adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün evde tembellikle günü geçirmemen gerekecek. Egzersize özen göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı bir bünye için hareket etmen gerekecek. Buna fırsat yaratabilirsin.

Aşk

Aşkta iletişime özen göstermen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile yüz yüze görüşemesen bile ona atacağın bir mesaj, yapacağın bir arama daha iyi gelecek. İletişime açık olmalısın.

Para

Daha cömert olman gereken bir gün olabilir. İhtiyaç sahipleriyle paranı paylaşabilirsin. Zorda kalan sevdiklerine destek olmak daha iyi gelebilir sana.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatında değişimler yapmak isteyebilirsin. Verdiğin öncelikler, aldığın kararlar değişebilir. Bir şeylere daha dikkatle odaklanman ve güzel kararlar alman olası. Bu enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak adına ufak yürüyüşlere çıkman gerekebilir. Gün içerisinde temiz havada yürümek sana iyi gelecek. Bugün bunun için fırsatlar yaratabilirsin.

Aşk

Aşkta bir şeyleri içine atmak sana istediğin etkiyi sağlamayabilir. Bir şeyleri içine atarak büyük mutluluklardan geri kalabilirsin. Aşkta netlik ve dürüstlük daha önemli olabilir bugün.

Para

Bugün sevdiğin kişileri mutlu etmek isteyebilir ve bunun için kesenin ağzını açabilirsin. Sevdiklerini mutlu edecek jestlerle gelebilirsin. Para harcamak sana eza gelmeyecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bitti denilen arkadaşlıkları, iş ortaklıklarını veya aile ilişkilerini toparlayabilirsin. Hiç beklemediğin gelişmeler insanlarla daha iyi anlaşmanı sağlayabilir. Algılarını ve iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün esneme egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Kaslarını kuvvetlendirmek ve kan dolaşımını artırmak için evinde esneme hareketleri yapabilirsin. Bu konuları öğrenmeye vakit ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi ve mutlu gelişmeler görmen olası. İkiniz de birbirinize verdiğiniz değeri daha net görebilirsiniz. Aşkta kendini daha mutlu bir döneme sokabilirsin.

Para

Bugün kendince para harcamak isteyebilirsin. Almak istediğin şeyler için bir bütçe oluşturman olası. Daha sağlıklı maddi kararlar almak için dikkatle düşünebilecek ve kendince çözümler üretebileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün dedikoduya karşı dikkatli olmalısın. İnsanların neler konuştuğunu merak ederek onlara katılabilirsin ama neyin gerçek neyin dedikodu olduğunu çözmek sana düşecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün her şeyi kendi başına halletmeye çalışmak seni gereksiz yere yorabilir. Çevrendeki insanlarla iş bölümü yapmak sana daha iyi gelecek. Bütün olaylara kendini atmamalı, biraz dinlenmelisin.

Aşk

Aşkta hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Ama bütün hayatını buna göre şekillendirmemen gerekecek. Kalbini iyisiyle kötüsüyle aşka açık tutmak zor olsa da bugün kendini bu konulara vermen gerekebilir.

Para

Hiç aklında yokken karşına iş konusunda yeni bir fırsat çıkabilir. Bu fırsata balıklama atlamadan önce biraz araştırma yapman gerekecek. İş konusundaki durumları aceleye getirmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatına daha net odaklanabilirsin. Olanı biteni daha net görmen olası. Alacağın kararlarda bugün göreceğin şeylerin önemi olabilir. Algıları açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene ve temizliğe özen göstererek kendin için daha sağlıklı bir ortam oluşturabilirsin. Virüsün kol gezdiği bugünlerde önceliği hijyene vermek daha rahat bir nefes almana vesile olabilir.

Aşk

Aşkta hayal kırıklığı görmen olası. Ama bütün aşk hayatını bu hayal kırıklığı ile şekillendirmemelisin. Bir şeylerin sürekli olarak değişim halinde olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

İşsizlik gibi bir sıkıntın varsa bunu çözmek için daha fazla insan ile iletişime geçebilirsin. Bir şeyleri beklemek yerine peşine düşmek daha iyi sonuçlanabilir. İnsanlarla iletişimi kuvvetli tutman gerekecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün arkadaşlıklarına vakit ayırman gerekecek. Sevdiğin insanlarla iletişime geçmek, onların halini hatırını sormak daha iyi gelebilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ne yediğin önemli olabilir. Daha iyi bir enerji için sağlıklı sebze ve meyveler tüketmelisin. Yediklerine göstereceğin önem enerji seviyende büyük değişimler oluşturabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye karşı kuracağın cümleler önemli olacak. Kalp kırıcı bir tavırla konuşmamalısın. İletişime özen göstermelisin. Aksi takdirde bir şeyler zora girebilir.

Para

Bugün maddi konularda daha fazla mantığa sığınabilirsin. Garantici davranman olası. Atacağın adımları iki kere düşünmek seni hatalara düşmekten koruyabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün insanların senin hakkındaki düşüncelerini merak edebilirsin. Ama bir şeyleri içine atıp beklemek yerine direkt iletişime geçmen daha doğru olacak. Böylece hakkında ne düşünüyorlar net bir biçimde görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde yoluna koymak istediğin şeyleri bir anda yüklenmek seni gereksiz yere yorabilir. İş planlaması yapmak ve gününü dikkatle planlamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşkta uzlaşmacı bir tavır sergilemen gerekecek. Sakin olmalı ve bir şeyleri gözünde büyütmemelisin. Sevdiğin kişiyle iletişimde sakin kalmak önemli olabilir.

Para

Her şeye para gözünden bakmaman gerekebilir. Bir iş konusunda tek sonucu para olarak düşünmek sana kayıp getirebilir. İnsan ilişkilerine özen göstermen gerekecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel