15 Şubat 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 15 Şubat 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Geçici engeller üstünde çok fazla kafa yoruyor olabilirsin. Kendini gereksiz yere sıkıyor ve üzüyor olman olası. Bu konularda kendine biraz daha nazik olmalı ve bazı şeylerin geçici olduğunu kendine hatırlatmalısın. İyi olana odaklanmak sana daha güzel bir enerji katacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve erkenden yatağa girmek bugün vücuduna daha iyi gelebilir. Hem toksinlerden kurtulmak hem de vücudunu dinlendirmek sana daha iyi bir enerji sağlayacak. Bu enerjiyi kuvvetlendirmek için dikkatli olmalısın.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkide nasıl davrandığını gözlerinle görmen gerekecek. Daha sağlıklı adımlar atmak için karşındaki insana karşı biraz daha yapıcı olman gerekebilir. Gerginliklerle nasıl başa çıkacağın önemli olabilir bugün.

Para

Parasal açıdan kendi isteklerine öncelik verebileceğin bir gündesin. Ancak gereksiz masraflara girmemeli ve kendine bir bütçe ayarlamalısın. Bütçe konularına özen göstermezsen bu rahatlıkla çok fazla para harcama ihtimalin olabilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Beklentilerini kontrol altına alman gereken bir gün olabilir. Yaşanan olaylar ve dış etkilerin seni çok fazla etkilemesine izin vermemelisin. Keyifli konulara odaklanmak ve sevdiğin kişilere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon gibi egzersizlere daha fazla özen göstermen gerekiyor olabilir. Fiziksel ve zihinsel bütünlüğünü korumak için hem aktif olmalı hem de zihnini boşaltmalısın. Bu konulara özen göstermek ve araştırmalar yapmak iyi gelebilir.

Aşk

Sana iyi gelmeyen ve seni üzen konulara gereğinden fazla vakit harcıyor olabilirsin. Aşk konularında bir durum artık seni mutlu etmiyorsa bunu uzatmaman gerekecek bugün. Kendi mutluluğunu ertelememeli ve 'düzelir' diye beklememelisin.

Para

Bugün kendin için adım atmalı ve bir köşeye çekilmemelisin. Paranın hesabını kendin yapmalı ve bu durumlar için kararlar almalısın. Başkalarına göre yaşamamak sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün güzel haberler alacaksın. Hayatında görmek istediğin gibi güzel konular gündeme gelebilir. Ancak bu konuda etrafındaki insanların enerjini düşürmemesi için dikkatli olman gerekecek. Sadece iyi enerjilere kendini açmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudundaki gerginliği ve negatif enerjiyi atmak için egzersiz konularına odaklanabilirsin. Sadece fiziksel sağlığın için değil aynı zamanda zihinsel bütünlüğün için de aktif olmanın önemini görebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında yavaş yavaş daha güzel etkiler çekebilirsin hayatına. Bu konularda güzel etkiler biraz zamanla hayatına girebilir. O yüzden büyük bir hevesle ani hareketlere girmemelisin bugün.

Para

Maddi konularda geri kaldığını ve acele etmen gerektiğini düşünmemelisin. Parasal konularda hızlı hareket etmemek bugün fayda sağlayabilir sana. Maddi olarak daha dikkatli düşünmek için biraz zamana ihtiyacın olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün alacağın haberler kafanı karıştırabilir. Etrafında olan biteni dikkatli bir şekilde görmek ve gözlem yeteneğini kuvvetlendirmek için biraz zaman ayırmalısın kendine. Duyduğun her konuyu olduğu gibi kabul etmeden önce öğrenmen gereken her şeyi gözden geçirmelisin.

Aşk

1/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnini çok fazla yoran konuları ele alabilirsin. Stres ve gerginlik yaratan konularda sıkıntılı durumlarla karşılaşmamak için kendi sağlığını düşünmen gerekecek. Esneme hareketleri ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

İlişki ve aşk konularında tavır ve hareketlerin önemini görebilirsin bugün. Ani tavırların, hareketlerin size yaramadığı gözüne çarpabilir. Bu konularda daha yapıcı olmak için çaba sarf etmen gerekecek.

Para

Parasal olarak etrafındaki insanlarla tartışmamalısın bugün. Çevrendeki negatif etkilere karşı önlem almalı ve tepkilerinde özenli olmalısın. Negatiflikten beslenen kişilere fırsat vermemen gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün daha fazla insanla görüşmen mümkün. İnsanlara vakit ayırmak ve onlarla keyifli konulara odaklanmak sana iyi gelecek. Ancak bazı konular seni gereğinden fazla yorabilir. Bu durumlar için dikkatli olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Sadece fit olmak ve daha iyi görünmek için değil aynı zamanda daha iyi hissetmek için de beslenmeni değiştirmen gerekecek. Sağlıklı beslenme için dikkatli kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

Bugün aklında bir insan olabilir. Ve ondan başka bir şey düşünmek istemeyebilirsin. Bu konulara daha fazla vakit ve emek ayırabilirsin. Aşk konuları seni biraz daha meşgul edebilir bugün.

Para

Maddi konularda mantıklı kararlar alman gerekecek. Önemsiz veya çok alakasız konular için paranı harcamamalısın. Maddi konularda dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir. Paranı harcarken dikkatli olman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Fikirlerini, kararlarını, maymun iştahlı insanların belirlemesine izin vermemelisin. Kendi isteklerine daha fazla özen göstermek daha net kararlar almana vesile olabilir. Çevrene göre fikir geliştirmek yerine kendine göre kararlar almalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konuları bugün daha önemli olabilir. Yediklerine dikkat etmek ve daha özenli tercihler yapmak düşündüğünden daha kolay olabilir. Bugün kendin için mutfağa girmek daha iyi bir alışkanlık edinmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile birbirinize vakit ayırmak isterken farklı konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Planlarınızın ertelenmesi veya bozulması canınızı sıkabilir. Ancak bu tür konularda esnek kalmak ve yapıcı olmak size daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda yaşanan sıkıntılar hakkında herkesin bir fikri olabilir. Ama etrafındaki insanları çok fazla dinlemek yerine kendi düşüncelerine özen gösterebilirsin. Çevrendeki insanların düşüncelerine sınırlı bir şekilde yer vermelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün vücudunu fazla yormamalısın. Kendini zorlamak sana daha iyi gelmeyecek, aksine enerji kaybı yaşamana sebep olacak. Dinlenmek ve kendine dikkat etmek daha önemli olabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek ve daha rahat bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Bazı işlere gerginlikle atlamak yerine bir şeyleri zamana bırakmalı ve aceleci olmamalısın. Bugün kendini gereksiz yere yormaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile canınızı sıkan konularda konuşmak ve bunları çözmeye çalışmak ilişkinize daha iyi gelebilir bugün. Aşk ve ilişkiler konusunda daha yapıcı davranarak keyifli bir gün geçirebileceksin.

Para

Maddi konulara sakin girmen gerekebilir. Hislerine yenik düşmemeli ve kararlarını mantığın ile almalısın. Bazı konuları gereksiz yere ego savaşına çevirmeye ve gereksiz masrafa girmeye gerek yok.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların gereksiz düşüncelerinin gününü mahvetmesine izin vermemelisin. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan kişilerle arana bir sınır çekmeli ve kendi hayatına odaklanmalısın. Olaylara pozitif yaklaşmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında büyük değişimler görmek isteyebilirsin. Ancak kendine zaman tanıman gerektiğini ve vücudunun yaşamak istediğin değişime adapte olması gerektiğini unutmamalısın. Sağlıklı kararlar için acele etmemen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranda daha keyifli iletişimler olabilir. Bu kişinin sana, kendini daha rahat açtığını görebilirsin. Karşındaki insanı bütün dikkatinle dinlemek aşk konularında size daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda baştan başlaman gerekebilir. Hemen sonuca atlamadan önce elinden geleni tartmak ve bir hesap yapmak, daha sonra adımlarını şekillendirmek daha iyi olabilir. Bugün parasal konularda dikkatli davranmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Etrafında bir direnç ve inat görmen mümkün. Karşındaki insanların sana neden bu şekilde negatif yaklaştığını bulmak ve bunlara bir şeyler yapmak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyveler tüketmek sana daha iyi gelebilir bugün. Vücudunun ihtiyacı olan besin ve gıdaları tüketmen sana iyi bir enerji katacak. Daha sağlıklı tercihlerde bulunmak önceliğin olabilir.

Aşk

İlişkiler konusunda daha derin konuşmalar yapabileceğin bir gündesin. Sevdiğin kişi ile aranızdaki konularda yapıcı olmak ve olumlu konuşmalar yapmak size daha iyi gelebilir. İlişkinizi kuvvetlendirmek için iyi bir şansınız olacak.

Para

Paranı nereye harcayacağını kararlaştırmak zor olabilir bugün. Birden fazla masrafa girmen gerekiyor olabilir. Bu konuda daha sağlam adımlar atmak için biraz beklemek ve farklı konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Sana normal gibi gelen bir gün etrafındaki insanlara o kadar da normal gelmeyebilir. Çevrendeki insanların hislerini ve düşüncelerini görmek seni zorlayabilir. Bazı şeylerde kendi işine odaklanmak daha iyi olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman tanımak çok önemli bir ifadedir. Vücudu ve zihni yormadan, sakin bir şekilde atacağın adımları hesaplamanı sağlar. Bu konu sağlık ile alakalı ise eğer o zaman bazı şeyleri hiç aceleye getirmemeli ve dikkatli kararlar almalısın.

Aşk

Bugün bir süredir tanıştığın bir insan ile aranızda daha farklı hislerin olduğunu fark edebilirsiniz. Bu konularda iletişim kurmak size daha iyi gelebilir. Bir şeyleri zorlamadan muhabbet etmek aşk konularında daha yumuşak etkiler oluşturabilir.

Para

Maddi konularda bazı şeyler istediğin gibi gelişmeyebilir. Ancak bu konuları kafanda büyütmek yerine çözüm yolları üretmelisin. Zihninin açık olacağı bu günde karşına çıkan negatiflikleri silebilmek için yollar araman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kabuğundan çıkmalı ve farklı şeyler denemelisin. Kendini aşmak ve yenilikler yaşamak sana, yaşadığın üzüntü ve sıkıntıları atmak için bir fırsat verecek. Farklı olana odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif olman gereken bir gün olacak bugün. Bu aktiviteyi sevdiğin insanlarla paylaşmak enerjini daha da artırabilir. Sağlığın ile alakalı bazı durumlara daha olumlu yaklaşabilirsin bugün.

Aşk

Bazı adımları karşı taraftan beklemek için yanlış bir gündesin. Beklentilerini kendi başına şekillendirmen gerekebilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa bu konuda açıklık kazanmak için senin adım atman gerekecek.

Para

Maddi konularda daha pozitif olabilirsin. Bazı şeylere daha rahat yaklaşman parasal açıdan daha güzel bir akış sağlayabilir bugün. Ancak etrafındaki insanların bazı şeyleri negatif gördüğünü de unutmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendi isteklerinden daha emin olabilirsin. Ancak etrafta bu konuda yeterli kaynak olduğuna, kendini ifade edebilecek bir kalabalık olduğuna emin olman gerekebilir. Ani tepkilerle hızlı davranmak yerine sakin kalman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İhtiyacın olan dinlenme sürecine özen göstermelisin. Bütün enerjini harcamak ve yorgun düşmek yerine kendine zaman ayırmalı ve daha sakin bir gün geçirmelisin. Vücudunu ve zihnini dinlendirmek bugün önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin nasıl hissettiğini görmek isteyeceksin. Onun hislerini anlamak ve senin için neler düşündüğünü görmek isteyebilirsin. Ama bu konuda çok ısrarcı olmamak ve daha keyifli ortamlar yaratmak senin için önemli olabilir.

Para

İsteklerin ve ihtiyaçların birbirine tam uymayabilir. Gereksiz şeylere daha fazla para harcayabilecek bir ruh halinde olabilirsin. Bu durumun önüne geçmek için plan ve program yapmalı ve kendine ayırdığın bütçenin dışına çıkmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel