15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Şubat 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Gerçeklerle hayalleri birbirinden ayırt etmen gerekecek. İsteklerini gerçeğe dönüştürmek için adım atman gerekecek. Bazı şeylerin ayrımını iyi yapmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gerekebilir bugün. Vücudunu gereksiz yere yorabilecek yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın. Ne yediğine özen göstermelisin.

Aşk

Aşkta gerçekliklerle barışman gerekecek. Seni mutlu etmeyen konuları gözardı etmemelisin. Kendine karşı dürüst olman önem kazanabilir.

Para

Hayalleri gerçeğe dökmek için çaba gösterebilirsin. Yeni projelere dahil olmak ve ileriyi düşünmek sana iyi gelecek. Para kazanmak için doğru adımlar atabileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hayaller kurabilirsin. Zihnini farklı konulara açabilirsin. Geleceğe dönük planlar yapman olası. Kendini kısıtlamaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve yorgunlukları üstünden atmaya ihtiyacın olabilir. Kendince bir gün geçirmek sana iyi gelecek. Zihnini boşaltmak için biraz keyfine odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında kalbinin yeniden hızla attığını görmen olası. Seni mutlu edecek sohbetler, konular gündeme gelebilir. Aşka kendini açmalısın.

Para

Şu an için imkansız gelen bazı harcamalar için planlar yapmak isteyebilirsin. Bazı şeyleri kafanda planlamak aslında onların o kadar da imkansız olmadığını görmene vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Fikirlerini paylaşman önemli olabilir. Zira başkalarının fark etmediği şeyleri sen görerek değiştirmek isteyebilirsin. Kendini daha rahat ifade edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hislerini ifade etmek, neler düşündüğünü paylaşmak üstünden bir yükün kalkmasına vesile olabilir. Zihnini boşaltmak ve kendini ifade etmek sakinleşmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşkta seni sevindirmeyen, aksine mutsuz eden şeylerle karşılaşman olası. Ancak bunları içine atmamalısın. Seni mutsuz eden şeylere karşı kendini ifade etmen gerekecek.

Para

İş konusunda neler düşündüğünü açıkça dile getirmen gerekecek. Senin bulacağın çözümler daha baskın olabilir. Fikirlerini içe atmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

İnsanların neler hissettiğini anlamaya daha açık olabilirsin. İnsanlarla empati kurman olası. Başkalarının neden böyle davrandığını fark etmek senin de bakış açını değiştirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkat etmen meseleler maske kullanımı, mesafe ve tabii ki de hijyen. Bunları unutmadan bir gün geçirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta kalbini yoran mevzularla daha sonradan başa çıkmak için bugün biraz kendinle baş başa kalman gerekebilir. Olayları kendi içinde analiz etmelisin.

Para

İş konusunda tam olarak neye önem verdiğini açıkça görmen gerekecek. İstikrar, para, başarı veya uyum… Bunlardan bir öncelik seçmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Yaratıcılığının artacağı bir gün olacak. Yeni konular öğrenmek, yeni projeler geliştirmek için iyi bir adım atabilirsin. Kendini geliştirmeye daha açık olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Anksiyete ve kaygıları yenmek için dikkatini farklı konulara yönlendirmen gerekebilir. Zihnini başka şeylerle yormak bugün kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Mutsuz olduğun konuları açıkça konuşmak seni biraz yormuş olabilir. Kendine zaman ayırmak ve aşktan uzak durmak senin için iyi olacak bugün.

Para

İş konularında daha farklı düşüncelere odaklanman olası. Yeni bir projeye odaklanmak maddi açıdan sana daha iyi gelebilir. Zihnini farklı konulara açmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün iki farklı seçenek arasında gidip gelmen olası. Bütün gün neye odaklanacağını seçmekte zorlanabilirsin. Bazı işlere öncelik sırası vermen daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmaya özen göstermek senin için daha iyi bir enerji sağlayabilir. Son zamanlarda kafanı çok fazla yoran şeylere karşı biraz kendin için zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşkta seni mutsuz eden bir konu varsa onunla yüzleşmen gerekecek. Bazı sıkıntıları görmezden gelmemelisin. Açık ve direkt olmalısın bugün.

Para

İleriye dönük birikimler konusunda daha özenli olabilir. Nasıl olsa yerine koyarım diye düşünerek birikimlerini bozmamalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Ortak işler daha fazla gün yüzüne çıkabilir. Ortak sorumluluklar, takım çalışmaları ön planda olacak. Herkesle eşit derecede sorumluluk alman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmaya özen göstermelisin bugün. Zira bazı yorgunluklar olabilir. Kendince biraz zaman geçirmek ve keyfine odaklanmak sana iyi gelecek.

Aşk

Geçmiş bir aşk konusu tekrar gündeme gelebilir. Ancak mutluluk için değil… Bazı şeyleri hatırlayarak kendine işkence etmemelisin.

Para

İş bölümü bugün sana iyi gelecek. Her şeyi tek başına yüklenmek yerine biraz daha sakin ve paylaşımcı olmalısın. Çevrendeki insanlarla ortak sorumluluklar sana nefes aldırabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hislerin daha fazla ön plana çıkabilir. Kendini ifade etme arzusu daha büyük olabilir. Hislerini gözden geçirmek ve nasıl düşündüğünü önce kendine göstermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ödem atmaya çaba gösterebilirsin bugün. Kiraz sapı ve mısır püskülü gibi şeyler kaynatmak sana iyi gelebilir. Vücudunun su tutmaması için dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişim daha da artabilir. Kendini iyi bir biçimde ifade edebilirsin. Aşk konularında sohbet, muhabbet, iletişim konuları daha fazla gün yüzüne çıkabilir.

Para

Maddi olarak ani ve duygusal harcamalar yapmamalısın. Biraz dikkatli olmanda fayda var. Gereksiz masraflara girmemen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Geçmişte yaşamayı bırakman gerekecek. Yarına da değil, bugüne odaklanman gerekecek bugün. Bugüne ait sorumluluklarına bakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelecek bugün. Enerjini daha da artırmak için buna özen göstermen gerekebilir. İçtiğin su miktarını artırmalısın.

Aşk

Geçmişte yaşanan bir aşkı artık tamamen geçmişte bırakman gerekebilir. Kötü giden şeyleri sürekli kendine hatırlatarak kendine işkence etmemelisin bugün.

Para

Sahip olduğun şartlar dahilinde para biriktirmek önemli olabilir. Gereksiz masrafları kesmek için bir adım atabileceksin. Harcamalarını dikkatle planlaman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

İçinde bulunduğun durumu daha net görmen gerekebilir. Bazı şeylere gereksiz bir Pollyanna'cılık ile odaklanmamalısın. Gerçekçi kalmak daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmeye özen gösterebilirsin bugün. Açık havada yürüyüş yapmak kan dolaşımını artırabilir. Bugün buna özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki durumu gözden geçirmende fayda olabilir. Bu ilişkinin seni ne kadar mutlu edip etmediğini sorgulayabilirsin bugün.

Para

Ummak, beklemek, hayal etmek… Bunlar maddi olarak elini zayıflatmamalı. Sahip olduğun şartlara göre hareket etmelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Hayallerle gerçekleri birbirinden ayırmaya özen göstermen gerekebilir. Tam olarak nelere odaklandığını gözden geçirmelisin. Gerçeklere gözlerini yummaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatini koruman gerekecek. Herkesin bir şeyleri artık gevşetmeye başladığını görmen olası. Ancak onları örnek almamalısın kendine.

Aşk

Aşk konularında kafanı kurcalayan şeyleri düşünmeye ihtiyacın olabilir. Kendine biraz vakit tanımalısın. Büyük kararlar vermeden önce iki kere düşünmen gerekecek.

Para

"Şöyle olursa iyi kazanırım" gibi farazi konuşmalardan uzak durman gerekebilir. Elindeki şartlara göre para kazanma mevzularına odaklanmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlarla iletişimini kuvvetlendirmek geleceğin için önemli olabilir. Ortak çabalar, takım çalışmalar senin için önemli olacak. Bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı olmak için hayatındaki bazı alışkanlıkları değiştirmen gerektiğini fark edebilirsin. Daha aktif bir hayat tarzı için bu değişimleri yapmaya hazır olacaksın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bazı açmazlara girmen olası. Ama burada önemli olan hiç tartışmamak değil, bu tartışmaları yapıcı bir biçimde yönlendirmek olacak.

Para

Daha iyi paralar kazanmak için biraz daha insanlarla iyi geçinmen gerekebilir. Sorumlulukları bölüşmek ve başkalarından destek almak sana iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel