16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 16 Ağustos 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün her şeyin senin üstüne geldiğini hissedebilirsin. Sakinliğini koruman gerekecek. Olaylara duygusal tepkiler vermek yerine sakin kalarak mantıklı çözümler üreteceksin. Soğukkanlı davranmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün boyunca enerjini tüketecek olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Sürekli zinde kalmak için yediklerine dikkat etmen gerekecek. Bitki çayı içmek ve meditasyon yapmak da sana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın sürprizi sayesinde günün umduğundan güzel geçecek. Senin için hazırladığı ortam sayesinde dertlerinden uzaklaşıp huzur bulman mümkün olacak. Aranızdaki sevgi ve güven artacak.

Para

Girişimlerinin istediğin gibi ilerlememesi hevesini kırmamalı. Tıkandığın yerde yardım istemekten çekinmemelisin. Gelecekte her şeyin iyi sonuç vermesi için planlarını bugünden sağlam yapmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni kararlar alarak hayatında yeni bir başlangıç yapmak isteyeceksin. Aklındaki fikirleri düzgün planlayarak başlayabilirsin. Programa uygun hareket etmek, bu yeni başlangıcın güzel şeylerle sonuçlanmasını sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yaptığın planlara uyup hedeflerine doğru ilerlerken rotada kalmak için kendini kontrol etmen gerekecek. Egzersiz programında değişiklik yaparak bu kontrolü sağlamaya başlayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın insanın seninle zaman geçirmek için hevesli olmaması seni üzmemeli. Bundan bir ders çıkarıp önüne bakmak daha mantıklı kararlar almanı sağlayacak.

Para

Aile üyeleriyle birlikte harcama planlarınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Tasarruf planları hakkında yeni fikirler ortaya koymak gelecek hakkında daha farklı sonuçlar almanızı sağlayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün çok yönlülüğün en büyük yardımcın olacak. Gün içinde karşılaştığın olaylarda bu yeteneğini kullanacaksın. İnsanların eleştirileriyle seni durdurmasına müsaade etmemelisin. Sana mantıklı gelen şekilde devam etmek iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketli geçecek bir gün için hazırlıklı olman gerekecek. Enerjini rahatça yenilemek için yeme düzenine dikkat etmende yarar var. Ayrıca yağlı yiyeceklerden uzak durmak odaklanma konusunda sana yardımcı olacak.

Aşk

Geçmişte yaşanmış bir olayın aklına gelerek modunu düşürmesi olası. Buna izin vermek yerine arkadaşlarınla zaman geçirmeyi tercih edebilirsin. Gelecekten umudunu kesmemelisin.

Para

Yeni bir iş hakkında arkadaşlarınla ortak bir girişimde bulunabilirsin. İş bölümünü iyi yapmak gelecekte daha başarılı olmanızı sağlayacak. Çalışmanızın ödülünü ileride alacaksınız.
Yay Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini huzursuz hissetmek istemeyeceksin. Kendini daha iyi iyi hissetmek için sevdiklerinle zaman geçirmek sana iyi gelecek. Aile üyelerinin, arkadaşlarının yardımını istemek seni bu huzursuz ortamda kötü etkilerden koruyacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün nasıl hissettiğine daha çok önem vereceksin. Kendini daha dinç hissetmek için egzersiz programına ağırlık verebilirsin. Açık havada yürüyüşe çıkmak daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Bugün karşına heyecan verici şeylerin çıkması mümkün. Aşk hayatında önemli gelişmeler yolda. Aşk hayatının gidişatını değiştirecek gelişmeler yolda. Sürprizlere açık olmakta ve hayata olumlu bakmakta yarar var.

Para

İş konusunda üzerinde fazla yük olduğunu düşünebilirsin. Sorumluluğunu paylaştırmak üzerindeki yükü azaltmana yardımcı olacak. Böylece hata yapma ihtimalini de düşüreceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün ailenle birlikte zaman geçirmen gerekebilir. Uzun zamandır ertelenen ya da daha önceden planlanan işler için aile fertleriyle beraber olacaksın. Bu aktiviteler aileye verdiğin önemi artıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde kendini hassas hissedebilirsin. Duygularının etkilenmemesi için önlem alman gerekecek. Egzersiz programında değişiklik yaparak dikkatini spora yöneltebilirsin. Canını sıkacak şeylerde uzaklaşmak sana iyi gelecek.

Aşk

Uzun zamandır keyif aldığın bir arkadaşlığa daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. Bu insanın senin için önemli olduğunu fark edip ilişkiye başlaman mümkün. Sürprizlere açık olmakta yarar var.

Para

Maddi sıkıntılardan oldukça uzaksın. Ama yine de tedbirli olmakta fayda var. Gelecek için birikim yapmaya devam etmek her duruma hazır olmak için iyi bir önlem olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla daha fazla iç içe olman gerekebilir. Onların dertleri ya da sevinçlerini paylaşmak için yanlarında olmak seni onlara daha da yakınlaştıracak. Fırsatını bulunca insanlara yardım etmekten vazgeçmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün iyice dinlendiğinden emin olmak isteyeceksin. Gün içerisindeki yorucu temponun seni tamamen tüketmesine izin vermemelisin. Açık havada kısa yürüyüşler yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda hayal ettiğin gelişmelerin yaşanması için şartların olgunlaşmasına zaman var. Umutsuzluğa kapılıp vazgeçmemek senin için en iyi seçenek olacak.

Para

Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşman mümkün. Yeni iş görüşmeleri için hazır olmakta fayda var. Karşına çıkan fırsatları değerlendirirken gelecek ile ilgili daha fazla plan yapacaksın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün içinden geldiği gibi davranmak isteyebilirsin. Zorunda olduğun için değil istediğin için hareket etmenin heyecanını yaşamaktan keyif alacaksın. Günün sonunda kendini daha cesur ve kararlı bulacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi sağlığınla beraber çevrenle olan ilişkini de iyileştirmek isteyeceksin. Arkadaşlarınla ya da ailenle beraber etkinliklere katılmak sana yardımcı olacak. Grup olarak hareket etmek yanındakilerle iletişimi artıracak.

Aşk

Bugünün heyecanını paylaştıkça artırmak isteyeceksin. Hayata dair ne varsa paylaşmak ilişkinin derinleşmesini sağlayacak. Sevdiğin insanla beraber paylaştıkların arttıkça ona olan sevginin arttığını göreceksin.

Para

Bugün harcamalarına dikkat etmek senin için iyi olacak. Zorunlu harcamalar dışına çıkmak gelecek ile ilgili yaptığın planları etkileyebilir. Savurgan davranışlardan uzak durmak bunu engelleyecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatının gidişatının aniden değişmesine hazır olmakta fayda var. Senin için önemli olacak değişikliklere hazırlı olmaya çalışacaksın. Bir yere veya düşünceye sıkıca bağlı kalmak yerine esnek düşünceyi benimsemekte yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün vücuduna kulak verip ihtiyacının ne olduğunu doğru bir şekilde tanımlamak isteyeceksin. Egzersiz ve diyet konusunda radikal kararlar alman mümkün. Sağlığına daha fazla özen göstermeye başlayacaksın.

Aşk

Aşk hayatında gelişmeler yaşanacak. Bir süredir devam eden ilişkinin derinleştiğini fark edeceksin. Bu durumun tadını çıkarmak senin için iyi olacak. Gelişmelerden keyif almaya bakmalısın.

Para

Kendini yeni iş fikirleri konusunda üretken hissedeceksin. Düşünceleri kontrol etmek yerine fikirleri bir plan ve programa göre düzenlemek daha iyi olacak. Neyin ne zaman değerleneceği belli olmaz.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kararsız kalmamak senin için daha iyi olacak. İkilemde kalıp zaman kaybetmek hedeflerinden uzaklaşmana sebep olabilir. Kendine inandığın sürece verdiğin kararların arkasından gitmek senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugünü kendine, dinlenmeye ayırmak isteyeceksin. Gücünü ve dikkatini tekrar toplamak gelecekte daha dinç hissetmeni sağlayacak. Açık havada yürüyüş yapmayı ve güneşten korunmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Mevcut ilişkine anlam katmak isteyeceksin. Sevdiğin insanla birlikte gelecek planları yapmak ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçmeyi düşünebilirsin.

Para

Hayalindeki iş imkanlarını gerçekleştirmek için çalışmaya başlayacaksın. Hayallerinin gerçekleştiğini görmek seni daha da motive edecek. Maddi getiri konusunda aceleci davranmaman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini önemli kararlar almak zorunda hissedebilirsin. Karşılaştığın olaylar seni her zamankinden fazla zorlayabilir. Yapılması gereken hakkında karar verirken kendine güvenmek işini kolaylaştıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük işlerin seni zihnen yorabilir. Yenilenmek ve enerjini geri toplamak için sakin kalmaya özen göstermelisin. Meditasyon ve yoga sana yardımcı olacak. Bol sıvı tüketmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Aşk hayatında sürprizlere hazırlıklı olman gerekecek. Hiç beklemediğin bir anda seni heyecanlandıran bir haber alabilirsin. Şaşkınlığın sana zaman kaybettirmesine izin vermemelisin. Yeniliklere hazır olmakta yarar var.

Para

Maddi konularda etrafındakilerin tavsiyelerine kulak vermen gerekecek. Senden farklı bakış açılarına sahip insanların fikirlerini dinlemek sana yeni perspektifler kazandıracak. Farklılıkları gözetmek sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Kendini aile sorunlarının içinde ortalığı düzenleyen bir halde bulabilirsin. Karar verici özelliğin sayesinde insanların anlaşmasını sağlamak isteyeceksin. Aile ilişkilerinde bir denge yakalamak herkes için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklarında daha köklü değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsin. Yeni bir diyet programına başlamak senin daha iyi hissetmeni sağlayacak. Başkalarının tavsiyelerinden çok kendi kararlarına güvenmek isteyeceksin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber farklı dışarıda aktiviteler yapmak isteyeceksin. Arkadaşlarla görüşmek ya da yürüyüşlere çıkmak keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Sevdiğin insanla beraber sosyalleşmek sana iyi gelecek.

Para

Girdiğin yeni iş ortamlarında yabancılık çekmek normal olacak. En kısa zamanda alışıp bulunduğun yeri benimseyeceksin. Tanıştığın insanlar ortama alışman için yardımcı olacak. Öğrenmeye açık olmak sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (16 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün işlerini planladığın şekilde idare edebileceksin. Beklenmedik şeylerin karşına çıkması dikkati dağıtamayacak. Planladığın şekilde harekete geçmek isteyeceksin. Programlı olman günü rahat geçirmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Nasıl hissettiğine önem göstermen gerekebilir bugün. Daha iyi hissetmek için egzersiz programını değiştirmek isteyebilirsin. Hareketli bir gün geçirmek kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Görüştüğün insanı daha yakından tanımak isteyeceksin. Beraber zaman geçirecek aktivitelerde bulunmak sana iyi gelecek. Birbirinizi tanıdıkça ilişkinin güçlenmesi daha mümkün olacak.

Para

Arkadaşlarınla beraber bir ortaklık içine girmek isteyebilirsin. Güvendiğin ve tanıdığın insanlarla birlikte bir şeyler yapmak senin için iyi olacak. Gelecekte daha farklı işler için imkan yaratacaksın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel