16 Ağustos 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Ağustos 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün kendi başına bir şeyleri halletmen daha önemli olabilir. Kendi sorumluluklarınla yüzleşmen gerekebilir mesela. Suçu bir başkasına yıkmadan önce kendi etkini görmen gerekebilir. Biraz iğneyi kendine batırman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kafanı toparlamak ve stresten arınmak için evde biraz daha zaman geçirebilirsin. Hatta evinin dağınıklığını toplamak, fazlalık olan eşyalardan arınmak stresi de üstünden atmanı sağlayabilir. Bu tür konulara öncelik verebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda istediğin gelişmelerden uzak olabilirsin bugün. Ancak bu durum canını sıkmamalı. Aşk konusunda bazı şeyler için şu an iyi bir zaman olmasa da ileride bu konulara daha pozitif odaklanabileceksin.

Para

İş ve maddiyat konusunda hep başkalarının hataları dolayısıyla şu halde olduğunu düşünmeyi bırakman gerekebilir. Kendi yaptıklarını, kendi sorumluluklarını ve eylemlerinin sonuçlarını görmelisin. Bu konuda kendine karşı oldukça dürüst olman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Hayatında kayda değer değişiklikler yapmak için daha aktif olman gerekebilir bugün. Değişim için daha sıkı uğraşmak ödülünü daha erken almanı sağlayabilir çünkü. İstediğin yere varmak için sıkı çalışmaya ve çevrenden destek almaya özen göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün uyku düzenine daha çok dikkat etmen gerekecek. Daha düzenli bir uyku için yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Hafif yiyecekler tercih etmek sana yardımcı olacak bu konuda. Fırsatın oldukça temiz hava almayı da ihmal etmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın insanın seni görmezden gelmesi moralini bozmamalı bugün. Bazı şeyler şu anda düşündüğün gibi olmayabilir. Ancak aşktaki mutluluk başkalarının bizi ne kadar mutlu edeceğinden çok kendimizin neler katacağına da bağlı olabilir.

Para

Bugün daha aktif bir gün geçirmek önceliğin olabilir. Bu konuda karşına güzel fırsatlar da çıkabilir üstelik. Kendini daha rahat ifade edebileceğin ve kayda değer gelişmeler elde edeceğin konular parasal anlamda içini rahatlatabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Kendini ifade etmek için fazladan çaba göstermen gerekebilir bugün. Yanlış anlaşılmalara yer vermemek senin için önemli bir hal alabilir. Bir şeyleri yazılı olarak ifade etmek bu konuda negatifliğin önünü alabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün güneşe karşı korunmak önemli bir hal alabilir. Sıcak havaların etkisini daha baskın göstermeye başladığı bugünlerde güneşin negatif etkisinden özellikle korunmaya çaba göstermelisin. Güneş koruyucu kremleri önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda şansını artırmak için girdiğin ortamları değiştirmeyi düşünebilirsin bugün. Arkadaşlarınla birlikte yeni ortamlara girmek fark edilmeni sağlayıp ilgileri üstüne çekebilir. Aşkta daha popüler olabilirsin.

Para

Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek için doğru zamanı beklemek isteyebilirsin bugün. Beklediğin ortam oluşunca gereken adımları atmak senin için daha iyi olacak çünkü. Bugün bir şeyleri zorlamaman, gelecekte daha başarılı olmanı kolaylaştırabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Kendini birden beklenmedik bir yoğunluğun içinde bulabilirsin. Hareketin merkezinde olmak seni yorabilir o yüzden. Ama hayatın için önemli gelişmelerin gerçekleştiğini görmek de bu yorgunluğa katlanmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini yorucu bir hareketlilik içinde bulacaksın. Enerjini korumaya özen göstermen en iyisi o yüzden. Nefes egzersizlerini ihmal etmemek senin için daha iyi olabilir. Sağlıklı beslenerek de kendine bir iyilik edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla gün içinde sık sık konuşma fırsatın olabilir. Genel olarak aşk konularında daha fazla yapıcı etki görebilirsin. Hem destek görmek, hem sevilmek hem de sayılmak sana çok iyi hissettirebilir kendini.

Para

İş ortamında daha çok aktif olmanı gerektirecek gelişmeler yaşanabilir bugün. Üzerine düşeni yapmak kariyerinin geleceği için önemli bir hal alabilir. Beklediğin gelişmelerin karşına çıkması bugünkü performansına bağlı olabilir çünkü.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün bazı düşüncelerin konusunda daha açık olman gerekecek. İnsanlar imalarından, göndermelerinden istediğin mesajı alamayabilir çünkü. İletişimi daha da sağlamlaştırman gerekebilir. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel kuvvetini artırmak bugün önemli olabilir. Daha sağlıklı hissedebilmen için daha fazla egzersize odaklanabilirsin. Kaslarını çalıştırmak ve kan dolaşımını artırmak genel olarak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin insanın sürekli yanında olmasını istemek seni gereksiz yere yorabilir bugün. Anın tadını çıkarmak daha iyi olacak o yüzden. Partnerinin yanında olduğu zamanları en iyi şekilde değerlendirmek ama geri kalanını kendi haline bırakmak en iyisi.

Para

İş konularında iletişim daha fazla önem kazanabilir. Daha sağlıklı iletişimler, ileriye dönük konuları netleştirebilir senin için. Sorumlulukların hakkında insanlarla bir şeyleri daha açık konuşmalı, iş tanımını sağlam yapmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Başkalarına güvenmek bugün gözüne kolay görünebilir ama dikkatli olmanda fayda var. Güveninden emin olduğun insanlara kendini açmak geleceğin açısından önemli olabilir. Kime ne kadar güvendiğini önce kendine itiraf etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol sıvı tüketmen genel olarak sana daha iyi gelebilir. Vücudunun daha fazla suya ihtiyacı olabilir. Sıcak havalarda özellikle bu konulara dikkat etmen gerekebilir. O yüzden bol bol su içmen gerekecek.

Aşk

Bugün aşkta jestler konuşabilir. Senin sevdiğin kişiye yapacağın jestler, ondan sana gelen incelikler... Aşkı daha da keyifli bir boyuta taşımanız mümkün olacak. Güzel gelişmelere hazır olmalısın.

Para

İşin konusunda fikir alacağın insanları iyi seçmen gerekebilir bugün. Bilgisine güvendiğin insanlardan yardım ya da fikir istemek senin için iyi olabilir. Yapıcı eleştirilerden kaçınmaman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Çevrende olan bitenler sayesinde senin için çok yararlı olacak bir enerji toplayabilirsin bugün. Bu enerji sayesinde hayatına daha fazla hareket katmak mümkün olabilir hatta. Karşına çıkacak fırsatların sayısı artabilir ve birçok şeyle daha iyi bir tonda başa çıkabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmen en iyisi. Eğer son zamanlarda kendini yorgun hissetmeye daha fazla başladıysan bugünü biraz ağırdan alman iyi olabilir. Bolca uyumak ve dinlenmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber yeni şeyler planlamak senin için önemli bir hal alabilir. Hayatınıza katacağınız yeniliklerin size olacak etkisini düşünmek seni çok heyecanlandırabilir. İlerisi için büyük değişiklikler planlamak için uygun bir zamana girebilirsin.

Para

Bugün bir şeylere daha sağlam bir biçimde odaklanabileceksin. Attığın adımlar genel olarak daha sağlam olacak. Bir şeyleri zorlamadan veya kendini hırpalamadan gerçekleştirmek sana ayrı bir neşe katabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini zorlamaman en iyisi. Bir şeyleri yetiştirmek uğruna kendini paralamamalısın. Çok çalışmaktansa verimli çalışmak özen gerektirebilir. Bugün bu ikisi arasındaki ayırımı iyi yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün masa başında sürekli vakit geçirmenin kasların üzerindeki etkisini görmen olası. Tutulmalara ve spazmlara karşı önlem alman en iyisi o yüzden. Bolca sıvı tüketmek ve esneme egzersizleri yapmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda etkili olacak yeni bir insanla tanışabilirsin. Dikkatini direkt bu kişiye verebilirsin. Bazı şeyler beklediğinin çok daha dışında ilerleyebilir. Aşkta sürprizlere hazır olman o yüzden en iyisi.

Para

Bugün parasal açıdan kendini sağlama alacaksın. Eğer gelecek ile alakalı bir beklentin varsa bunu daha dikkatlice planlayabileceksin. Para senin düşmanın değil, aksine bir müttefikin olacak. Bunun kıymetini bilmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Hayallerini gerçekleştirmek adına sana gerçek anlamda destek olabilecek insanları senin bulman gerekecek. Arkadaşların arasından gerçekten kimin seni daha iyi anladığını görmen gerekebilir. Elindeki kaynakları doğru değerlendirecek insanlarla iletişimde kalmak emek isteyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün genel olarak enerjini sık sık yenilemen gerekebilir. Fırsat buldukça nefes egzersizleri yapmayı da unutmamalısın hatta. Sık sık temiz hava almak sana çok daha iyi bir enerji katabilir. Kapalı alanlarda çok kalmamalısın.

Aşk

İlişkinin istediğin yöne gitmesi için çabaların artabilir bugün. Birlikte daha çok zaman geçirmek gelecekte daha farklı gelişmelerin olmasını sağlayabilir mesela. Geçirdiğiniz zamanın sonunda ilişkinin derinleşmesi çok daha mümkün olacak.

Para

Yeni fikirleri hayata geçirirken etrafında doğru insanların olması önemli bir hal alabilir bugün. Kimle neye odaklanacağın bazı şeyleri daha net şekillendirebilir. Tek başına bir şeylere bakmak yerine doğru yerden destek almak önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

İş konusunda daha ciddi bir tutum içine girmen gerekebilir bugün. Etrafına karşı çizeceğin bu imajı özenle koruman gerekecek hatta. Sorumluluklarını ciddiye aldığını insanlara göstermen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün cilt sağlığına ve güneşin negatif etkilerine özellikle dikkat etmen gerekebilir. Cildinin güneşin negatif ışınlarından etkilenmesini engellemek sana bağlı olabilir. Bu konularda daha dikkatli davranabilir ve güneş koruyucularına bakabilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanın gelecek için yaptığı planlar sizi bir süre meşgul tutabilir. İleri odaklı konularda fikirlerinizi paylaşmanız, birbirinizi daha iyi anlamanıza vesile olacak. İlerisi için düşüncelerinin şekillenmesi bu sayede daha mümkün olabilir.

Para

İş ortamında her zamankinden farklı bir sorumluluk alman gerekebilir bugün. Kariyerin için önemli olacak karalar almak etrafındaki insanların da dikkatini çekebilir. Bildiğin ve emin olduğun şeylere, kendi bilgi ve deneyimine güvenmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün herhangi bir konuda harekete geçmeden önce iyice düşünmekte yarar var. Aceleyle tepki vermekten kaçınmak yararına olabilir çünkü. Olaylar hakkında etraflıca düşünmek sana başkalarının görmediklerini görebilme fırsatı sunabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde dikkatini toplamak zor gelebilir sana. O yüzden meditasyon gibi konular sana bu durumda yardımcı olabilir. Kendine zaman tanımak ve bir şeyler için kendini acele ettirmemek de önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte ortak kararlar almanız çok iyi olabilir. Ortaklaşa alınan kararlar, paylaşılan fikirler birbirinizi daha iyi anlamanıza vesile olacak. Sizi birbirinize yakınlaştıracak şey bu iletişim bolluğu olabilir.

Para

Bugün parasal anlamda içini rahat ettirecek şeylerle karşılaşman olası. Kendini çok fazla sıkmadan ve yormadan maddi konulara bakman olası. Parasal durumlar sende kaygı yaratmayacak, günün önceliği farklı şeyler olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün bazı tercihlerin hakkında tekrar düşünmek isteyebilirsin. Seçimlerini gözden geçirmek hayatını yoluna koymada daha önemli bir hal alabilir. Hayattaki duruşunu daha sağlam temellere oturtmak bu konularda ne kadar düşündüğüne bağlı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni şeyler denemek için kendini hazır hissedebilirsin bugün. Egzersiz açısından sınırları zorlamamak senin için daha iyi olacak. Halihazırda bir egzersiz programın varsa bugün bu konuda daha fazla çaba gösterebilir ve bir şeyleri geliştirebilirsin.

Aşk

Yeni birisiyle tanışmak aşk hakkındaki düşüncelerini değiştirebilir bugün. Sana yeni duygular hissettirecek bu insanla aranızda daha farklı bir iletişim yaşanabilir. O yüzden de zamanını buna göre ayarlamak senin için iyi olacak.

Para

Bugün hesapta olmayan birtakım harcamalar karşına çıkabilir. Harcamalarını dikkatlice yapmak, bu durumu daha rahat kontrol etmene vesile olabilir. Planlı hareket ettiğin sürece bu durum seni o kadar da etkilemeyebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel