16 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Aralık 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, rutinleri değiştirmek ve farklılıklara odaklanmak bugün seni heveslendirebilir. Özellikle teknoloji ile alakalı konularda daha fazla adımlar atabilirsin. Bugün yeni konulara vakit ayırabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini doğru ifade etmen, stresin vücudundaki etkilerini de azaltabilir. Bazı konularda içine kapanman ise kaslarında ağrılar olarak geri dönebilir. Bugün sağlığın için zihnini boşaltman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda değişime hazır olman gerekecek. Beklenmedik gelişmeler ve sürprizler daha önemli olabilir. Aşkta mutlu olmak için biraz daha açık fikirli olman gerekecek.

Para

Değişime kendini açman gerekecek. Bir şeyler ters gidecek korkusu ile maddi konularda çekimser kalmamalısın. Kendini daha sağlam ifade etmek için biraz esnek olman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanları etkileyebilecek bir gündesin. Özellikle uğraştığın projelerde daha dikkatli olabileceksin. Etrafındaki kişiler, senin bu dikkatine hayran kalabilir. Daha güzel adımlar atmak için kendini gazlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularında yeni şeyler denemek sana daha fazla katkı sağlayabilir. Sağlığın için, her zamankinden farklı olana odaklanmalısın. Rutinini değiştirmek, enerjini artıracak!

Aşk

Flörtleşmek için iyi bir gündesin. Kafanı tek bir ilişkiye vermek yerine keyifli vakitler geçirmek bugün daha önemli olabilir. Farklı insanlarla farklı muhabbetler, aşk konusunda daha iyi gelecek sana.

Para

Parasal konuları herkesle konuşmak olmaz. Ama bazen güvendiğin bir insandan destek alman gerekebilir. Bugün maddi konularda içini sıkan mevzuları, güvendiğin bir insana açman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bazı cevapları içinde bulman gerekecek. Etrafında olan bitenle uğraşırken sorunların sebebini dışarıda aramak yerine kendi yaptığın hatalara odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Bugün bir durup düşünme zamanı. Kendine yeni bir yol çizebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek sağlıklı bir hayat tarzı için güzel bir başlangıç olabilir. Kendin için mutfağa girmek ve vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmek sana iyi gelecek. Bugün kendin için yemek yapmalısın.

Aşk

Eğer duygularını gizlediğin bir durum içerisindeysen bu hisleri canlı tutmak için çaba göstermen gerekebilir. Bir şeyleri paylaşmadığın sürece bu hisler yavaş yavaş solmaya başlayabilir. Bazı şeyleri dile getirmekten çekinmemelisin.

Para

Bugün maddi konularda aceleci olmamak sana daha iyi gelebilir. Parasal anlamda etrafındakilere fazlaca güveniyor olabilirsin. Bazı şeyleri başkalarından beklemek yerine yavaş yavaş kendi başına halletmek daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

İç huzuruna odaklanmak için iyi bir gündesin. Kafanı toparlayabileceğin ve rahat davranacağın bir gün olacak. Kariyer ile alakalı bazı şeylere kendi içinde bir sonuç bulmalı ve kendi kararlarını kendin almalısın bugün. Bu enerjiyi dikkatli kullanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha fazlasını yapabileceğini düşünmek, farkında olmadan seni çok fazla yorabilir. Vücudunun sınırlarını bilmeli ve kendini fazla yormamalısın. Bugün egzersiz programına da beslenme programına da dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim birçok şeyi derinden etkileyecek. Karşındaki insana karşı ne kadar açık ve net olursan o kadar keyifli bir gün geçireceksin. Sevdiğin kişi ile paylaşımcı olman sana iyi gelebilir.

Para

Bugün parasal mevzularda kendini geliştirebilirsin. Algıların her zamankinden açık olacak. Maddi konularda nasıl adımlar atman gerektiğini öğrenebilir ve paranı biriktirmek için iyi adımlar atabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün ailenle keyifli bir vakit geçirmek her şeyden önce gelebilir. Sevdiğin insanlara öncelik vermek ve mutlu bir ortam yaratmak sana da çok iyi gelecek. Bugün daha keyifli bir vakit geçirmek için insanlarla vakit ayırmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak hem temiz havayı içine çekmene hem de daha iyi hareket etmene vesile olabilir. Bugün dışarıda vakit harcayarak ihtiyacın olan enerjiyi ve oksijeni toplayabilirsin.

Aşk

Aşk konularına kendini çok fazla kaptırıyor olabilirsin. Bugün biraz geri çekilmek ve bu konularda düşünmek sana daha iyi gelebilir. Hızlıca eyleme geçmek yerine kafanı toplamak iyi gelecek.

Para

Uzun vadeli planlara odaklanmak maddi açıdan daha iyi olabilir. Sadece bugün eline para geçmedi diye bir daha eline para geçmeyecek diye bir kaide olmadığını görmen gerekecek. İleriyi düşünerek adımlarını şekillendirmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün denge sağlamak senin için daha kolay olabilir. Hem iş hem de sosyal konularda daha rahat davranabilirsin. Bazı konularda keyfin daha da yerine gelebilir ve mutlu hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenmek ve bünyeni korumaya almak önemli olabilir. Evde vakit geçirmek ve kafanı toparlamak için fırsat yaratmak sana daha iyi gelecek. Vücudunu dinlendirmek sağlığında iyi etkiler oluşturabilir.

Aşk

Aşk konusunda dürüstlüğün daha çok faydasını görebilirsin bugün. Sevdiğin kişi ile aranızda gerginlik yaratan bir durum hakkında dürüst olmak ve karşındaki insana açık davranmak senin için daha iyi etkiler oluşturacak.

Para

Ailevi mevzulara daha fazla para harcaman gerekebilir bugün. Huzur ve mutluluk için hane içerisindeki bazı sorumluluklara odaklanman gerekecek. Parasal açıdan önceliği ailene verebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün şans senden yana olacak. Atacağın adımlar da çok şanslı olabilirsin. İnsanlarla arandaki muhabbeti şekillendirecek olan bu güzel ve pozitif etkiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz türü veya farklı bir diyet, vücudunun ihtiyaçlarını daha iyi karşılamanı sağlayabilir. Farklı bir egzersiz programı hazırlamak ve yeni bir rutin oluşturmak sağlığına iyi gelecek bugün.

Aşk

Sana sıkıntı veren bir ilişkiyi sonlandırmak isteyebilirsin. Kendi mutluluğuna odaklanmak, kendi hayatına vakit ayırmak ve seni geren, üzen ve enerjini sömüren kişilere elveda demek o kadar da zor olmayacak.

Para

Parasal konularda rahat olacağın bir gündesin. Büyük masraflara girmeyeceğin ve büyük paralar kazanma hırsına kapılmayacağın bir gün olacak. Bugün sahip oldukların seni mutlu edecek ve hayatına daha rahat odaklanacaksın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla daha iyi anlaşabilirsin. Çevrende, senin ilgini çekmeye çalışan insanlar olabilir. İnsanlarla arandaki muhabbetin artışı, daha güzel konulara odaklanmana vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlemini alman gereken bir gün. Stresin vücudunda birikmesi, kendini ağrılar şeklinde göstermesine sebep olabilir. Vücudunda ağrı birikmesini engel olmak için esneme hareketlerine özen göstermelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye karşı hislerinin arttığını görebilirsin. Aşk konusunda kendini daha açık ve yapıcı hissedeceksin. Bazı konuların kendiliğinden gelişmesi seni daha da mutlu edebilir.

Para

Bugün parasal konulara bakışını yenilemen gerekebilir. Sana iyi gelecek, daha fazla ilham sağlayacak ve farklı projelere odaklanmana vesile olacak konulara bakman senin için daha iyi olabilir. Para kazanmaya odaklanacağın bir gün olacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Beklenmedik gelişmeler ve hızlanan bir süreç ile karşılaşabilirsin. Parasal konularda olmasa da yaratıcılık konularında daha şanslı olacaksın. Bazı yeni fikirler geliştirmek ve kendini ifade etmek için iyi bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz rutini oluşturmak sana daha iyi gelebilir. Hem zihinsel bütünlüğünü hem de bedensel kuvvetini artırmak için biraz daha farklı düşünmen gerekebilir. Yeni egzersizleri araştırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini kazanmak için karizmanı kullanman gerekebilir. Aşk konularında daha atak olmalı ve karşındaki insana bu konularda çekinmediğini belli etmelisin. Karşı tarafa bir adım atması için cesaret vermek sana düşebilir.

Para

Parasal konularda büyük sıkıntılar yaşamamak için algılarını açık tutman gerekebilir. Sorumluluklarını yerine getirmen ve halledilmesi gereken ödemeleri halletmen sana daha rahat bir gün getirecek. Bazı şeyleri görmezden gelmemelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin ve değer verdiğin bir insana destek olman gerekebilir bugün. Ancak bütün olayı tam anlamıyla görmeden ve anlamadan bir adım atmamalısın. Karşı tarafın bazı şeyleri abartması veya senin bazı konulara fazlaca hassaslaşman söz konusu olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla birlikte hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Tek başına egzersizlere odaklanmak yerine grup dersleri ve hareketlere özen göstermek sana daha iyi gelecek. Keyifli bir ortam yaratmak için çaba göstermelisin.

Aşk

Bugün hislerini daha fazla açabilirsin. Aşk konularında daha açık olmak ve iletişimi kuvvetlendirmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında kendini toparlayacağın bir gündesin.

Para

Bugün maddi konularda sorumlulukların öncelik kazanabilir. Halledilmesi gereken meseleler, harcanması gereken paralar, faturalar ve ödemeler seni biraz yoracak. Ancak bunları biriktirmemek sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün evinde misafir ağırlamak isteyebilirsin. Etrafında keyifli insanların olması bazı konularda daha rahat ve huzurlu olmana vesile olacak. Kendine göre harcamalar yapmak ve bazı şeylerin kontrolünü elinde tutmak için insanları, kendi ortamına davet edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini biraz duygusal hissedebilirsin. Bu duygusallığı iyi şeylere yönlendirmen gerekecek. Sağlığın için bugün atabileceğin en güzel adım bir meditasyon programı ve uyku düzeni olabilir.

Aşk

Hem sevdiğin kişinin hem de senin ihtiyaçlarına özen göstermek önemli olabilir. Birbirinize destek olmak ve bazı konularda daha yapıcı davranmak ikinizin de içini ısıtacak bugün.

Para

Canının sıkkınlığını para harcayarak çözmeye çalışmamalısın. Biraz yaratıcılık ve farklı düşünme, seni daha da mutlu edebilir. Kendin için bazı adımlar atarken paraya ihtiyacın olmadığını görebilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Sıkıntıları çözme konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Senin için önemli konularda sağlam adımlar atmak her zamankinden daha önemli olabilir. Bazı konulara daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün her şeye karşı hassasiyetin artabilir. Bunun sebebi de stresin son zamanlarda seni daha fazla etkilemiş olması olabilir. Bu etkiden kurtulmak için esneme hareketlerine özen göstermeli ve kaslarında biriken gerginliği atabilmelisin.

Aşk

Aşk konularında kafana takılan meseleleri dile getirmek senin için önemli olabilir. Aşk ve iletişim konularına vakit ayırmak isteyebilirsin. Bazı konularda net davranman ve lafı uzatmaman sana daha iyi gelecek.

Para

Parasal konularda yaşadığın durumlara farklı bir bakış açısı ile bakman gerekebilir. Sıkıntılı konulardan kurtulabilmek için yaratıcı olman gerekecek. Parasal konularda hemen harcamalara sarılmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel